کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
آقا این که هی تو لیستتون میگین باید کارت پایان خدمت یا معافیتتون باشه چیه دیگه؟

منی که دانشجو هستم و نرفتم خدمت چی؟ کارت معافی هم که نمیدن، معافیت تحصیلی هم که کلا معافی محسوب نمیشه یعنی مدرکی نداره که بخوای ارائه کنی!
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-20 ساعت 00:08)someonelikeyou نوشته:  امروز رفتم کت و شلوار خریدم بالاخره قیمتش یک میلیون و هفتصد و شصت هزار تومن بود به فروشنده گفتم تخفیف بده گفت خودت یه چیزی کم کن کارت بکش من یک میلیون و چهارصد کشیدم فروشنده گفت خدابرکت
یعنی اگه نفرینم میکرد میگفت حرومت باشه اینقدر ناراحت نمیشدم تا اینکه تو روم لبخند بزنه بگه خدابرکت
یعنی بعد از سیصد و شصت هزار تومن که من کم کردم بازم کلی گولم زده
حالا چون این قضیه هیچ ربطی به لاتاری نداشت یه گریزی به صحرای کر.بلا میزنم براتون
ایشالا برم آمریکا که دیگه خبری ازین بنداز بندازا نباشه
مبارکت باشه سامی عزیز. ولی کلا تو ایران بنداز بنداز نیست باور کن. تشریف ببرین خارج از کشور متوجه می شین. بابت هر چیزی چقدر باید هزینه مازاد و الکی و اضافی باید بپردازی. من فکر کنم دولت این کشوری که توش زندگی می کنم دیگه حتی حاضر نیست اینترنت رو به من عرضه کنه. از بس ازشون شکایت کردم یا الکی مدام به من گفتن که بابت فلان قرارداد باید فلان مبلغ رو بپردازی، وقتی هم که با مرکز شون تماس می گرفتم، می گفتن حق با شماست نیاز به پرداخت صورتحساب نیست ولی دوباره روز از نو روزی از نو. خدمات موبایل هم که دیگه بدتر از هرچیز دیگه.
به قول یکی از دوستان، انسان با HOPE زندس
تشکر کنندگان: sheghi ، alirezanz ، msr839 ، jalayevatan ، نسل سوخته ، aram_hpanahi
(2016-04-20 ساعت 05:56)Interuniversal نوشته:  دلم نيومد نظر شخصيمو در مورد مسائل پيرامون آمريكا رفتن نگم
...
موفق و پايدار باشيد اميدوارم به اون آرزوي قلبيتون برسين دوستون دارم
طلب خير
آقا محمد عزيز
سلام ،  بهتون تبرك ميگم و تشكر بابت اشاره اي كه به تجربيات داشتيد و آرزوي زيبايي كه براي ما كرديد ، اميدوارم شرايطي براي شما ايجاد بشه كه اونجارو جوري تجربه كنيد كه به تصوراتتون نزديك باشه . انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا ميتونه بهش برسه   Wink
ما هم دوستون داريم Smile

و

مدير عزيز
خواستم قبلا اين پست رو بهتون بزنم اما ميدونستم در شرف رفتن هستيد اين بود كه مزاحم نشدم اما حالا كه اومديد  و وقت گذاشتيد درخواستي دارم:
همونطور كه ميدونيد مدتيه redbull عزيز اينجا نيست لطف كنيد با يه بازنگري ،‌متمم ، لايحه ، اصلاح قانون يا ... كاري كنيد ايشون هر چه زودتر در كنار ما باشند ، وجودشون باعث دلگرميه ماهاست ، اين روزاي باقيمونده / ممنون
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
(2016-04-20 ساعت 05:56)Interuniversal نوشته:  دلم نيومد نظر شخصيمو در مورد مسائل پيرامون آمريكا رفتن نگم
ما الان در حدود سه چهار روزه آمريكا شهر دالاس،ايالت تگزاس هستيم (در درجه اول جاي همتون رو خالي ميكنم و آرزومندم خودتون از نزديك تجربش كنيد)
خيلي مواردشون رو بررسي كردم توي اين مدت كوتاه،شايد بخاطر همين زمان كوتاه خيلي نشه نتيجه قاطع گرفت ولي براي خودم جا افتاده و يه چيزايي به دلم افتاده دگ،واسه همين ميگم نظر شخصي ،چون تجارب هركي منحصر بفرد و مخصوصه و نميشه نسخه جامع پيچيد!
جونم واستون بگه كه نه رويايي به اينجا فك ميكردم نه منفي،كاملا شاهد پا به اينجا گذاشتيم و فقط خواستيم مشاهده كنيم كه واقعا چند چنديم ،بدرد ما ميخوره اينجا يا نه،اصن هموني هست كه رويامون بوده و خوابش رو ديديم؟؟
در كنار بيشمار نكات مثبتي كه اينجا داره منفي هم هست واقعا و كمي تا قسمتي در جاي خودش آزار دهنده براي شخص من،ازين بابت ميگم آزار دهنده چون هركي ميرسه اول مقايسه ميكنه دگ،از مقايسه ريالي به دلار بگير تا محيط و برخورد و بقيه موارد،
و اينم بگم يسري از دوستان من رو ميشناسن،اصلا به هيچ وجه آدم منفي گرايي نيستم حتي اگه اون مسئله منفي باشه.
خلاصه كنم حرفامو و اينو بگم كه من خيلي اينجا رو قابل قبول نديدم و زياد باب طبعم نبود،نميگم اصلا ولي خب وقتي بحث مقايسه مياد وسط ميبينم موندن نموندن تو اينجا واسم اونقدم مهم نيست
.
.
.
.
.
.

طلب خير
محمد جان. شما دقیقا حرف دل من را زدید. البته من آمری کا زندگی نمی کنم ولی خب باز هم همان مسایل رو اینور می بینم. وقتی می بینم تمام دوستام به راحتی به تفریح شان می رسند یا به مهمانی هاشون در ایران. اینور مدام خستگی رو دارم تجربه می کنم. هرچند منظره ای که از دو طرف آپارتمان ام را که اینجا دارم با هیچ کجای دنیا حاضر نیستم عوض کنم ولی وقتی از در خونه خارج می شم هنوز که هنوزه مدام مقایسه ها تو ذهنم تداعی می شه. بیشمار دوست و آشنا و فامیل را هم در سرزمین رویاها دارم که اونا  هم دقیقا همین مسایلی که جنابعالی و خودم از نزدیک دیده ایم را بیان می کنن. البته این وسط این نکته را هم جز موارد مثبت ذکر می کنم که هرجا می رم احترام و لبخند رو می بینم که کلی به من روحیه می ده یا فقط کافی هست که یه مشکلی ایجاد بشه که سریع هرکسی سعی می کنه که به هر نحو ممکن کمک کنه و یا سعی می کنیم با آخرین وسایل روز دنیا سروکار داشته باشیم که به وفور هم هست. یا از موارد مثبت دیگه اینه که مثلا زمان کار، فقط وقت کار کردن هست نه چت کردن با همکاران یا دوستان و زمان تفریح هم به معنای واقعی تفریح می کنیم نه مثلا تفریح. ولی در کل بنظرم واقعا سرزمین رویاها اون چیزی در ذهن هرکسی هست که بتونه خودش را با اون جامعه تطابق بده حتی بخواد ایران عزیزمون باشه یا هرجایی که بهش احساس تعلق داره.
در هر صورت خوشحال شدم که به سلامت رسیدید و آرزو می کنم همه چیز به وفق مراد شما باشه.
(2016-04-20 ساعت 07:00)kkr200 نوشته:  آقا این که هی تو لیستتون میگین باید کارت پایان خدمت یا معافیتتون باشه چیه دیگه؟
منی که دانشجو هستم و نرفتم خدمت چی؟ کارت معافی هم که نمیدن، معافیت تحصیلی هم که کلا معافی محسوب نمیشه یعنی مدرکی نداره که بخوای ارائه کنی!

سلام / فكر كنم جوابتونو ميتونيد توي راهنمايي هاي @farrokh33@ عزيز در پست هاي زير پيدا كنيد

(2016-04-16 ساعت 01:00)farrokh33 نوشته:  
(2016-04-16 ساعت 00:15)behbod نوشته:  
(2016-04-15 ساعت 23:51)farrokh33 نوشته:  ...
1-راجع به اونایی که سربازی نرفتن وکارت پایان خدمت ندارن:...
ممنون از اطلاعات خوبتون چند سوال داشتم
من هم دانشجوی ترم 2 کارشناسی ...
سلام دوست عزیز
1- اگه قبول شدید میتونید شماره پاسپورت رو توی فرم خالی بذارید و...
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، asrainman ، aram_hpanahi ، farrokh33
همین که آدم جایی زندگی کنه که همه به همدیگه احترام میگذارند و با لبخند از همدیگه استقبال می کنند چیز کمی نیست. نمیشه که هم بخوای از رودخونه رد بشی و هم انتظار داشته باشی یک قطره آب هم بهت نپاشه!
Just Let it Go ...
(2016-04-20 ساعت 07:28)amirmc نوشته:  
ما الان در حدود سه چهار روزه آمريكا شهر دالاس،ايالت تگزاس هستيم (در درجه اول جاي همتون رو خالي ميكنم و آرزومندم خودتون از نزديك تجربش كنيد)
خيلي مواردشون رو بررسي كردم توي اين مدت كوتاه،شايد بخاطر همين زمان كوتاه خيلي نشه نتيجه قاطع گرفت ولي براي خودم جا افتاده و يه چيزايي به دلم افتاده دگ،واسه همين ميگم نظر شخصي ،چون تجارب هركي منحصر بفرد و مخصوصه و نميشه نسخه جامع پيچيد!
جونم واستون بگه كه نه رويايي به اينجا فك ميكردم نه منفي،كاملا شاهد پا به اينجا گذاشتيم و فقط خواستيم مشاهده كنيم كه واقعا چند چنديم ،بدرد ما ميخوره اينجا يا نه،اصن هموني هست كه رويامون بوده و خوابش رو ديديم؟؟
در كنار بيشمار نكات مثبتي كه اينجا داره منفي هم هست واقعا و كمي تا قسمتي در جاي خودش آزار دهنده براي شخص من،ازين بابت ميگم آزار دهنده چون هركي ميرسه اول مقايسه ميكنه دگ،از مقايسه ريالي به دلار بگير تا محيط و برخورد و بقيه موارد،
و اينم بگم يسري از دوستان من رو ميشناسن،اصلا به هيچ وجه آدم منفي گرايي نيستم حتي اگه اون مسئله منفي باشه.
خلاصه كنم حرفامو و اينو بگم كه من خيلي اينجا رو قابل قبول نديدم و زياد باب طبعم نبود،نميگم اصلا ولي خب وقتي بحث مقايسه مياد وسط ميبينم موندن نموندن تو اينجا واسم اونقدم مهم نيست
.
.
.
.
.
.

طلب خير
محمد جان. شما دقیقا حرف دل من را زدید. البته من آمری کا زندگی نمی کنم ولی خب باز هم همان مسایل رو اینور می بینم. وقتی می بینم تمام دوستام به راحتی به تفریح شان می رسند یا به مهمانی هاشون در ایران. اینور مدام خستگی رو دارم تجربه می کنم. هرچند منظره ای که از دو طرف آپارتمان ام را که اینجا دارم با هیچ کجای دنیا حاضر نیستم عوض کنم ولی وقتی از در خونه خارج می شم هنوز که هنوزه مدام مقایسه ها تو ذهنم تداعی می شه. بیشمار دوست و آشنا و فامیل را هم در سرزمین رویاها دارم که اونا  هم دقیقا همین مسایلی که جنابعالی و خودم از نزدیک دیده ایم را بیان می کنن. البته این وسط این نکته را هم جز موارد مثبت ذکر می کنم که هرجا می رم احترام و لبخند رو می بینم که کلی به من روحیه می ده یا فقط کافی هست که یه مشکلی ایجاد بشه که سریع هرکسی سعی می کنه که به هر نحو ممکن کمک کنه  و یا سعی می کنیم با آخرین وسایل روز دنیا سروکار داشته باشیم که به وفور هم هست. یا از موارد مثبت دیگه اینه که مثلا زمان کار، فقط وقت کار کردن هست نه چت کردن با همکاران یا دوستان و زمان تفریح هم به معنای واقعی تفریح می کنیم نه مثلا تفریح. ولی در کل بنظرم واقعا سرزمین رویاها اون چیزی در ذهن هرکسی هست که بتونه خودش را با اون جامعه تطابق بده حتی بخواد ایران عزیزمون باشه یا هرجایی که بهش احساس تعلق داره.
در هر صورت خوشحال شدم که به سلامت رسیدید و آرزو می کنم همه چیز به وفق مراد شما باشه.

میشه بگین نکاتی که اذیتتون می کنه یا کرده چی بوده؟ ممنون
تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، Interuniversal ، aram_hpanahi ، farrokh33
.
.
.
.
.
.

طلب خير
محمد جان. شما دقیقا حرف دل من را زدید. البته من آمری کا زندگی نمی کنم ولی خب باز هم همان مسایل رو اینور می بینم. وقتی می بینم تمام دوستام به راحتی به تفریح شان می رسند یا به مهمانی هاشون در ایران. اینور مدام خستگی رو دارم تجربه می کنم. هرچند منظره ای که از دو طرف آپارتمان ام را که اینجا دارم با هیچ کجای دنیا حاضر نیستم عوض کنم ولی وقتی از در خونه خارج می شم هنوز که هنوزه مدام مقایسه ها تو ذهنم تداعی می شه. بیشمار دوست و آشنا و فامیل را هم در سرزمین رویاها دارم که اونا  هم دقیقا همین مسایلی که جنابعالی و خودم از نزدیک دیده ایم را بیان می کنن. البته این وسط این نکته را هم جز موارد مثبت ذکر می کنم که هرجا می رم احترام و لبخند رو می بینم که کلی به من روحیه می ده یا فقط کافی هست که یه مشکلی ایجاد بشه که سریع هرکسی سعی می کنه که به هر نحو ممکن کمک کنه  و یا سعی می کنیم با آخرین وسایل روز دنیا سروکار داشته باشیم که به وفور هم هست. یا از موارد مثبت دیگه اینه که مثلا زمان کار، فقط وقت کار کردن هست نه چت کردن با همکاران یا دوستان و زمان تفریح هم به معنای واقعی تفریح می کنیم نه مثلا تفریح. ولی در کل بنظرم واقعا سرزمین رویاها اون چیزی در ذهن هرکسی هست که بتونه خودش را با اون جامعه تطابق بده حتی بخواد ایران عزیزمون باشه یا هرجایی که بهش احساس تعلق داره.

تشکر کنندگان: payamshad ، alirezanz ، sahar2016 ، msr839 ، aram_hpanahi
سلام به همه منتظران روز رستاخیز ، صبح عالی همگی گرین کارتی باد
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: عسل.م ، amirmc ، alirezanz ، sahar2016 ، msr839 ، asrainman ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، taptan ، farrokh33
دوستان خوبم سلام
2 هفته ديگه مثل همچين لحظه اي يه عده 3-4 هزار نفري از ايران قبول ميشن و در پوست خودشون نميگنجن و يه عده 800-900 هزار نفري هم مجبورن به سالهاي بعد اميدوار باشن، مسلمه كه هر كدوم از ما دوست داره جز اون 0.3% قبول شده ها باشه و اينو از صميم قلب ميخواد..
بيايد از صميم قلب از خدا بخواهيم كه اگه واقعا به نفعمون هست و اين قبول شدن ما رو جلو ميندازه قبول شيم، نه اينكه قبول شيم و با هزار زحمت و هزينه بريم و موفق نشيم و مجبور شيم برگرديم و فقط يه شانس رو از يه نفر كه واقعا محتاج اين مهاجرت بوده بگيريم.
بيايد دعا كنيم اين شانس واقعا گير كسي بياد كه قدرشو ميدونه و بهش محتاجه، تو همين جمع خودمون، ما كساني رو داريم كه تمام خانوادشون امريكا هستن و سالها ازشون دورن و تنها مقصدشون اونجاس اما قوانين مهاجرتي راهشونو بسته، بيايد از خدا بخايم اگر كسي 1% از ما محتاجتره به اين شانس، امسال سال اون باشه...
مطمئن باشيد انرژي مثبت خوب خواستن واسه ديگران به خودمون برميگرده..
با آرزوي بهترين ها واسه تمام بچه هاي اين فروم و اينكه اولين كسي باشم كه به دوستان خوبم 2 هفته ديگه تبريك ميگم..
Rainbow 
سلام دوستان عزیز
چندین سال پیش یه متنی خوندم که یادم نیست از کی بود که:""""انسان در جهنم هم باشه بهش عادت میکنه""" خوب یعنی چی؟؟ به نظر من انسان تنها موجودیه که وفق پذیری و انعطاف پذیریش نسبت به شرایط بالاست. یه داستان واقعی از خودم اینکه از زمانی که از شهرستان به تهران وارد شدو واسه کار زندگی سختی داشتم حقوق کم در حد بیگاری زندگی در یک اتاق شش نفره و دستشویی وحموم مشترک و این حرفها و این شرایط واسم سخت تر و سخت تر میشد ولی با توجه به جمله بالا کم کم عادتم شد و وفق پیدا کردم باهاش و فهمیدم راه پیشرفت و راحتی تو چیه. پس شروع به ادامه تحصیل در شرایط سخت کردم و شکر خدا پس از چندین سال الان زندگی راحت و راضی کننده ای دارم نه اینکه بهترین چیزها را به وفور دارم بلکه حداقل چیزها رو دارم و ازش راضی هستم چون از منفی به مثبت رسیدم. جونم براتون بگه اینجا وطن بود و همه هم زبون بودیم و هستیم بنده حقیر مثل....جون کندم و سختی کشیدم تا شرایط نرمال بشه و شد و حالا انتظار داریم میریم یه کشور دیگه کار نکنیم؟؟سختی نکشیم؟؟نه عزیزان من همه جای دنیا همینه فقط شدت و ضعفش فرق داره. تو تمام کشورها لابی گری،پارتی بازی،رانت و......وجود داره ولی مطمعنم اگه بخواهیم با تلاش هر مشکلی درست میشه و با تغییر شرایط آدم بعد یه مدت کوتاه وفق پیدا میکنه حالا میخواد این شرایط تو جهنم باشه یا بهشت. دوست عزیزی که میخوای مهاجرت کنی در این سایت خیلی ها گفتن مهاجرت یعنی تغییر اساسی در زندگی که توان و تحمل بالایی میخواد. خلاصه سرتونو درد نیارم  و یاد یه شعر از یک خواننده افتادم  که میگه:
چون همسفر عشق شدی مرد سفر باش        
هم منتظر حادثه هم فکر خطر باش

پس دوست خوب من در این راه پی همه چیز رو به تنت بمال چون فرش قرمز برامون پهن نکردن
سلامت و شاد و خوش شانس باشید
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
(2016-04-20 ساعت 08:24)alhagh نوشته:  
.
.
.
.
.
.

طلب خير

البته محمد عزیز به یه مواردی در آمر یکا اشاره کردند، ولی برای من در درجه اول امنیت شغلی مهمتره. متاسفانه امنیت شغلی در خارج از کشور مثل کشور خودمون نیست. خیلی راحت می تونن نیروها رو تعدیل کنن به هر بهانه ای مخصوصا اگر تحصیل کرده باشید که بیشتر براتون زور داره و باید مرتب این رو بهتون بصورت هشدار اطلاع بدن که اگر کم کاری داشته باشی که اصلا هم اینچنین نیست مشمول تعدیل نیرو خواهی شد یا کمپانی بنابر نیازش چند نفر رو اخراج می کنه. شما کاری ازت برنمی آد. موارد این چنینی خیلی زیاده و هر لحظه نباید فکر کنی که دیگه تمام شد استخدام شدم بلکه تازه آغازش شروع شده که خودت را بهشون نشان بدی. البته موارد مثبت اش هم برخلاف ایر ان اینه که از تمام موارد شرکت می تونی استفاده کنی، هرچی نیاز داشته باشی تا اونجایی که بتونن فراهم می کنن چون می خوان که کارشون به بهترین نحو جلو بره. هزینه مسافرت ها با بهترین هتل ها را فراهم می کنن. از موارد منفی دیگه تا زمانی که شما پاسپورت مملکت خودتون همواره دست تون باشه مدام به چشم ت ح ر ی م به شما هم نگاه می کنند که من رو واقعا اذیت می کرد، شما بایستی مدام هرساله ویزاتون را برای بانک تون ارسال کنین تا شامل تجاری که جز ت ح ر ی م هستن قرار نگیرین. یا موارد دیگه برای مثلا مکان های تفریحی با ارایه کارت ملی این کشور محل زندگی، هرکسی می تونه با مبلغ ناچیزی استفاده کنه به بهترین نحو ممکن ولی وقتی در نگاه اول شما رو توریست درنظر بگیرن اگر کارت اقامت دایم یا موقتی یا آی دی اون کشور همراهتون نباشه یا یادتون رفته باشه باید کلی هزینه کنید به همان مقداری که توریست داره می پردازه. یا ففط کافیه وسیله ای که خریدید و با گذشت حتی یکسال از گارانتی آن، از کار افتاد به صرفه تر خواهد بود که بخواهین دوباره بخرین تا اینکه تعمیرش کنین. فقط یک مثال می زنم در خاتمه. از یک سفر تفریحی بصورت مجردی با کشتی برمی گشتم و تا به گمرک این کشور رسیدم، صف خارجی ها بود و صف کسانی که اینجا زندگی می کنن. من قاعدتا ابتدا به صف خارجی ها رفتم (هرچند مدارک اقامت این کشور رو دارم) گفتم شاید دوباره منو بفرستن تو این صف خب از اول تو همین صف می مونم. بعد از اینکه به من رسید، مامور گمرک گیر داد که یک شی فلزی خیلی سنگین دارم و کلا مدام داشت تمام وسایلم را بخاطر یک مجسمه فلزی سنگی که خریده بودم را بهم می ریخت و به انگلیسی مدام گیر می داد که احتمالا بخاطر داشتن پاس ایرانی ام (تا آن زمان) شاید محموله خطرناکی دارم وارد می کنم. وقتی کار داشت به پلیس همانجا می رسید، سریعا یاد کارت گرین کارت موقت ام افتادم و سریع بهش نشون دادم. خیلی با احترام که قبلا ذکر کردم و گویا اصلا اتفاقی رخ نداده وسایلم را خودش مرتب گذاشت داخل چمدان و با احترام گفت "خیلی خوش اومدی ببخشید گاهی این اتفاقا می افته، در ضمن این مجسمه رو چند خریدی؟" حالا خودتون قضاوت کنین این خوبه یا کلا بده!
ببخشید اینجا اصلا جاش نیست این موارد رو ذکر کنم و ببخشید که طولانی شد.
بمونم و مثل اين زحمت كش ها شب و روز كار كنم پيشترفت ميكنم ولي بهاشو بايد بدم و اون بها براي من زيادي عه!
ميدونم روحيه آدم هاي اينجا هم بسته به اون ايالت فرق ميكنه ولي من اينجايي هارو در درون شاد نديدم،خيلي هيجان نداره زندگيشون،بدجوري روتين دارن زندگي ميكنن،خيلي مهربونن،بهمه احترام ميزارن و لبخند ميزنن،تو رانندگيشونم بعضي هاشون مثل خودمونن،نه راهنما نه صاف رفتن،تا بتونن كمكت ميكنن،عصر ها و شب ها مخصوصا آدم تو خيابون نميبيني خيلي و .. بيشمار موارد و مسائل مثبت و منفي كه واقعا وقتي بري وارد جامعشون بشي باهاشون درگير ميشي!
ميدونم الان خيلي ها هم تو دلشون و هم در نوشته هاشون ميگن ديوانس اين محمد،خوشي زده زير دلش و يا ازين بوق دارا... ولي واقعيت اينه اين محمد الان خيلي فرق كرده با اون محمدي كه روياش آمريكا بود،حتي خواب اينجارو ميديد،من هنوز ذاتا همون آدمم ولي كمي با واقعيت ها روبرو شدم،
واقعيت اينجا اينه كه خيلي سختي بايد بكشي،ميدونم اونجا هم سختي هست گرفتاري هست ولي،اينجا داستان هاي بمراتب پيچيده تري در انتظار آدم هست.
اين موارد رو قبلا به منم گفته بودن ولي ميگفتم ن بابا،آمريكا دگ آخر دنياس،تهه تهه همه چيه،باور نميكردم،ولي خودم ديدم و واسم روشن تر شد،
اينارو گفتم چون تو تاپيك ها حرفهاي برخي از دوستان رو ميخوندم و ميديم كه خيلي رويا پردازانه دارن به قضيه نگاه ميكنن و اين خيلي بده،چون آسيب ميزنه به آدم و در مواردي باعث سرخوردگي ميشه!
طلب خير

دوستان میخواستم بگم که حرفایی که مدیر جان میزنن همونطور که گفتن تجربه ایشونه و نمیشه نسخه پیچید، مو که از اینجا خلی راضیوم اگه به سختیایی که در کشورتون کشیدینو به یاد بیارین هیچوقت حوس برگشت نمیکنین کافیه که بعد 6 ماه هرکی برگرده وطنش دمشو میزاره رو کولش فرار میکنه به شیطان بزرگ

مدیر جان مرسی که تجربیاتتونو با ما در میون گذاشتین، خیلی از کسایی که رفتن مث راسارا و.. اولش همینطوری بودن، میگفتن این بود؟! ولی بعد 1 سال مثلا راسارا عزیز اومد گفت تحت هیچ شرایطی حاضر نیستم برگردم و خیلی راضی بود

منتظر 1 سال دیگه شما هستم Wink موفق باشی این ی دستوره Shy برنگردیا Sad همون جا بمون، البته پیش ما منهتنم بیا خیلی با حالتره تا تگزاس Big Grin
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
(2016-04-20 ساعت 07:00)kkr200 نوشته:  آقا این که هی تو لیستتون میگین باید کارت پایان خدمت یا معافیتتون باشه چیه دیگه؟

شما وثیقه میزاری رسیدشو ی کاپی میگیری میبری تا جایی که من میدونم، دوستان میگفتن که اوکیه Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839 ، amirmc ، LORDAmiroo ، storagemeter ، aram_hpanahi ، farrokh33
(2016-04-20 ساعت 07:22)dv2017 نوشته:  
...
طلب خير
آقا محمد عزيز
سلام ،  بهتون تبرك ميگم و تشكر بابت اشاره اي كه به تجربيات داشتيد و آرزوي زيبايي كه براي ما كرديد ، اميدوارم شرايطي براي شما ايجاد بشه كه اونجارو جوري تجربه كنيد كه به تصوراتتون نزديك باشه . انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا ميتونه بهش برسه   Wink
ما هم دوستون داريم Smile

و

مدير عزيز
خواستم قبلا اين پست رو بهتون بزنم اما ميدونستم در شرف رفتن هستيد اين بود كه مزاحم نشدم اما حالا كه اومديد  و وقت گذاشتيد درخواستي دارم:
همونطور كه ميدونيد مدتيه redbull عزيز اينجا نيست لطف كنيد با يه بازنگري ،‌متمم ، لايحه ، اصلاح قانون يا ... كاري كنيد ايشون هر چه زودتر در كنار ما باشند ، وجودشون باعث دلگرميه ماهاست ، اين روزاي باقيمونده / ممنون

نه آقا از طرف خودشون میگن نیارینش تغییر فاز از آمریکا به روسیه داده :/

حالا چی کنیم باشه آقا بیارینش، وگرنه شیشه هارو میشکونیما! Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: amirmc ، msr839 ، Interuniversal ، LORDAmiroo ، dv2017 ، aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان