کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-14 ساعت 20:32)dv2017 نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 19:25)amir j7 نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 12:04)dv2017 نوشته:  لينكشو بذاريد لطفا يا زيپ كدشو / براي مقايسه ميخوام
ممنون

سلام دوست عزیز با تشکر از سایتی که معرفی کردین می خواستم بدونم چه طوزی باید قیمت آپارتمان هایی که نشون میده رو روی باره ی زمانی 1 ماهه تنظیم کنم؟؟؟؟؟ ممنون اگر بگید
سلام/ اگه منظورتون تنظیمات برای نمایش ملک هایی که طی یک ماه گذشته ارائه شده تو سایت هست ، من چنین چیزی ندیم ( مثل ایرانفایل خودمون نیست ) اما یه کار دیگه میشه کرد :
بعد از اینکه جستجوی شما انجام شد بالای اولین مورد نوشته SORTED BY که شما Newest رو انتخاب کنید اینجوری بر اساس جدید ترین ملکها سورت میشه

منظورم اینه که برای مدت یک ماه مبلغ اجاره رو برای خانه ها نشون بده ؟چون مبلغی که نشون میده خیلی کمه بعید میدونم برای یه ماه باشه؟
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi
OMG
Only 18 days left...I'm avidly awaiting for that day Cool

Be ready guys Cool Rolleyes
we fight for a better life
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، jalayevatan ، msr839 ، tenardie2bai ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-04-15 ساعت 00:27)delikanle نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 00:04)alireza_guitar نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 23:16)delikanle نوشته:  سلام به دوستان و همسفران منتظران
من راننده پایه یک کامیون هستم آیا میتونم اونور رانندگی کنم مثلا برا ی شرکتی کار کنم و چقدر زمان میبره...

سلام دوست عزیز
به امید خدا جزو برنده های امسال ببینمتون
.
.

در کل Hope داشته باش که خداوند با شماست.
ممنون راهنمایی کردی
.
.

به نظرتون اونور چند ساله میشه رفت پایه یک گرفت؟؟؟

مطمنم که گرفتن گواهینامه پایه یکم هر کی به هر کی نیست!
اطلاعاتم فقط مربوط به گواهینامه ماشین های سبک و سواری های کوچک(پایه دو) هست.
خانواده ی خودم با ماشین های خودشون رفتن امتحان دادن و قبول شدن.
یه چیز جالب اینکه بعد از قبولی تا چند وقتی که گواهینامه ی اصلیت بیاد؛میخوای رانندگی کنی باید کنارت(صندلی شاگرد) یک نفر که گواهینامه داره بشینه و یه جورایی حواسش به رانندگیه ی فرد جدید باشه
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: msr839 ، storagemeter ، delikanle ، aram_hpanahi ، alirezanz ، copol
(2016-04-15 ساعت 05:13)alireza_guitar نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 00:04)alireza_guitar نوشته:  سلام دوست عزیز
.
.

ممنون راهنمایی کردی
.
.

یه چیز جالب اینکه بعد از قبولی تا چند وقتی که گواهینامه ی اصلیت بیاد؛میخوای رانندگی کنی باید کنارت(صندلی شاگرد) یک نفر که گواهینامه داره بشینه و یه جورایی حواسش به رانندگیه ی فرد جدید باشه
من ٢ ماه با اينتر نشنال رانندگي كردم ، فقط زماني كه ميخاي بري امتحان بدي بايد يك نفر همراهت باشه كه گواهينامه اينجا رو داشته باشه كه معرف حساب بشه، دفه ٣ تو شهري رو گرفتم ، يك برگه تمپروري ميدن تا اصل گواهينامه برسه و با همون برگه ميتوتين رانندگي كنين، حتي بدون فردي كه گواهينامه داره، معمولا تو كاليفرنيا بعد ٢ ماه اصلش مياد
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
(2016-04-15 ساعت 05:13)alireza_guitar نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 00:04)alireza_guitar نوشته:  سلام دوست عزیز
.
.

ممنون راهنمایی کردی
.
.

این قانونی که گفتید کسی باید کنارشون بشینه تو کانادا هم هست ولی فقط برای اونایی که از اول گواهینامه می گیرن..مثلا ماها که گواهینامه ایرانمونو اینجا ترجمه می کنیم دیگه مشمول این قانون 2سال نمیشیم Big Grin گفتم مشمول یاد خدمت مقدس سربازی افتادم... در غیر این صورت به مدت 2سال باید همرا داشته باشی از شهر هم خارج نشی...چه عذابیه هااا Smile
حالا خوبه امریکا یه مدت کوتاهه Big Grin
we fight for a better life
(2016-04-15 ساعت 03:02)amir j7 نوشته:  منظورم اینه که برای مدت یک ماه مبلغ اجاره رو برای خانه ها نشون بده ؟چون مبلغی که نشون میده خیلی کمه بعید میدونم برای یه ماه باشه؟
مبلغها ماهیانست
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: karaoke ، jalayevatan ، msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، copol
(2016-04-15 ساعت 08:15)dv2017 نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 03:02)amir j7 نوشته:  منظورم اینه که برای مدت یک ماه مبلغ اجاره رو برای خانه ها نشون بده ؟چون مبلغی که نشون میده خیلی کمه بعید میدونم برای یه ماه باشه؟
مبلغها ماهیانست

اجاره كردن خونه كمتر از بكسال نيس مگر اينكه سرايطش پيش بياد با هوم شر پيدا كنين، سايت زيلو، اپارتمنت ، رنت و وست سايد رنتال ميتونه كمكتون كنه ،البته تو لس انجلس
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: amirmc ، jalayevatan ، karaoke ، msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، copol ، نسل سوخته
(2016-04-14 ساعت 20:23)babisondes نوشته:  بله دوست عزيز، بنده هفته دوم كه اومدم رفتم سر كار، چون رشتم ساختمان بود و تو ايران ٩ سال تجربه كاري ساختموني داشتم به عنوان سرپرست و ناظر ، خواستم بنا به رشته و تخصصم برم جلو، يك ايراني بود كه كارش تعميرات و بازسازي داخل خونه بود كه قرار بود برم پيشش كار ياد بگيرم و با سيستم اينجا اشنا بشم اما ايشون مارو يكروز برد واسه نصب پاركت و بعدش بنده ٦٠ روز واسش كارگري كردم  طوري كه ١٠ كيلو كم كردم تو ٢ ماه، بعدش توسط يكي از اشناها معرفي شدم به يك شركت ايراني كه ساختمون مسكوني ميسازه تو گرونترين منطقه لس انجلس و الان ٢ ماه ميشه كه اينجا مشغولم به عنوان سرپرست. زبان هم در حد فهميدن بلد بودم و هستم چون وقت نشده كلاس برم و ايراني از بس زياده اينجا فارسيم بهتر شده .

جسارت بنده رو ببخشید، میتونم بپرسم الان دستمزدتون در ماه یا در هفته چقدر هست و اینکه آیا راضی هستید یا نه؟
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz
توی ایران گواهینامه پایه 1 داشته باشیم اونجا بدرد نمیخوره؟

تشکر کنندگان: msr839
(2016-04-15 ساعت 08:38)آخشام نوشته:  توی ایران گواهینامه پایه 1 داشته باشیم اونجا بدرد نمیخوره؟

تو ايران هرچي داري بايد بزاري با دست خالي بياي و دوباره اينجا از نو شروع كني
تشکر کنندگان: karaoke ، jalayevatan ، msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، alireza_guitar ، آخشام
(2016-04-15 ساعت 08:32)karaoke نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 20:23)babisondes نوشته:  بله دوست عزيز، بنده هفته دوم كه اومدم رفتم سر كار، چون رشتم ساختمان بود و تو ايران ٩ سال تجربه كاري ساختموني داشتم به عنوان سرپرست و ناظر ، خواستم بنا به رشته و تخصصم برم جلو، يك ايراني بود كه كارش تعميرات و بازسازي داخل خونه بود كه قرار بود برم پيشش كار ياد بگيرم و با سيستم اينجا اشنا بشم اما ايشون مارو يكروز برد واسه نصب پاركت و بعدش بنده ٦٠ روز واسش كارگري كردم  طوري كه ١٠ كيلو كم كردم تو ٢ ماه، بعدش توسط يكي از اشناها معرفي شدم به يك شركت ايراني كه ساختمون مسكوني ميسازه تو گرونترين منطقه لس انجلس و الان ٢ ماه ميشه كه اينجا مشغولم به عنوان سرپرست. زبان هم در حد فهميدن بلد بودم و هستم چون وقت نشده كلاس برم و ايراني از بس زياده اينجا فارسيم بهتر شده .

جسارت بنده رو ببخشید، میتونم بپرسم الان دستمزدتون در ماه یا در هفته چقدر هست و اینکه آیا راضی هستید یا نه؟

خواهش ميكنم ، من اول با كارگري در حد حمالي روزي ٧٠ دلار ، اما الان به عنوان سرپرست روزي ١٢٠ دلار . البته من با شانس هاي زيادي اينجا روبرو شدم تا تونستم موندگار بشم و گرنه سختي زياد كشيدم و هر لحظه ميتونست منو برگردونه. شرايطم بهتر شده و يك چيزي كه منو هميشه كمك ميكنه روابط عمومي بالامه كه زود اطرافيان جذبم ميشن و خداروشكر فعلا اوضاع خوبه
تشکر کنندگان: karaoke ، jalayevatan ، dv2017 ، msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، copol ، behbod ، نسل سوخته ، aaraam
خواهش ميكنم ، من اول با كارگري در حد حمالي روزي ٧٠ دلار ، اما الان به عنوان سرپرست روزي ١٢٠ دلار . البته من با شانس هاي زيادي اينجا روبرو شدم تا تونستم موندگار بشم و گرنه سختي زياد كشيدم و هر لحظه ميتونست منو برگردونه. شرايطم بهتر شده و يك چيزي كه منو هميشه كمك ميكنه روابط عمومي بالامه كه زود اطرافيان جذبم ميشن و خداروشكر فعلا اوضاع خوبه
[/quote]
سلام دوست عزیز
به نظرت میشه ما هم که وارد امریکا شدیم به ساخت و یا بازسازی خانه های مسکونی مشغول شیم البته با سرمایه گذاری و برای خودمون؟
CN:2016as00004###            رویت قبولی: 6 may
ارسال فرم : July           کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
کارنت : 8 ژانویه 2016
نامه دوم : 26 ژانویه
تعداد نفرات: ۳ نفر
مصاحبه: هفته چهارم مارس- سه شنبه بعدازظهر
مدیکال : به دلیل داشتن فرزند زیر ۱۲ سال ۴ روز قبل از مصاحبه
نتیجه : ویزای یکضرب برای کل اعضای کیس- تحویل پاس و ویزا جمعه ساعت 12
ورود به آمریکا:۳۱ جولای۲۰۱۶ مقصد : کالیفرنیا
دریافت سوشال : ۱۰ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت : ۴۳ روز پس از ورود
تشکر کنندگان: storagemeter ، msr839 ، tenardie2bai ، aram_hpanahi ، jalayevatan
(2016-04-15 ساعت 09:08)babisondes نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 08:32)karaoke نوشته:  

ممنونم از شما که وقت می زارید و پاسخ میدین
میخواستم بدونم قیمت تاکسی چقدره و اگه اونجا تاکسی خریداری کنیم و بدیم یک راننده تا باهاش کار کنه درآمدش چقدره و آیا به صرفه هست؟
متشکرم از شما دوست خوبم
می گذرد ...
تشکر کنندگان: redbull ، aram_hpanahi ، dv2017
سلام.
بچه ها اگه برنده شدیم رفتیم، اونجا دوره های کوتاه مدت هست که دوره ببینیم هم با زبان و محیط آشنا شیم و هم مدرک آمریکایی بگیریم و که مشغول شیم مثلا 6 ماهه یا 1 ساله؟ چه دوره هایی خوبه؟ متوسط هزینه واسه 2 نفر که صرفه جویی هم بکنند در ماه واسه تگزاس چقدره؟
تشکر کنندگان:
سلام ب همگی،صبح جمعتون بخیر!
اولا تشکر کنم از @omid40@  عزیز ک اطلاعات مفیدشون رو در اختیار ما میزارن و وقت به اون گرانبهاشون رو صرف کمک به دیگران میکنند ممنون ازتون.
من قبلا این پست و گذاشته بودم ولی چون جو تاپیک اون موقع زیاد شلوغ نبود،خواستم دوباره این پست و بزارم تا یکم بحث کنیم راجب این شهر،حالا 100%منظورم این شهر نیست منظورم شهر های کوچیکه که میشه واسه ما تازه وارد ها سکوی پرتاب بشه.
از دوستانی که حضور فعال دارن تو این تاپیک لطفا تو این بحث حضور داشته باشن.
و اما در ادامه #اطلاعات_ایالات_و_شهر_های_آمریکا# این بار محل زندگی بنده در آینده نه چندان دور:
ایالت مریلند:
شهر :silver spring

این شهر دارای جمعیت حدود 75هزار نفری است،که دارای رتبه چهار از لحاظ جمعیت در ایالت مریلند پس از بالتیمور، جرمن و کلمبیا قرار دارد.
این شهر در 11 کیلومتری شمال واشینگتن دی سی و 56 کیلومتری شمال شرقی بالتیمور قرار گرفته است.

[عکس: mm3p_aerial_shot_of_sss_-_smaller.jpg]

در مرکز شهر پارک 50 هکتاری قرار دارد که به پارک بلوط معروف است.
بارش  در حدود 109 cm در سال است و دما در محدوده 4 تا 31 درجه درفصول مختلف سال است.
55% درصد انگلیسی و 24 %اسپانیایی حرف میزنند.
ترکیب جمعیتی در این شهر:حدود 27.8%آمریکایی(سفید و سیاه)،45.7% سفید پوست،7.9%آسیایی،0.6%سرخپوستان آمریکایی و....
در این منطقه حدود  21.4٪ از جمعیت زیر سن 18، 9.4% از 18 به24 سال، 37.1٪ از  25به 44 سال، 23.8٪ از 45-64 سال و 8.4٪ بالای 65 سال سن دارند.
متوسط سن در حدود 34 سال است.

[عکس: g5fk_20140801-200320a.jpg]

درآمد متوسط یک خانواده در منطقه شهری  51.65 $ است.
21٪ (+/- 9.1٪) زیر 18 سال سن و 23.6٪ (+/- 10.6٪) از افراد بالای  65 سال  زیر خط فقر زندگی می کنند.

[عکس: 0m5j_md_2785.gif]

نرخ بیکاری در سیلور اسپرینگ، مریلند، 4.10٪ است، با رشد اشتغال از 0.47-٪. رشد ولی برای  ده سال آینده 35.00٪.پیش بینی شده است .

[عکس: 2ol9_richmond+virginia+skyline+shutterstock.jpg]

در سیلور اسپرینگ مریلند، نرخ مالیات بر فروش 6.00 % و مالیات بر درآمد 7.95٪ است.

شهر های کوچیک اونقدرها هم بد نیستن،تو همین شهر کوچیک یک جوون مثل همه ما امکان نداره بیکار بمونه،و نتونه کار پیدا کنه.
وضعیت زندگی و اجاره خونه به مراتب سایر شهرها بهتره و کار فراوون.خلاصه من از اینجا خوشم میاد دیگه. Tongue
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان