کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
سلوم
حالتون چیطوره
برنده میشیمااااا
بوگو ایشالوووووووووووو

------------------------
تموم میشن این روزای لعنتی
تشکر کنندگان: jalayevatan ، taptan ، aram_hpanahi ، dv2017 ، msr839 ، alirezanz ، نسل سوخته
یکی از دوستان این جا که بود یک سره فیلم آمریکایی میدهد.....
حال که رفته ميگه فیلم ایرانی دانلود میکنم میبینم..
به نظرتون فازش چيه.؟؟؟؟
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، farrokh33 ، msr839 ، alirezanz ، jalayevatan ، amino ، نسل سوخته
(2016-04-21 ساعت 21:02)karaoke نوشته:  هر کی از بچه های اینجا که تاریخ عضویتش قبل از May 2016 باشه اگه قبول بشه ، من یک هدیه ناقابل تقدیمش میکنم. جدی میگم.

من قبلا فقط میخوندم، اما الان چند روزه عضو شدم، این هدیه شما شامل حال منم میشه؟
2018
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
سومین سالی هست که شرکت میکنم تو این قرعه کشی سرنوشت ساز
امیدوارم تمام کسانی که آرزو و شرایطش رو دارن به مراد دلشون برسن
بیاین برای همدیگه دعا کنیم
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، msr839 ، alirezanz ، نسل سوخته
(2016-04-21 ساعت 22:42)dv2017 نوشته:  اینجا شارلوت ، بزرگترین شهر ایالت کارولینای شمالی

[عکس: 81mdioo50n8rmukh367a.jpg]

نکن داداش
نکن برادر با روح و روان من بازی نکن خدا رو خوش نمیاد
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، farrokh33 ، amirmc ، dv2017 ، msr839 ، alirezanz ، amino ، نسل سوخته
داری ستاره بارون میکنی شبای غمگینه منو
باشه قبوله هر چی که تو بگی فقط نرو

شایدم اشتباهم این بود که گفتم عاشقم
کجا قلبمو باختم به تو، نفهمدیم

حال و روز ما و ناز کردنای لاتاری :/
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
سلام شب جمعه همه دوستان بخیر و نیکی
آقا دم همتون گرم تو این همه استرس و منتظر بودن با لطف کردن در حق این حقیر و دادن رتبه خوشحالم کردید.
میدونم همه تحت فشار هستن و با برنده شدن خیلی خوشحال میشن،امیدوارم خدا هر چیزی رو که به صلاح هممون در نهایت قسمت بکنه حالا اونجا یا ی تغییر همینجا
شاد و سربلند باشید
تشکر کنندگان: kkr200 ، farrokh33 ، copol ، dv2017 ، msr839 ، alirezanz ، نسل سوخته
(2016-04-22 ساعت 01:52)aram_hpanahi نوشته:  سلام شب جمعه همه دوستان بخیر و نیکی
آقا دم همتون گرم تو این همه استرس و منتظر بودن با لطف کردن در حق این حقیر و دادن رتبه خوشحالم کردید.
میدونم همه تحت فشار هستن و با برنده شدن خیلی خوشحال میشن،امیدوارم خدا هر چیزی رو که به صلاح هممون در نهایت قسمت بکنه حالا اونجا یا ی تغییر همینجا
شاد و سربلند باشید

شب جمعه شما هم بخیر و نیکی
ایشالا همیشه خوشحال باشی

آقا من میخوام برم صلاحم باشه یا نه Sad
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
خدایی اگه من برنده شدم نفری پونصد هزار تومن بهم کادو بدید حداقل مخارج ترکیه و بلیط تا امریکا مجانی بیفته دمتون گرم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، farrokh33 ، payamshad ، khatarnak ، msr839 ، alirezanz ، aaraam ، نسل سوخته
(2016-04-22 ساعت 01:57)kkr200 نوشته:  
شاد و سربلند باشید

ایشالا همیشه خوشحال باشی

آقا من میخوام برم صلاحم باشه یا نه  Sad

آقا شما رفتنی هستنی مطمئنم،اصن خود خدا ی دوخوابه اکازیون تو شارلوت قسمتت کرده که فقط رسیدی باید دنبالش بگردی،کلیدم گذاشته زیر اون سنگ بزرگه اونوریه برات
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، msr839 ، alirezanz ، نسل سوخته
(2016-04-20 ساعت 18:16)alirezaus نوشته:  سلام به دوستان
سوال من به تحصیلات مربوط میشه خوشحال میشم راهنمایی کنین
اگه به فرض من اسمم تو لاتاری در بیاد بعد از اینکه مراحل تکمیل پرونده کاملا با موفقیت پیشرفت و من به آمریکا اومدم و بعد از اون گرین کارت بگیرم Sad  Rolleyes  Sad
1.شرایتم برای تحصیل در رشته دندان چطور هست(معدل 18/57.دارای دیپلم.رشته تجربی
2.هزینه تحصیل در این رشته چقدره؟
3 ایا میتونم در دانشگاه یا جای دیگه کارکنم و اگه اینطور باشه حقوق چه گونه است؟
چون سوالم واسم مهم بود دباره تکرار کردم خواهش میکنم پاسخ بدید
یاحق موفق باشید
سلام دوست عزیز
اگر شما برنده بشید وگرین کارت داشته باشی:
ابتدا در کالج ثبت نام میکنی رشته بیولوژی وپس از گرفتن لیسانس میتونی رشته های مرتبط با پزشکی رو ادامه بدی
تا زمانی که معدل شما Aباشدمیتونی از کمک هزینه تحصیل که رایگان هست استفاده کنی حتی تو سال های اول مقداری از این کمک هزینه هم به حسابت ریخته میشه که میتونی زندگی دانشجویی ات رو اداره کنی واگر همینطور ادمه بدی میتونی لیسانس بگیری وبعد اپلای کنی وبری یک دانشگاه خوب با فول فاند(یعنی هم شهریه ازت نمیگیرن وهم ماهی حدود 1600 دلار برا زندگی بهت میدن ولی اگر لیسانس رو ضعیف بگیری دیگه از فاند خبری نیست وباید وام بگیری وهزینه تحصیلت رو پرداخت کنی .نگران نباش اگر به درس خیلی علاقه داشته باشی وپشتکار هم داشته باشی دانشگاه خیلی بهت کمک میکنن تا فقط به درس خوندن توجه داشته باشی .تندرست وشاد باشید
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، copol ، dv2017 ، khatarnak ، msr839 ، alirezanz ، نسل سوخته
(2016-04-22 ساعت 02:51)aram_hpanahi نوشته:  
شاد و سربلند باشید

ایشالا همیشه خوشحال باشی

آقا شما رفتنی هستنی مطمئنم،اصن خود خدا ی دوخوابه اکازیون تو شارلوت قسمتت کرده که فقط رسیدی باید دنبالش بگردی،کلیدم گذاشته زیر اون سنگ بزرگه اونوریه برات

دوخوابه نمیخوام همون یه کانکس بده بهم ورودی آمریکا دست چپ من همونجا پیاده میشم لطفا Big Grin
(2016-04-21 ساعت 18:23)Alizzz نوشته:  بچه ها یه سوال داشتم . من تو فرم ثبت نامم زدم مجرد ( مجرد بودم و هستم ) , و حالا اگه یک درصد قبول شم , میتونم بعد اعلام نتایج ازدواج کنم و خانومم رو با خودم ببرم برای مصاحبه ؟ توی چه فرمی باید اینو بهشون نشون بدم که ازدواج کردم

ان شالله قبول شین . اره میشه ازدواج کرد اصلا مشکلی نداره . تو فرم 260 بعد قبولیتون میتونین مشخصات همسر رو وارد کنین و با ایشون تشریف ببرین مصاحبه و اونور .
به امید قبولیه همه منتظرا Big Grin Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، copol ، dv2017 ، khatarnak ، msr839 ، alirezanz ، Alizzz ، nazi56
شاد و سربلند باشید

ایشالا همیشه خوشحال باشی

من واقعا قضیه این صلاح رو نمیفهمم
عادت کردیم وقتی چیزی میهایمو بهش نمیرسیم هزارتا خرافات و اما اگر و صلاح بود یا نبود رو سرهم میکنیم و دیگه تلاش نمیکنیم...
مگر خدا قادر نیست؟نعوذبالله مگر مرض داره؟
کافیه از خدایا کمک بخایم،صلاح و جبر و هزارتا فرمول نداره...
من که بنده ام و درکم ناقصه اگر قادر بودم یکی ازم چیزی میخاست در کمال سلامتی،ارامش،محبت،وضعیت کاملا عالی کمکش میکردم،مرض نداشتم از بفرستمش امریکا چون خودش خاسته بعد سلامتی یا کار یا هرمشکلی براش پیش میاوردم تا زهرش شه.
خدای ما قادره،اگر صلاحمونم نباشه و ما بخایم صلاحمون قرار میده اگر بگید نه یعنی خدا توانا نیست.
من نشد از کسی طلب دعا کنم نگه هیییی هرچی صلاحته.
ای کوفت،بگو خدایا حاجتشو بده فرمول نذار که...اطرافیا خود من که تا میگی دعا کن همچین چیز میزنن به اعصابت پشیمون میشی...
(خدایا ببین چقد تعریفت کردم....ابرومونو بخریا...۱۱روز مونده Big Grin )
اینم جدی میگم من تاحالا هرچی از خدا خاستم بهم داده منتها ی روش خاص پاچه خاری میشناسم ازون طریق بوده،اگر ۱۱روز دیگه نتیجه مثبت بود همینجا اعلام میکنم روشو Big Grin
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، dv2017 ، khatarnak ، msr839 ، avenger ، milade ، alirezanz ، roteil ، jalayevatan ، نسل سوخته
من تنها سرگرمیم این روزا شده اومدن تو این تاپیک و خوندن سوالات یه سری از دوستان که گویا ویزای آمریکا در دست منتظر پروازشون هستن Big Grin
بازم تکرار میکنم لطفا و خواهشن دوستان به احتمال 0.2 درصدی قبولی در لاتاری دل نبندید که بعد بدطور میخوره تو ذوقتونا!
دارم بتون میگم بعد که خورد تو ذوقتون نیاید یقمو بگیرید بگید چرا نگفته بودی Big Grin Big Grin Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