کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-20 ساعت 07:43)dv2017 نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 07:00)kkr200 نوشته:  آقا این که هی تو لیستتون میگین باید کارت پایان خدمت یا معافیتتون باشه چیه دیگه؟
منی که دانشجو هستم و نرفتم خدمت چی؟ کارت معافی هم که نمیدن، معافیت تحصیلی هم که کلا معافی محسوب نمیشه یعنی مدرکی نداره که بخوای ارائه کنی!

سلام / فكر كنم جوابتونو ميتونيد توي راهنمايي هاي @farrokh33@ عزيز در پست هاي زير پيدا كنيد

(2016-04-16 ساعت 01:00)farrokh33 نوشته:  
(2016-04-16 ساعت 00:15)behbod نوشته:  ممنون از اطلاعات خوبتون چند سوال داشتم
من هم دانشجوی ترم 2 کارشناسی ...
سلام دوست عزیز
1- اگه قبول شدید میتونید شماره پاسپورت رو توی فرم خالی بذارید و...

سلام مرسی از وقتی که گذاشتی ولی پستا کوتاه شدن اگه میشه لینک تاپیکی که این پستا ارسال شدن رو بگید
ممنون
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، farrokh33
Big Grin 
بیخیال فکرای قلمبه سلمبه واسه آینده ی لاتاری! جای اینکه بگید اگه اینجوری بشه شاید اوجوری بشه و این داستانها.. بیاید از این جمعتون لذت ببرید که دو هفته دیگه اینجا هیچ خبری نیستا! Wink
اونایی که حسرت یه بار دیدن نامه ی قبولی به صورت آنلاین به دلشون مونده!
برید این مشخصات رو وارد کنید و از لحظه ی لود شدن صفحه ی قبولی لذت ببرید..!

کانفرمیشن نامبر:
20163qss4nk9b9kk
نام:
cecilia
تولد:
1984

اگه نصیبتون شد، اولین واکنشی که نشون میدید چیه؟ Big Grin
تشکر کنندگان: karaoke ، sheghi ، jalayevatan ، LORDAmiroo ، alirezanz ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-20 ساعت 09:01)alirezanz نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 07:00)kkr200 نوشته:  آقا این که هی تو لیستتون میگین باید کارت پایان خدمت یا معافیتتون باشه چیه دیگه؟

منی که دانشجو هستم و نرفتم خدمت چی؟ کارت معافی هم که نمیدن، معافیت تحصیلی هم که کلا معافی محسوب نمیشه یعنی مدرکی نداره که بخوای ارائه کنی!

شما وثیقه میزاری رسیدشو ی کاپی میگیری میبری تا جایی که من میدونم، دوستان میگفتن که اوکیه Wink

اصلا منطقی نیست این که من میخوام برم آمریکا و از کشور هم قانونی خارج شدم (همون وثیقه) دیگه به اونا چه ربطی داره که من خدمت رفتم یا نه؟!
چه دردی از کنگره آمریکا دوا میکنه که من خدمت برم یا نرم؟

یعنی اینقدر اطلاعاتشون بالا نیست که کسی که در حالِ تحصیل هست هنوز خدمت نرفته؟

مگه میخوای برای دولت کار کنی که کارت پایان خدمت بخوان ازت؟ :|
تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، aram_hpanahi ، farrokh33
(2016-04-20 ساعت 12:32)bobs نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 12:24)karaoke نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 12:14)bobs نوشته:  دوم: تخصص در کاری که حداقل دو سال تجربه لازم داشته باشه. دوستان زیادی این مورد رو با «سابقه کار» اشتباه میگیرن. اما فهرست شفاف و دقیقی توی سایت وزارت خارجه هست که این مشاغل رو تفکیک کرده. البته افرادی که تحصیلات بالا داشته باشن، معمولاً با همون تحصیلاتشون پذیرفته میشن و سابقه کار چندان موثر نیست.

اگه اینطوری باشه که یک نفر آدم 18 ساله دیپلمه که هیچ تخصص و سابقه کاری نداره طبق فرمایش شما شانس گرفتن ویزا رو نداره!

اگر دیپلم 12 ساله معتبر داشته باشه کافیه و جایگزین تخصص میشه.

ببخشید، من دیپلم کار و دانش هستم، فوق دیپلم و لیسانس هم دارم، یازده سال سابقه مرتبط با رشته ام هم دارم
برای دیپلمم که مشکلی نیست؟
2018
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، msr839 ، aram_hpanahi ، farrokh33
یه سوال ، کسی که خدمت رفته و 8 ماه خدمت کرده و حین خدمت چون متولد 54 بوده معاف شده و کارت معافیت گرفته، حالا در فرمهایی که باید پر کنه باید بگه دوره نظامی دیده یا ندیده؟ چون خیلی روی این مساله حساس هستن..
اگر واقعیت رو بگی باید ثابت کنی به چه شکل بوده ، بنظرتون برگه هایی که از ارتش وجود داره با ترجمه رسمس کفایت می کنه ؟ یا اصلا صداشو در نیاریم و بگیم معافیت داریم این هم کارت این هم ترجمه رسمی و مهر فلان ارگان؟!
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، farrokh33
(2016-04-20 ساعت 14:40)keivin نوشته:  یه سوال ، کسی که خدمت رفته و 8 ماه خدمت کرده و حین خدمت چون متولد 54 بوده معاف شده و کارت معافیت گرفته، حالا در فرمهایی که باید پر کنه باید بگه دوره نظامی دیده یا ندیده؟ چون خیلی روی این مساله حساس هستن..
اگر واقعیت رو بگی باید ثابت کنی به چه شکل بوده ، بنظرتون برگه هایی که از ارتش وجود داره با ترجمه رسمس کفایت می کنه ؟ یا اصلا صداشو در نیاریم و بگیم معافیت داریم این هم کارت این هم ترجمه رسمی و مهر فلان ارگان؟!

اگر داخل کارتتون نوشته شده معافیت خدمت و هیچ چیزه خاص دیگه ای ذکر نکرده به نظر من اصلا نیازی نیست که بگین خدمت رفتین. میگین معاف شدین مشکلی هم پیش نمیاد
تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، aram_hpanahi ، farrokh33
(2016-04-20 ساعت 14:27)kkr200 نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 09:01)alirezanz نوشته:  

شما وثیقه میزاری رسیدشو ی کاپی میگیری میبری تا جایی که من میدونم، دوستان میگفتن که اوکیه Wink

اصلا منطقی نیست این که من میخوام برم آمریکا و از کشور هم قانونی خارج شدم (همون وثیقه) دیگه به اونا چه ربطی  داره که من خدمت رفتم یا نه؟!

درود
آمریکا براش مهم نیست که شما به ایران خدمت کردین یا خیر.
آمریکا براش مهم هست که اگر شخصی آموزش نظامی دیده بررسی بیشتری روش انجام بده که نیاد آمریکا و عملیات خرابکارانه و یا عملیات نظامی انجام بده. این دلیل این هست که از شما میخوان که وضعیت خدمتتون رو مشخص کنید
تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، نسل سوخته ، amin.sfr ، aram_hpanahi ، farrokh33
(2016-04-20 ساعت 14:25)kkr200 نوشته:  سلام مرسی از وقتی که گذاشتی ولی پستا کوتاه شدن اگه میشه لینک تاپیکی که این پستا ارسال شدن رو بگید
ممنون
سلام / خواهش ميكنم ، روي فلش سبز رنگ كنار اسم كاربر ها كه كليك كنيد يكراست ميبردتون به همون پست
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، aram_hpanahi
سلام.
یه سوال شاید کاملا مبتدی.
این confirmation number معمولا چند رقمی میشه؟
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-20 ساعت 13:32)mehdiravanbod نوشته:  من رفتم مصاحبه تابستان و به من یک برگه ابی  دادن گفتن برگرد ایران تا مراحل اداری انجام بشه - و زمان مراجعه بین ساعت 1.5 تا 2 ظهر برای مراجعه بعدی بود
شماره پرونده من روز اخر ( 30 سپنامبر )در ساعت 5 بعد از ظهر (خارج از زمان تعیین شده )در سایت امد و وقتی از ایران رفتم ترکیه دو روز بعد رسیدم و گفتن سیستم بسته شده و ویزای شما سوخته

براتون ناراحت شدم. این مدلش دیگه خیلی زور داره. امیدوارم امسال دوباره اسمتون بین برگزیدگان باشه و یکراست ویزا بگیرید.
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: dv2017 ، alirezanz ، msr839 ، mehdiravanbod ، aram_hpanahi ، taptan ، farrokh33
(2016-04-20 ساعت 14:38)farhanadmin نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 12:32)bobs نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 12:24)karaoke نوشته:  اگه اینطوری باشه که یک نفر آدم 18 ساله دیپلمه که هیچ تخصص و سابقه کاری نداره طبق فرمایش شما شانس گرفتن ویزا رو نداره!

اگر دیپلم 12 ساله معتبر داشته باشه کافیه و جایگزین تخصص میشه.

ببخشید، من دیپلم کار و دانش هستم، فوق دیپلم و لیسانس هم دارم، یازده سال سابقه مرتبط با رشته ام هم دارم
برای دیپلمم که مشکلی نیست؟

ملاك اخرين مدرك تحصيليه كه شما ليسانس دارين.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: مارال6 ، alirezanz ، dv2017 ، msr839 ، aram_hpanahi ، farrokh33
(2016-04-20 ساعت 14:43)mohammad1980 نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 14:40)keivin نوشته:  یه سوال ، کسی که خدمت رفته و 8 ماه خدمت کرده و حین خدمت چون متولد 54 بوده معاف شده و کارت معافیت گرفته، حالا در فرمهایی که باید پر کنه باید بگه دوره نظامی دیده یا ندیده؟ چون خیلی روی این مساله حساس هستن..

اگر داخل کارتتون نوشته شده معافیت خدمت و هیچ چیزه خاص دیگه ای ذکر نکرده به نظر من اصلا نیازی نیست که بگین خدمت رفتین. میگین معاف شدین مشکلی هم پیش نمیاد
اگه در مورد نوع معافي سوال شد ، چي بايد جواب داد ؟ خريد خدمت يا راستشو
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، keivin
(2016-04-20 ساعت 15:09)dv2017 نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 14:43)mohammad1980 نوشته:  

اگه در مورد نوع معافي سوال شد ، چي بايد جواب داد ؟ خريد خدمت يا راستشو
هرچيزي رو بايد راستشو بگي، چون قبلش امارتو دراوردن و دروغ باعث خراب شدن كيستون ميشه، يادتون باشه امار و اطلاعاتشون حرف نداره
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: dv2017 ، مارال6 ، jalayevatan ، alirezanz ، msr839 ، amin.sfr ، aram_hpanahi ، keivin ، farrokh33
(2016-04-20 ساعت 14:47)mohammad1980 نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 14:27)kkr200 نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 09:01)alirezanz نوشته:  شما وثیقه میزاری رسیدشو ی کاپی میگیری میبری تا جایی که من میدونم، دوستان میگفتن که اوکیه Wink

اصلا منطقی نیست این که من میخوام برم آمریکا و از کشور هم قانونی خارج شدم (همون وثیقه) دیگه به اونا چه ربطی  داره که من خدمت رفتم یا نه؟!

درود
آمریکا براش مهم نیست که شما به ایران خدمت کردین یا خیر.
آمریکا براش مهم هست که اگر شخصی آموزش نظامی دیده بررسی بیشتری روش انجام بده که نیاد آمریکا و عملیات خرابکارانه و یا عملیات نظامی انجام بده. این دلیل این هست که از شما میخوان که وضعیت خدمتتون رو مشخص کنید

خب نمیشه براشون توضیح داد که آقا جان ما دانشجو بودیم هنوز وقت خدمتمون نشده و خدمت نرفتیم؟ کارتی هم نداریم چون نرفتیم :|
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-20 ساعت 14:48)dv2017 نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 14:25)kkr200 نوشته:  سلام مرسی از وقتی که گذاشتی ولی پستا کوتاه شدن اگه میشه لینک تاپیکی که این پستا ارسال شدن رو بگید
ممنون
سلام / خواهش ميكنم ، روي فلش سبز رنگ كنار اسم كاربر ها كه كليك كنيد  يكراست ميبردتون به همون پست

مرسی

چه امکان جالبی نمیدونستم برا اینه  Big Grin
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان