کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-19 ساعت 03:22)Alizzz نوشته:  سلام ، اينجا كسي هم هست كه بار اول قبول شده باشه ؟؟ ? همه حرف از ٥،٦ سال ثبت نام ميزنن Sad(( . من امسال سال اولمه ، چرا اينقدر اميد دارم پس :|
سلام / ما اينجا همه منتظريم تا دو هفته ديگه جواب بياد و جوابها رو ببينيم ، چند تايي از بزرگواران قبول شده هم هستند كه ميانو وقتشونو براي انتقال تجربه هاشون در اختيار ما ميذارن .
5،6 سال كه خوبه 20 ساله هم داريم   Big Grin
واما جمله آخر شما : اون اميد كه گفتي اينجا بهش ميگن HOPE كه تو امضاي چند تا از كاردرستاي اينجا اومده ، خيلي چيز خوبيه ، ماها همه با همين اميد اينجاييم يا به قول دوستان " آدم با HOPE زندست "
اميدوارم شما يكي از سال اوليهايي باشي كه امسال قبول ميشه Smile
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alirezanz ، LORDAmiroo ، copol ، msr839 ، jalayevatan
سلام ، من که برام فرقی نمیکنه قبول بشم یا نشم . اگر شد که چه بهتر . نشد هم بالاخره اهداف دیگه ای داریم توی این مملکت گل و بلبل انجام بدم. الانم دقیقا نمیدونم قبول بشم برم اونجا چه گلی باید به سر خودم بریزم ؟ گل مریم ؟ گل رز ؟ گل میمون ؟ کسی تجربه ای نداره ؟
البته فکر کنم بی خانمان های آمریکا هم از ما خوشحال تر باشند ، حالا ببینیم چی میشه دیگه من برم یه میان برنامه ببینم . با اجازه دوستان امیدوارم
تشکر کنندگان:
سلام به همه برندگان 2017
یه سواللللللللل. یکی منو از نگرانی دربیاره
داشتم چمدونامو جمع می کردم Big Grin Big Grin که همین الان یه جایی خوندم یه نفر پیش دانشگاهیشو شبانه خونده و تو ایروان رد پرونده شده بخاطر این موضوع. Sad Sad

متاسفانه منم به خاطر یه سری مشکلات مجبور شدم پیش دانشگاهیمو بزرگسالان بخونم. اما خب همون سال دانشگاه قبول شدم، بعدشم سرکار رفتم و میرم، الانم که دارم کارای پایان نامه کارشناسی ارشدم رو انجام میدم... یعنی ممکنه بخاطر یه پیش دانشگاهی رد بشم؟؟ بعد داشتن کارشناسی ارشد عایااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟ دارم از نگرانی میمیرم. یعنی چمدوناموووو باز کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad Sad Sad Sad Sad Sad
یک روزی
در جایی خواهم بود
که همیشه میخواستم باشم

تشکر کنندگان:
(2016-04-19 ساعت 18:30)dv2017 نوشته:  
(2016-04-19 ساعت 03:22)Alizzz نوشته:  سلام ، اينجا كسي هم هست كه بار اول قبول شده باشه ؟؟ ? همه حرف از ٥،٦ سال ثبت نام ميزنن Sad(( . من امسال سال اولمه ، چرا اينقدر اميد دارم پس :|
سلام / ما اينجا همه منتظريم تا دو هفته ديگه جواب بياد و جوابها رو ببينيم ، چند تايي از بزرگواران قبول شده هم هستند كه ميانو وقتشونو براي انتقال تجربه هاشون در اختيار ما ميذارن .
واما جمله آخر شما : اون اميد كه گفتي اينجا بهش ميگن HOPE كه تو امضاي چند تا از كاردرستاي اينجا اومده ، خيلي چيز خوبيه ، ماها همه با همين اميد اينجاييم يا به قول دوستان " آدم با HOPE زندست "

ايشالا كه شما به سرنوشت ما ١٧-١٨ ساله ها دچار نشيد و همين سال اول قبول شيد، اصلا الگوي خاصي وجود نداره و هرچيزي امكان داره، اطمينان داشته باشيد هر زمان كه به نفعتون باشه بهترين اتفاق واستون ميفته
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، abas_kashan ، alirezanz ، LORDAmiroo ، نسل سوخته ، عسل.م ، msr839
(2016-04-19 ساعت 19:38)asrainman نوشته:  
(2016-04-19 ساعت 18:30)dv2017 نوشته:  

ايشالا كه شما به سرنوشت ما ١٧-١٨ ساله ها دچار نشيد و همين سال اول قبول شيد، اصلا الگوي خاصي وجود نداره و هرچيزي امكان داره، اطمينان داشته باشيد هر زمان كه به نفعتون باشه بهترين اتفاق واستون ميفته

ایشالا همه با هم قبول شیم . آرزوی موفقیت واسه همه مهاجرسرایی ها
Dv 2017 = not selected
Dv 2018 = not selected
Dv 2019 = not selected
Dv 2020...
تشکر کنندگان: dv2017 ، asrainman
هیچ وقت یادم نمیره روز 1 خرداد 1394 جمعه ساعت 11 شب.
دیدم قبول شدم از شدت هیجان فشارم افتاد و بهم آب قند دادن Smile)
امیدوارم همتون فشارتون بیفته :ت

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❻تعداد افراد منظور در کیس 1 نفر
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت
±جمع تقریبی هزینه ها 300 واکسن+300 ترجمه+150 پست مدارک به سفارت+600 دلار ویزا و مدیکال
✈ مقصد ایالت نوادا شهر لاس وگاس (برای شروع زندگی از زیر صفر!)

(2016-04-19 ساعت 20:16)Amir.Mansoury نوشته:  هیچ وقت یادم نمیره روز 1 خرداد 1394 جمعه ساعت 11 شب.
سکته نزنم شانس اوردم  :دی
میشه بپرسم دفعه چندم اسمتون در اومد؟
روزهای خوب هم میاد ، فقط دادیم چین بسازه ارزون دربیاد

DV 2010‎ ‎- ‎DV ‎2011 - DV 2012 -DV 2013 - DV 2014 - DV 2015 -‎
DV‎ ‎2016
-    DV 2017‎
‎DV ‎2018

تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839 ، jalayevatan
(2016-04-19 ساعت 20:16)Amir.Mansoury نوشته:  هیچ وقت یادم نمیره روز 1 خرداد 1394 جمعه ساعت 11 شب.

خیلی باعث خوشحالیه که تاریخ ساخت اکانتتون در مهاجرسرا May 2015 نبوده! Big Grin
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: farrokh33 ، taptan ، alirezanz ، aram_hpanahi ، نسل سوخته ، amirmc ، msr839
سلام دوست عزیز amin.randd
با سپاس فراوان از متن زیبا وهیجان انگیزتان وتوضیحات بسیار ارزشمندتان .چند نکته هست که باید توضیح بدم:
.......
در بند 8 یادداشتتان نوشته بودید....دو ماه بعد ازاعلام نتایج و قبولی باید نسبت به پر کردن فرم ds اقدام کنید
تصحیح:برای برندگان لاتاری 2015 اول می نتایج اعلام شد وفرمds260 روز 19می روی سایت آمد (چون اولین سال بود که فرم ها عوض میشد) ولی برای 2016 فکر کنم چند روز بعد فرم ها آماده بود
برخی دوستان ناآگاه در تاپیک مینوشتند که برای پر کردن فرم عجله نکنید چون تاثیری در زودتررفتن به مصاحبه ندارد در صورتی که افرادی که کیس نامبر آنها پایین بود اگر زودتر فرم ها را پر میکردند در ماه اکتبر به مصاحبه دعوت میشدند.. بودند دوستانی که فرم ها رو دیر پر کردند وبا وجودی که شماره آنها کارنت شده بود چند ماه بعدبه مصاحبه دعوت شدند وچون مدت کلیرنس آنها طول کشید ویزا بهشون تعلق نگرفت
خلاصه مطلب:بعد از دیدن قبولی تا سایت فرم ها را باز کرد نسبت به پر کردن آن اقدام کنید البته با دقت وحوصله که اشتباه نکنید. چون اونوقت مجبور میشید درخواست بدید دوباره فرم روبراتون باز کنندکه درست کنیدو ممکنه باز توتاریخ مصاحبه تون تاخیر بیوفته
.........
در بند9 نوشته اید کارنتی ها در15تا30 هر ماه اعلام میشودودر 1تا15هر ماه نامه دعوت به مصاحبه میآید
تصحیح:طبق روال سال های گذشته حدودا بین 9تا12هر ماه کارنتی ها اعلام میشه (یکی دو روز اینور وآنور)ونامه دعوت به مصاحبه برای اون هایی که فرم ها رو به موقع پر کردن حدودا 2یا 3هفته بعد(معمولا تا آخر اون ماه میاد)وکسایی که فرم ها رو دیر پر کردن ممکنه چند ماه بعدنامه دومشون بیاد
........
دربند 10نوشته اید بین ارسال فرم dsتا دریافت نامه دوم4تا6 ماه طول میکشه
تصحیح: دربالا توضیح داده شد
........
در بند 11نوشته اید زمان نامه دوم تا مصاحبه بین 2تا3ماه است
تصحیح: این مدت کمتر است بین 1تا 2ماه
........
در بند 16نوشته اید برای مدیکال 300 تا 440 دلار باید هزینه کنید
توضیح:معمولا در آنکارا برای هرنفر بین 150 دلار تا 300 دلار رو دوستان نوشته اند که دکتر معتمد سفارت یعنی دکتر اونگان با زدن چند واکسن +عکس قفسه سینه +ویزیت از اونها گرفته مثلا برای پسر من 180 دلار شدکه 100 دلار آن ویزیت بود.ولی در امارات هزیه مدیکال کمتر است
.........
ودر پایان باز هم از اینکه وقت گذاشتید از دانسته های خودتون مارو آگاه کردید بینهایت سپاس گذارم
همیشه تندرست وشاد باشید
سلام به همه دوستان
بهتره فقط توکل بر خدا کنیم و همه امورمان را بدهیم دست خداوند .
بار خدایا ....
من که از کوی تو نرود پای خیالم ، نکند فرق به حالم ....
چه برانی
چه بخوانی
چه به اوجم برسانی
چه به خاکم بکشانی .....
نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که نبخشی وبرانی
تشکر کنندگان: asrainman ، dv2017 ، amirmc ، alirezanz ، aram_hpanahi ، نسل سوخته ، مارال6 ، msr839 ، jalayevatan
(2016-04-19 ساعت 00:34)tenardie2bai نوشته:  
(2016-04-19 ساعت 00:18)nazi56 نوشته:  جدی یه لحظه فکرشو بکنید
.
.
.
.
وای من

سلام ، منم بارها و بارها  بهش فکر کردم  ، در حد سکته بوده، ولی فکر کنم اینقدر جیغ بزنم که صدام خفه بشه  ????

سلام ... با اینکه سخته ولی از الان تمرین کنید که این کارو نکنید ... لحظه ایی که بلیط و ویزا دستتون بود جیغ به مقدار فراوان نو پرابلم ولی قبلش توو ماچ پرابلم ... Smile

اره واقعا تمرین میخواد چون من شخصا اگه تمرین این هیجان رو نداشته باشم که فکر کنم به سفارت و ویزا و .... اینا رو نبینم Big Grin
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839
خاستم بگم منم هستم
خدافظ
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، alirezanz ، LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، amirmc ، sheghi ، msr839
(2016-04-19 ساعت 22:31)someonelikeyou نوشته:  خاستم بگم منم هستم
خدافظ

کجا آقا؟!؟ من چن وقت دیگه میام بیرونا

رو اون کار حساب کردما، برام رفتن خواستگاری :/
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، aram_hpanahi ، msr839

سلام
مگه کسی یادش میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این شانسه دیگه
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، nazi56 ، alirezanz ، dv2017 ، amirmc ، msr839
سلام
بچه ها نتایج کی اعلام میشه
تاریخ و ساعت به زمان ایران
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، jalayevatan