کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
آقا اینجا چه خبره !!! چرا افتادید به جون هم ؟!!! Big Grin ، یکم شاد باشید بابا ، اصلا من میرم رو میز شما دست بزنید من میرقصم ( به یاد دوران دبیرستان ) Big Grin

والا به خدا ! آقا اصلا من یه پیشنهاد دارم ، بعد از نتایج اونایی که برنده شدن که هیچی میرن دنبال کارای مهاجرتشون ، آممممماااااا اونایی که برنده نشدن یه برنامه بذاریم بریم یه شمالی جایی یه چند روزی حال کنیم ! خداوکیلی خاطره ی خوبی میشه ، هر کی موافقه اعلام کنه ولی خدایی زیرش نزنید
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
(2016-04-22 ساعت 13:52)alirezanz نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 04:01)LORDAmiroo نوشته:  من تنها سرگرمیم این روزا شده اومدن تو این تاپیک و خوندن سوالات یه سری از دوستان که گویا ویزای آمریکا در دست منتظر پروازشون هستن Big Grin
بازم تکرار میکنم لطفا و خواهشن دوستان به احتمال 0.2 درصدی قبولی در لاتاری دل نبندید که بعد بدطور میخوره تو ذوقتونا!
دارم بتون میگم بعد که خورد تو ذوقتون نیاید یقمو بگیرید بگید چرا نگفته بودی Big Grin Big Grin Big Grin

اره اقا خیلی دل نبندین حالا میاین میبینین که اینجا هم بهشت نیست، ولی یخه ایشونو بگیرید اگه اسمتون در نیومد Wink

دوستان اتفاقا من یه سری تحقیقاتی کردم و متوجه شدم که این علیرضا که اینجا اینقد معصوم میبینیدش یه پارتی قوی تو KCC داره اصن این اسم رد میکنه واسه قبولی خودشم الان واقعا منهتنه ایناییم که تعریف میکنه واقعین ما فک میکنیم الکی میگه..
خود خودشه برید سراغش Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: alirezanz ، amirmc ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، msr839 ، dv2017 ، mehre cyrus ، نسل سوخته
(2016-04-22 ساعت 03:59)alinzd نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 01:57)kkr200 نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 01:52)aram_hpanahi نوشته:  سلام شب جمعه همه دوستان بخیر و نیکی
آقا دم همتون گرم تو این همه استرس و منتظر بودن با لطف کردن در حق این حقیر و دادن رتبه خوشحالم کردید.
میدونم همه تحت فشار هستن و با برنده شدن خیلی خوشحال میشن،امیدوارم خدا هر چیزی رو که به صلاح هممون در نهایت قسمت بکنه حالا اونجا یا ی تغییر همینجا
شاد و سربلند باشید

شب جمعه شما هم بخیر و نیکی
ایشالا همیشه خوشحال باشی

آقا من میخوام برم صلاحم باشه یا نه  Sad
من واقعا قضیه این صلاح رو نمیفهمم
عادت کردیم وقتی چیزی میهایمو بهش نمیرسیم هزارتا خرافات و اما اگر و صلاح بود یا نبود رو سرهم میکنیم و دیگه تلاش نمیکنیم...
مگر خدا قادر نیست؟نعوذبالله مگر مرض داره؟
کافیه از خدایا کمک بخایم،صلاح و جبر و هزارتا فرمول نداره...
من که بنده ام و درکم ناقصه اگر قادر بودم یکی ازم چیزی میخاست در کمال سلامتی،ارامش،محبت،وضعیت کاملا عالی کمکش میکردم،مرض نداشتم از بفرستمش آمریکا چون خودش خاسته بعد  سلامتی یا کار یا هرمشکلی براش پیش میاوردم تا زهرش شه.
خدای ما قادره،اگر صلاحمونم نباشه و ما بخایم صلاحمون قرار میده اگر بگید نه یعنی خدا توانا نیست.
من نشد از کسی طلب دعا کنم نگه هیییی هرچی صلاحته.
ای کوفت،بگو خدایا حاجتشو بده فرمول نذار که...اطرافیا خود من که تا میگی دعا کن همچین چیز میزنن به اعصابت پشیمون میشی...
(خدایا ببین چقد تعریفت کردم....ابرومونو بخریا...۱۱روز مونده Big Grin )
اینم جدی میگم من تاحالا هرچی از خدا خاستم بهم داده منتها ی روش خاص پاچه خاری میشناسم ازون طریق بوده،اگر ۱۱روز دیگه نتیجه مثبت بود همینجا اعلام میکنم روشو Big Grin

نماز جمعه امروز خیلی شلوغ بود
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، msr839 ، dv2017 ، mehre cyrus ، alinzd ، نسل سوخته
سلام دوستان عزیزم سلام
روی سخنم به دوستانیه که تازه شرکت کردن یا تازه با مهاجر سرا آشنا شدند . Wink خوش امدید
هممون دنبال تغییر محل زندگیمون هستیم . برای همین تو لاتاری امریکا ، که یکی از چندین روش مهاجرت هست شرکت کنیم . بعنوان تجربه شخصی خودم و خوندن تجربیات قدیمی های مهاجر سرا خدمتتون عارض هستم که . شانس قبولیمون به اندازه شانس رد شدن یک انسان از داخل سوراخ سوزنه . ضمنا اگه شانس بر این باشه که از اون سوراخ سوزن رد بشیم . بازم مسایل مهمتری که کم از سوراخ سوزن رد شدن نیست وجود داره مثل شماره کیس نامبر وضعیت خانواده ، مالی . قضا و قدر ، وقت سفارت . کلیرنس و . و . و . اینو میگم بهتون که هیجانی که الان دارید و حال خوبتون بعد از جمله معروف 11 روز دیگه ضد حال نشه .
معمولا دوستانی که الان میبینید و میشناسید هیچکدوم برنده نمیشن )امیدوارم امسال برعکس بشه( تازه بعد از قبولی بر اساس سرچ کردن تازه میان تو مهاجر سرا . البته خدا وکیلی کار دست اندر کاران این سایت خیلی درسته و واقعا جاشون تو بهشته . کل عرایضم اینه که همیشه یه نقشه دومی برای هدفتون داشته باشین Cool اگه لاتاری نشد . که واقعا احتمالش خیلی پایینه . اگر واقعا نیت به مهاجرت کردین ، دلسرد نشین و برین سراغ نقشه بعدی . دوستتون دارم .امید دارم به اتفاق های خوب برای بهترین دوستانم در مهاجر سرا Wink
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: alirezanz ، milade ، Ali agha ، amin_j ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، msr839 ، dv2017 ، mehre cyrus ، نسل سوخته ، nazi56
(2016-04-22 ساعت 13:54)azimi1368 نوشته:  آقا اینجا چه خبره !!! چرا افتادید به جون هم ؟!!! Big Grin  ، یکم شاد باشید بابا ، اصلا من میرم رو میز شما دست بزنید من میرقصم ( به یاد دوران دبیرستان ) Big Grin

والا به خدا ! آقا اصلا من یه پیشنهاد دارم ، بعد از نتایج اونایی که برنده شدن که هیچی میرن دنبال کارای مهاجرتشون ، آممممماااااا اونایی که برنده نشدن یه برنامه بذاریم بریم یه شمالی جایی یه چند روزی حال کنیم ! خداوکیلی خاطره ی خوبی میشه ، هر کی موافقه اعلام کنه ولی خدایی زیرش نزنید

آقای ناظم ایشون داره میرقصه زنگ بزنین به اولیاش Big Grin

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: milade ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، msr839 ، dv2017 ، mehre cyrus ، نسل سوخته
(2016-04-22 ساعت 13:46)LORDAmiroo نوشته:  با اینکه بحث رو طولانی نکنیم موافقم ...
ولی باید ببینیم که معنی ای که در ذهنمون از HOPE داریم یکیه یا نه
من فکر میکنم چیزی که من بش میگم HOPE رو شما با خیال پردازی ، توهم و رویا اشتباه گرفتی!
خب قطعا مثلا من نوعی که کلا 10 ملیون تومن پول به فرض دارم میتونم به ای بی 5 فک کنم و رویاشو تو ذهنم داشته باشم ولی این اسمش HOPE نیس!
همه مواردی که شما فرمودید به امید خیلی نزدیک هست و اختلاف اونها در حدی هست که خود اون انسان هم نمیتونه متوجهش بشه.
امید به داشتن یک ساندویچ برای کسی که حتی حاظر نیست گدایی کنه همون قدر خیال پردازانه هست که خرید یک بی ام دابلیو برای یک نفر که ماهیانه 800 هزار تومان حقوق میگیره.
امید به فردایی بهتر در ایالات متحده همون قدر توهم هست که حتی در کشور خودش بهش یک کار خیلی ساده رو هم نمیسپارند.

من فکر میکنم برخی از دوستان اینجا دچار یک امید کاذب شدند که آره اگر ما شناس بیاریم و در این سیستم رندومایز موفق بیرون بیایم ، میتونیم در بلاد کفر زندگی مالامال از موفقیت و خوشبختی رو داشته باشیم. به همین دلیل امید رو خیلی پرورش داده اند. در حالی که عده زیادی هوم لس در همون کشور وجود داره که امیدشون اینه که بتونند اندک درامدی رو داشته باشند که همچنان زندگی رو سپری کنند.

اگر منی که 10 میلیون دارم و امیدم بر این باشه که به ای بی فایو برسم و براش سخت کار کنم و از هر کاری کوتاهی نکنم و حقایق زندگی رو ببینم شاید در اینده ای شاید دور بهش برسم!
اما همین رو اگر من تصمیم نگیرم و کار و تلاش نکنم رو من اسمش رو میگذارم خیال پردازی و به قول شما توهم شدید!
تشکر کنندگان: karaoke ، msr839 ، aaraam
(2016-04-22 ساعت 13:40)rezijon نوشته:  سلام ۰ ماشاالله به اراده شما۰ من شش سالی میشه ثبت نام میکنم۰

چرا تا حالا برای جای دیگه اقدام نکردین؟

Smile
من فقط یک بار برای خارج (غیر از لاتاری هر ساله امریکا ) اقدام کردم آن هم نروژ بود چند سال پیش که برای فوق لیسانس اقدام کردم ، اکسپت هم گرفتم ولی نرفتم .بعد ها هم فوق در همین ایران خواندم .
بسیاری از دوستان من در اروپا و استرالیا و حتی امریکای لاتین درس خواندند و زندگی میکنند .
معتقدم آدم وقتی مهاجرت میکنه جایی مهاجرت کنه که از خانه اول خودش راحت تر باشه نه اینکه مشکلات بیشتری سر راهش قرار بگیره ( اروپا رو عرض نمیکنم ) اگر قرار بر رویارویی با مشکلات بیشتر باشه که خانه مادری چه عیبی دارد ؟! Wink
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، karaoke ، msr839 ، aaraam ، نسل سوخته
(2016-04-22 ساعت 13:58)alirezanz نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 13:54)azimi1368 نوشته:  آقا اینجا چه خبره !!! چرا افتادید به جون هم ؟!!! Big Grin  ، یکم شاد باشید بابا ، اصلا من میرم رو میز شما دست بزنید من میرقصم ( به یاد دوران دبیرستان ) Big Grin

بیا زرت مثل پوست خیار آدمو میفروشن ، نکبت Big Grin
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: milade ، alirezanz ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-22 ساعت 13:55)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 13:52)alirezanz نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 04:01)LORDAmiroo نوشته:  من تنها سرگرمیم این روزا شده اومدن تو این تاپیک و خوندن سوالات یه سری از دوستان که گویا ویزای آمریکا در دست منتظر پروازشون هستن Big Grin
بازم تکرار میکنم لطفا و خواهشن دوستان به احتمال 0.2 درصدی قبولی در لاتاری دل نبندید که بعد بدطور میخوره تو ذوقتونا!
دارم بتون میگم بعد که خورد تو ذوقتون نیاید یقمو بگیرید بگید چرا نگفته بودی Big Grin Big Grin Big Grin

اره اقا خیلی دل نبندین حالا میاین میبینین که اینجا هم بهشت نیست، ولی یخه ایشونو بگیرید اگه اسمتون در نیومد Wink

دوستان اتفاقا من یه سری تحقیقاتی کردم و متوجه شدم که این علیرضا که اینجا اینقد معصوم میبینیدش یه پارتی قوی تو KCC داره اصن این اسم رد میکنه واسه قبولی خودشم الان واقعا منهتنه ایناییم که تعریف میکنه واقعین ما فک میکنیم الکی میگه..
خود خودشه برید سراغش  Big Grin

نه آقا من ی توهمی ام Tongue

اوکی.... امسال میخواستم سفارشتونو کنم رفتین واسه 10 سال دیگه اونم اگه لاتاری باشه تا اون موقع... 1405 Cool

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، msr839 ، dv2017 ، نسل سوخته
حالا قبل از اینکه مطالب عمومی رو ادامه بدم این مطلب که حاصل تجربه 2 ساله زندگی من توی ترکیه است شاید بدرد کسانی بخوره که قبول میشن و سفارت توی آنکارا میخوان مراجعه کنند .
شما بسته به پول توی جیبتون چندتا راه دارید ، 1 : هتل و بلیط خودتون رو از طریق تور بگیرید که خب چون آنکار مثل استانبول توریستی نیست هزینه تور خیلی بالاتره.
2: خودتون بلیط رو جداگونه از آزانس یا سایت های فروش آنلاین تهیه کنید که قیمت براتون مناسب تر در میاد . سعی کنید جوری برنامه ریزی کنید که رفت و برگشت بگیرید بدون نیاز به تغییر زمان برگشت که نخواید بعدا 50 دلار حدودا جریمه بدید . مثلا الان بلیط یک طرفه به آنکارا امروز که این مطلب رو مینویسم پرسیدم 420 هزارتومن بوده و رفت و برگشت حدود 660 هزارتومان .
برای محل اقامت میتونید هم هتل بگیرید ،هم پانسیون . بسته به تعداد روزی که میخواید بمونید و تعداد نفراتی که هستید میتونید محاسبه کنید کدوم براوتن مقرون به صرفه تره . الان مثلا پانسون ایرانی خوب در جای خوب نفری حدود 25 تا 35 لیره که حالا مثلا یه زن و شوهر باشید تخفیف میشه گرفت مثلا اگه میشه شبی برای دو نفر 60 لیر 50 لیر بدید.
اگر نزدیک کیزیلای باشید و یا مناطق اطراف و یا فرقی نمیکنه هرجا که باشید فقط به مترو دسترسی داشته باشید راحت میتونید بیاید مرکز شهر همون کیزلای و از اونجا با 10 دقیقه پیاده روی برید سفارت. هزینه هم نفری با مترو 4 لیر شده در صورتی که بلیط تک بخرید .
با توجه به حوادث اخیر آنکارا ، به عنوان کسی که اینجا دارم زندگی میکنم ، توصیه میکنم حدالامکان مراکز اصلی شهر و اونم تا دیروقت بیرون نمونید .
مراکز خرید بزرگ اطراف خیلی بهتر از مرکز شهره امنیتش هم بیشتره بنظر من ، همه رو هم با مترو و دلموش میتونید برید که هزینش زیاد نشه رفت و آمدتون. یک نکته برای خرید در ترکیه : هرچیزی خریدید به هر قیمتی رسید پرداخت یا فاکتورشو نگه دارید ، هر مغازه ای موظف به تعویض یا مرجوع کردن کالاست چه 10 لیر باشه چه 10 هزار لیر ، قانونه . همه جای شهر ظابیتا هست اگر فروشنده ای امتناع کرد به اونا بگید فروشنده مثل .... قبول میکنه! *
تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، dv2017 ، sheghi ، aaraam ، نسل سوخته ، behbod
(2016-04-22 ساعت 13:45)alirezanz نوشته:  نه شماره پاسپورت نمیخواد :/

همه به این سوال جواب دادن فقط من مونده بودم :/

دم همه اونایی که برا شماره پاسپورت جواب دادن گرم Wink
تشکر کنندگان: alirezanz ، amirmc ، msr839
(2016-04-22 ساعت 13:41)alirezanz نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 13:31)someonelikeyou نوشته:  ازدواجم نکردیم سر ظهری از دلتنگی آمریکا باهاش یه اختلاطی بکنیم هعیییی

:/ نکنی این کارو ها، اینجا دیگه زمین گیر میشی سرمایتو از دست میدی نمیتونی بری رستوران بزنی :l من حالا هیچی ها کار واسم زیاده کلی پیشنهاد  CEO دارم درجریانید که Wink  واسه خودت میگما Wink

گفتی سرمایه ، دیشب عروسی دوستم بود از ساعت هفت غروب تا یک صبح ، همینجوری بعد قردادنا و شام خوردن با ماشین حساب زدم دیدم ثانیه ای دو هزار و صد تومن آب خورده مراسمش
والا خریته ، شما یه هفته برو پاریس نصف اینم پات نمیفته
آقا شوخی کردم من نمیگیرم شماهم نگیرید بجاش بریم امریکا
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
(2016-04-22 ساعت 13:59)azimi1368 نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 13:58)alirezanz نوشته:  

بیا زرت مثل پوست خیار آدمو میفروشن ، نکبت  Big Grin

اگه ی کاری نکردم پروندتو بدن زیر بغلت... حالا ببین Cool

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، Malmal60 ، msr839 ، dv2017 ، mehre cyrus ، نسل سوخته
با سلام به تمامی دوستان.
مثل سال گذشته این متن رو می زارم شاید بدرد یکی خورد.
تعداد افرادی که بدون مطالعه و برنامه ریزی توی این وادی قدم می زارن حدود نود درصد رو تشکیل می ده. مشکل کلی دوستان اینه که نمی دونن برای چی می خوان مهاجرت کنن بهتره اینطوری بگم از چی می خوان بگذرن و به چی می خوان برسن؟ اون هدفشون واقعا چند درصد از خواسته درونشون هست؟
نکته توی این چند سوال هست که قبل از مهاجرت باید به خودت جواب بدی
ایا با ساختار اینجا واقعا مشکل داری؟ خودت این کاره نیستی؟
اینجا واقعا چقدر تلاش کردی و نتیجه نگرفتی؟
فکر می کنی چه چیزی برای اون کشوری که بهش مهاجرت می کنی ارمغان می بری که انتظار داری اونها هم برای شما قدمی بر دارن؟
چقدر خودت رو آماده کردی؟
با جواب به این سوال ها مسیرتون مشخصه.
در نهایت اینکه پشیمانی برای شخصی پیش میاد که از اول نفهمیده یا نخواسته بفهمه برای چی داره کاری رو انجام می ده و در قبال کاری که می خواد بکنه چقدر باید هزینه کنه(مادی و معنوی و...) و فقط خودش رو توی یه جریان رها کرده تا ببینه اون جریان کجا می ره حالا مهاجرت یا هر چیز دیگه.
از چی می خوای بگذری و به چی می خوای برسی؟ با ساختار اینجا واقعا مشکل داری؟ خودت این کاره نیستی؟ اینجا واقعا چقدر تلاش کردی و نتیجه نگرفتی؟ فکر می کنی چه چیزی برای اون کشوری که بهش مهاجرت می کنی ارمغان می بری که انتظار داری اونها هم برای شما قدمی بر دارن؟ چقدر خودت رو آماده کردی( زبان، حرفه، دوری از وابستگی ها و ..)؟ با جواب به این سوال ها مسیرت مشخصه. پشیمانی برای شخصی پیش میاد که از اول نفهمیده یا نخواسته بفهمه برای چی داره کاری رو انجام می ده و در قبال کاری که می خواد بکنه چقدر باید هزینه کنه (مادی و معنوی و...) و فقط خودش رو توی یه جریان رها کرده تا ببینه اون جریان کجا می ره حالا مهاجرت یا انقلاب یا هر چیز دیگه.
(2016-04-22 ساعت 13:37)milade نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 13:15)amirmc نوشته:  دوست من، شما HOPE رو با شانس اشتباه نگیر. امضای من و خیلی دیگر از دوستان در اینجا بر باور شانس نیست بلکه امید به زندگی بهتره. البته اینم هم ذکر کنم که تو خونه خوابیدن و یا فقط رفتن سر و کار و برگشت به این انجمن و مدام بنالیم که چرا ما نه و چرا آنها باید برن اصلا درست نیست و اینجاس که حرف شما کاملا و صددرصد صحیح و متینه. تا مادامیکه چیزی به اسم شانس وجود داره، همه از هر قشری دوست دارن اون رو تجربه کنن ولی کسی که امیدواره که روزی می ره دنبال خواسته هاش از همین لحظه ها و  سال های قبلش باید به فکرش می بود.
موفق باشید

امید به زندگی بهتر بر پایه تلاش و کوشش هست.
جمله انسان به HOPE زندست یکی از بدیهیات هستش. مثل اینکه من بنویسم انسان به غذا خوردن زندست!
امید و انتظار به زندگی بهتر در سایه مشقت و تلاش به دست میاد.
برای یک نفر تلاشش میشه کشیدن یک تابلو نقاشی و برای دیگری سگ حمالی کردن در پایین ترین مشاغل جامعه.

من امیدوارم دوستان منطق خودشون رو به روز کنند که حداقل در سایه تفکر به برنده شدن در لاتاری قدمی رو بردارند برای رسیدن به زندگی بهترشون.
برای من افتخار نیست که بگم N سال هست لاتاری ثبت نام میکنم. این نشون میده امید من به شانسم خلاصه میشه : )

انسان به هوپ زنده نیست، انسان به کار و تلاش و اندیشه بلندش هست که زنده خواهد بود، البته اگر زنده بودن رو چی تعبیر کنیم ...

موفق باشید.
دوست من، جمله انسان به HOPE زندس، اولش باید با تلاش و کوشش همراه باشه و پس از آن به امید و عنایت خداوند. مسلمه که بدیهیه ولی همین جمله را خیلی ها درک نمی کنن. این جمله مربوط به دوست خوبمون جناب LORDAMIROO هست که در امضای من و برخی دوستان به چشم می خوره. تو هر زمانی نیازمند تلاش و کوشش هستیم حتی اگر بهش برسیم. چون ماندگاری در آن مرحله از رسیدن بهش سخت تره. باز هم می گم انسان با HOPE زندس البته بشرطی که تلاشش رو کرده باشه نه اینکه فقط راجع به مهاجرت فکر کنه و نظر بده. واقعا باید تو فکر مهاجرت باشه.
موفق باشید
به قول یکی از دوستان، انسان با HOPE زندس
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، alirezanz ، milade ، aram_hpanahi ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان