کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-19 ساعت 01:33)نسل سوخته نوشته:  
(2016-04-19 ساعت 00:52)tenardie2bai نوشته:  
(2016-04-19 ساعت 00:46)engmadelat نوشته:  لاتاری واقعا شانسیه؟ واقعا براشون فرقی نمیکنه چه کسی بره آمریکا؟ یعنی واقعا براشون فرق نمیکنه که حرفه شما چیه ؟
قبلش راجب شما تحقیق نمیکنن؟برای جامعه و دولت شون سربار می خوان؟
من که فکر نمیکنم ، احتمال اینکه چنین کاری بکنن به نظرم خیلی کمه،درسته که بعدا همه اف بی ای چک میشنن و اسپانسر و تمکن مالی اینا طرف چک میکنن ولی معیار ها و سیاست های خاص خودشون دارن،شما نگاه کنی میبینی همه کشورها و حتی شرکت ها سیاست های خاص خوشون دنبال میکنن
به نظر من ثبت نام در لاتاری و فکر کردن به اون وقت تلف کردنه اگه کسی واقعا بخواد مهاجرت کنه باید خودی نشون بده

بله واقعا شانسیه ...البته مرحله قرعه کشیش ... بعدش دیگه روی روال اداریشونه

راستش منم فک میکنم قبل از اعلام نتایج بررسی میکنن .چون مهر ثبت نام میکنن وپروسه قرعه کشی کامپیوتری که زمانی نمیبره پس چرا اردیبهشت جوابا میاد؟
به نظرم بعد قرعه کشی اول چک میکنن بعد اعلام میکنن وبعدش بررسی مو شکافانه دارن وگرنه انقدر طول کشیدن نداره که
خب بعد اگر اینقدر که شما میگی قبل از قرعه کشی بررسی میکنن پس چطوره که یه نفر دیپلم کاردانش از یه روستایی در میاد یه نفرم دکترا از تهران؟
خب اینطوری باشه اونا همه تحصیل کرده هارو جمع میکنن میفرستن آمریکا چرا باید افراد کم سواد تر رو یا فردی که مثلا 80 سالشه رو قبول کنن؟؟
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: alirezanz ، dv2017 ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-19 ساعت 00:52)tenardie2bai نوشته:  
(2016-04-19 ساعت 00:46)engmadelat نوشته:  لاتاری واقعا شانسیه؟ واقعا براشون فرقی نمیکنه چه کسی بره آمریکا؟ یعنی واقعا براشون فرق نمیکنه که حرفه شما چیه ؟
قبلش راجب شما تحقیق نمیکنن؟برای جامعه و دولت شون سربار می خوان؟
من که فکر نمیکنم ، احتمال اینکه چنین کاری بکنن به نظرم خیلی کمه،درسته که بعدا همه اف بی ای چک میشنن و اسپانسر و تمکن مالی اینا طرف چک میکنن ولی معیار ها و سیاست های خاص خودشون دارن،شما نگاه کنی میبینی همه کشورها و حتی شرکت ها سیاست های خاص خوشون دنبال میکنن
به نظر من ثبت نام در لاتاری و فکر کردن به اون وقت تلف کردنه اگه کسی واقعا بخواد مهاجرت کنه باید خودی نشون بده

بله واقعا شانسیه ...البته مرحله قرعه کشیش ... بعدش دیگه روی روال اداریشونه

راستش منم فک میکنم قبل از اعلام نتایج بررسی میکنن .چون مهر ثبت نام میکنن وپروسه قرعه کشی کامپیوتری که زمانی نمیبره پس چرا اردیبهشت جوابا میاد؟
به نظرم بعد قرعه کشی اول چک میکنن بعد اعلام میکنن وبعدش بررسی مو شکافانه دارن وگرنه انقدر طول کشیدن نداره که
بله میشه همون روز بعدش اعلام کنن ولی شلوغی سفارت هارو در نظر بگیرید باید به کیس های سال قبل برسند و کسانی که AP خوردند رو کلیر کنن

و دوستان براتون از ته دل ارزو میکنم امسال برنده بشید و به سرزمین ارزوها برید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: tenardie2bai ، LORDAmiroo ، copol ، dv2017 ، msr839 ، sheghi ، مارال6 ، jalayevatan ، aram_hpanahi
سلام دوستان خوبم
من هم از شب اعلام نتایج لاتاری تجربه ای دارم بازگو میکنم شاید به درد بخوره
واما مقدمه...
سال ها بود لاتاری مینوشتم ...از دوره ای که دستی فرم رو پر میکردیم واز طریق پست اونو به آ م ر ی کا میفرستادیم.وبعد از قرعه کشی اگه کسی قبول میشد نامه ای از آم ر ی ک ا به ایران پست میشد وپست ایران اونو به در خونه اش میآورد وبعد از قبولیش مطلع میشد (خیلی هم شایع بود که پست ایران نامه هایی رو که فرم لاتاری توش هست پاره میکنه ودور میریزه وبه آ م ر ی کا منتقل نمیکنه و یا کسایی که دوست ویا فامیلی در خارج دارند واز خارج از ایران فرم رو پست میکنن وقبول میشن پست ایران نامه قبولی رو باز هم به در منزل برنده نمی بره.... )
با تمام این مشکلات باز هم مردم هر سال ثبت نام میکردن که یکی از اونا هم بنده بودم .سال ها گذشت و بچه ها بزرگ شدند پسر اولی ام برای تحصیلات تکمیلی (phd) اپلای کرد و رفت به سرزمین روُیاهایش .باز هم ثبت نام ادامه داشت حالا دیگه ثبت نام اینترنتی شده بود چند سالی گذشت ...سال2014 درست اول می پسر دومم رو صدا کردم که بیا نتایج لاتاری رو چک کن (اولین سالی بود که او بطور جداگانه فرم پر میکرد البته فرمها رو برادر بزرگش از آ م ر ی کا پرکرده بود .برای خودش وما هم بطور جداگانه فرم پر کرده بود)
طبق معمول سرش توی لپ تابش بود با بی میلی وکمی هم غرولوند زیر لب اومد اتاقم(چون احترام منو زیاد داشت هیچوقت بطور آشکار اعتراض نمیکرد ولی از شواهد معلوم بود که اصلا تمایلی به این کار ندارد)
نشست پشت کامپیوتر سایت بسیار شلوغ بود واصلا سایت باز نمیشد من داشتم کتاب مطالعه میکردم حدود 10 دقیقه ای گذشت رفتم به کامپیوتر نگاه کردم دیدم رفته جای دیگه و کارای خودشو دنبال میکنه ناراحت شدم .گفت بابا سایت شلوغه باید صبر کنی ورفت اتاقش ودوباره مشغول لپ تابش شد ...حدود فکر کنم یک ساعت بعد صداش کردم اومد ودوباره با بی میلی نشست پشت کامپیوتر حالا دیگه سایت کمی سبک شده بود شماره من رو زد و مثل سال های گذشته has been not select تکراری رو دیدم .زیاد ناراحت نشدم چون عادت داشتم وانتظارم هم همین بود بقیه رو هم یکی یکی داشت چک میکرد وخبری نبود توی این فاصله من رفتم طبقه پایین برای کاری(آپارتمان ما دوبلکس هست) تا رسیدم پایین بلافاصله منو صدا کرد. با عجله رفتم بالا گفت:فکر کنم من قبول شدم ...گفتم ببینم ..تو همین فاصله کم اینتر نت ما قطع شد وصفحه ناپدید شد احتمالا عجله کرده بودوصفحه رو بسته بود حالا هرچه سعی میکرد که دوباره سایت رو باز کنه سایت بالا نمی اومد ...خلاصه بعد از سعی زیاد تونست صفحه قبولی اش  (اصطلاحا بهش میگن نامه اول ) رو به من نشون بده ...واین شروع یک داستان پرپیچ وخمی است که بهش میگن قبول شدن درلاتاری.......واین آغازخوان اول از  هفت خوان لاتاری است ...همیشه تندرست وشاد باشید
(2016-04-19 ساعت 02:02)matin.sh نوشته:  
(2016-04-19 ساعت 00:52)tenardie2bai نوشته:  بله واقعا شانسیه ...البته مرحله قرعه کشیش ... بعدش دیگه روی روال اداریشونه

بله میشه همون روز بعدش اعلام کنن ولی شلوغی سفارت هارو در نظر بگیرید باید به کیس های سال قبل برسند و کسانی که AP خوردند رو کلیر کنن

نتايج همون اوايل معلوم ميشه اما تحقيقات جهت سالم بودم از نظر اجتماعي و سياسي شروع ميشه و كه فيلترينگ اوله، چون جهان اول دنبال دردسر نميگرده كه مفت و رايگان يك ادمي رو كه مثلا مشكل رواني داره وارد كنه كه فرداش دنبالش باشه، بعد از اعلام نتايج دنبال با سوادهاش ميگرده كه دوست عزيزمون گفت ديپلم كاردانش از فلان روستا. جوان بودن كيس خيلي مهمه كه نيرو كاري باشه واسش نه اينكه سنين بالا رو بياره كه از فردا بهش امكانات درماني رايگان بده، اينجا هزينه درمان بالاس به مراتب حق بيمه هم بالاس . لاتاري نصفش شانسه دومش شرايطي كه اشخاص دارن
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: نسل سوخته ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-19 ساعت 01:46)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-04-19 ساعت 00:52)tenardie2bai نوشته:  بله واقعا شانسیه ...البته مرحله قرعه کشیش ... بعدش دیگه روی روال اداریشونه

خب بعد اگر اینقدر که شما میگی قبل از قرعه کشی بررسی میکنن پس چطوره که یه نفر دیپلم کاردانش از یه روستایی در میاد یه نفرم دکترا از تهران؟
خب اینطوری باشه اونا همه تحصیل کرده هارو جمع میکنن میفرستن آمریکا چرا باید افراد کم سواد تر رو یا فردی که مثلا 80 سالشه رو قبول کنن؟؟

فک نکنم مدرک خیلی مهم باشه براشون بیشتر فک کنم سو سابقه رودر نظر میگیرن واقدامات تروریستی ومشکوک وسفر به کشورهایه داستان دار واین جور چیزا .مدرک رو که توسفارت میشه چک کرد.ادم بدون تحصیلات مشکل دار نیست دزد و قاتل  تروریست مشکل داره.البته این فقط نظر منه شایدم واقعا این جوری نباشه
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، مارال6 ، aram_hpanahi
سلام ، اينجا كسي هم هست كه بار اول قبول شده باشه ؟؟ ? همه حرف از ٥،٦ سال ثبت نام ميزنن Sad(( . من امسال سال اولمه ، چرا اينقدر اميد دارم پس :|
Dv 2017 = not selected
Dv 2018 = not selected
Dv 2019 = not selected
Dv 2020...
تشکر کنندگان:
چقد انتظار چن روز دیگه سخته...
ایشاللا هم من قبول میشم هم دوستای گلم
تشکر کنندگان:
دوستان، در صورت قبولي در لاتاري اگر شخص در امريكا باشه بايد چكار كنه؟....براي انجام مراحل اداري بايد برگرده ايران ( كشوري كه از اونجا ثبت نام كرده ) يا از همون امريكا ميشه مراحل رو دنبال كرد؟
با تشكر
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-19 ساعت 06:16)sepandarA نوشته:  دوستان، در صورت قبولي در لاتاري اگر شخص در امريكا باشه بايد چكار كنه؟....براي انجام مراحل اداري بايد برگرده ايران ( كشوري كه از اونجا ثبت نام كرده ) يا از همون امريكا ميشه مراحل رو دنبال كرد؟
با تشكر

فک میکنم مشکلی نباشه اگه همه چیزتون کامل باشه همونجا میشه
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839
(2016-04-19 ساعت 00:38)tenardie2bai نوشته:  
(2016-04-18 ساعت 16:45)arezoo bj نوشته:  سلام .  وارد اردیبهشت میشیم .... برای همه آرزوی موفقیت میکنم  Smile

بس که نبودید من فکر میکردم شما برنده شدی و رفتی الان آمریکایی :دی ... خیلی خوش آمدید امیدوارم این فکر من امسال به واقعیت تبدیل بشه و با من و سایر دوستان جزو برنده ها باشید ( روحیه در حد تیم ملی Smile)) )

نه کاکا اینجا نیومده ایران پیش شما منتظراست Cool

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-18 ساعت 23:18)amir j7 نوشته:  سلام دوستان منتظر و گلم
میگم هیچ فکرشو گردید اگر قبول بشید و نامه ی بارکد دارو ببینید جه حسی پیدا میکنید؟
من یکی که فکر کنم از هیجان سکته رو بغل کنم ..... Sad

جدی یه لحظه فکرشو بکنید
.
.
.
.
وای من

لال میشم :/

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839 ، مارال6 ، aram_hpanahi
دیدین دوستان الکی شلوغش کرده بودین کسی کاری به کارم نداشت که جنبه انتقاد دوستان بالاست الکی جو سازی نکنین تازه دکتر بهم گفت که از هفته دیگه میتونم دست چپمو از مچ تکون بدم البته تا ی ماه نمیتونم بشینم ولی مهم نیست بجاش میتونم سرمو از دو هفته دیگه تکون بدم در کل میخواستم بگم دیدتونو عوض کنین و اینقد بدبین نباشین خوب دیگه رسیدیم من باید برم از بهداری تا اینجا خیلی فاصله نیست، اینجا هم جای خوبیه ها فقط چندتا سوسک هستن و یکم تاریکه غذاشم خیلی خوبه پر از گیاهه تاز هر چن ساعت چندتا آدم خیلی خوب و مهربون ازم تقاضا میکنن برم ی اتاقی با هم حرف بزنیم ی لامپم بالا سرمون هست فقط یکیشون خیلی آدمه باحالیه هر دفعه میخوام برم چشامو میبنده فک کنم میخواد بازی کنیم که من حدس برن چه شکلیه، فعلا دوستان، صدام میکنن

آقا این چیه این بازیه جدیده؟ اها فک کردم داری میزنی اوکی حله خیالم راحت شد، پس ادامه بده هر کی زودتر خسته شد میبازه :/

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
(2016-04-19 ساعت 06:32)alirezanz نوشته:  لال میشم :/
نطق پست 444 همين بود ؟ Cool
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: msr839 ، مارال6 ، alirezanz ، نسل سوخته ، aram_hpanahi
(2016-04-19 ساعت 02:29)babisondes نوشته:  
(2016-04-19 ساعت 02:02)matin.sh نوشته:  
(2016-04-19 ساعت 01:33)نسل سوخته نوشته:  راستش منم فک میکنم قبل از اعلام نتایج بررسی میکنن .چون مهر ثبت نام میکنن وپروسه قرعه کشی کامپیوتری که زمانی نمیبره پس چرا اردیبهشت جوابا میاد؟

نتايج همون اوايل معلوم ميشه اما تحقيقات جهت سالم بودم از نظر اجتماعي و سياسي شروع ميشه و كه فيلترينگ اوله، چون جهان اول دنبال دردسر نميگرده كه مفت و رايگان يك ادمي رو كه مثلا مشكل رواني داره وارد كنه كه فرداش دنبالش باشه، بعد از اعلام نتايج دنبال با سوادهاش ميگرده كه دوست عزيزمون گفت ديپلم كاردانش از فلان روستا. جوان بودن كيس خيلي مهمه كه نيرو كاري باشه واسش نه اينكه سنين بالا رو بياره كه از فردا بهش امكانات درماني رايگان بده، اينجا هزينه درمان بالاس به مراتب حق بيمه هم بالاس . لاتاري نصفش شانسه دومش شرايطي كه اشخاص دارن
با توجه به برندگاني كه تو همين مهاجرسرا  هستن ،  از همه اقشاري كه فهرست شد اعم از باسواد عالي يا سواد ديپلم ، باتوان مالي بالا ويا در حد اثبات از طريق تمكن مالي اونم با كلي قرض ،‌ جوان و يا پير ، پير متخصص ويا پير غير متخصص حتي پير غيرمتخصصي هم بوده كه تو همون سال اول ازخدمات رايگان استفاده ميكنه .
اما سالم بودن از نظر اجتماعي و 30ياc طبيعيه كه تا قبل از اعلام نتايج كنترل بشه ( چجورشو نميدونم ، دونستن نحوه كنترل برام جالبه )
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: msr839 ، sheghi ، nazi56 ، alirezanz ، matin.sh ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، farrokh33
ممنون میشم اگر خلاصه ای از کارهایی رو که پس از قبولی در لاتاری بایستی انجام بدیم، بنویسین.
تشکر کنندگان: aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان