کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
چقدر نا امیدید اخه.
ما رو هم غمگین می کنید.
شانسه دیگه،قانون احتمالات ولی برای همه احتمالش یکسان هست،چه بار اولی چه اونی که 20 ساله ثبت نام میکنه،چه پیر یا جوون،یه وقتایی هم اسم کسی در میاد که نه علاقه داره بره نه میره،حال کرده ثبت نام کرده دیده مجانیه.شما زندگیتونو براساس حال برنامه ریزی کنید،اگر انتخاب شدید حالا واسه اون برنامه ریزی کنید.خودتونو اذیت نکنید.شانسه،حتی اگر هم 0.5 درصد باشه واسه منو شما هم هست.از توی همین احتمال خیلیا اسمشون در اومده رفتن.
تشکر کنندگان: jalayevatan ، mehre cyrus ، msr839 ، dv2017 ، نسل سوخته
(2016-04-22 ساعت 13:16)LORDAmiroo نوشته:  سلام دوست عزیز امیدوارم امسال شما در بیای
ولی وقتی من میگم انگار یه عده ویزا دستشونه با شخص شما نیستم دقیقا دارم میگم یه عده!
بالاخره خود من 17 ساله دارم ثبت نام میکنم و شما نگاه به تاریخ ثبت نامم نکن من از همون اولاش تو این انجمن بودم ...
متاسفانه این چیزایی که شما بش میگی شوخی من خودم مشاهده کردم برای بعضی از دوستان بعد چند وقت خیلیم جدی شده و طوری بعد از عدم قبولی دچار افسردگیه بازم کاملا جدی شدن که یکی از دوستان خانومم با شوهرش سر همین قضیه یه اختلاف کاملا جدی پیدا کردن و ... :| Big Grin
خلاصه من فقط هدفم از این حرفای بعضا تکراری اینه که شمایی که سال اول دومتونه این شوخیای خودت بعد یه مدت برات تبدیل به این مسائل نشه چون بالاخره شما اولین کسی نیستی که اینجا طوری حرف میزنه که انگار جبرئیله و آخرینشونم نخواهی بود Big Grin

سلام اولین نفری هستید که عین خودم میبینم من از سال 1378 دارم شرکت میکنم و هنوز برنده نشدم . فکر کنم دیگه سیستم های وزارت خارچه امریکا اسم من رو نخونده حذف میکنه Big Grin ولی من از رو نمیرم و هر سال شرکت میکنم Smile))
متاسفانه بعضی ها قبل از قبولی خیلی به خودشون امید میدن و بعد از قبولی از درون ویران میشن من این مورد ها رو دیدم در این چند سال .
کلا این تاپیک هر سال بیخودی جو قبولی میده و اعتقاد دارم نبودن این تاپیک بهتر از بودنشه Big Grin
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، alirezanz ، karaoke ، msr839 ، aaraam
(2016-04-22 ساعت 13:09)milade نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 03:59)alinzd نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 01:57)kkr200 نوشته:  شب جمعه شما هم بخیر و نیکی
ایشالا همیشه خوشحال باشی

آقا من میخوام برم صلاحم باشه یا نه  Sad
من واقعا قضیه این صلاح رو نمیفهمم
عادت کردیم وقتی چیزی میهایمو بهش نمیرسیم هزارتا خرافات و اما اگر و صلاح بود یا نبود رو سرهم میکنیم و دیگه تلاش نمیکنیم...
..

جالبه برای من،
توی جامعه ای زندگی میکنیم که مردم سطح تمدن و فرهنگ خودشون رو خیلی بالا میدونند.
خودشون رو برتر میدونند و بر عقیدشون پافشاری میکنند.

اما متاسفانه خودشون رو با جهل و خرافات و تحجر عقب نگه داشتند.

سالها پیش اموختیم که نظریه تکامل داروین چگونه است و هم اکنون محققان در سبب اثبات چرایی ها هستند و علوم رو پیش میبرند.
اما متاسفانه ملت های جهان سوم همچنان بر عقیده خویش هستند که صلاح و مصلحتی هست و انسان رو جلو میبره. نیرویی قوی تر هست و کنترل گر و نظاره گر ماست ...

مادامی که انسان قدمی بر نداشته باشه ، "هیچ نیرویی" قادر به هیچ تحولی نیست، مگر اینکه خودمون رو گول بزنیم و کوتاهی های خودمون رو برای ارامش درونی خودمون به قضا و قدر و سرنوشت و مصلحت بسپریم.
انسان به HOPE زنده نیست، انسان به کار و تلاش و عزم راسخ زنده است، در غیر این صورت سرنوشت ملت ما این نبود.

تفاوت ملل جهان اول و سوم همین هست، انسانهایی که خود به دنبال پیشرفت هستند و انسانهایی که پیشرفت رو در گرو حکمت میبینند.

موفق باشید.

سلام،
من با بخش زیادی با حرفات موافقم ولی به نظر من انسال وقتی همون HOPE رو نداشته باشه دیگه چه دلیلی داره که به قول شما تلاش کنه؟ Cool
بچه 2-3 ساله با همین HOPE شروع به قدم برداشتن میکنه...
شما خودت هفت سالگیت با HOPE مدرسه رو شروع کردی...
همین الان که واسه لاتاری ثبت نام کردی هم HOPE داری که قبول شی ...
دقیقا همین HOPE هست که آدمو مجبور به تلاش، عزم و اراده میکنه و باعث میشه انسان قدمای بلندتری برداره ...
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: milade ، alirezanz ، amirmc ، mehre cyrus ، msr839 ، نسل سوخته
(2016-04-22 ساعت 13:15)amirmc نوشته:  دوست من، شما HOPE رو با شانس اشتباه نگیر. امضای من و خیلی دیگر از دوستان در اینجا بر باور شانس نیست بلکه امید به زندگی بهتره. البته اینم هم ذکر کنم که تو خونه خوابیدن و یا فقط رفتن سر و کار و برگشت به این انجمن و مدام بنالیم که چرا ما نه و چرا آنها باید برن اصلا درست نیست و اینجاس که حرف شما کاملا و صددرصد صحیح و متینه. تا مادامیکه چیزی به اسم شانس وجود داره، همه از هر قشری دوست دارن اون رو تجربه کنن ولی کسی که امیدواره که روزی می ره دنبال خواسته هاش از همین لحظه ها و سال های قبلش باید به فکرش می بود.
موفق باشید

امید به زندگی بهتر بر پایه تلاش و کوشش هست.
جمله انسان به HOPE زندست یکی از بدیهیات هستش. مثل اینکه من بنویسم انسان به غذا خوردن زندست!
امید و انتظار به زندگی بهتر در سایه مشقت و تلاش به دست میاد.
برای یک نفر تلاشش میشه کشیدن یک تابلو نقاشی و برای دیگری سگ حمالی کردن در پایین ترین مشاغل جامعه.

من امیدوارم دوستان منطق خودشون رو به روز کنند که حداقل در سایه تفکر به برنده شدن در لاتاری قدمی رو بردارند برای رسیدن به زندگی بهترشون.
برای من افتخار نیست که بگم N سال هست لاتاری ثبت نام میکنم. این نشون میده امید من به شانسم خلاصه میشه : )

انسان به هوپ زنده نیست، انسان به کار و تلاش و اندیشه بلندش هست که زنده خواهد بود، البته اگر زنده بودن رو چی تعبیر کنیم ...

موفق باشید.
تشکر کنندگان: jalayevatan ، mehre cyrus ، karaoke ، msr839
(2016-04-22 ساعت 13:33)Ali agha نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 13:16)LORDAmiroo نوشته:  سلام دوست عزیز امیدوارم امسال شما در بیای
ولی وقتی من میگم انگار یه عده ویزا دستشونه با شخص شما نیستم دقیقا دارم میگم یه عده!
بالاخره خود من 17 ساله دارم ثبت نام میکنم و شما نگاه به تاریخ ثبت نامم نکن من از همون اولاش تو این انجمن بودم ...
متاسفانه این چیزایی که شما بش میگی شوخی من خودم مشاهده کردم برای بعضی از دوستان بعد چند وقت خیلیم جدی شده و طوری بعد از عدم قبولی دچار افسردگیه بازم کاملا جدی شدن که یکی از دوستان خانومم با شوهرش سر همین قضیه یه اختلاف کاملا جدی پیدا کردن و ... :|  Big Grin
خلاصه من فقط هدفم از این حرفای بعضا تکراری اینه که شمایی که سال اول دومتونه این شوخیای خودت بعد یه مدت برات تبدیل به این مسائل نشه چون بالاخره شما اولین کسی نیستی که اینجا طوری حرف میزنه که انگار جبرئیله و آخرینشونم نخواهی بود  Big Grin

سلام اولین نفری هستید که عین خودم میبینم من از سال 1378 دارم شرکت میکنم و هنوز برنده نشدم . فکر کنم دیگه سیستم های وزارت خارچه آمریکا اسم من رو نخونده حذف میکنه  Big Grin ولی من از رو نمیرم و هر سال شرکت میکنم Smile))
متاسفانه بعضی ها قبل از قبولی خیلی به خودشون امید میدن و بعد از قبولی از درون ویران میشن من این مورد ها رو دیدم در این چند سال .
کلا این تاپیک هر سال بیخودی جو قبولی میده و اعتقاد دارم نبودن این تاپیک بهتر از بودنشه  Big Grin
سلام ۰ ماشاالله به اراده شما۰ من شش سالی میشه ثبت نام میکنم۰

چرا تا حالا برای جای دیگه اقدام نکردین؟
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: alirezanz ، Ali agha ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839
سلام دوستان :

راستش چندوقتیه که میام اینجا و پست ها رو دنبال می کنم ، واقعا پست هاتون سرشار از انرژیه ، به قول عامیانه دم همتون گرم ، تو این چند روز باقی مونده جالبه من به جایه شما انگار دارن تو دلم رخت می شورن ، استرسی گرفتم که منتظر اعلام قبولیه تک تکتونم ،
به نظرم منتظران واقعی شمایید که درواقعه حالتون ار ما برزخیا خیلی بهتره ،
آرزویه قبولیه همتونو از صمیم قلب دارم .
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
تشکر کنندگان: alirezanz ، amirmc ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، msr839 ، dv2017 ، نسل سوخته
(2016-04-22 ساعت 13:31)someonelikeyou نوشته:  ازدواجم نکردیم سر ظهری از دلتنگی آمریکا باهاش یه اختلاطی بکنیم هعیییی

:/ نکنی این کارو ها، اینجا دیگه زمین گیر میشی سرمایتو از دست میدی نمیتونی بری رستوران بزنی :l من حالا هیچی ها کار واسم زیاده کلی پیشنهاد CEO دارم درجریانید که Wink واسه خودت میگما Wink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839 ، نسل سوخته
(2016-04-22 ساعت 13:35)LORDAmiroo نوشته:  سلام،
من با بخش زیادی با حرفات موافقم ولی به نظر من انسال وقتی همون HOPE رو نداشته باشه دیگه چه دلیلی داره که به قول شما تلاش کنه؟ Cool
دقیقا همین HOPE هست که آدمو مجبور به تلاش، عزم و اراده میکنه و باعث میشه انسان قدمای بلندتری برداره ...
هوپ بخشی از نیازهای اولیه هر انسانه اما شما در نظر بگیرید که سالیان سال با امید زندگی کنید.
مادامی که تلاشی نکنید و اراده شما شما رو هل نده جلو، هوپ بی معنی هست.

بحث رو نمیخوام به درازا بکشم.
روی صبحتم به خودمه که اگر تلاش کنم موفق خواهم بود و میتونم حتی به ویزای ای بی فایو فکر کنم و هوپ داشته باشم، در غیر این صورت بهتره امید رو صرفاً برای باطل کردن زندگیم استفاده کنم و در اندیشه انچه که هستم تا روزی که به خاک سپرده میشم باشم.

بیدار کردن خودم از کار بزرگیه. پرسیدن چرایی های زیادی که میتونم از خودم بپرسم.
وقتی تونستم بر خودم غلبه کنم میتونم هوپ رو در خودم تقویت کنم و با اراده و تلاشم بهش دست پیدا کنم.

موفق باشید.
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، karaoke ، msr839 ، نسل سوخته ، nazi56
(2016-04-22 ساعت 13:37)milade نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 13:15)amirmc نوشته:  دوست من، شما HOPE رو با شانس اشتباه نگیر. امضای من و خیلی دیگر از دوستان در اینجا بر باور شانس نیست بلکه امید به زندگی بهتره. البته اینم هم
..

امید به زندگی بهتر بر پایه تلاش و کوشش هست.
جمله انسان به HOPE زندست یکی از بدیهیات هستش. مثل اینکه من بنویسم انسان به غذا خوردن زندست!
امید و انتظار به زندگی بهتر در سایه مشقت و تلاش به دست میاد.
برای یک نفر تلاشش میشه کشیدن یک تابلو نقاشی و برای دیگری سگ حمالی کردن در پایین ترین مشاغل جامعه.

من امیدوارم دوستان منطق خودشون رو به روز کنند که حداقل در سایه تفکر به برنده شدن در لاتاری قدمی رو بردارند برای رسیدن به زندگی بهترشون.
برای من افتخار نیست که بگم N سال هست لاتاری ثبت نام میکنم. این نشون میده امید من به شانسم خلاصه میشه : )

انسان به هوپ زنده نیست، انسان به کار و تلاش و اندیشه بلندش هست که زنده خواهد بود، البته اگر زنده بودن رو چی تعبیر کنیم ...

موفق باشید.

خیلی خوشحالم برات که HOPE تو زندگی برات از بدیهیاته!
یه بیماری تو روانشناسی هست به نام افسردگی...
دقیقا این افراد همونایین که HOPE رو از دست دادن...
بعد از یه مدت هم میتونه به خودکشی بینجامه...
خیلی خوبه که همه ی ما HOPE برامون از بدیهیاته زندگی باشه.
با امید موفقیت
Starts in 2000
&
.
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: milade ، alirezanz ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، msr839 ، نسل سوخته
نه شماره پاسپورت نمیخواد :/

همه به این سوال جواب دادن فقط من مونده بودم :/

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: آخشام ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، mehre cyrus ، meraj-fallahi ، msr839 ، dv2017
ببینید دوستان خوبم
من کلا آدم مستقلی بودم ، یعنی بیش از 10 ساله که شهرهای مختلف ایرانمون زندگی کردم و یجورایی میخوام بگم وابستگی عاطفی نه اینکه ندارم بلکه روی محل زندگیم تاثیری نداره. اون حالا بحث زندگی توی یک شهر دیگه ، در مورد زندگی خارج از کشور ،مخصوصا اگر متاهل باشید باید خیلی عاقلانه تر قدم برداشت . جوری که حدود 1 ساله که ازدواج کردم ، خیلی چیزا که برام خیلی اهمیت نداشت توی زندگی الان اهمیت پیداکرده ، مثل ارتباط با دوستان و رفت و آمد و ... شاید خنده دار باشه اما واقعا این یکسال بخاطر اینکه رفت آمدی با کسی نداشتیم یعنی نه مهمونی رفتیم نه مهمونی داشتیم حتی به سرمون زد برگردیم ایران .
مثلا همین ترکیه که هستیم بیمه درمانی رو سالانه پرداخت میکنیم هزینشو ، ولی هربار که مجبور بشیم بریم یه معاینه و ویزیت و یک آزمایش باید 300 تا 500 لیر تو جیبت باشه.
کار و تخصص و پشتکارتون خیلی مهمه ، که وقتی مهاجرت میکنید میمونه تخصصی که دارید و تلاشتون . اگر با مقداری سرمایه و پس انداز شخصی یا خانواده میخواید مهاجرت کنید ، نگید میرم اونجا هرکاری میکنم ،اولا این هرکاری هم میبینید براتون وجود نداره و یا نگید میرم یه چیزی یاد میگیرم بعد به درآمد میرسم ، بله میتونید برید یه تخصص بگیرید ولی حسابشو بکنید باید این مدت چقدر هزینه کنید.
بحث زبان رو واقعا جدی بگیرید حالا چون هدف و مقصد آمریکاست ،زبان انگلیسی . باور کنید هرچقدر زبانتون بهتر باشه به همون اندازه توی همه مسایل راحت هستید . بله توی محیط آدم زبان رو بهتر یاد میگیره یا بهتر بگم مجبوره یاد بگیره ، اما نه از 0 یا 10 درصد زبان دونستن ، اگر طی این مدت خسته شدی مجبور میشه آدم دست از پا دراز تر برگرده.
همین مساله زبان روی همه جوانب زندگیتون در خارج از کشور تاثیر داره ، میخوای خونه اجاره کنی، لوازم اولیتو بخری ، ارتباط معمول با بقیه چه بصورت روزانه و چه در صورت بروز مشکل و از همه مهمتر برای کار!
اگز زبانتون خوب باشه به کسی وابسته نیستی و مجبور هم نیستی خیلی جاها دنبال واسط باشی و هم کمیسیون یا پول بیشتری بدی و هم کارت زودتر راه میوفته. ( در مورد این مساله بیشتر اگه عمری بود صحبت میکنم )
تشکر کنندگان: msr839 ، matin.sh ، alirezanz ، dv2017
(2016-04-22 ساعت 13:42)milade نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 13:35)LORDAmiroo نوشته:  سلام،
من با بخش زیادی با حرفات موافقم ولی به نظر من انسال وقتی همون HOPE رو نداشته باشه دیگه چه دلیلی داره که به قول شما تلاش کنه؟  Cool
هوپ بخشی از نیازهای اولیه هر انسانه اما شما در نظر بگیرید که سالیان سال با امید زندگی کنید.
مادامی که تلاشی نکنید و اراده شما شما رو هل نده جلو، هوپ بی معنی هست.

بحث رو نمیخوام به درازا بکشم.
روی صبحتم به خودمه که اگر تلاش کنم موفق خواهم بود و میتونم حتی به ویزای ای بی فایو فکر کنم و هوپ داشته باشم، در غیر این صورت بهتره امید رو صرفاً برای باطل کردن زندگیم استفاده کنم و در اندیشه انچه که هستم تا روزی که به خاک سپرده میشم باشم.

بیدار کردن خودم از کار بزرگیه. پرسیدن چرایی های زیادی که میتونم از خودم بپرسم.
وقتی تونستم بر خودم غلبه کنم میتونم هوپ رو در خودم تقویت کنم و با اراده و تلاشم بهش دست پیدا کنم.

موفق باشید.

با اینکه بحث رو طولانی نکنیم موافقم ...
ولی باید ببینیم که معنی ای که در ذهنمون از HOPE داریم یکیه یا نه
من فکر میکنم چیزی که من بش میگم HOPE رو شما با خیال پردازی ، توهم و رویا اشتباه گرفتی!
خب قطعا مثلا من نوعی که کلا 10 ملیون تومن پول به فرض دارم میتونم به ای بی 5 فک کنم و رویاشو تو ذهنم داشته باشم ولی این اسمش HOPE نیس!
Starts in 2000
&
.
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: alirezanz ، milade ، Malmal60 ، msr839
(2016-04-22 ساعت 11:34)kkr200 نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 11:26)arman2010 نوشته:  سلام.
اگه فرضا هزینه چند ماه زندگی رو ببریم همراهمون،به نظرتون میشه دوره های کوتاه مدت دید اونجا که مدرکمون آمریکایی باشه که کار پیدا کنیم؟دارن؟به نظرتون بهترین کار بعد از ورود چیه؟من فرق کالج،اسکول و دانشگاه رو متوجه نمیشم؟آخه واسه بعضی رشته ها مثلا مدیریت،بیزینس اسکول دارن،بعضیا باید بری کالج و دانشگاه. شماره سوشیال سکورییتی رو کجا بکار میره؟و چه سوء استفاده ای از این شماره میشه؟که میگن باید مراقب باشید.
فرض کنید برنده شدم دارم میرم این اطلاعات مفیده واسم.
  11Day, 09 Hour, 06 Min, 15 Sec  مونده، تحمل کنید.

دوره ها رو همینجا هم میشه دید و اگه به سلامتی قبول شدین ترجیحا دوره هاتون رو اینجا برین و مدرک بین المللی بگیرین چون هزینه های اونجا با تبدیل ریالی خیلی خیلی زیاد میشه
به فرض که اینجا هم نرفتین بله اونجا میشه دوره دید

بهترین کار بعد از ورود دنبال کارای سوشال سکیوریتی نامبر SSN باشین و گواهی نامتون رو بگیرین ( اونجا وضعیت حمل و نقل عمومی بجز شهرای بزرگ خیلی خوب نیست و هزینه های تاکسی هم چون شما هنوز درامدی ندارین و ریال باید خرج کنین زیاد میشه )

به سلامتی بعد از این که مستقر شدین واجب ترین کاراتون ( سوشال سکیوریتی و حساب بانکی ) رو انجام دادین باید برین دنبال کار و هر جا که رسیدین اپلای کنین برای شغل که ایشالا شغلتون هم ردیف بشه و درآمد دلاری داشته باشین... بعد از اون دیگه همه چی روی روال خودش میافته و توی این مدت هم با فضا آشنا میشین

البته یکی از مهمترین کارایی که باید بکنین تقویت زبانتون هست که به مشکل نخورین

حالا دوستان از من بیشتر اطلاعات دارن و توضیح میدن

همه اینا رو با فرض اینکه شما مقصدت رو به خوبی میشناسی و تحقیق کردی گفتم وگرنه اولین کارت برای ورود میشه انتخاب ایالت و جای زندگیت که بنا به تجربه های دوستان معمولا همون جایی که برای ورود انتخاب میکنی میشه محل زندگیت برای 10 سال به بالا

در مورد اسکول و کالج و یونیورسیتی تا جایی که من اطلاع دارم که البته از صحتشون مطمئن نیستم فرد توی دوره تحصیلی باید به همین ترتیب اسکول به کالج و نهایتا یونیورسیتی باید بگذرونن
مثل دبیرستان خودمون که یه کم تخصصی هست و بعدش میشه کاردانی و کارشناسی و ... هر چی میره بالاتر معتبر تر و تخصصی تر میشه

حالا اگه اشتباه هست منو از این گمراهی بیرون برهانید Big Grin

اسکوووولو اٌسکول خوندم Big Grin

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، dv2017 ، mehre cyrus ، نسل سوخته
(2016-04-22 ساعت 10:22)yami نوشته:  آقا برنی دیگه عملا نابود شد دیگه... شانسی دیگه براش نمونده.
من که به ترامپ رای میدم، به دو دلیل:

1- همانطور که اونا حکومت ما رو عوض کردن، ما هم مال اونا رو عوض میکنیم!!

2- تا بفهمن در عالم مضحکه خاص و عام شدن بخاطر عملکرد غلط یه رییس جمهور چه مزه ای میده!! هشت سال ما کشیدیم، حال نوبت اوناست ...

خداییش @yami@ عزیز راست میگه هرچند که مخالفم از کارترم بخاطر بلایی که به سرمون اورد متنفرم ترامپ تلافی کارتره واسه من..

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: copol ، aram_hpanahi ، meraj-fallahi ، msr839 ، dv2017 ، yami ، نسل سوخته
(2016-04-22 ساعت 04:01)LORDAmiroo نوشته:  من تنها سرگرمیم این روزا شده اومدن تو این تاپیک و خوندن سوالات یه سری از دوستان که گویا ویزای آمریکا در دست منتظر پروازشون هستن Big Grin
بازم تکرار میکنم لطفا و خواهشن دوستان به احتمال 0.2 درصدی قبولی در لاتاری دل نبندید که بعد بدطور میخوره تو ذوقتونا!
دارم بتون میگم بعد که خورد تو ذوقتون نیاید یقمو بگیرید بگید چرا نگفته بودی Big Grin Big Grin Big Grin

اره اقا خیلی دل نبندین حالا میاین میبینین که اینجا هم بهشت نیست، ولی یخه ایشونو بگیرید اگه اسمتون در نیومد Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، msr839 ، نسل سوخته

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان