کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-18 ساعت 15:15)نسل سوخته نوشته:  زنی که از ازدست چشم چرانی های همسرش به ستوح امده بود درد دل نزد مادرشوهرش میبرد او که زن دانایی بود گفت من شب برای صرف شام به خانه شمامیام ولی شام درست نکن.مرد وقتی به خانه می اید ازاینکه همسرش تدارکی ندیده عصبانی میشود ولی مادر میگوید من امشب هوس نیمروهای توراکردموباخودتخم مرغ اورده ام تاباهم بخوریم پسر مشغول درست کردن نیمرومیشود میگویدچراتخم مرغ هارارنگ کردی مادر گفت زیباهستن؟ پسر گفت اری مادر گفت داخلشان چطور است پسرگفت همه مثل هم.مادر گفت پسرم زن نیز همین طور است هرکدام ظاهری بارنگ ولعاب ولی همه درونشان یکی است.پس وقتی همه مثل همند چراخود وهمسرت را ازارمیدهی.قدر داشته هایت رابدان.وخودرادرگیر دیگران نکن.ناگهان یکی از تخم مرغ ها دوزرده درامد و گند زد به پند حکیمانه Big Grin  Cool
خلاصه امیدتونو از دست ندید ایشالا امسال تخم مرغ هممون دو زرده است  Smile

بعله آدم همیشه با HOPE به همین تخممرغ دوزرده های زندگیش به جلو پیش میره.
وگرنه همین که ما اینجا و تو این زمان به دنیا اومدیمو زندگی میکنیم خودش تهِ بد شانسیه Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi ، نسل سوخته ، alirezanz ، msr839
عه عه عه!!!
چرا redbull محروم شده؟ Sad
خیلی بچه خوبیه که تازه داشت برنامه ریزی میکرد بره روسیه :|
یاد و خاطرش گرامی باد Big Grin
Starts in 2000
&
.
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alirezanz
سلام.

کم کم داریم به سوم می نزدیک میشیم و به عبارتی قیافهء بعضی دوستان در سه شنبه شب دو هفتهء آینده بسیار دیدنی هست که دارن بالا و پایین می پرن و هول هولکی تو فکرن که اول به کی خبر برنده شدن شون رو بدن.

بنابراین، برای شب مذکور وسایل زیر رو مهیا کنید:
1- وسیله ای که به اینترنت وصل بشه و قادر به اجرای دستورات لاگین باشه: یک دستگاه. (مانند موبایل، تبلت، کامپیوتر، تلویزیون هوشمند یا ...)
2- اتصال اینترنت با سرعت و ترافیک کافی.
3- آب قند یا چای شیرین: یک لیوان (برای جلوگیری از ضعف کردن)
4- صدا خفه کن یا متکای نرم: یک عدد.
5- کاغذ و مداد: یک دست.

قبل از شروع آتش بازی، لازم است اطلاعات زیر را دم دست داشته باشید:
1- شماره پیگیری ثبت نام
2- تاریخ تولدی که در فرم ثبت نام ذکر کرده اید
3- نام فامیل که در فرم ثبت نام ذکر کرده اید

با توجه به باز شدن پرونده از ساعت 8 صبح (و نه ساعت دوازده شب) به وقت کنتاکی، احتمالاً از ساعت 5 یا 6 بعدازظهر قادر به پیگیری وضعیت خود خواهید بود. در زمان مذکور به سایت https://dvlottery.state.gov/esc رفته و روی لینک dv2017 کلیک نموده و اطلاعات دوگانه (یا سه گانه) را وارد نمایید. توجه داشته باشید اگر اولین چیزی که روی صفحه دیدید، یک بارکد بود، بدون اخطار قبلی به هوا بپرید و بلافاصله نیمی از لیوان آب قند (یا چای شیرین) را که قبلاً آماده کرده اید سر بکشید (مواظب باشید ممکن است چای داغ باشد). سپس سرتان را در متکا (یا صدا خفه کن) فرو برده و هیجانات درونی خود را با ذکر کلمهء مقدس «هورااااا» تخلیه نمایید. دلیل استفاده از متکا در ادامه ذکر شده است.

سپس به عدد زیر بارکد توجه کنید. برندگان ایرانی معمولا همگی کد 2017AS را در سمت چپ کیس نامبر خود دارند که 2017 مربوط به دورهء لاتاری و AS مربوط به قارهء آسیا می باشد. کیس نامبر شما در حقیقت شمارهء نوبت شما در صف مصاحبهء سفارت است. معمولا سه هزار نفر اول ظرف پاییز تعیین تکلیف میشوند، حدود سه هزار شمارهء بعدی در زمستان و ...
اکنون کاغذ و مداد را برداشته و شماره کیس نامبر خود را روی کاغذ یادداشت نمایید. این شماره قرار است برای مدت قابل توجهی زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد.

در صورت برنده شدن، اولین کاری که باید بکنید، گذرنامهء خود و تمام همراهان تان را باید آماده کنید. اولین باری که من برنده شدم، چون تولد پسرم بعد از ثبت نام لاتاری رخ داده بود، پر کردن فرم اصلاحیه و درخواست افزودن پسرم به لیست همراهان بود که ظرف دو یا سه روز تایید شد. ضمناً فرم DS-260 که در حقیقت اولین مرحلهء بعد از برنده شدن هست، معمولاً بیستم می به بعد در دسترس شما خواهد بود. جزئیات فرم بعدا در صفحهء مربوطه از فروم «برندگان 2017» تشریح خواهد شد. ضمناً بنده اگر برنده نشم اصلاً دل و دماغ اطلاعات دادن نخواهم داشت. بنابراین لازم است برای بنده بطور جداگانه دعا کنین تا بعداً با تریلی تریلی اطلاعات شما را همراهی کنم.

ضمناً تجربه به من نشون داد که واقعاً لزومی نداره برنده شدن تون رو به کسی اطلاع بدین:

اول: شرکت محل کارم فکر کردن که من رفتنی ام، یه نفر رو به جام استخدام کردن و قراردادم رو تمدید نکردن. وقتی کارنت نشدم و عملاً پرونده بسته شد، من موندم و بیکاری و کلی بدبختی.
دوم: دوستان و آشنایان هم در گسترش شایعات و تفسیرها نقش بسیار سازنده و موثری داشتند. بطوری که هنوز خیلیها با دیدن ما میگن پس چرا هنوز ایرانی؟ و تو دلشون میگن لابد طرف یه مشکلی داشته که بهش ویزا ندادن حالا الکی میگه نوبتمون نشد و کلی حرف و حدیثهای دیگه.
بنابراین فقط به بستگان درجه یک خبر بدین و ازشون بخواهید تا وقتی موضوع قطعی نشده با هیچکس در میون نذارن.
سوم: اکثر افرادی که بعنوان فرد با تجربه باهاشون صحبت کردم، بعداً به نتیجه رسیدم که اطلاعات غلط بهم میدادن و این کار رو سهواً انجام میدادن چون واقعاً اطلاعات کافی نداشتن. بنابراین بهترین کار اینه که چند نفر از برنده ها، ترجیحا با شماره های نزدیک با هم ارتباط دوستانه برقرار کنند و با هم اطلاعاتشون رو به اشتراک بذارن.

البته ما همگروهی های مهاجرسرا جزو بستگان درجه یک حساب میشیم، چون حسادت نمیکنیم، گمراهتون نمیکنیم و صد البته پشت سرتون هم حرف در نمیاریم. شخصاً تضمین میکنم اگر برنده شدم، تمام مراحل رو بصورت شفاف با شما طی کنم.

به امید روزهای خوشحال تر.
شکست خوردن پایان راه نیست. فقط یک سطر از کتاب تجربه است. نقطه سر خط!
شرکت در DV از 1994 الی 2014 - سال 2015 برنده شدم اما کارنت نشدم. نقطه سر خط!!
شروع سطر بعد: شرکت در DV های بعدی، اقدام برای پذیرش دکترا و ...
(2016-04-17 ساعت 18:01)dv2017 نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 17:43)نسل سوخته نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 09:14)bobs نوشته:  شما هم یه سرک بکشین:
http://teleport.org/
چرا باز نمیشه؟؟؟  میشه ادرس کاملش رو بزارید؟ سپاس فراوان
فكر كنم  [عکس: 8r7uf0p6z6mw7abcj7a2.gif] تر باشه ، منم موفق نشدم متاسفانه
حدسم درست بود باید عبور کنید از سدش

تا هفته پیش درست کار میکرد اما الان خودم هم نتونستم بازش کنم. از همون روشی که ف-ی-س-ب-و-ک رو نگاه میکنین استفاده کنین.
شکست خوردن پایان راه نیست. فقط یک سطر از کتاب تجربه است. نقطه سر خط!
شرکت در DV از 1994 الی 2014 - سال 2015 برنده شدم اما کارنت نشدم. نقطه سر خط!!
شروع سطر بعد: شرکت در DV های بعدی، اقدام برای پذیرش دکترا و ...
تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi ، نسل سوخته ، alirezanz ، msr839
(2016-04-18 ساعت 16:18)bobs نوشته:  سلام.

کم کم داریم به سوم می نزدیک میشیم و به عبارتی قیافهء بعضی دوستان در سه شنبه شب دو هفتهء آینده بسیار دیدنی هست که دارن بالا و پایین می پرن و هول هولکی تو فکرن که اول به کی خبر برنده شدن شون رو بدن.

...

درود بر شما Big Grin
حتی ما هم که این همه مدته داریم شرکت میکنیم بازم با دیدن شما انرژی میگیریم!
یه رتبه ناقابل تقدیم به شما که اینقدر صبر و پشتکار دارید! Cool
Starts in 2000
&
.
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
سلام . وارد اردیبهشت میشیم .... برای همه آرزوی موفقیت میکنم Smile
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
دوستانی که موسیقی راک قسمتی از زندگیشونه حتما با Led Zeppelin آشنایی دارن.
توصیه میکنم Going To California رو دانلود کنین و گوش بدین
تشکر کنندگان: arezoo bj ، dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839 ، jalayevatan
(2016-04-18 ساعت 16:18)bobs نوشته:  سلام.

...
احتمالاً از ساعت 5 یا 6 بعدازظهر قادر به پیگیری وضعیت خود خواهید بود. در زمان مذکور به سایت https://dvlottery.state.gov/esc رفته و روی لینک dv2017 کلیک نموده و اطلاعات دوگانه (یا سه گانه) را وارد نمایید. توجه داشته باشید اگر اولین چیزی که روی صفحه دیدید، یک بارکد بود، بدون اخطار قبلی به هوا بپرید و بلافاصله نیمی از لیوان آب قند (یا چای شیرین) را که قبلاً آماده کرده اید سر بکشید
...
سپس به عدد زیر بارکد توجه کنید. برندگان ایرانی معمولا همگی کد 2017AS را در سمت چپ کیس نامبر خود دارند که 2017 مربوط به دورهء لاتاری و AS مربوط به قارهء آسیا می باشد.
...
با توجه به چند سال تجربه درخشان در برنده نشدن! در لاتاری لازمه چندتا نکته رو به دوستان (خصوصا سال اولی ها  Rolleyes ) یاد آوری کنم:

اول این که معمولا زود تر از 8:30-8 شب نتایج اعلام نمیشه. توی اون ساعات هم به دلیل ترافیک شدید، سایت ممکنه اصلا جواب نده پس خیلی عجله نکنید.

دوم اگر بجای عبارت معروف HAS NOT BEEN SELECTED، انشالا بارکدی نامه ای چیزی دیدید، قبل از این که به هوا بپرید و توی بالش داد بزنید و... چند تا نکته رو چک کنید. این که اسم و مشخصات خودتون توی نامه باشه و اون شماره هم که دوستمون گفتن (کیس نامبر) با 2017AS شروع شده باشه نه 2017EU یا 2017AF و... چون سال های گذشته در مواردی این قضیه پیش اومده که به علت ترافیک بالا، سایت قاطی کرده و یه نامه اشتباه رو نشون داده. به همین دلیل اگر چند ساعت بعد  نتایج رو چک کنید ضرر نمی کنید.

سوم اگر خدای نکرده مثل 99.5% بقیه شرکت کننده ها HAS NOT BEEN SELECTED رو دیدید یادتون باشه که دنیا به آخر نرسیده و انشالا تنتون سلامت باشه (برای سال بعد Wink )

چهارم خیلی از برنده های آینده ی امسال تا حالا هنوز اسم مهاجرسرا رو هم نشنیدن، پس اگر توی تاپیک اعلام نتایج، همه اعضا اومدن گفتن ما برنده نشدیم، فکر نکنید اشتباهی رخ داده و هیچکی برنده نشده و...

پنجم برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم  Cool
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
(2016-04-18 ساعت 16:45)arezoo bj نوشته:  سلام .  وارد اردیبهشت میشیم .... برای همه آرزوی موفقیت میکنم  Smile
سلام

خیلی وفته اینجا نبودید Rolleyes

خوش آمدید
تشکر کنندگان: arezoo bj ، aram_hpanahi ، alirezanz ، msr839
Smile 
خیلی وفته اینجا نبودید  Rolleyes

خوش آمدید
[/quote]

سلام حالتون چطوره ؟ مرسی بله قبل از نتایج میام بیشتر . امیدوارم امسال سال خوبی باشه برای همه
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alirezanz ، msr839 ، jalayevatan
(2016-04-18 ساعت 16:18)bobs نوشته:  ... و روی لینک dv2017 کلیک نموده و اطلاعات ...
مطمئنید ؟ لینکو درست دادید ؟ با اون ترافیک من که شماره خودمو هم نمیتونم چک کنم چه برسه همه بیان رو لینک من و اطلاعات چند گانه وارد کنن، بعدش من اون طلاعاتو چیکار کنم   Wink 

آقا خیلی ممنو ن
دست شما درد نکنه اطلاعات مفیدی بود مخصوصا صدا خفه کن / موفق باشید
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، نسل سوخته ، alirezanz ، msr839 ، amin_j
مردها تشنه روز مرد نیستند...

مردها به یک روز قدردانی در سال نیازی ندارند....

مرد آفریده شده تا تکیه گاه شود نه متکی...

مرد به این حساس نیست که زن برادرش برای شوهرش چه خریده؟

جوراب گرفته یا ساعت مچی طلا ...؟

مرد برای لطافت و حسودی و چشم وهمچشمی نیامده...

مرد برای مبارزه آمده....

برای جهاد ....

برای سماجت...

برای جنگ با غول زندگانی ...
برای نبرد بی وقفه و بی انتها آمده...

برای به آرامش رساندن خانواده اش آمده...

برای شکسته شدن غرورش آمده...

همین که تبسم را بر لب زنش ببیند...

همینکه لبخند را برچهره دخترش ببیند...

همینکه پسرش بتواند پیش دوستانش سر افکنده نباشد...

همینکه خواهرش بتواند به او تکیه کند و مادرش با او درد دل کند و پدر پیرش جوانی خودش را در او ببیند....

مرد را خوشبخت میکند....

مرد آمده همه را خوشبخت کند ...
آمده تا شود ستون خانواده....

آمده بسوزد تا روشنایی بخشد.

جبر زندگانیش است ...اجباری ملس نه اختیاری با هوس.

هیچ گوهر گرانبهایی هیچ مرد جنگی را خوشحال نمیکند جز آرامش خانوده اش.

مرد مهرورزی بلد نیست...
چون مادر نیست.

بهترین هدیه برای یک مرد ..
یک تشکر واضح و شفاف به همراه
لبخند و آرامش خانوده اش هست‌.
بدون هزینه...
« عمر و عزتشان زیاد »
روز مرد پیشاپیش بر همه اقایون مهاجر سرایی مبارک
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: dv2017 ، copol ، tenardie2bai ، alirezanz ، aram_hpanahi ، payamshad ، babak_m ، msr839 ، مارال6 ، behbod
(2016-04-18 ساعت 16:08)LORDAmiroo نوشته:  عه عه عه!!!
چرا redbull محروم شده؟  Sad
خیلی بچه خوبیه که  تازه داشت برنامه ریزی میکرد بره روسیه :|
یاد و خاطرش گرامی باد  Big Grin

چی میشه که یکی محروم میشه؟؟؟
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-18 ساعت 08:27)farhanadmin نوشته:  [quote='amirmc' pid='702700' dateline='1460940721']
[quote='farhanadmin' pid='702525' dateline='1460883470']

من چکار کنم؟ عاشق رفتنم، پول هم ندارم، اگر وضعم خوب بود که نمیرفتم، اینجا خیلی تحف فشار هستم، البته پس از سالها کار تونستم فشار رو کم کنم، این پول هم از راه رهن دادن خونه ام جور میکنم، و همینطور هزینه های دیگه ام هم از فروش ماشینم که یه پراید هست، من مثل شماها پول و سرمایه ندارم، با دوازده سال سابقه کار به عنوان نیروی پیمانکاری در دولت، متاسفانه امیدی به آینده ندارم. مسایلی هم هست که اینجا نمیشه مطرح کرد، کلا میخوام فرار کنم. شاید نهایتش بتونم ده هزار تا با خودم ببرم. ولی اگه رفتم، تمام تلاشمو میکنم که برنگردم، چون هیچی دیگه ندارم

داداش شما چطور رویای مهاجرت داری که حاضر نیستی واسه رفتن خونه ات رو بفروشی....بعد میگی پول نداری.... عجیبه
بابا جایی که قرار برین اگر قسمت بشه یعنی شاید 10 سال یکبار ،اونم شاید ،بتونی بیایی. یعنی خونه دیگه اینجا نیست.یعنی خداحافظی با همه چی.. ..یعنی پشت سرت رو که نگاه میکنی فقط خلاء وجود داره.....
بعضی از دوستان مهاجرت رو با تور آنتالیا و پاتایا اشتباه گرفتن
خدایا مرا آن (سیاتل) ده که آن به... Rolleyes
(2016-04-18 ساعت 15:09)dv2017 نوشته:  
(2016-04-18 ساعت 14:14)DV 17 نوشته:  ...
دوستان یه سؤال ، رتبه دادن و گرفتن توی این انجمن چطوریه ؟ الآن رتبه من شده 2 نمی دونم بخاطر تعداد پست هاست یا دوستان محبت کردن، به هر حال من چون با کامپیوتر نیومدم تا حالا خیلی از گزینه ها در حالت عادی رو نمی بینم، اگه نتونستم جبران کنم در رتبه دادن ببخشید
چه حالی میده اسم ما دوتا هم امسال در بیاد با این آی دی هامون   Wink

برای رتبه دادن باید حداقل 5 رتبه داشته باشید ( برای امروز من مجوز ندارم وگرنه سومیشو خودم بهت میدادم )
برای اطلاعات بیشتر به اینجا‎‎ مراجعه کنید .

سپاس ، البته من با قبولی پدرم بیشتر خوشحال میشم بخاطر همون مسئله ی اعضای خانواده و غیره
امیدوارم کسانی که توانایی مهاجرت رو دارن و مهاجرت براشون خیر هست برنده بشن ، اما خب این ها همه اش حرفه، حقیقت همیشه تلخ بوده در همین لاتاری هم خیلی ها که نیاز دارن برنده نمیشن یا کسانی که مهاجرت به نفع شون نبوده قبول شدن و در نهایت ضرر کردن، بگذریم، دوستان با توجه به مشکلات اینترنتی در ساعات اولیه، بنظر شما دیدن نتیجه یکی ، دو روز بعد بهتر نیست ؟ البته می دونم انتظار چقدر سخته-آخه وضع نت رو هم که می دونید چطوریه!

تشکر کنندگان: victor2016 ، aram_hpanahi ، msr839 ، مارال6 ، jalayevatan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان