کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
چند شبه از فانتزی های دوستان خبری نیست ، استفاده میکردیم  Smile

حیف که من در این زمینه اصلا استعداد ندارم  Cool
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: msr839 ، alirezanz ، aram_hpanahi ، farrokh33
بزرگ و بزرگتر كه شدم
موهايم رو به سفيدى كه گذاشت
سرد و گرم روزگار را كه چشيدم
پى بردم وقتى ٦ ساله بودم اشتباه نمى كردم!
پدرم واقعا قوى ترين مرد دنيا
واقعا يك قهرمان بود...
می گذرد ...
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، alirezanz ، dv2017 ، matin.sh ، aram_hpanahi ، copol ، farrokh33
آقا داریم به پایان هفته نزدیگ میشیم...
پیشنهاد من برای کاربر برتر هفته:
@dv2017
دلیلشم به خودم مربوطه Big Grin Big Grin Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839 ، copol ، farrokh33
(2016-04-21 ساعت 00:04)dv2017 نوشته:  چند شبه از فانتزی های دوستان خبری نیست ، استفاده میکردیم  Smile

فانتزی نمیخواد که شما هم بیای اینجا مث من میتونی از تجربیات زندگیت بگی Wink حالا من هروقت از برانکس به منهتن موو کردم میام از تفاوتاش میگمو ی مقایسه ای براتون انجام میدم Cool
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839 ، farrokh33
(2016-04-21 ساعت 00:21)LORDAmiroo نوشته:  آقا داریم به پایان هفته نزدیگ میشیم...
@dv2017

مارال6 کاربر هفته هست البته میتونین رای بدین و هرکسی نظرش با من مخالف باشه مسلما نیاز به تجدید نظر داره Cool یا میره همون جایی که من تازه اومدم بیرون ازش Big Grin

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-21 ساعت 00:36)alirezanz نوشته:  
(2016-04-21 ساعت 00:21)LORDAmiroo نوشته:  آقا داریم به پایان هفته نزدیگ میشیم...
@dv2017

مارال6 کاربر هفته هست البته میتونین رای بدین و هرکسی نظرش با من مخالف باشه مسلما نیاز به تجدید نظر داره Cool یا میره همون جایی که من تازه اومدم بیرون ازش Big Grin

من چون با کامپیوتر وBrowser نیستم ، نمی تونم رتبه بدم امیدوارم دوستان این رو پای بی معرفتی بنده ننویسن

تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-20 ساعت 15:12)babisondes نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 15:09)dv2017 نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 14:43)mohammad1980 نوشته:  اگر داخل کارتتون نوشته شده معافیت خدمت و هیچ چیزه خاص دیگه ای ذکر نکرده به نظر من اصلا نیازی نیست که بگین خدمت رفتین. میگین معاف شدین مشکلی هم پیش نمیاد
اگه در مورد نوع معافي سوال شد ، چي بايد جواب داد ؟ خريد خدمت يا راستشو
هرچيزي رو بايد راستشو بگي، چون قبلش امارتو دراوردن و دروغ باعث خراب شدن كيستون ميشه، يادتون باشه امار و اطلاعاتشون حرف نداره

درود مجدد
آمریکا هیچ دیتابیسی از داخل ایران نداره و نمیتونه ته توی چیزی رو دربیاره مگر اینکه یک نفر خیلی بزرگ و مه مباشه که اطلاعاتی راحجع بهش داشته باشه. و نکته دیگه اینکه مهم نیست حقیقت چی هست . مهم این هست که چه مدرکی دارین . مدرک همون حقیقت هست برای سفارت .
تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839 ، copol ، farrokh33
(2016-04-21 ساعت 01:07)mohammad1980 نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 15:12)babisondes نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 15:09)dv2017 نوشته:  اگه در مورد نوع معافي سوال شد ، چي بايد جواب داد ؟ خريد خدمت يا راستشو
هرچيزي رو بايد راستشو بگي، چون قبلش امارتو دراوردن و دروغ باعث خراب شدن كيستون ميشه، يادتون باشه امار و اطلاعاتشون حرف نداره

