کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-01-17 ساعت 01:36)ماندانا.م نوشته:  
(2016-01-17 ساعت 01:32)someonelikeyou نوشته:  الان  تو سایت های پیدا کردن خونه یا همخونه فهمیدم که برای پارکینگ حدود هفتاد دلار اضافه میگرن هر ماه ، یادتون باشه اگه رفتیم یه قفل پدال با یه قفل کتابی ببریم دزدای اونجا عمرن بفهم

میدونم طبیعی نیست آدم توی سی سالگی اینجوری باشه
میدونم که توی آمریکا و هر خراب شده دیگه ای هم جرم و جنایت و دزدی هست
هیچ مدینه فاضله ای وجود نداره میدونم
ولی فکر میکنم این حسی که من دارم متاسفانه خیلی ایرانیه یعنی یه جور خاصی مال ماست
لطفا منو نصیحت نکنید مرسی

سلام.واقعا امیدوارم امسال برنده بشین وازین دغدغه ها خلاص......
سلام ماندانای عزیز
بار دومه که داری میگی واقعن امیدوارم قبول بشی مرسییی  فراموشت نمیکنم 
هروقت رسیدم واستون جدبد ترین مدل قفل پدالو میارم  ….......
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، lighthouse ، kkr200 ، Danoosh ، alirezanz ، jsmlz
Big Grin 
(2016-01-16 ساعت 01:00)someonelikeyou نوشته:  #ترس
بزرگترین ترس من تو مهاجرت تنها موندنه. یعنی بعضی وقتا خودمو تصور میکنم که توی آمریکا هستم و کار میکنم ولی به خاطر تفاوت های فرهنگی و آشنا نبودن به فرهنگ فولکولور اونجا از طرف جامعه جذب نشدم توی هیچ گروه دوستی نیستم دوست دختر یا همسر ندارم  این بزرگترین ترس من هستش من الان سی ساله شدم و خیلی ازین موارد میترسم خیلی دلم میخواد کسی که تجربه ای داره به من و امثال من منتقل کنه

جالبه هیشه شما دغدغه هایی دارین که آدمو به فکر فرو میبره
امیدوارم موفق باشین همیشه
من از طرفدارای پروپا قرص شمام
تشکر کنندگان: hameddjj ، samirasamira1010 ، someonelikeyou ، alirezanz ، jsmlz
راستش من بیشتر تمایل دارم برای شروع از مجتمع های مسکونی شروع کنم که صرفا برای اجاره دادن ساخته شدن
برای مثال شهر شارلوت که فصد دارم برم مجتمع مسکونی داره که یه شاپ مال بزرگ کنارش هست، استخر و سالن ورزش و اتاق های دو خوابه با وسایل کامل (مبل، تی وی، تخت خواب، یخچال و ...) + پارکینگ مجتمع و +1 جای پارک برای مهمان

همه اینا با ماهی 690 دلار

فک کنم تا حدودی صرفه جویی میشه

تا یادم نرفته اینترنت وای فای با سرعت بالا به صورت رایگان هم داره
Free high speed wifi access
به قول خودشون

نظر شما چیه؟
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz
(2016-01-17 ساعت 01:32)someonelikeyou نوشته:  الان  تو سایت های پیدا کردن خونه یا همخونه فهمیدم که برای پارکینگ حدود هفتاد دلار اضافه میگرن هر ماه ، یادتون باشه اگه رفتیم یه قفل پدال با یه قفل کتابی ببریم دزدای اونجا عمرن بفهمن چی هست اصن و میتونیم کنار خیابون پارک کنیم
پارسالم یه ایده داشتم که تجارت قفل دوچرخه راه بندازم اونجا
فک کنم اگه من پام برسه آمریکا میشم غول دنیای قفل و حفاظ

حالا از شوخی بگذریم اینا همش به خاطر حجم زیادی از عدم اطمینان و امنیتی هست که من و شاید شما تجربش کردیم و احتمالا برای خیلی ها در دنیای اونور آب قابل فهم نبوده
شش هفت سال پیش که مسافرت خانوادگی رفته بودیم وقتی برگشتیم دزد همه چیزو برده بود و این شد که هیچ وقت ما دیگه همه با هم مسافرت نرفتیم
الان وقتی که یه درو قفل میکنم حتما تا ده دقیقه بعدش میرم دوباره چک میکنم که واقعن قفل باشه ، ماشینمو قفل پدال میزنم قطع کن بنزینشم میزنم با دزدگیر درشو قفل میکنم ولی همیشه هنوز ده قدم دور نشدم برمیگردم دراشو با دست امتحان میکنم که قفل باشه

میدونم طبیعی نیست آدم توی سی سالگی اینجوری باشه
میدونم که توی آمریکا و هر خراب شده دیگه ای هم جرم و جنایت و دزدی هست
هیچ مدینه فاضله ای وجود نداره میدونم
ولی فکر میکنم این حسی که من دارم متاسفانه خیلی ایرانیه یعنی یه جور خاصی مال ماست
لطفا منو نصیحت نکنید مرسی

سلام 
خوبی آقا؟ خوشی؟ سلامتی؟ همه چی رو به راهه؟
فکر کنم قبلن تو همین تاپیک ی بار گفتم به نسبت اینجا اگر بسنجیم ... معلومه اونجا امنیت بهتره (موارد سختگیری)  وگرنه آقا اونجا آدم دیوانه هست که میره ملت رو تو سینما به رگبار میبنده ...  یا دراگ میفروشن و یا هزارتا موارد دیگه
یه مورد برعکس شما ... رفتم دانشگاه.. ماشین رو قفل کردم.. ولی دزدگیر قاطی کرده بود...  خودبخود قفل درب ها باز میشد بعد از 4 ساعت که برگشتم متوجه شدم درب ها باز بودن ولی هیچ چیزی از ماشین کم نشده بود
اینجا هم وقتی خانواده میخان برن مهمانی... بنده نگهبان خونه هستم Smile)   همیشه تو خونه نگهبانی میدم... چون در شعاع 50 متری همه همسایه ها رو دزد زده  !!!! لامصبا پیشرفت کردن ... تو نیم ساعت تخلیه میکنن (یکی نیست بگه خو لامصب تو که اینقدر واردی ... برو کار اسباب کشی.. اینجوری بهتره)

ولی یه چیزی  ...   خارج از شوخی Smile) ...    حواست باشه قلیونسرا سیاتل  پارکینگ هم براش در نظر بگیری Smile)  اینجوری سود هزینه پارکینگ بیشتر از فروش میشه
حتمن هم توی حومه بزن که هر کی میخاد بیاد با وسیله شخصی بیاد

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: kkr200 ، sheghi ، lighthouse ، someonelikeyou ، alirezanz ، jsmlz
Danoosh جان

سلام، خوبی؟ آب و هوا اونور چطوره؟
یه سوال دارم امید وارم بتونی جواب بدی
همونطور که خودت گفتی: سخت گیری بیشتره اونجا

اگه شما عضو یه سایت شی و یه مقدار پول ازت بگیرن تحت رضایت خودت و طبق قوانین سایت یه درصدی از اون پول بشه حق و زحمه مدیرای سایت
وقتی از پولت کم میکنن تو میتونی بری ازشون شکایت کنی؟

منظورم اینه تایید قوانین سایت توسط کاربر صورت قانونی داره یا حتما باید قرار داد ها به صورت کتبی باشه؟

من یه نظر دارم در مورد شغل و اونم یه کسب و کار که اگه جواب سوال همونی باشه که من میخوام میتونه یه ایده و کار عالی بشه
تشکر کنندگان: jsmlz
(2016-01-17 ساعت 00:45)Elham usa نوشته:  مدیر گرامی بعد از تغییرات سایت امضا بنده پاک شده ودر قسمت کنترل پنل گزینه تغییر امضا وجود نداره لطفا رسیدگی بفر مایید.

احتمالا با حذف شدن تاپیک قبلی شمارش معکوس، تعداد پست های شما کمتر از 10 تا شده و به همین دلیل امکان داشتن امضا براتون حذف شده.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
(2016-01-17 ساعت 10:43)kkr200 نوشته:  Danoosh جان

همونطور که خودت گفتی: سخت گیری بیشتره اونجا

اگه شما عضو یه سایت شی و یه مقدار پول ازت بگیرن تحت رضایت خودت و طبق قوانین سایت یه درصدی از اون پول بشه حق و زحمه مدیرای سایت
وقتی از پولت کم میکنن تو میتونی بری ازشون شکایت کنی؟

منظورم اینه تایید قوانین سایت توسط کاربر صورت قانونی داره یا حتما باید قرار داد ها به صورت کتبی باشه؟

من یه نظر دارم در مورد شغل و اونم یه کسب و کار که اگه جواب سوال همونی باشه که من میخوام میتونه یه ایده و کار عالی بشه

سلام
عزیز دلم ... معمولن افرادی که توی این تاپیک هستن هنوز اینور هستن  Smile
متعسفانه توانایی پاسخ به شما رو ندارم
البته توی سایت کاربران زیادی ساکن ایالات متحده هستن  ....   میتونی پرسشت رو با این کاربرها   مطرح کنید
خیلی ببخشید 

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: kkr200 ، alirezanz ، jsmlz
(2016-01-17 ساعت 12:16)Danoosh نوشته:  
(2016-01-17 ساعت 10:43)kkr200 نوشته:  Danoosh جان

سلام
عزیز دلم ... معمولن افرادی که توی این تاپیک هستن هنوز اینور هستن  Smile
البته توی سایت کاربران زیادی ساکن ایالات متحده هستن  ....   میتونی پرسشت رو با این کاربرها   مطرح کنید
خیلی ببخشید 

موفق باشید
همونطور که گفتی معمولا Big Grin

فک کردم جز اون دسته معدود هستی
اون جریان دانشگاه و قفل ماشینت رو فک کردم اون ور اتفاق افتاده

ایشالا با هم میریم
106 روز دیگه مونده بعدش همه با هم رفتنی میشیم
تشکر کنندگان: Danoosh ، hameddjj ، alirezanz ، jsmlz
خدایا تو آن کن که آن به...........
خدایا مرا آن (سیاتل) ده که آن به... Rolleyes
تشکر کنندگان: hameddjj
ماشالاه دوستان ترس اینو دارن که اونجا تنها نمونن...یه عده هستن ترس اینو دارن که تو مهاجرت زنده بمونن یا دیپورت نش

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
تشکر کنندگان: alirezanz ، roadhog ، jsmlz
(2016-01-17 ساعت 17:57)hameddjj نوشته:  ماشالاه دوستان ترس اینو دارن که اونجا تنها نمونن...یه عده هستن ترس اینو دارن که تو مهاجرت زنده بمونن یا دیپورت نش

هر کس به طریقی

دیگه فک نکنم اونقدرام سخت باشه که کسی اون وسط مسطا بمیره
البته منکرش هم نمیشم
عموی دوستم با ماشین رفت تو پیاده رو زد به یه درخت، نه خودش چیزیش شد نه کسی آسیبی دید ولی از ترس سکته زد و عمرشو داد به شما

این تعداد آدما محدود هستن

جدا از سختی اخت گرفتن با محیط و فرهنگی جدید، تنهایی یه موضوع ساده ولی خیلی حساس هست
یه شخص هر چقدر هم که شرایط جسمیش خوب باشه توی غربت اگه همدم نداشته باشه به شدت دپرس میشه

در مورد دیپورت شدن اطلاعی ندارم ولی گمونم برای اوناییِ که قانون های خیلی اساسی رو زیر پا میذارن یا به هر نحوی به اسم تر.و.ریسم شناخته میشن
[عکس: r4398938xhto78gyunft.jpg]
تشکر کنندگان: alirezanz ، user99 ، mohammad_esf59 ، jsmlz
یکی از دوستام که سال قبل ثبت نام کرده بود و اتفاقا بار اولش هم بود
روز اعلام نتایج سر کلاس توی دانشگاه نشسته بودیم و استاد هم داشت درس میداد اونم با جدیت تمام

با گوشی و نت دانشگاه رفت که نتایح رو چک کنه و هی به خودش میگفت من که قبول نشدم استرسم چیه پس؟
وارد سایت که شد دستاش میلرزید وقتی اطلاعات رو وارد میکرد و وقتی اون 1 پاراگراف متن قشنگ رو دید
بدنش شل شد و آیفون 5ـش افتاد رو زمین و همینجور به یه نقطه نا معلوم خیره شده بود
بعد از حدود 20 ثانیه دیدم که از گوشه چشاش داره اشک میچکه
دو تا کلمه بهم گفت: امید، دیدی؟
اون حالش رو که دیده بودم خودمم ناخودآگاه تو یه عالم دیگه بودم که با صدای قه قه زدنش به خودم اومدم
طفلی دست خودش نبود همینجور میخندید
استاد بدبخت هم فک میکرد جایی سوتی داده و هی روش حل مسئلش رو چک میکرد تا این که دوستمو از کلاس پرت کرد بیرون...

از اون سال همش به این موضوع فک میکنم
که واقعا چه حال عجیبی داره
این که بری نگاه کنی ببینی از یه سد خیلی خیلی بزرک بین اون همه داوطلب اسم تو در اومده
این که چه حالی داری اون موقع
خوشحالی؟ تعجب کردی؟ باورت میشه اصلا؟ شاید خوابی؟
(2016-01-17 ساعت 12:16) pid=\689034' نوشته: عزیز دلم ... معمولن افرادی که توی این تاپیک هستن هنوز اینور هستن  Smile
خیلی ببخشید 

موفق باشید

من الان سیاتل هستم هرسوالی دارین بپرسین ?????
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: kkr200 ، alirezanz ، mehre cyrus ، jsmlz
درباب مسئله پارکینگ و سود پارکینگ داری که دانوش جان گفتن من خیلی به این مسئله فکر کرده بودم قبلن و به همین خاطر الان توی کمد اتاقم یک عدد جلیقه زرد فسفری؟! گذاشتم و در حال تحقیق هستم که ببینم قبض پارکبان های سیاتل چجوریه .؟.چون ایران هزینه چاپ ارزونه ، همینجا چند سری چاپ بزنم که به امید خدا در بدو ورود بیکار نمونم و ماه های اول خرجمون در بیاد

یه دفعه هم که باد شدید بود اینجا یه کلاه پارکبان پیدا کردم البته کوچیکه ولی آرم داره ، به هر حال اونجا مملکت قانون مداریه بدون لباس فرم نمیشه ازشون پول پارک گرفت
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: kkr200 ، Danoosh ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان