کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-21 ساعت 09:21)arman2010 نوشته:  سلام.
اگه کسی واکسن هپاتیت رو زده باشه که 3 مرحله ای هست ولی مدرکی چیزی نداشته باشه باید چکار کنه؟توی فرم ds260 جایی که میخوایم بریم باید مشخص باشه؟در بدو ورود توی فرودگاه که آدرس میخوان واسه ارسال گرین کارت چکار کنیم؟اگه کسی رو نداشته باشی.
سلام
میتونید برید ازمایش خون بدید و مشخص میشه چه واکسن هایی لازمه بزنید
میتونید ادرس هتل بدید که برای مدتی اونجا زندگی میکنید اگه باهم نخواستید. بعد از قطعی شدن میتونید ادرستون رو انلاین و ازطریق فرم AR-11 بدید و باید ادرستون رو هم در سیستم پست دولتی عمه ریکا هم اصلاح کنید ‎USPS‎ که 1 دلار هزینه داره و تغییر ادرستون در ‎USPS‎ این خوبی رو داره اکه نامه به ادرس قبلیتون بره اتوماتک به ادرس جدیدتون میاد

موفق باشید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: amirmc ، msr839 ، nazi56 ، tenardie2bai ، dv2017 ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، farrokh33 ، arman2010
Heart 
سلام به همه ی دوستان ولادت امام علی و روز پدر و مرد را به همه ی آقایون از جمله خودم تبریک می گم و امد وارم سال دیگه این موقع در آ م ر ی ک ا باشم و از طریق همین سایت این تبریک و عرض کنم Big Grin

دوستان راستی دارم کم کم باور می کنم کسی که بی خیال تره نسبت به قضیه لاتاری انگار راحت تر قبول می شه ولی به نظرم این با عقل زیاد جور در نمی یاد چون کسی که برای کاری برنامه ریزی می کنه و تصمیم جدی داره باید موفق تر باشه ...نظر شما چیه ؟ Rolleyes
تشکر کنندگان: amirmc ، msr839 ، mohammad1899 ، nazi56 ، dv2017 ، khatarnak ، aram_hpanahi ، نسل سوخته ، asrainman ، farrokh33
هر کسی در سال نو خوش می شود با یار خود
من ولی از غصه ات وامانده ام در کار خود

می شود نوروز و مردم جملگی شاد و خوش اند
من دلم اما پی ات سرگشته در افکار خود

زیر آوار غمت من مانده ام با غصه ات
قامتم از رفتنت خم گشته در آوار خود

گفتمت در یک شبی تنها تویی آن عشق من
رفتی و من مانده ام در پای این اقرار خود

می نویسم این غزل شاید بخوانی در شبی
دلخوشم اینک فقط با گرمی اشعار خود

"شاعر: خودم"
می گذرد ...
به نظر من مهاجرسرا اگه برا خود امریکاییا بود الان اکثرمون یه شغل خوب با حقوق مکفی داشتیم
همین msr839 خداوکیلی برید کتاب شعر های از سی سال پیش به اینورو بخونید کجا عاشقانه هایی اینجور پیدا میکنید با این کیفیت
یا خیلیا محقق شدند اینجا دانش عمومی و تخصصی بوم شناسی جامعه شناسی ایالات متحده رو جوری جمع اوری کردند و تحلیل میکنند که محققان دانشگاه کلمبیا نکردند
دیگه اونقدر طناز و داستان پرداز حرفه ای داریم که جای همه توی هالیوود و نت فلیکس و اِی ام سی و فاکس و ... خالیه

خلاصه عجب نخبه پروری میکنه این مهاجرسرا
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
(2016-04-21 ساعت 14:00)someonelikeyou نوشته:  به نظر من  مهاجرسرا اگه برا خود آمریکاییا بود الان اکثرمون یه شغل خوب با حقوق مکفی داشتیم
همین msr839 خداوکیلی  برید کتاب شعر های از سی سال پیش به اینورو بخونید کجا عاشقانه هایی اینجور پیدا میکنید با این کیفیت
یا خیلیا محقق شدند اینجا دانش عمومی و تخصصی بوم شناسی جامعه شناسی ایالات متحده رو جوری جمع اوری کردند و تحلیل میکنند که محققان دانشگاه کلمبیا نکردند
دیگه اونقدر طناز و داستان پرداز حرفه ای داریم که جای همه توی هالیوود و نت فلیکس و اِی ام سی و فاکس و ... خالیه

خلاصه عجب نخبه پروری میکنه این مهاجرسرا

سپاسگزارم رفيق
خيلي آقايي Smile
می گذرد ...
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، khatarnak ، mehre cyrus ، alirezanz
ديشب خوابم نميبرد رفتم كمى از سفرنامه هاى دوستان برنده خوندم .. چه كسانى كه به مراد دلشون رسيده بودند و ويزا گرفته بودند و چه كسانى كه ويزا بهشون نرسيده بود و به قولى جامونده بودن .. فارغ از سفرنامه هاشون و اتفاقات تلخ و شيرينى كه باهاش مواجه شدند اينكه تاريخ ساختن آيديشون تو مهاجرسرا  ماه مِى همون سالى كه برنده شده بودند يعنى بعد از برنده شدن برام خيلى شوكه كننده بود و كمى ناراحت كننده نه اينكه مشكلى با اين دوستان داشته باشم نه اتفاقا كلى هم براشون خوشحالم .. اما جداً قضيه چيه ؟ چرا سهم ما مهاجرسراييها كمه تو برنده ها .. خداييش همت كنيد امسال اين عقب موندگى رو جبران كنيم .. از امروز تا ١٢ روز ديگه وقت داريد كه كائنات رو به سمت خودتون بكشونيد ... به قول يكى از دوستان امسال بايد جزو برنده ها باشيد، اين يك دستوره
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: dv2017 ، amirmc ، khatarnak ، msr839 ، usatravel ، Soheilhd ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، taptan ، farrokh33 ، alirezanz ، nazi56
سلام چخبر ؟؟؟ کیا شیرن کیا روباه ؟؟؟
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz
وای خدا ترس منو برداشته چجور جحور Big Grin

نمی دونم محروم یا برنده یامیره برای سال بعدش
تشکر کنندگان: amirmc ، tenardie2bai ، aram_hpanahi ، dv2017 ، alirezanz ، alirezaus
احسنت فتبارک الله متهاجرین غیور Big Grin ، میبینم که به سرعت دارین صفحات زندگی رو پیش میبرین!!! همچین منتظرین آدم حس سال تحویل بهش دست میده !!!
امیدوارم امسال از مهاجرسرا چندتا برنده داشته باشیم .

بدرود تا پست بعدی
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
(2016-04-14 ساعت 22:36)عسل.م نوشته:  در زمان قبولي خود اداره مهاجرت سفارت رو مشخص ميكنه؟
آيا ميشه سفارت رو تعيير داد؟

تا اونجا که من از گشت و گذار در مهاجر سرا فهمیدم، بله خودشون مشخص میکنند.. ممکنه خودشون هم تغییر بدند، شما هم میتونید با فرستادن نامه بخواید که کنسولگری عوض شه
تشکر کنندگان: dv2017 ، nazi56
(2016-04-21 ساعت 14:28)tenardie2bai نوشته:  ديشب خوابم نميبرد رفتم كمى از سفرنامه هاى دوستان برنده خوندم .. چه كسانى كه به مراد دلشون رسيده بودند و ويزا گرفته بودند و چه كسانى كه ويزا بهشون نرسيده بود و به قولى جامونده بودن .. فارغ از سفرنامه هاشون و اتفاقات تلخ و شيرينى كه باهاش مواجه شدند اينكه تاريخ ساختن آيديشون تو مهاجرسرا  ماه مِى همون سالى كه برنده شده بودند يعنى بعد از برنده شدن  برام خيلى شوكه كننده بود و كمى ناراحت كننده نه اينكه مشكلى با اين دوستان داشته باشم نه اتفاقا كلى هم براشون خوشحالم  .. اما جداً قضيه چيه ؟ چرا سهم ما مهاجرسراييها كمه تو برنده ها .. خداييش همت كنيد امسال اين عقب موندگى رو جبران كنيم .. از امروز تا ١٢ روز ديگه وقت داريد كه كائنات رو به سمت خودتون بكشونيد ... به قول يكى از دوستان امسال بايد جزو برنده ها باشيد، اين يك دستوره
بالاخره یه روزی نوبت همه مهاجرسرایی ها میشه . دیرو زود داره سوخت و سوز نداره
شماره کیس: 20160000xxx
تعداد افراد منظور در کیس : 2 (برنده اصلی خودم خانم / همسرم سربازی س)
مصاحبه: هفته اول نوامبر
ورود به آمریکا : تگزاس / مارچ 2016
چیزی که با دیدن برنده های سالهای پیش متوجه شدم، اونم اینه که اکثر قبول شده ها سال اولی بودن !!!
حالا این که گفتم یجورایی نسبی ... قطعی نیست ! ترورم نکنید Big Grin

امیدوارم برا یه سالم که شده قدیمی ها برنده بشن ...
انتظار بدترین چیزیه که ادم رو مثل موریانه از درون میخوره ُ پیر میکنه !
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839 ، someonelikeyou ، dv2017 ، frd22 ، j@vad ، farrokh33 ، taptan ، jalayevatan ، copol ، alirezanz ، nazi56
اگه امسالم قبول نشم، میخوام یه تاپیک بزنم با این عنوان که " ما چرا نمیتونیم بریم " ؟؟؟؟!!!!!!!
قشنگ میخوام علت یابی کنم این موضوع سخیف و خاک بر سری رو Big Grin Sad
از کانالهای مرز مکزیک بگیر تا گزینه ازدواج Big Grin =)))
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839 ، dv2017 ، frd22 ، karaoke ، farrokh33 ، abas_kashan ، jalayevatan ، copol ، alirezanz ، nazi56
بچه ها من تو دلم دارن رخت میشورن،چرا این مدت انقدر طولانی شد
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به