درود مجدد
آمریکا هیچ دیتابیسی از داخل ایران نداره و نمیتونه ته توی چیزی رو دربیاره مگر اینکه یک نفر خیلی بزرگ و مه مباشه که اطلاعاتی راحجع بهش داشته باشه. و نکته دیگه اینکه مهم نیست حقیقت چی هست . مهم این هست که چه مدرکی دارین . مدرک همون حقیقت هست برای سفارت .

دوست عزيز شما فكر ميكنيد به قول شما دينابيس ندارد!به نظر من كه ديتابيس خييييييلييييي قوي هم دارد.اگر هم در مورد موضوعي اطلاعي نداشته باشد قطعا و بدون شك به شما ويزا يك ضرب نمي دهند و موكول مي كنند به بعد!
تمام سپاسم ازآن كسيست كه به من نيازى نداشت امافراموشم نكرد (کورش کبير)
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
@dv2017
ممنون   Wink
اجازه بدید منم پیشنهاد بدم
@farrokh33@
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839 ، LORDAmiroo ، farrokh33 ، مارال6
(2016-04-20 ساعت 18:16)alirezaus نوشته:  سلام به دوستان
سوال من به تحصیلات مربوط میشه خوشحال میشم راهنمایی کنین
اگه به فرض من اسمم تو لاتاری در بیاد بعد از اینکه مراحل تکمیل پرونده کاملا با موفقیت پیشرفت و من به آمریکا اومدم و بعد از اون گرین کارت بگیرم Sad  Rolleyes  Sad
1.شرایتم برای تحصیل در رشته دندان چطور هست(معدل 18/57.دارای دیپلم.رشته تجربی
2.هزینه تحصیل در این رشته چقدره؟
3 ایا میتونم در دانشگاه یا جای دیگه کارکنم و اگه اینطور باشه حقوق چه گونه است؟
چون سوالم واسم مهم بود دباره تکرار کردم خواهش میکنم پاسخ بدید
یاحق موفق باشید

درود دوست گرامی
1- شما برای تحصیل در رشته دندانپزشکی در آمریکا ابتدا باید یک لیسانس در یک رشته داشته باشید . سپس میتوانید برای رشته دندان پزشکی اقدام نمایید.

2- میشه گفت دندان پزشکی یکی از گرانترین رشته های تخصیلی در آمریکا هست. و به طور میانگین ترمی حدود 20 تا 30 هزار دلار هزینه تحصیل در این رشته است . که البته دانشگاه با دانشگاه متفاوت هست .

3- زمانی که شما گرین کارت دارید در هر جایی که دوست داشته باشید می توانید کار کنید و مشکلی از این بابت نخواهید داشت . حقوق هم بسته به کاری که انجام می دهید و کار فرما دارد . و برای کارگری معمولا از ساعتی 8 دلار است به بالا . بسته به شغل تخصص این مبلغ متفاوت خواهد بود

پیروز باشید
تشکر کنندگان: dv2017 ، alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839 ، copol ، farrokh33
(2016-04-21 ساعت 01:16)mom نوشته:  
(2016-04-21 ساعت 01:07)mohammad1980 نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 15:12)babisondes نوشته:  هرچيزي رو بايد راستشو بگي، چون قبلش امارتو دراوردن و دروغ باعث خراب شدن كيستون ميشه، يادتون باشه امار و اطلاعاتشون حرف نداره

درود مجدد

دوست عزيز شما فكر ميكنيد به قول شما دينابيس ندارد!به نظر من كه ديتابيس خييييييلييييي قوي هم دارد.اگر هم در مورد موضوعي اطلاعي نداشته باشد قطعا و بدون شك به شما ويزا يك ضرب نمي دهند و موكول مي كنند به بعد!

حرف شما کاملا متین است. اما من در این دو سه سال گذشته بیش از چند ده کیس برنده را انجام داده ام و به طور یقیین میتونم بگم هیچ دیتابیسی از داخل در کار نیست. متاسفانه یک سری از تحربیات رو نمیشه اینجا نوشت . البته اول نوشتم اما ویرایش کردم. اما این طور بوده . در کل همه چیز بر اساس مدرک ارائه شده از طرف شماست و بس
تشکر کنندگان: dv2017 ، alireza_guitar ، alirezanz ، aram_hpanahi ، نسل سوخته ، msr839 ، copol
خدایا از اولش هم باهامون حال نمیکردی ...

سیب بهانه بود ، نه ؟

خداجون يه گرين كارت عطا كن منم قول ميدم قضيه سيبو فراموش كنم
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

(2016-04-21 ساعت 00:33)alirezanz نوشته:  
(2016-04-21 ساعت 00:04)dv2017 نوشته:  چند شبه از فانتزی های دوستان خبری نیست ، استفاده میکردیم  Smile

فانتزی نمیخواد که شما هم بیای اینجا مث من میتونی از تجربیات زندگیت بگی Wink  حالا من هروقت از برانکس به منهتن موو کردم میام از تفاوتاش میگمو ی مقایسه ای براتون انجام میدم Cool

آقا نمیشه ، من همش درگیر مخارج اینجام همش میگم نکنه کارفرمام قراردادمو تمدید نکنه ، این بارونای یهویی اینجا هم که دیگه اعصاب نذاشته برام ، یکی نیست بگه تو تا حالا چند بار رفتی شمال اونم تو چهار فصلش که یهو هوس رالی زد به سرت . همش تقصیر عمو سعید شد که اومدم اینجا . اوخ ، بارون تموم شد ، اما نه خداییش دیدن روزی چند دفعه تابش خورشید از بین ابرا بعد از بارونای یهویی به همه این سختیا میارزه . دستت درد نکنه عمو سعید.
آقا یکی منو بگیره ترمز بریدم  Big Grin
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839
حدود پونزده سال پیش یه آدم شیادی دوره افتاده بود همه شهرها به اسم دکتر علی‌اکبری که میومد توی یه سالن مردم جمع میکرد و صد البته ورودی خوبی هم میگرفت بعد مبگفت صدای من معجزه همه درداست و یه نیمچه کنسرتی راه مینداخت و میگفت این شروع کاره و ازین به بعد هرشب ساعت ۹ شب نوارکاست یا سی دی منو که اونم به قیمت زیادی میفروخت رو پلی کنید یه لیوان آب جلوتون بذارید و تمرکز کنید ، من هرجای دنیا که باشم ساعت نه شب براتون انرژی میفرستم که درداتون خوب بشه

حالا حکایت ماست ، به نظر من هیچ ربطی به تمرکز و دعا و سرنوشت و آدم خوب یا بد بودن نداره به اینم ربط نداره که خدا چون صلاحتو خواسته قبولت میکنه یا نمیکنه، خدا کارمند کی سی سی نیست خدا خدایی میکنه
اینا همه حساب دودوتا چارتاس
قانون احتماله، فکر میکنم همه ما توی دبیرستان خوندیم اینو
پس لطفن اینقدر پای خدا و قانون مسخره جذب و تمرکز رو نکشید وسط . مرسی اَه خخخخخخ
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: alirezanz ، Malmal60 ، meraj-fallahi ، meraj-fallahi ، نسل سوخته ، msr839
(2016-04-21 ساعت 01:29)tenardie2bai نوشته:  خدایا از اولش هم باهامون حال نمیکردی ...

سیب بهانه بود ، نه ؟

خداجون يه گرين كارت عطا كن منم قول ميدم قضيه سيبو فراموش كنم

امکان نداره من قضیه سیبو فراموش کنم :l

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، aram_hpanahi ، نسل سوخته ، msr839 ، dv2017 ، copol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان