کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
دوستان توجه کنند اوضاع کاروبار اونجا خیلی جالب نیست
منتها اگه تازه وارد هم باشی که ...
تشکر کنندگان: babisondes ، alirezanz ، amirmc ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-15 ساعت 19:30)redbull نوشته:  دوستان توجه کنند اوضاع کاروبار اونجا خیلی جالب نیست
خوب ؟ جای سه نقطه چی  ؟
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: alirezanz ، amirmc ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-15 ساعت 19:38)dv2017 نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 19:30)redbull نوشته:  دوستان توجه کنند اوضاع کاروبار اونجا خیلی جالب نیست
خوب ؟ جای سه نقطه چی  ؟

واقعا كار پيدا كردن معضل بزرگيه از اون بدتر خونه پيدا كردن، به تازه وارد نه كار ميدن نه خونه فقط شانس ميخاد و يادداشتن زبان
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-15 ساعت 20:08)babisondes نوشته:  واقعا كار پيدا كردن معضل بزرگيه از اون بدتر خونه پيدا كردن، به تازه وارد نه كار ميدن نه خونه فقط شانس ميخاد و يادداشتن زبان
میشه در مورد ارتباط خونه گرفتن با زبان توضیح بدین ؟ نکنه اینم مثل کار پارتی میخواد و چرب زبونی ؟   Cool
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839 ، jalayevatan
(2016-04-15 ساعت 20:12)dv2017 نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 20:08)babisondes نوشته:  واقعا كار پيدا كردن معضل بزرگيه از اون بدتر خونه پيدا كردن، به تازه وارد نه كار ميدن نه خونه فقط شانس ميخاد و يادداشتن زبان
میشه در مورد ارتباط خونه گرفتن با زبان توضیح بدین ؟ نکنه اینم مثل کار پارتی میخواد و چرب زبونی ؟   Cool

ارتباطش اينه كه با يك عده منيجر زبون نفهم طرف ميشي و بايد حاليشون كني كه خونه ميخاي ، منظور از زبان بيشتر واسه كار بود
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: dv2017 ، copol ، karaoke ، alirezanz ، behbod ، aram_hpanahi ، msr839 ، jalayevatan
فقط خواستم از دوستمون @babisondes@ تشکر ویژه کنم برای توضیحاتشون.
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: dv2017 ، babisondes ، alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839
@babisondes@ عزیز ، میشه در مورد قوانینی که توی منطقه شما برای خانواده های با بچه های غیر هم جنس هست بگید منظورم محدودیتهایی هست که موقع گرفتن خونه باهاش مواجه میشیم مثل عدم استفاده از اتاق مشترک برای بچه هایی که همجنس نیستند .
اگرم راهی برای دور زدن این قوانین میدونید بگید لطفا
تشکر کنندگان: karaoke ، alirezanz ، aram_hpanahi ، copol ، msr839
(2016-04-15 ساعت 20:23)dv2017 نوشته:  @babisondes@ عزیز ، میشه در مورد قوانینی که توی منطقه شما برای خانواده های با بچه های غیر هم جنس هست بگید منظورم محدودیتهایی هست که موقع گرفتن خونه باهاش مواجه میشیم مثل عدم استفاده از اتاق مشترک برای بچه هایی که همجنس نیستند .

جدن همچین قوانینی در آمریکا هست؟ نمیدونستم!
Just Let it Go ...
(2016-04-15 ساعت 21:11)karaoke نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 20:23)dv2017 نوشته:  @babisondes@ عزیز ، میشه در مورد قوانینی که توی منطقه شما برای خانواده های با بچه های غیر هم جنس هست بگید منظورم محدودیتهایی هست که موقع گرفتن خونه باهاش مواجه میشیم مثل عدم استفاده از اتاق مشترک برای بچه هایی که همجنس نیستند .
نمیدونم قانونه یا عرف یا چیز دیگه ولی آره تو بعضی شهرها خیلی بهش پایبندن
خصوصا وقتی بخواهیم از شرکت ، آپارتمان بگیریم
تشکر کنندگان: karaoke ، alirezanz ، aram_hpanahi ، copol ، msr839
(2016-04-15 ساعت 15:36)alirezanz نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 01:00)someonelikeyou نوشته:  آقا کسی پایه هست بعد از اعلام نتایج بیاد شراکت کنه با هم بریم گرجستان رستوران بزنیم؟؟ جدی میشه بادویست تومن کارو شروع کرد

سرمایه از شما من پایه ام Big Grin  البته خسته میشم کار کنما Big Grin  حوصله ایده دادنم ندارم ولی رو من حتما حساب کن Smile  مدیر رستوران میشم Big Grin

من خودم ایده آل ترین شغل دنیا واسم پشت دخل نشستنه خیلی حال میده
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
مگه من بهترین کاربر مهاجرسرا نیستم ؟؟

الکی بگید آره
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: alirezanz ، abas_kashan ، aram_hpanahi ، msr839 ، jalayevatan
(2016-04-15 ساعت 21:20)dv2017 نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 21:11)karaoke نوشته:  

اگه اینطوری باشه کار سخت میشه که. اینجوری یک خانواده باید خونه 3 خوابه بگیره حتماً . شاید یکی پولش نرسه.
Just Let it Go ...
(2016-04-15 ساعت 21:44)karaoke نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 21:20)dv2017 نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 21:11)karaoke نوشته:  جدن همچین قوانینی در آمریکا هست؟ نمیدونستم!

اگه اینطوری باشه کار سخت میشه که. اینجوری یک خانواده باید خونه 3 خوابه بگیره حتماً . شاید یکی پولش نرسه.
یکی از راههاش گرفتن خونه از شخصه ، و دیگه اینکه (مطمئن نیستم ) برای این محدودیت شرایط سنی داره به این صورت که اگه یکی از بچه ها بیشتر از 11 سال داشته باشه اونوقت این محدودیت اعمال میشه و تا قبلش نیست . آره خیلی کارو سخت میکنه   Cool
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، copol ، msr839

من كه نشنيدم چنين چيزي، شايد شرايط خونهايه كه ميخايين مثلا ٢ تا اتاقشو اجاره كنين. وگرنه اپارتمان بيشتر به داشتن سگ يا گربه مهمه تا جنسيت انسانها، فقط مشكلشون اينه كه شما رو نميشناسن و ميترسن اجاره ندين و اذيتشون كنين، معمولش اينه نوبت ميگيرين واسه ديدن خونه و بعدش اپليكيشن پر ميكنين با مشخصات سوشيال و اونا بررسي ميكنن كه سابقه بدي نداشته باشين و بهتون اجاره بدن، كه معمولا نميدن و بايد برين جاهاي دورتر و يا اينكه متوسل به ايرانيا بشين كه خونه واستون پيدا كنن.
تشکر کنندگان: dv2017 ، alirezanz ، elahe mousavi ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، copol ، msr839
بچه ها، من هوستون رو خیلی دوست دارم
در موردش خیلی خوندم، اما زندگی کردن یه چیز دیگست، نظرتون چیه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان