کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
من هرموقع که به سختیای مهاجرت فکر میکنم و دوری و غربت و بی پولی و اینا یاد همسایه قدیممون میفتم که با داشتن پنج بچه قد و نیم قد به خاطر اینکه شرایط زندگی برای یکی از دختراش که فلج بود خوب نبود یهو تصمیم گرفتن برن سوئد البته با سختی های زیاد

حالا من که نه بچه ای دارم نه محدودیت های اونا رو
پس بهتره قبول بشم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
بچه ها یه سوال داشتم . من تو فرم ثبت نامم زدم مجرد ( مجرد بودم و هستم ) , و حالا اگه یک درصد قبول شم , میتونم بعد اعلام نتایج ازدواج کنم و خانومم رو با خودم ببرم برای مصاحبه ؟ توی چه فرمی باید اینو بهشون نشون بدم که ازدواج کردم
Dv 2017 = not selected
Dv 2018 = not selected
Dv 2019 = not selected
Dv 2020...
تشکر کنندگان:
(2016-04-21 ساعت 02:03)someonelikeyou نوشته:  سریال بازا جواب بدن

دوست دارین اگه رفتین آمریکا ، محیط ، مردم ، شرایط و روابط مث کدوم سریال باشه
Shameless
Breaking bad
اینو از املای انگلیسیش مطنئن نیستم مسخرم نکنینAnatomy gray
...

من خودم ترسم اینه جریان واکینگ دد واقعی بشه
shameless سریال جزو چند تا سریال است که خیلی ازمسایل روز امریکا رو به طنز میکشه همین چند وقت پیش تو یه قسمتش دانالد ترامپ رو به هیتلر تشبه کرده بود  امیدوارم دوستای با معرفتی  پیدا کنید و صد البته اوضاع اقتصادیتون مثه شیملس نباشه
بریکنگ بد تصور کن چند ماه بیکاری بعدش یه جسی پینکمن پیدا کنی .....

میترسم موقعی که ما برسیم اونور( ا م ر ی ک ا ) همه جمع کردن رفتن مریخ و یا  در حالت خیلی خوشبینانه  داستان مثه سریال 100 باشه :دی

خوبی اونور اینه فیلم و سریاهای که میسازن که اینقدر تنوع داره که ادم نمیدونه کدوم یکی رو ببینه
روزهای خوب هم میاد ، فقط دادیم چین بسازه ارزون دربیاد

DV 2010‎ ‎- ‎DV ‎2011 - DV 2012 -DV 2013 - DV 2014 - DV 2015 -‎
DV‎ ‎2016
-    DV 2017‎
‎DV ‎2018

تشکر کنندگان: dv2017 ، amirmc ، msr839 ، aram_hpanahi ، farrokh33 ، someonelikeyou ، alirezanz ، نسل سوخته
(2016-04-21 ساعت 17:38)نسل سوخته نوشته:  بچه ها من تو دلم دارن رخت میشورن،چرا این مدت انقدر طولانی شد

آقا نمیگذره که این روزا..
حالا میگفتیم تعطیلات عیده به به دو هفته تعطیلیم،مثل برق و باد میگذشت میشد غروب سیزده..
تشکر کنندگان: msr839 ، alirezanz ، نسل سوخته
(2016-04-21 ساعت 14:28)tenardie2bai نوشته:  ديشب خوابم نميبرد رفتم كمى از سفرنامه هاى دوستان برنده خوندم .. چه كسانى كه به مراد دلشون رسيده بودند و ويزا گرفته بودند و چه كسانى كه ويزا بهشون نرسيده بود و به قولى جامونده بودن .. فارغ از سفرنامه هاشون و اتفاقات تلخ و شيرينى كه باهاش مواجه شدند اينكه تاريخ ساختن آيديشون تو مهاجرسرا  ماه مِى همون سالى كه برنده شده بودند يعنى بعد از برنده شدن  برام خيلى شوكه كننده بود و كمى ناراحت كننده نه اينكه مشكلى با اين دوستان داشته باشم نه اتفاقا كلى هم براشون خوشحالم  .. اما جداً قضيه چيه ؟ چرا سهم ما مهاجرسراييها كمه تو برنده ها .. خداييش همت كنيد امسال اين عقب موندگى رو جبران كنيم .. از امروز تا ١٢ روز ديگه وقت داريد كه كائنات رو به سمت خودتون بكشونيد ... به قول يكى از دوستان امسال بايد جزو برنده ها باشيد، اين يك دستوره

اين سوال قديميه منه، الان قرعه كشي تموم شده و اسامي اعلام شده، آيا واقعا تو اين حالت كاينات دستشون به جايي بند هست؟
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، LORDAmiroo ، tenardie2bai ، asrainman ، msr839 ، alirezanz ، نسل سوخته
تاریخ عضویت May 2016

سلام من قبول شدم الان باید چی کار کنم
.
.
.
.
we fight for a better life
هر کی از بچه های اینجا که تاریخ عضویتش قبل از May 2016 باشه اگه قبول بشه ، من یک هدیه ناقابل تقدیمش میکنم. جدی میگم.
Just Let it Go ...
سلام به منتظران گرامی
10101110000010101001001100101001011101110       2018 010100111010010100101101000110110001010101  
(2016-04-21 ساعت 21:02)karaoke نوشته:  هر کی از بچه های اینجا که تاریخ عضویتش قبل از May 2016 باشه اگه قبول بشه ، من یک هدیه ناقابل تقدیمش میکنم. جدی میگم.
ما هم حاضری بزنیم که از این هدیه محروم نشیم. Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: amirmc ، msr839 ، alirezanz
اینجا شارلوت ، بزرگترین شهر ایالت کارولینای شمالی

[عکس: 81mdioo50n8rmukh367a.jpg]
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
(2016-04-21 ساعت 17:38)نسل سوخته نوشته:  بچه ها من تو دلم دارن رخت میشورن،چرا این مدت انقدر طولانی شد

این همه صبر کردی عزیز 11 روز هم روش و مطعمن باش خدا بهترین رو برات در نظر داره Wink
تشکر کنندگان: abas_kashan ، dv2017 ، aram_hpanahi ، LORDAmiroo ، farrokh33 ، msr839 ، alirezanz ، نسل سوخته
بالاخره یکی این طلسمو میشکونه عکسشم میذاریم هدر سایت بعنوان اتفاق و موهبت بزرگ
همه این فیلمارو یک کارگردانی نوشته ما بازی میکنیم .....خیلی دوست دارم...
تشکر کنندگان: dv2017 ، taptan ، aram_hpanahi ، kouroshz0 ، msr839 ، alirezanz ، نسل سوخته
(2016-04-21 ساعت 21:19)بازگشت نوشته:  سلام به منتظران گرامی

سلام بر قدیمیا
من که خودم استعداد فانتزی اصلا ندارم ، نمونشو دیشب دیدید ، گند زدم   Big Grin
علیرضا عزیز هم که امروز نیستش
به عنوان اولین فانتزی امشب یکی از  فانتزی های قبل که مربوط میشه به روزهای اول بازگشایی مجدد این تاپیک رو میذارم ، جالبه

(2016-01-02 ساعت 22:37)jack87 نوشته:  سلام هموطنان ایرونی خودم(ایران  نه ها همون ایرووون) Cool
تصویر منو از در تعطیلات سال نو در  کوه راشمور  با مجسمه های ابرام آقا لینکولن، مَش تئودور روزولت، توماس خان جفرسون و حاج جرج واشنگتن خودمون مینگرید Smile
نمیدونم چرا گردنم انقدر دراز افتاده فقط که امیدوارم به بزرگواری خودتون ببخشیدBig Grin
انشالله پا بده سال بعد همگی با هم با  این دسته چوبا  همینجا سلفی بگیریم Wink

(اگه انجمن آپلود سنتر اختصاصی  داره آدرس بدید همینجا اپلود کنم! خودم ندیدم)

[عکس: 79b_cxvzdvzdv.jpg]
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
(2016-04-21 ساعت 16:02)usatravel نوشته:  
(2016-04-21 ساعت 14:28)tenardie2bai نوشته:  ديشب خوابم نميبرد رفتم كمى از سفرنامه هاى دوستان برنده خوندم .. چه كسانى كه به مراد دلشون رسيده بودند و ويزا گرفته بودند و چه كسانى كه ويزا بهشون نرسيده بود و به قولى جامونده بودن .. فارغ از سفرنامه هاشون و اتفاقات تلخ و شيرينى كه باهاش مواجه شدند اينكه تاريخ ساختن آيديشون تو مهاجرسرا  ماه مِى همون سالى كه برنده شده بودند يعنى بعد از برنده شدن  برام خيلى شوكه كننده بود و كمى ناراحت كننده نه اينكه مشكلى با اين دوستان داشته باشم نه اتفاقا كلى هم براشون خوشحالم  .. اما جداً قضيه چيه ؟ چرا سهم ما مهاجرسراييها كمه تو برنده ها .. خداييش همت كنيد امسال اين عقب موندگى رو جبران كنيم .. از امروز تا ١٢ روز ديگه وقت داريد كه كائنات رو به سمت خودتون بكشونيد ... به قول يكى از دوستان امسال بايد جزو برنده ها باشيد، اين يك دستوره
بالاخره یه روزی نوبت همه مهاجرسرایی ها میشه  . دیرو زود داره سوخت و سوز نداره

بله . متاسفانه معمولا افراد کمی حدودا 2 یا 3 نفر  (شاید )از کسانی که قبول میشن از منتظران مهاجر سرا هستن . بقیه بعد از قبولی با مهاجر سرا اشنا میشن ، خدا کنه امسال همه منتظران واقعی . به مراد دلشون برسند .
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان