کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-15 ساعت 12:56)Pakpourasghar نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 12:48)tenardie2bai نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 12:32)Pakpourasghar نوشته:  بله دوست عزیز همونطور ک دوستمون @tenardie2bai@ فرمودن،منتها من الان ک داشتم نگاه میکردم تو  سایت درآمد خیلی بالاتر از اینه.

درآمدی که یک فرد خارجی جدید با زبان دست و پا شکسته و بدون تجربه کاری در آمریکا بخواد داشته باشه تو همین مایه هاست ... تصور اینکه همون اول بخوایید بر اساس رشته تخصصیتون کار پیدا کنید یه کم سخته مگه اینکه مثل آقا امید خوش شانسی بیارید .. من دوستم اول کار تو مریلند با ساعتی ۸ دلار شروع کرد الان تازه حقوقش شده ساعتی ۱۰ دلار ..

۱- داشتن تجربه کاری در آمریکا تو پیدا کردن کار جدید و بهتر با درآمد بیشتر خیلی مهمه
۲- داشتن یه مدرک از یکی از کالج های آمریکا هم تو پیدا کردن کار خوب و درآمد بهتر خیلی تاثییر داره
درسته دوست عزیز ولی باید مقایسه کنیم شهری مثل این ومثلا نیویورک رو،اگه اینجا بخوای با همون 8$ساعتی شروع کنی حداقل میتونی خرج خوردوخوراک واجاره خونه رو بدی و لی تو شهری مثل نیویورک واقعا سخته،من تو شهر خودمم وقتی خواستم شروع کنم کارمو،اول با دستمزد پایین شروع کردم.
تو شهر های کوچک زیاد احتیاج به ماشین پیدا نمکنی تو همون اوایل در ضمن هم میشه پس اندازی ک از اینجا میبریم رو به عنوان ذخیره داشته باشیم.

دوست من تو نیویوک شما نیازی به ماشین نداری بس که حمل و نقل عمومیش عالیه جز معدود شهرای حمل ونقل عمومی داره آمریکاست Cool البته من که ماشین گرفتم با اینکه اینجا نیازی به ماشین نیست اخه من بدون ماشین نمیتونم Big Grin
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، tenardie2bai ، elahe mousavi ، aram_hpanahi
دوستان سلام.
یه سوال میپرسم تورو خدا نگید برو فلان تاپیک رو بخون..قبلا همه رو خوندم و الان فرصت گشتن دوباره رو ندارم.
میبینم 18 روز دیگه نتیجه اعلام میشه و امیدوارم همه دوستان جزو برنده ها باشند. اونهایی که جزو برنده ها میشن و فرم 260 رو باید پر کنند توی سایت آیا در این مرحله اطلاعات پاسپورتشون رو باید داشته باشند؟
خدایا مرا آن ده که مرا آن به!
2017....... نشد!
2018 ...... حتماً میشه Shy

تشکر کنندگان: msr839 ، tenardie2bai ، aram_hpanahi
(2016-04-14 ساعت 01:00)someonelikeyou نوشته:  آقا کسی پایه هست بعد از اعلام نتایج بیاد شراکت کنه با هم بریم گرجستان رستوران بزنیم؟؟ جدی میشه بادویست تومن کارو شروع کرد

سرمایه از شما من پایه ام Big Grin البته خسته میشم کار کنما Big Grin حوصله ایده دادنم ندارم ولی رو من حتما حساب کن Smile مدیر رستوران میشم Big Grin

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، someonelikeyou ، نسل سوخته ، taptan ، aram_hpanahi
(2016-04-15 ساعت 15:31)The_USA نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 15:27)alirezanz نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 02:55)aram_hpanahi نوشته:  انشالا به امید خدا امسال برنده بشید و خوابتون تعبیر بشه و در کنار خوانواده جمع بشید
خوانواده مخصوصا درجه ۱ خیلی سخته دور و جدا زندگی کنن،انشالا که این اردیبهشت حالتون خوب بشه(عشق یعنی حالت خوب باشه)

عشق یعنی حالت خوب  باشه... خیلی این خوبه بهرام رادان.. اسمه فیلمش چیه؟؟ من فقط همین تیکشو یکی فرستاده بود دیدم Rolleyes
پل چوبی

او اره راست میگین، فیلمشو دیدم ولی تو فیلم این قسمتشو درک نکردم سوا دیدم این تیکرو درکش کردم. متچکر Shy

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839 ، tenardie2bai ، aram_hpanahi
(2016-04-14 ساعت 10:29)jalayevatan نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 08:43)runioe نوشته:  19 Day, 11 Hour, 47 Min, 15 Sec
فقط همینقدر دیگه مونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا خداااااااااااااااااااااااااااااااااا

اصلا استرس نداشته باش ... خیلی عادی با موضوع برخورد کن

من برم آب قندمو بخورم بیام

دوستان این حرکات چیه آخه زندگیتونو کنین حالا اسمتونم اگه در اومد که چه عالی استرس دیگه واسه چی آخه؟؟

ی نیم ساعت دیگه سرمم تموم میشه میام بیشتر براتون میگم Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، parvin9949 ، msr839 ، tenardie2bai ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، jalayevatan
(2016-04-15 ساعت 15:35)parvin9949 نوشته:  دوستان سلام.
یه سوال میپرسم تورو خدا نگید برو فلان تاپیک رو بخون..قبلا همه رو خوندم و الان فرصت گشتن دوباره رو ندارم.
میبینم 18 روز دیگه نتیجه اعلام میشه و امیدوارم همه دوستان جزو برنده ها باشند. اونهایی که جزو برنده ها میشن و فرم 260 رو باید پر کنند توی سایت آیا در این مرحله اطلاعات پاسپورتشون رو باید داشته باشند؟
شما میتونید ، نحوه پر کردن فرم 260 رو جستجو کنید   Big Grin   ( شوخی )

بله شما باید اطلاعات پاسپورت رو داشته باشید در قسمت personal information 2  اومده باید شماره ID ای رو بدید که با اون میخواهید هنگام سفر به اونور شناسایی بشید که برای ما این مدرک پاسپورته ، البته گفته که اگر پاسپورت ندارین با NVC تماس بگیرید.
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، tenardie2bai ، copol ، aram_hpanahi ، jalayevatan
من هروقت میام تمام پستایی که نبودم میخونم بعد دونه دونه جواب میدم Smile مث مشق شب شده واسم حتما باید این کارو کنم Big Grin

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839 ، copol ، sheghi ، aram_hpanahi ، jalayevatan
(2016-04-15 ساعت 15:49)dv2017 نوشته:  

بله شما باید اطلاعات پاسپورت رو داشته باشید در قسمت personal information 2  اومده باید شماره ID ای رو بدید که با اون میخواهید هنگام سفر به اونور شناسایی بشید که برای ما این مدرک پاسپورته ، البته گفته که اگر پاسپورت ندارین با NVC تماس بگیرید.

ممنون از پاسختون. داشتم توی یه صفحه دیگه درباره فرم میخوندم دانلود نشد راهنمای فارسیش Sad پاسپورت خودم آماده ست ولی همراهم هنوز نه!!! فکر کنم با این اوصاف بهتره براش اقدام کنم.. مثلا من مطمئنم که برنده ام Cool Rolleyes
خدایا مرا آن ده که مرا آن به!
2017....... نشد!
2018 ...... حتماً میشه Shy

تشکر کنندگان: msr839 ، tenardie2bai ، alirezanz ، aram_hpanahi ، jalayevatan
(2016-04-15 ساعت 15:54)alirezanz نوشته:  من هروقت میام تمام پستایی که نبودم میخونم بعد دونه دونه جواب میدم Smile  مث مشق شب شده واسم حتما باید این کارو کنم Big Grin
خوب کاری میکنی ، دیروز و امروز که نبودید خیلی جای شما خالی بود ، امروز که پست منتخب برتر رو زدید منتظر باقیش بودم که دونه دونه داره میاد ، من که خیلی از نوشته های شما خوشم میاد  البته کلی هم میخندم .
امیدوارم موارد فوق رو در انتخاب کاربر برتر درنظر نگیرید و رعایت عدالت و انصاف رو حتما بکنید  Big Grin
تشکر کنندگان: msr839 ، tenardie2bai ، alirezanz ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، jalayevatan
(2016-04-15 ساعت 00:30)someonelikeyou نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 00:23)abas_kashan نوشته:  امسال خودمو بازنشسته میکنم خسته شدیم
سپهر باید بهمون حقوق بازنشستگی بده
خخخخ خوب بود
تشکر کنندگان: msr839 ، tenardie2bai ، alirezanz ، aram_hpanahi
(2016-04-15 ساعت 15:27)alirezanz نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 02:55)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 00:04)alireza_guitar نوشته:  سلام دوست عزیز
به امید خدا جزو برنده های امسال ببینمتون
برای پایه یک یا دو و یا شغل های مربوط به رانندگی فقط نیازمند گرفتن گواهینامه از اونجا هستید که هیچ مشکلی نیست.
پاتون رسید اونور یک تا ۳ ماه زمان میبره که گرین کارت به دستتون برسه
بعدش اقدام کنید برای گرفتن گواهی نامتون
که امتحان آیین نامه و شهری هم داره (ایالات قانونشون کمی فرق داره) ولی برای تگزاس شما با ماشین خودت میری امتحان میدی!
توی این سه ماه الافی هم میتونی از قبل گواهی نامه  ی ایرانتو بین المللی کنی ولی فقط دو یا ۳ ماه میتونی باهاش توی خاک آمریکا برونی

فقط زبان رو قوی کن.
و اینکه منم الان ۱۹ ساله هفته یکی دوبار خواب میبینم که همه ی خانواده دور هم جمع شدیم!
 اما واقعیت اینه که جمع نشدیم!
در کل Hope داشته باش که خداوند با شماست.
انشالا به امید خدا امسال برنده بشید و خوابتون تعبیر بشه و در کنار خوانواده جمع بشید
خوانواده مخصوصا درجه ۱ خیلی سخته دور و جدا زندگی کنن،انشالا که این اردیبهشت حالتون خوب بشه(عشق یعنی حالت خوب باشه)

عشق یعنی حالت خوب  باشه... خیلی این خوبه بهرام رادان.. اسمه فیلمش چیه؟؟ من فقط همین تیکشو یکی فرستاده بود دیدم Rolleyes

دقیقا یادم نیست فکر کنم پل چوبی بود
تشکر کنندگان: msr839 ، tenardie2bai ، alirezanz ، alireza_guitar
(2016-04-15 ساعت 16:00)parvin9949 نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 15:49)dv2017 نوشته:  

ممنون از پاسختون. داشتم توی یه صفحه دیگه درباره فرم میخوندم دانلود نشد راهنمای فارسیش Sad  پاسپورت خودم آماده ست ولی همراهم هنوز نه!!! فکر کنم با این اوصاف بهتره براش اقدام کنم.. مثلا من مطمئنم که برنده ام Cool  Rolleyes
امیدوارم که استمتون در بیاد
نگران نباشید ، از همین الان اقدام کنید تا هرچه زودتر پاس همراهتون به دستتون برسه ، من پارسال برای تعویض اقدام کردم کمتر از 10 روز به دستم رسید ، بدترین حالتش گم کردن پاسه که اونم شش ماهه میدن که اینم زیاد نگرانی نداره و فقط در صورتیکه شماره کیس شما یه عدد کوچولو باشه این قضیه جلو سرعتتون رو میگیره.
تشکر کنندگان: msr839 ، tenardie2bai ، alirezanz ، aram_hpanahi ، alireza_guitar ، parvin9949
عمر گران میگذرد خواهی نخواهی

سعی کن که نرود رو به تباهی
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: msr839 ، tenardie2bai ، dv2017 ، redbull ، alirezanz ، aram_hpanahi ، jalayevatan
(2016-04-15 ساعت 09:37)omid40 نوشته:  خواهش ميكنم ، من اول با كارگري در حد حمالي روزي ٧٠ دلار ، اما الان به عنوان سرپرست روزي ١٢٠ دلار . البته من با شانس هاي زيادي اينجا روبرو شدم تا تونستم موندگار بشم و گرنه سختي زياد كشيدم و هر لحظه ميتونست منو برگردونه. شرايطم بهتر شده و يك چيزي كه منو هميشه كمك ميكنه روابط عمومي بالامه كه زود اطرافيان جذبم ميشن و خداروشكر فعلا اوضاع خوبه
سلام دوست عزیز
به نظرت میشه ما هم که وارد آمریکا شدیم به ساخت و یا بازسازی خانه های مسکونی مشغول شیم البته با سرمایه گذاری و برای خودمون؟
[/quote]

بله هيچ كاري نشدني نيست، سرمايه زيادي نميخاد اين كار فقط بايد بياين چند سال  زحمت بكشين لايسنز كانتراكتوري رو بخونين تا مجوز بگيرين ، وگرنه بايد واسه مردم كارگري كنين. اينجا يك اپارتمان دو خوابه در حد متوسط در محله خوب قيمتش از ٨٠٠ هزار دلار شروع ميشه تا ١ ميليون، خونهايي كه الان توش مشغولم يكيش ٣٥ ميليون دلاره و يكيش در حال ساخته ٢٠ ميليون . اگه دسترسي به گوگل ارث دارين بزنين bel air road منطقشو ببينين، خونه جنيفر و نيكلاس كيج ، ريگان و رييس كوكا كولا هم نزديك اينجاس
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: dv2017 ، redbull ، copol ، karaoke ، omid40 ، alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839 ، jalayevatan ، amin_j
(2016-04-15 ساعت 10:39)msr839 نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 09:08)babisondes نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 08:32)karaoke نوشته:  جسارت بنده رو ببخشید، میتونم بپرسم الان دستمزدتون در ماه یا در هفته چقدر هست و اینکه آیا راضی هستید یا نه؟

خواهش ميكنم ، من اول با كارگري در حد حمالي روزي ٧٠ دلار ، اما الان به عنوان سرپرست روزي ١٢٠ دلار . البته من با شانس هاي زيادي اينجا روبرو شدم تا تونستم موندگار بشم و گرنه سختي زياد كشيدم و هر لحظه ميتونست منو برگردونه. شرايطم بهتر شده و يك چيزي كه منو هميشه كمك ميكنه روابط عمومي بالامه كه زود اطرافيان جذبم ميشن و خداروشكر فعلا اوضاع خوبه

ممنونم از شما که وقت می زارید و پاسخ میدین
میخواستم بدونم قیمت تاکسی چقدره و اگه اونجا تاکسی خریداری کنیم و بدیم یک راننده تا باهاش کار کنه درآمدش چقدره و آیا به صرفه هست؟
متشکرم از شما دوست خوبم
تاكسي كه نميصرفه چون همه اينجا شدن راننده اوبر، كلازتو لس انجلس تاكسي كمه و همه شخصي كار ميكنن، اما شاتل هاي ٧ نفره كه ليف تراك دارن كه بيشتر نزديك فرودگاه كار ميكنن گمونم اوضاعشون بد نيس اما قيمتوماشيناشو نميدونم
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: redbull ، dv2017 ، alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان