کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-17 ساعت 22:56)alirezanz نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 02:19)Caspian_Wave نوشته:  یک برنامه FUN ...
کیا میگن برنده میشن ؟؟

مو که برنده اوم وولک باراک خودش زنگ زد تبریک گفت Cool

من و باراک دیشب تا دیروقت داشتیم روی اسامی برندهای لاتاری کار میکردیم، خسته شده بودیم، گفتیم سر به سرت بذاریم، باراک زنگ زد بهت، سر کاری بود، جدی نگیر
2018
(2016-04-18 ساعت 05:22)amirmc نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 13:27)farhanadmin نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 12:39)runioe نوشته:  سلام دوست عزیز. حرفهای شما کاملا صحیح هستش و این اعداد ارقام بسیار زیاد گفته شده و بستگی به خیلی از شرایطها داره. یه مثال بزنم خیالت راحت. اوکی؟؟؟؟؟؟ من در شرکتی کار میکردم که مدیر عاملش شهروند آمریکا بود  یه آپارتمان صد متری و یک دفتر صد متری در جردن (تهران)داشت، پول نقد و سهام و این چیزهای دیگه رو نمیدونم(امکاناتش رو گفتم تا بدونین حدود سرمایش چقدره و طریقه زندگی کردنش چطوره) این شخص فقط یک بار مترو سوار شده اونم در زمان غیر شلوغی که کلی هم به زمین و زمان نا سزا گفت(اینم گفتم بدونین اهل استفاده از وسیله نقلیه عمومی نیست). خوب اصل مطلب اینه من از این شخص پرسیدم برای زندگی در اونجا با شرایطی که چند ماه بیکار باشی چقدر پول لازمه؟؟؟؟ ایشون با حساب کتاب گفتن حدود بیست هزار دلار شایدم بیست سی درصداینور اونور بشه. خوب حالا اصل اصل مطلب میدونین چیه؟؟؟؟؟؟ این هستش که این شخص که در ایران این امکانات رو داره یعنی اینکه مثل من و امثال من زندگی نمیکنه که از کرج هر روز واسه کار به تهران رفت و آمد میکنه. به عبارتی این شخص بر اساس فکر خودش مبلغ رو گفتن.در آخر گفت که اگه صرفه جو و تلاشگر باشی کمتر هم میشه. نتیجه گیری اخلاقی اینه که کسی بر مبنای زندگی و امکاناتی که تو ذهنش هست و میخواد خرج و هزینه کنه  اونو به دیگرون میگه، نمونش همین داستانی که عرض کردم و کسانی که در اینجا میان نظر میدن.یاد داستانی در کتابهای قدیم افتادم که فیلی در اتاق تاریک گذاشتن و به هر کسی میگفتن با لمس کردنش بگه که اون چیز چیه.بنابراین هر کی از نظر خودش(از حس لامسه خودش) چیزی میگفت که با واقعیت زمین تا زیر زمین فرق داشت.حالا این داستان اینجا و در این فروم هم هست. پس نگران نباش دوست عزیز و اینکه از نظر دوستان دیگه ناراحت و عصبی نباش چون احساس کردم عصبانی و ناراحت از نظر دیگران هستی این پیام رو به خودم اجازه دادم در جواب شما و سایر دوستان هم نظر با شما بنویسم.
شاد باشی و آرزوی برنده شدن و رهایی واسه همه ی دوستان اینجا رو دارم.

سلام دوستان
من حداکثر سی میلیون تومن میتونم تبدیل به دلار کنم، اگر برای رفت و آمد به ترکیه پول کم نیارم. تازه بعد از صاف و صوف کردن اقساط بانک ها
حالا این سی میلیون حدود 8500 دلار میشه. به نظرتون کافیه؟ من یازده سال سابقه مرتبط با رشته تحصیلی ام که لیسانس نرم‌افزار هست دارم، هر کاری که حقوق خوب داشته باشه هم حاضرم انجام بدم که بر نگردم. در ضمن هیوستون رو در نظر دارم برای کار و زندگی

دوست من، 8500 دلار که خیلی خیلی کمه. من نمی دونم چرا برخی از دوستان، جناب babisondos را باور نمی کنن که می گوید 100 میلیون. باور کنین ایشون البته تمام هزینه رو هم خیلی متوسط بیان کردن ولی دیگه خدایی 8500 تا واقعا کمه. پس چطوری می خواهید اون چند ماه را به صرف اینکه کسی تو هیوستون را نداشته باشید دوام بیارید. تازه این پول را هم که می گید برای خرج ترکیه، بلیط هواپیما هست. پس تا رسیدین اونور چی؟
نظر من با tenardi2bai نزدیک تره.  Big Grin
مطمین باشین این پول برای سفر به سرزمین مثلا رویاها اصلا کافی نیست. همینطور هم شما فرمودید هرکاری اگر درآمدش خوب باشه؟؟!
بایستی چند ماه اول را هر کاری که گیر آوردین که حقوقش بین 8 تا 12 دلار در ساعت بود حتما بچسبید، بقول دوستمون تو آمر یکا ایشون از کارگری شروع کردن چنانچه اگر زبان بلد نباشید یا حتی در حد کم.
با آرزوی موفقیت شما در این مرحله از قرعه کشی
Peace

من چکار کنم؟ عاشق رفتنم، پول هم ندارم، اگر وضعم خوب بود که نمیرفتم، اینجا خیلی تحف فشار هستم، البته پس از سالها کار تونستم فشار رو کم کنم، این پول هم از راه رهن دادن خونه ام جور میکنم، و همینطور هزینه های دیگه ام هم از فروش ماشینم که یه پراید هست، من مثل شماها پول و سرمایه ندارم، با دوازده سال سابقه کار به عنوان نیروی پیمانکاری در دولت، متاسفانه امیدی به آینده ندارم. مسایلی هم هست که اینجا نمیشه مطرح کرد، کلا میخوام فرار کنم. شاید نهایتش بتونم ده هزار تا با خودم ببرم. ولی اگه رفتم، تمام تلاشمو میکنم که برنگردم، چون هیچی دیگه ندارم
2018
تشکر کنندگان: jalayevatan ، msr839 ، redbull ، aram_hpanahi ، نسل سوخته ، behbod
صبح بر همه منتظران بخیر و نیکی .
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: asrainman ، amirmc ، عسل.م ، alirezanz ، مارال6 ، msr839 ، aram_hpanahi ، نسل سوخته
(2016-04-18 ساعت 08:27)farhanadmin نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 13:27)farhanadmin نوشته:  سلام دوستان
من حداکثر سی میلیون تومن میتونم تبدیل به دلار کنم، اگر برای رفت و آمد به ترکیه پول کم نیارم. تازه بعد از صاف و صوف کردن اقساط بانک ها
حالا این سی میلیون حدود 8500 دلار میشه. به نظرتون کافیه؟ من یازده سال سابقه مرتبط با رشته تحصیلی ام که لیسانس نرم‌افزار هست دارم، هر کاری که حقوق خوب داشته باشه هم حاضرم انجام بدم که بر نگردم. در ضمن هیوستون رو در نظر دارم برای کار و زندگی

دوست من، 8500 دلار که خیلی خیلی کمه. من نمی دونم چرا برخی از دوستان، جناب babisondos را باور نمی کنن که می گوید 100 میلیون. باور کنین ایشون البته تمام هزینه رو هم خیلی متوسط بیان کردن ولی دیگه خدایی 8500 تا واقعا کمه. پس چطوری می خواهید اون چند ماه را به صرف اینکه کسی تو هیوستون را نداشته باشید دوام بیارید. تازه این پول را هم که می گید برای خرج ترکیه، بلیط هواپیما هست. پس تا رسیدین اونور چی؟
مطمین باشین این پول برای سفر به سرزمین مثلا رویاها اصلا کافی نیست. همینطور هم شما فرمودید هرکاری اگر درآمدش خوب باشه؟؟!
بایستی چند ماه اول را هر کاری که گیر آوردین که حقوقش بین 8 تا 12 دلار در ساعت بود حتما بچسبید، بقول دوستمون تو آمر یکا ایشون از کارگری شروع کردن چنانچه اگر زبان بلد نباشید یا حتی در حد کم.
Peace

من چکار کنم؟ عاشق رفتنم، پول هم ندارم، اگر وضعم خوب بود که نمیرفتم، اینجا خیلی تحف فشار هستم، البته پس از سالها کار تونستم فشار رو کم کنم، این پول هم از راه رهن دادن خونه ام جور میکنم، و همینطور هزینه های دیگه ام هم از فروش ماشینم که یه پراید هست، من مثل شماها پول و سرمایه ندارم، با دوازده سال سابقه کار به عنوان نیروی پیمانکاری در دولت، متاسفانه امیدی به آینده ندارم. مسایلی هم هست که اینجا نمیشه مطرح کرد، کلا میخوام فرار کنم. شاید نهایتش بتونم ده هزار تا با خودم ببرم. ولی اگه رفتم، تمام تلاشمو میکنم که برنگردم، چون هیچی دیگه ندارم
ايشالا همه چيز درست ميشه دوست عزيز
تشکر کنندگان: عسل.م ، alirezanz ، مارال6 ، jalayevatan ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-18 ساعت 08:31)payamshad نوشته:  صبح بر همه منتظران بخیر و نیکی .

پیام جان خوشحالم که برگشتی. البته دیروز هم پیامت را دیدم در فروم. پارسال بیشتر فعال بودی. انشالله امسال اسمت دیگه در میاد به امید خدا.
به قول یکی از دوستان، انسان با HOPE زندس
تشکر کنندگان: payamshad ، alirezanz ، jalayevatan ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-18 ساعت 08:27)farhanadmin نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 13:27)farhanadmin نوشته:  سلام دوستان

Peace

سخت نگیر دوست من همه چی انشالله درست می شه. من همون خونه اش رو هم که شما می خواهید رهن بدین هم ندارم. خیلی ها هم با سرمایه اندک برای خودشون زندگی خوبی فراهم کردن.
به قول یکی از دوستان، انسان با HOPE زندس
(2016-04-18 ساعت 08:36)amirmc نوشته:  
(2016-04-18 ساعت 08:31)payamshad نوشته:  صبح بر همه منتظران بخیر و نیکی .

پیام جان خوشحالم که برگشتی. البته دیروز هم پیامت را دیدم در فروم. پارسال بیشتر فعال بودی. انشالله امسال اسمت دیگه در میاد به امید خدا.
امیر جون خیلی خوشحالم که میبینمت . آب سرد پارسال ، خیلی یخ بود  Wink  گفتم امسال تخت گاز نرم  Big Grin  . این 15 روز هیجانی بیشتر میام . این لاتاری هرچی که نداشت دوست های خوبی مثل شما را داره برای ما  Shy ممنونم از دعای خیرت . منم براتون آرزو دارم که امسال خبر خوب قبولی و شروع ماراتن سخت و هیجان انگیز لاتاری رو بشنوید .
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: alirezanz ، jalayevatan ، msr839 ، amirmc ، aram_hpanahi ، نسل سوخته ، copol
(2016-04-18 ساعت 08:04)asrainman نوشته:  
(2016-04-18 ساعت 07:52)عسل.م نوشته:  
(2016-04-18 ساعت 00:37)asrainman نوشته:  ديروز با يكي از دوستان كه اتفاقا اونم..

آره منم زياد شنيدم كه مردم ميگن بليط مجاني ميدن، اين مطلب از كجا بين مردم جا افتاده؟

درود
اون قديم نديما كه ثبت نام لاتاري اينترنتي نبود و از طريق پست بود و زمان ثبت نام هم از طريق صداي آمريكا اعلام ميشد ، يكي از سالها زماني كه ثبت نام شروع شد مجري اعلام كرد كه پارسال در فلان كشور آفريقايي كه دچار جنگ و بدبختي بودن سفارت امريكا به قبول شدگاني كه استطاعت مالي نداشتن يه كمك هزينه داد كه بتونن بليط رفت جهت گرفتن گرين كارد  رو تهيه كنن و بعد از كار در امريكا مبلغ رو برگردونن به سفارت.
از اون سال شركت هاي ايراني كه كاراي ثبت نام رو واسه مردم انجام ميدادن تو تبليغاتشون نوشتن كه بليط مجاني جهت سفر اول به آمريكا، در صورتي كه اون يه استثنا واسه يه كشور استثنا بود و فقط هم يه بار !!!
ملت هميشه در صحنه كه آمادگي مفت خوري در سطح گسترده دارن هم اين حرف و تبليغ رو روي هوا زدن و اين به يه باور تبديل شد !!!

asrainman عزيز ممنونم از پاسخ كاملتون
خدايي سوالاتي كه شما جواب ميديد هميشه مستند و كامل هست، اميدوارم امسال بعد از اين همه مدت به چيزي كه لياقتش رو داريد برسيد
تشکر کنندگان: asrainman ، alirezanz ، مارال6 ، nazi56 ، msr839 ، amirmc ، aram_hpanahi ، نسل سوخته
(2016-04-18 ساعت 09:00)عسل.م نوشته:  
(2016-04-18 ساعت 08:04)asrainman نوشته:  
(2016-04-18 ساعت 07:52)عسل.م نوشته:  آره منم زياد شنيدم كه مردم ميگن بليط مجاني ميدن، اين مطلب از كجا بين مردم جا افتاده؟

درود
اون قديم نديما كه ثبت نام لاتاري اينترنتي نبود و از طريق پست بود و زمان ثبت نام هم از طريق صداي آمريكا اعلام ميشد ، يكي از سالها زماني كه ثبت نام شروع شد مجري اعلام كرد كه پارسال در فلان كشور آفريقايي كه دچار جنگ و بدبختي بودن سفارت امريكا به قبول شدگاني كه استطاعت مالي نداشتن يه كمك هزينه داد كه بتونن بليط رفت جهت گرفتن گرين كارد  رو تهيه كنن و بعد از كار در امريكا مبلغ رو برگردونن به سفارت.
از اون سال شركت هاي ايراني كه كاراي ثبت نام رو واسه مردم انجام ميدادن تو تبليغاتشون نوشتن كه بليط مجاني جهت سفر اول به آمريكا، در صورتي كه اون يه استثنا واسه يه كشور استثنا بود و فقط هم يه بار !!!
ملت هميشه در صحنه كه آمادگي مفت خوري در سطح گسترده دارن هم اين حرف و تبليغ رو روي هوا زدن و اين به يه باور تبديل شد !!!

asrainman عزيز ممنونم از پاسخ كاملتون
خدايي سوالاتي كه شما جواب ميديد هميشه مستند و كامل هست، اميدوارم امسال بعد از اين همه مدت به چيزي كه لياقتش رو داريد برسيد

ممنونم
اميدوارم امسال همه كساني كه واقعا هدف و اميد دارن به حقشون برسن
تشکر کنندگان: payamshad ، alirezanz ، nazi56 ، msr839 ، amirmc ، aram_hpanahi ، dv2017 ، عسل.م
اینجا ساعت 9:30 شبه دارم میرم بار فردا میام براتون بیشتر میگم Wink فعلا Shy
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: payamshad ، msr839 ، amirmc ، aram_hpanahi ، dv2017
با سلام به همه دوستان
هر کسی از نظر خودش تعبیرات و تاویلات رو میاد مینویسه و هیچ کسی از زندگی و مشکلات شخص دیگه خبر نداره.
در مورد دیگران پیشداوری نکنیم. در اینجا کسانی هستند که میخوان فرار کنن،هستند کسانی که میخوان برن تفریح کنن،هستند کسایی که میخوان برن زندگی کنن و هزار دلیل و منطق دیگه که از نظر خودشون درسته و حتی نمیتونن اینجا بیان کنن. کسی که میگه اینقدر دارم چرا میخندین بهش؟؟؟ هان چون کمتر داره؟؟؟؟ کسی که زیاد داره تمسخر میکنین؟؟؟؟ آخه چرا؟؟؟؟؟؟ لطفا خواهشا در مورد کسی پیش داوری نکنیممممممم. خواهش دارم از همتون.
یاد کتاب بوف کور صادق هدایت افتادم:
“در زندگي زخمهايي هست كه مثل خوره در انزوا روح را اهسته مي خورد و مي تراشد.
اين دردها را نمي شود به كسي اظهار كرد چون عموما عادت دارند كه اين دردهاي باورنكردني را جزو اتفاقات و پيش آمدهاي نادر و عجيب بشمارند و اگر كسي بگويد يا بنويسد مردم بر سبيل عقايد جاري و عقايد خودشان سعي مي كنند ان را با لبخند شكاك و تمسخراميز تلقي كنند.
زيرا بشر هنوز چاره و دوائي برايش پبدا نكرده و تنها داروي فراموشي ...... ”
یه داستان دیگه هم دارم:
در کوپه قطاری یک زن تنها و یک مرد با دو فرزند کودکش بودند.کودکها بازی گوشی میکردند و پدر به آنها هیچی نمیگفت و در حال و هوای خود فرو رفته بود زن از شیطنت های بچه ها کلافه بود......زن بعد از مدتی با عصبانیت به مرد(پدر بچه ها) گفت: واقعا متاسفم که به فرزندان خود چیزی نمیگویید و در حال هستینو اینگونه رفتار میکنن.
مرد در جواب گفت: من باید به بیمارستان جهت تحویل جنازه بروم و نمیدانم که خبر مرگ مادر فرزندانم را چگونه به آنها بگویم!!!!!!!!!!!!!!!!!
لطفا پیش داوری نکنیم و در مورد انسانها زود قضاوت نکنیم.
شاد باشید عزیزان
و در نهایت پوزش میطلبم اگر کسی رو اینجا آزرده خاطر کردم.
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: payamshad ، asrainman ، jalayevatan ، nazi56 ، tenardie2bai ، matin.sh ، msr839 ، navidyazdan ، aram_hpanahi ، dv2017 ، copol ، alirezanz ، babak_m ، sheghi ، amin_j ، behbod
روبرویم رد شدی، یک آن پریشان می شوم
محو آن زیبایی ات، در شهر تهران می شوم

از تو می پرسم مرا ،در خاطرت داری هنوز؟
از جواب منفی ات، من مثل طوفان می شوم

بغض سختی می شود، از پاسخت در قلب من
زیر باران از غمت ،من همچو باران می شوم

از کنارم رد شدی، بی آنکه بشناسی مرا
از دوباره آتشی، در عشق سوزان می شوم

پشت سر چرخیدی و دیدی نگاه خسته ام
بعد از آن از رفتنت، تنهای دوران می شوم

با نگاه آخرم ، بغضت به چشمانت شکست
از صدای گریه ات، چون ابرِ گریان می شوم

شاعر: خودم
می گذرد ...
(2016-04-18 ساعت 00:55)tenardie2bai نوشته:  
(2016-04-18 ساعت 00:53)tenardie2bai نوشته:  لذتی که در فراق هست در وصال نیست چون در فراق شوق وصال هست و در وصال بیم فراق

خيلى سنگين بود خودمم نفهميدم چى شد .. خوب ميشيم ايشالا .. همش ١٥ روز و ١٩ ساعت و ٣٣ دقيقه ناقابل مونده

علیرضا یه دکتر خوب تو منهتن میشناسه ... خودش رفته داره خوب میشه خداروشکر
به منم گفت بیا ببرمت پیشش ، میخوایی تو هم بیا با هم سه تائی بریم خوب شیم
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

تشکر کنندگان: tenardie2bai ، .crysis. ، msr839 ، aram_hpanahi ، نسل سوخته ، alirezanz
یادت باشدکه اگر:
دنیایت کوچک باشد همه چیز را بزرگ میبینی.
غمها هر کدام برایت دیواری میشوند که جلو تو و خوشبختی ات را سد میکنند.
غصه ها همانند دیوها در افسانه ها میشوند و
تو را به وحشت می اندازند.
اما اگر دنیایت بزرگ باشد و با نگاهی زیبا به دنیا بنگری
تمام غمها و غصه ها برایت کوچک می شوند.
آنقدر کوچک و حقیر که با تبسم به آنها می نگری و
تو همیشه پیروز میدانی

قانون زندگی٬ قانون باورهاست
من چو باران بر همه جا باریده ام Wink
به هوشنگ گلشیری

قناری گفت: ــ کُره‌ی ما
کُره‌ی قفس‌ها با میله‌های زرین و چینه‌دانِ چینی.
ماهی‌ سُرخِ سفره‌ی هفت‌سین‌اش به محیطی تعبیر کرد
که هر بهار
متبلور می‌شود.
کرکس گفت: ــ سیاره‌ی من
سیاره‌ی بی‌همتایی که در آن
مرگ
مائده می‌آفریند.
کوسه گفت: ــ زمین
سفره‌ی برکت‌خیزِ اقیانوس‌ها.
انسان سخنی نگفت
تنها او بود که جامه به تن داشت
و آستینش از اشک تَر بود.