کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-20 ساعت 15:34)kkr200 نوشته:  خب نمیشه براشون توضیح داد که آقا جان ما دانشجو بودیم هنوز وقت خدمتمون نشده و خدمت نرفتیم؟ کارتی هم نداریم چون نرفتیم :|

شما اجازه بده اول اسمت در بیاد ، بعدش یک فکری برات میکنیم Wink اصلاً من خودم شخصاً برات در kcc پارتی کلفت جور میکنم ، خوبه؟ Big Grin
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: jalayevatan ، LORDAmiroo ، alirezanz ، msr839 ، meraj-fallahi ، aram_hpanahi ، matin.sh
(2016-04-20 ساعت 10:01)LORDAmiroo نوشته:  علیرضا این خانه چندو دیدی؟ o_O
تو منهتن خونه خیلی گرونه ها گیرت نمیاد...
مگه اینکه بری تو خیابونای 150 به بالاش تو 100 تای اول که همه میلیونین Big Grin

شما اینارو نگاه نکن دوست عزیز نا امید میشی، البته من اینجا نمیتونم ببینم در جریان هستین که؟ واسه اوراسیا پخش میشه تو آمریکا نمیشه دید Cool

البته من یه مدت برانکس بودم Cool خونه قبلیمو 2 میلیون فروختم Cool منهتن ارزونه فک کنم ی خونه نقلی مناسب 200، 300 متر بتونم 1.5 تومن گیر بیارم Shy اینا پولی نیست واس ما کاکا Cool
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، msr839 ، amin.sfr ، aram_hpanahi ، farrokh33
(2016-04-20 ساعت 12:34)DV 17 نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 12:14)bobs نوشته:    .
سوم: کارت پایان خدمت یا معافی. چرا؟ چون شما میخواهید پاسپورت داشته باشید. اگر دانشجو هستید یا صرفاً از خدمت فرار کرده اید، به خودتان مربوط است. پاسپورت تقلبی، یک جرم بین المللی است و هر جای دنیا متوجه بشن، شما بصورت بین المللی تحت تعقیب قرار میگیرین. پاسپورت دانشجویی مشروط و محدود است (یک یا دو بار خروج) و گاهی همون پاسپورت میشه دلیل ریجکت شدن و بعد هم از دست دادن سپرده ای که گذاشتین. البته استثنا هم داره، اما خیلی شانسیه! قبلا در مورد این موضوع بحث کردیم بنابراین وارد جزئیات نمیشم..

تشکر ولی برای من جای سؤال داره که چرا باید صرفاً پاسپورت محدود دانشجویی دلیلی بر رد شدن باشه، چون اونا حتماً می دونن که طرف از سر ناچاری پاسپورت موقت داره و کوتاهی که نکرده در گرفتن پاسپورت !

تا جایی که من میدونم! همچین چیزی نیست ابدااا همون که گفتم شما وثیقه میزارین پاسپورتتونو میگیرین و فک میکنم 20 روز اجازه خروج دارین پاسپورت شما هیچ فرقی با دیگران نداره و خارج از کشور هیچ فرقی با پاسپورت سایر دوستان نداره مث همه 5 سال اعتبارو داره و موقتی نیست اما از ایران هر دفعه میخواین خارج شین داستان خودشو داره که باید وثیقه بزارینو اجازه بگیرین قبلا هر ترمی ی بار اجازه خروج میدادن یعنی سالی دوبار اما همونطور که قبلا گفتم از دانشگاه و نظام وظیفه پرسیدم گفتن هر چند بار بخواین اجازه خروج میدیم. و چون در وطن خدمت ... زوری هستش در سفارت باید وضعتونو روشن کنید که یا پایان خدمت یا معافیت ارائه میکنین یا که دانشجو هستین دوستان گفتن که از رسید وثیقتون کاپی میگیرین با خودتون میبرین و سفارت میپذیره (اینو دوستان گفتن! و البته اینکارو کردن) پس بی مورد نگران این مسائل نباشید فقط در نهایت بسته به نوع وثیقتون که علمی یا نیمه علمی باشه (زیارتی جواب نمیده اگه خواستین توضیح میدم) چندین میلیون ناقابل باس بزارینو برینو برنگردین اگه بیش از حد معین خارج کشور باشین و بعد برگردین بازداشت، ممنوع خروج، راهی خدمت، پولتونم که پریده!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: jalayevatan ، msr839 ، dv2017 ، Interuniversal ، LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، taptan ، farrokh33
(2016-04-20 ساعت 11:40)عسل.م نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 10:02)Interuniversal نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 07:22)dv2017 نوشته:  آقا
قوربونت برم ،من تصورم امريكا بود و بهش رسيدم خيليم راحت ،بعدش رو تصور نكرده بودم ولي خدايي  Tongue

آقا مدير گرامي سلام
يه سوال دارم كه شايد خنده دار باشه اما سواله ديگه..
من به اين بحث انرژي و تصور اعتقاد كامل دارم و نتيجشو هم ديدم، اما واسه يه چيزي مثه لاتاري كه پروسه طولانيه چطور ميشه روش متمركز شد؟
چه زماني؟ قبلش؟ زمان قرعه كشي؟ آخه ما كه نميدونيم كي قرعه كشيه و الانم ديگه فايده نداره احتمالا !
و چجور تمركزي؟ به كدوم قسمت نتيجه فكر ميكني؟ به زمان قرعه كشي؟ به زمان اعلام نتايج؟
خدايي سوالم خنده دار و شخصي بود اما كنجكاو بودم.
مرسي
سلام خانم @عسل.م@
مشكل ما از همينجا شروع ميشه كه ميخوايم روي چيزي تمركز كنيم،تمركز ميشه زنداني و محدود كردن ذهن،برخلاف تصور خيلي ها در بسياري از موارد اصلا نبايد تمركز كرد روي چيزي (اين با اون داستان تمركز داشتن و حواس جمع بودن فرق ميكنه ها)
بايد رها و آزاد و تسليم باشيم و بپذيريم كه هر اتفاقي كه قراره برامون بيوفته برآيند خودمونه نه تقدير و سرنوشت و اينا ،وارد مباحث طولانيه سر نوشت اينها نميشم ولي اسمش روشه : ســــــٓر   نوشـــــت
پس بيرونتون همون چيزي داره ميگذره كه در درونتون ميگذرد
خيلي گير نباشيد روزيتون باشه بهش ميرسيد
طلب خير
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: dv2017 ، alirezanz ، msr839 ، tenardie2bai ، matin.sh ، aram_hpanahi ، copol ، taptan ، farrokh33 ، مارال6 ، عسل.م
سلام به دوستان
سوال من به تحصیلات مربوط میشه خوشحال میشم راهنمایی کنین
اگه به فرض من اسمم تو لاتاری در بیاد بعد از اینکه مراحل تکمیل پرونده کاملا با موفقیت پیشرفت و من به آمریکا اومدم و بعد از اون گرین کارت بگیرم Sad  Rolleyes  Sad
1.شرایتم برای تحصیل در رشته دندان چطور هست(معدل 18/57.دارای دیپلم.رشته تجربی
2.هزینه تحصیل در این رشته چقدره؟
3 ایا میتونم در دانشگاه یا جای دیگه کارکنم و اگه اینطور باشه حقوق چه گونه است؟
چون سوالم واسم مهم بود دباره تکرار کردم خواهش میکنم پاسخ بدید
یاحق موفق باشید
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، farrokh33
راجع به بحث انرژی و حواس این چیزها شد خواستم نظرم رو بگم به عقیده ی من این حس خوب نیست که اتفاق های خوب رو برامون میاره بلکه یه اتفاق خوب هست که حس رو در ما ایجاد می کنه و البته برعکس در موارد بد
این برای خود من ثابت شده یه جورایی واقعاً اگه حس خوب و نگاه مثبت می تونست اتفاق خوب بیاره همه ی انسان ها به سادگی زندگی راحت و آسایش داشتند چیزی که متأسفانه وجود نداره

تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-20 ساعت 18:33)DV 17 نوشته:  راجع به بحث انرژی و حواس این چیزها شد خواستم نظرم رو بگم به عقیده ی من این حس خوب نیست که اتفاق های خوب رو برامون میاره بلکه یه اتفاق خوب هست که حس رو در ما ایجاد می کنه و البته برعکس در موارد بد
این برای خود من ثابت شده  یه جورایی واقعاً اگه حس خوب و نگاه مثبت می تونست اتفاق خوب بیاره همه ی انسان ها به سادگی زندگی راحت و آسایش داشتند چیزی که متأسفانه وجود نداره

نه لزوما، اینی که میگین قطعا درسته اتفاق خوب حس خوب هم به دنبال داره و بر عکس

اما با حس خوب میشه اتفاق خوبو ساخت یا سعی میکنی کمتر سخت گیری کنی و با شرایط بسازی و نیمه پر لیوانو ببینی

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839 ، dv2017 ، aram_hpanahi
تشکر کنندگان: msr839
(2016-04-20 ساعت 14:53)Sedagat نوشته:  سلام.
یه سوال شاید کاملا مبتدی.
این confirmation number معمولا چند رقمی میشه؟
سلام/ یک کد 16 رقمی ترکیبی از اعداد و حروفه
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، aram_hpanahi ، Sedagat ، farrokh33
(2016-04-20 ساعت 18:16)alirezaus نوشته:  سلام به دوستان
سوال من به تحصیلات مربوط میشه خوشحال میشم راهنمایی کنین
اگه به فرض من اسمم تو لاتاری در بیاد بعد از اینکه مراحل تکمیل پرونده کاملا با موفقیت پیشرفت و من به آمریکا اومدم و بعد از اون گرین کارت بگیرم Sad  Rolleyes  Sad
1.شرایتم برای تحصیل در رشته دندان چطور هست(معدل 18/57.دارای دیپلم.رشته تجربی
2.هزینه تحصیل در این رشته چقدره؟
3 ایا میتونم در دانشگاه یا جای دیگه کارکنم و اگه اینطور باشه حقوق چه گونه است؟
چون سوالم واسم مهم بود دباره تکرار کردم خواهش میکنم پاسخ بدید
یاحق موفق باشید
سلام دوست عزیز
من جواب سوالاتونو نمیدونم اما پیشنهاد میکنم دنبال جواب سوالهاتون در زیر انجمن  ادامه تحصیل در آمریکا  بگردید اونجا مطالب مفیدی در این زمینه پیدا میکنید .
تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، aram_hpanahi
سلام دوستان
خوبید؟
چه خبر؟
یادش بخیر سالای قبل چه فعال بودیم
چند سال پر انرژی بودیم ولی اسممون در نیومد که نیومد
یادش بخیر پارسال تاپیک شمارش معکوس نزدیک 500 صفحه شد ولی امسال...
قشنگ معلومه اون شور و شوق گذشته نمونده
حالا دلیلش هر چی بود بماند
یادش بخیر
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن
تشکر کنندگان: alirezanz ، payamshad ، msr839 ، aram_hpanahi
How I met your mother رو داشتم می نگاهیدم، میگفت از وقتی اومدم نیو یورک آدم مزخرفی شدم :/

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: araz2012 ، msr839 ، dv2017 ، aram_hpanahi
سلام خانم @عسل.م@
مشكل ما از همينجا شروع ميشه كه ميخوايم روي چيزي تمركز كنيم،تمركز ميشه زنداني و محدود كردن ذهن،برخلاف تصور خيلي ها در بسياري از موارد اصلا نبايد تمركز كرد روي چيزي (اين با اون داستان تمركز داشتن و حواس جمع بودن فرق ميكنه ها)
بايد رها و آزاد و تسليم باشيم و بپذيريم كه هر اتفاقي كه قراره برامون بيوفته برآيند خودمونه نه تقدير و سرنوشت و اينا ،وارد مباحث طولانيه سر نوشت اينها نميشم ولي اسمش روشه : ســــــٓر   نوشـــــت
پس بيرونتون همون چيزي داره ميگذره كه در درونتون ميگذرد
خيلي گير نباشيد روزيتون باشه بهش ميرسيد
طلب خير
[/quote]

چقدر این حرفایی که میزنی برام آشناست واقعا جواب داده کار تو روح جمعی چقدر آگاهی ها افزایش پیدا کرده درود و طلب خیر برای شما .
تشکر کنندگان: عسل.م
(2016-04-20 ساعت 14:08)@seattel@ نوشته:  سلام دوستان

قبلا یه جا یه تصویر از نمونه صفحه ای که موقع برنده شدن باهش مواجه می شی بود . الان متاسفانه نمی تونم پیداش کنم . هیشکی داره بزاره اینجا.

ممنون
این لینک
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: msr839 ، dv2017 ، alirezanz ، aram_hpanahi ، @seattel@
شهر ویچیتا از ایالت کانزاس ، همچنین بزرگترین شهر این ایالت
با جمعیت حدود 380000 نفر و ترکیب جمعیتی 70 درصد سفید ، 10درصد سیاه پوست و 14 درصد هیسپانیک

دارای نرخ بیکاری 5.6 درصد ، درصد رشد مشاغل برابر 0.3  و پیش بینی رشد مشاغل در ده سال آینده برابر 35 درصد میباشد . مالیات بر درآمد برابر 4.8 درصد . میانگین درامد خانوارها برای سال 2014 در این شهر برابر 46218دلار(سالیانه) بوده است .

هزینه های زندگی در مقایسه با عدد 100 برای ایالات متحده برای این شهر عبارتند از خواروبار 90 ، هزینه های سلامت 90 ، مسکن 70 ، حمل و نقل 96 و در کل دارای مرتبه 87 می باشد .

در این شهر هواپیما سازی دارای رتبه اول از نظر اقتصادی است .
در کل مزایای این شهر عبارتند از : هزینه زندگی کم و هنر و فرهنگ همچنین مرکزشهری جذاب دارد
از معایب آن : آب و هوای خشن تابستانهایی گرم و مرطوب و زمستانهایی سرد و خشک ، رعد و برق های شدید در فصلهای بهار و تابستان و نوسانات اقتصادی .

از دانشگاههای این شهر میتوان به دانشگاه ایالتی ویچیتا و دانشگاه فرندز اشاره کرد .

برای اطلاعات بیشتر به سایت bestplaces مراجعه کنید .

[عکس: 76b35txgp2owtjah9jyh.jpg]
تشکر کنندگان: msr839 ، LORDAmiroo ، alirezanz ، shanks ، matin.sh ، aram_hpanahi ، meraj-fallahi ، Pakpourasghar ، copol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان