کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-14 ساعت 12:11)karaoke نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 12:04)dv2017 نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 11:37)karaoke نوشته:  داشتم در سایتی که یکی از دوستان در صفحه قبل معرفی کردند(trulia.com) گشتی میزدم . در یکی از محله های لوس آنجلس یک واحد مسکونی پیدا کردم و رفتم که جزئیات بیشتر رو ببینم.
...
نظرتون چیه؟
***لطفاً این پست رو نقل قول نکنید چون ارتفاع صفحه دیگه خیلی زیاد میشه***
لينكشو بذاريد لطفا يا زيپ كدشو / براي مقايسه ميخوام
ممنون

لینک پراپرتی مربوط به اون پست اینه :

کد:
http://www.trulia.com/property/3229438580-9824-Beach-St-Los-Angeles-CA-90002

این رو هم یه نگاه بندازید :

کد:
http://www.trulia.com/property/3209466440-620-S-Gramercy-Pl-216-Los-Angeles-CA-90005

دست کمی از بالایی نداره!
داداش من دارم خواب میینم یا بیدارم ، این خونه با این عکسایی که من دیدم فقط 500 دلار؟ یعنی میشه خونه از 200 تا 500 دلار ماهانه پیدا کرد؟ من ذهنم روی 1000 تا 2000 دلار برای یه اتاق تو یه خانواده آمریکایی میگذشت
واقعا امیدوارم شدم که منم میتونم راحت برم. Cool
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ‎... "
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-15 ساعت 16:01)dv2017 نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 15:54)alirezanz نوشته:  من هروقت میام تمام پستایی که نبودم میخونم بعد دونه دونه جواب میدم Smile  مث مشق شب شده واسم حتما باید این کارو کنم Big Grin
خوب کاری میکنی ، دیروز و امروز که نبودید خیلی جای شما خالی بود ، امروز که پست منتخب برتر رو زدید منتظر باقیش بودم که دونه دونه داره میاد ، من که خیلی از نوشته های شما خوشم میاد  البته کلی هم میخندم .
امیدوارم موارد فوق رو در انتخاب کاربر برتر درنظر نگیرید و رعایت عدالت و انصاف رو حتما بکنید  Big Grin

هی میخوام رتبه بهتون بدم یادم میاد قبلا رتبه دادم Big Grin Wink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839
اگر کسی رو داشته باشی که با مشخصات خودش خونه بگیره که مشکلی نیست ؟
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: alirezanz ، dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-15 ساعت 19:38)dv2017 نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 19:30)redbull نوشته:  دوستان توجه کنند اوضاع کاروبار اونجا خیلی جالب نیست
منتها اگه تازه وارد هم باشی که ...
منتها اگه تازه وارد هم باشی که ...
خوب ؟ جای سه نقطه چی  ؟

منم میخواستم ایراد بگیرم که منتها چرا باس میگفتین دیگه اگه.. یا ی چی تو این مایه ها منتها که میاد منتظر بودم ی نکته مثبتی توش باشه Big Grin س نقطه که واضحه یعنی بدبختی و مصیبت (فک کنم که درست نوشتم) البته من با لذت به استقبال همه این مسائل میرم

معلم پارسی شدم Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-15 ساعت 22:11)behbod نوشته:  
(2016-04-14 ساعت 12:11)karaoke نوشته:  لینک پراپرتی مربوط به اون پست اینه :
http://www.trulia.com/property/322943858...s-CA-90002
این رو هم یه نگاه بندازید :
http://www.trulia.com/property/320946644...s-CA-90005
دست کمی از بالایی نداره!
داداش من دارم خواب میینم یا بیدارم ، این خونه با این عکسایی که من دیدم فقط 500 دلار؟ یعنی میشه خونه از 200 تا 500 دلار ماهانه پیدا کرد؟ من ذهنم روی 1000 تا 2000 دلار برای یه اتاق تو یه خانواده آمریکایی میگذشت
الان نمیتونم اون صفحات رو باز کنم اما تاجاییکه یادمه هردو برای فروشند
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: alirezanz ، behbod ، aram_hpanahi ، copol ، msr839
(2016-04-15 ساعت 21:54)dv2017 نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 21:44)karaoke نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 21:20)dv2017 نوشته:  نمیدونم قانونه یا عرف یا چیز دیگه ولی آره تو بعضی شهرها خیلی بهش پایبندن
خصوصا وقتی بخواهیم از شرکت ، آپارتمان بگیریم

اگه اینطوری باشه کار سخت میشه که. اینجوری یک خانواده باید خونه 3 خوابه بگیره حتماً . شاید یکی پولش نرسه.
یکی از راههاش گرفتن خونه از شخصه ، و دیگه اینکه (مطمئن نیستم ) برای این محدودیت شرایط سنی داره به این صورت که اگه یکی از بچه ها بیشتر از 11 سال داشته باشه اونوقت این محدودیت اعمال میشه و تا قبلش نیست . آره خیلی کارو سخت میکنه   Cool

من ی راه میدونم اگه مایلید بگین که بیشتر توضیح بدم.

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839
چه عجب بعد چن ساعت اومدم 3 صفحه جلو نرفتین (من تنظیماتو گذاشتم رو 50 تا تو هر صفحه، تعداد صفحاتو کمتره الان اینطوری صفحه 44 هس) اصن فکر مارو نمیکنین :/

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-15 ساعت 22:25)dv2017 نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 22:23)alirezanz نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 21:54)dv2017 نوشته:  یکی از راههاش گرفتن خونه از شخصه ، و دیگه اینکه (مطمئن نیستم ) برای این محدودیت شرایط سنی داره به این صورت که اگه یکی از بچه ها بیشتر از 11 سال داشته باشه اونوقت این محدودیت اعمال میشه و تا قبلش نیست . آره خیلی کارو سخت میکنه   Cool

من ی راه میدونم اگه مایلید بگین که بیشتر توضیح بدم.
حتما Smile

ی بچه داشته باشین، یا اصن بچه نداشته باشین دیگه هیچ مشکلی ندارین Wink  والااا اصن همسرم اگه نداشته باشین که دیگه به کل راحت Wink  حالا بازم اگه راهنمایی خواستین تا قبل June هستم در خدمتتون بعدش دارم میرم گرجستان رستوران یکی از دوستان پشت دخل بشینم، روسی ام که بلدم Cool

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: dv2017 ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، copol ، msr839
(2016-04-15 ساعت 21:42)someonelikeyou نوشته:  مگه من بهترین کاربر مهاجرسرا نیستم ؟؟

الکی بگید آره

شما تا مارو دروغ گو نکنید ول کن نیستید Wink ، آقا شرمنده من نمیتونم دروغ بگم Tongue

از پست 100 امم میخوام هی نطقی ادا کنم یادم میره Sad 200، 300، الانم 400 رو فراموش کردم Sad سر 444 نطقمو ادا میکنم فقط یادم بیارین Rolleyes

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839 ، jalayevatan
(2016-04-15 ساعت 08:20)babisondes نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 08:15)dv2017 نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 03:02)amir j7 نوشته:  منظورم اینه که برای مدت یک ماه مبلغ اجاره رو برای خانه ها نشون بده ؟چون مبلغی که نشون میده خیلی کمه بعید میدونم برای یه ماه باشه؟
مبلغها ماهیانست

اجاره كردن خونه كمتر از بكسال نيس مگر اينكه سرايطش پيش بياد با هوم شر پيدا كنين، سايت زيلو، اپارتمنت ، رنت و وست سايد رنتال ميتونه كمكتون كنه ،البته تو لس انجلس

ok merc Wink
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839
دوستان به زودی کاربر برترو اعلام میکنم با ما همراه باشید Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-15 ساعت 22:11)behbod نوشته:  داداش من دارم خواب میینم یا بیدارم ، این خونه با این عکسایی که من دیدم فقط 500 دلار؟ یعنی میشه خونه از 200 تا 500 دلار ماهانه پیدا کرد؟ من ذهنم روی 1000 تا 2000 دلار برای یه اتاق تو یه خانواده آمریکایی میگذشت

اون موارد که برای فروش هستند ولی یکی از دوستان که خودشون ساکن لس آنجلس هستند ، توضیح دادند که اون خونه ها تو مناطقی واقع شده اند که محل گنگ های خلافکار و کارتل های مواد مخدر و ... هستند!
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: alirezanz ، behbod ، Caspian_Wave ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، copol ، msr839
سلام به همه دوستان مهاجرت سرایی
تو تاپیک های بالایی خوندم یکی نوشته بود امیدوار شدم با 500 تا میتونم خونه بگیرم و...
راجع به اجاره خونه بهتره کمی واقع بینانه نگاه کنید و سر خودتونو کلاه نزارید قیمت اصلی خونه تو آمریکا بستگی به خیلی عوامل داره بهتره به سایت www.rent.com مراجعه کنید و قیمت ها رو ببینید ولی اینم بدونید که برای اجاره خونه شما باید اجاره حدود 3 ماه خانه را به عنوان دیپوزیت یا همون پول پیش پرداخت کنید و علاوه بر اون هزینه های دیگری هم هست و از نظر من تو لس آنجلس نمیشه با 500 دلار خونه گرفت بهتره حداقل رو 2000حساب کنید و البته تا 14000 تا هم خونه هست و چه بسا خیلی بیشتر
تشکر کنندگان: alirezanz ، Caspian_Wave ، aram_hpanahi ، copol ، dv2017 ، msr839 ، jalayevatan
(2016-04-15 ساعت 22:51)peyman.eskandary نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجرت سرایی
تو تاپیک های بالایی خوندم یکی نوشته بود امیدوار شدم با 500 تا میتونم خونه بگیرم و...
راجع به اجاره خونه بهتره کمی واقع بینانه نگاه کنید و سر خودتونو کلاه نزارید قیمت اصلی خونه تو آمریکا بستگی به خیلی عوامل داره بهتره به سایت www.rent.com مراجعه کنید و قیمت ها رو ببینید ولی اینم بدونید که برای اجاره خونه شما باید اجاره حدود 3 ماه خانه را به عنوان دیپوزیت یا همون پول پیش پرداخت کنید و علاوه بر اون هزینه های دیگری هم هست و از نظر من تو لس آنجلس نمیشه با 500 دلار خونه گرفت بهتره حداقل رو 2000حساب کنید و البته تا 14000 تا هم خونه هست و چه بسا خیلی بیشتر

با ٥٠٠ تا شايد بشه يك اتاق تو خونه ٣ خوابه پيدا كنين، معمولا يك ماه اجاره واسه دپازيت ميگيرن، من استوديو اجاره كردم از يك ايراني به واسطه رييس شركت تو وست وود كه بهترين منطقس و به بلوار ايراني معروفه ماهي ١٦٠٠ تا ، قبض گاز برق اب هم بماند كه ١٠٠ تا مياد، منطقه ارزون تو ولي ،منطقه سياه پوست و پر خطر اينگل وود، متطقه متوسط كالور سيتي
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: alirezanz ، Caspian_Wave ، aram_hpanahi ، copol ، dv2017 ، msr839
دوستان نظرتون در مورد roommate چیه؟ به نظر من بهترین کار برای کسی که تازه میره اونجا اینه که بره با آمریکایی ها زندگی کنه
اینجوری هم هزینه کمتر میشه ، هم زبانتون بهتر میشه و با فرهنگ و رفتار اونا بیشتر آشنا میشین
من خودم میخوام همینکارو کنم وقتی قبول شدم.
اینم یه سایت برای پیدا کردن هم خانه ، قیمت ها رو ببینید خیلی خوبه
https://www.roommates.com/search.rs?sess...sa0&page=1
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ‎... "
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، dv2017 ، alireza_guitar ، msr839 ، jalayevatan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان