کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-01-22 ساعت 20:12)kkr200 نوشته:  
(2016-01-22 ساعت 04:01)aram_hpanahi نوشته:  بازم ممنونم بابت قوت قلب و راهنماییتون ار کا 200 عزیز
حالا با توجه به شرایطی که عارض شدم برای خونه گرفتن یا همخونه شدن و همچنین پیدا کردن کار بازم شارلوت رو پیشنهاد میدید؟
و اینکه انتظار این رو ندارم که در بدو ورود در زمینه تحصیلم کار گیرم بیاد چون کلا منطقی نیست و باید تا زمانی که زبان و یک سری تجارب کسب میکنم هر کاری رو انجام بدم

روحیه خیلی مهم هست و تا حدودی هم شانس
خیلی ها ریسک میکنن و در بدو ورود واردِ شهر های خیلی بزرگ میشن که هزینه ها بالاتر هست ولی خب فرصت های شغلی هم بهتر هستن

من با شناختی که از خودم دارم  و جاهای آروم هم هم دوست دارم
شارلوت رو انتخاب میکنم
همینطور طبق تحقیقایی که داشتم تا چند وقت دیگه چندتا آسمون خراش تو شارلوت کارشون تموم میشه
و مجتمع های تجاری کارشون رو شروع میکنن پس تو هر بخشی میشه یه کاری پیدا کرد

پس آره بازم شارلوت رو واسه شروع پیشنهاد میدم
ایرانی هم زیاد نداره زبانت سریعتر راه میافته

منم با جای آروم موافقم،ولی برای سن و سال بالاتر،من ی مقدار اکتیوم و جنب و جوش رو دوس دارم مخصوصا در زمان کار،به عنوان مثال شغل ی راننده تاکسی رو بیشتر از ی کارمند پشت میز نشسته دوس دارم،چون هر ثانیه درگیره
ببخشید خیلی سوال میپرسم،حالا با این اوصاف(شرجی نبودن هوا،پایین بودن هزینه زندگی،شلوغی و بزرگی شهر،پیدا کردن کار و ... که قبلا عارض شدم)
کدوم ایالت و شهرو شما پیشنهاد میدید؟
تشکر کنندگان: jsmlz
(2016-01-22 ساعت 20:24)amir2017 نوشته:  [عکس: hjuiu0k21sh4.png]
حقیقت اینه که این تصویر اشتباهه.
در اصل شما وقتی میگی میخوای انجامش بدی تا هدف راه طولانی داری که این وسط همون شکست هست.
متاسفانه ما ایرانی ها هم که خوب اهل جا زدن.
اگر به بیان برنامه نویسی ام بخوام بگم:
کد:
While(notSuccess){
Try();
if(die)
break;
}

امیدوارم همه دوستان موفق باشند.
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، mehre cyrus ، sheghi ، amir2017 ، jsmlz
نمیدونم چرا خیلی امیدوارم،ی احساس خیلی خوب بهم میگه برنده میشم
البته شاید چون اولین بار که دارم ثبت نام میکنم شاید هم دلیلی که عرض میکنم این امیدواری رو بهم میده
من چون اولین بارم هست که ثبت نام کردم و جای اشتباه کردن هم نبود به شرکت پاریز مراجعه کردم،وقتی که رفتم فقط ی خانم به عنوان مشتری اونجا بودن و اعضای شرکت،از صحبت هاشون متوجه شدم که دارن برای مصاحبه با شرکت پاریز هماهنگ میکنن واسه تور و هتل و...،ازشون پرسیدم برنده شدید،با خوشحالی خیلی خوب گفتن بله همون اولین سال ثبت نام.
بهشون تبریک گفتم و ایشون هم آرزوی برنده شدن تو سال اول رو برای من کردن
تشکر کنندگان:
حالا من هم این آرزو رو برای همه کسایی که واقعا نیاز به رفتن دارن،به جایی رسیدن که به سختی دارن روزگارشون رو سپری میکنن،از کلک و دروغ نفرت دارن و نمیتونن که صداقت نداشته باشن و میبینن و شاهد این هستن که کسی که صادقه به سختی زندگی میکنه و همیشه کم میاره(البته ظاهرا)و... دارم که انشالا خدا بخواد و برنده بشن و تو ی محیط کاملا جدید دوباره شروع کنن
تشکر کنندگان: sahar2016 ، jsmlz
(2016-01-23 ساعت 00:17)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-01-22 ساعت 23:27)kkr200 نوشته:  میخوام یه پست بذارم
یه نقطه رو معرفی کنم که اگه یک روز به عمرم هم مونده باشه باید برم تو اون روز

جای خیلی سرسبزی هم نیست و هوای خوبی هم نداره ولی ...

دره مرگ : Death Valley

گرم ترین و خشک ترین و پایین ترین نقطه آمریکا توی این دره هست(86 متر زیر سطح دریا)

یه فورد موستانگ / شورولت چارجر یا چلنجر و یه دره مرگ و ...

نظر شما چیه؟
اگه آمریکا برین میرین اینجا؟
چند وقت بعد از ورودتون میرین؟

جای باحالیه ولی رانندگی تو همچین مسیرهایی هم خیلی خطرناک و هم خیلی خسته کنندس
راستی چه ایالتیه؟

چرا خطرناک؟
جاده صاف، تا میخوره گاز بده به ماشینت Big Grin
کالیفرنا هست، اگه اشتباه نکنم  شمالش

(2016-01-23 ساعت 00:23)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-01-22 ساعت 20:12)kkr200 نوشته:  
(2016-01-22 ساعت 04:01)aram_hpanahi نوشته:  بازم ممنونم بابت قوت قلب و راهنماییتون ار کا 200 عزیز
حالا با توجه به شرایطی که عارض شدم برای خونه گرفتن یا همخونه شدن و همچنین پیدا کردن کار بازم شارلوت رو پیشنهاد میدید؟
و اینکه انتظار این رو ندارم که در بدو ورود در زمینه تحصیلم کار گیرم بیاد چون کلا منطقی نیست و باید تا زمانی که زبان و یک سری تجارب کسب میکنم هر کاری رو انجام بدم

روحیه خیلی مهم هست و تا حدودی هم شانس
خیلی ها ریسک میکنن و در بدو ورود واردِ شهر های خیلی بزرگ میشن که هزینه ها بالاتر هست ولی خب فرصت های شغلی هم بهتر هستن

شارلوت رو انتخاب میکنم
همینطور طبق تحقیقایی که داشتم تا چند وقت دیگه چندتا آسمون خراش تو شارلوت کارشون تموم میشه

منم با جای آروم موافقم،ولی برای سن و سال بالاتر،من ی مقدار اکتیوم و جنب و جوش رو دوس دارم مخصوصا در زمان کار،به عنوان مثال شغل ی راننده تاکسی رو بیشتر از ی کارمند پشت میز نشسته دوس دارم،چون هر ثانیه درگیره
ببخشید خیلی سوال میپرسم،حالا با این اوصاف(شرجی نبودن هوا،پایین بودن هزینه زندگی،شلوغی و بزرگی شهر،پیدا کردن کار و ... که قبلا عارض شدم)

آرامش که گفتم منظورم یک جا نشینی نیست ها
آرامش معیار های مختلفی داره برای مثال:
آب و هوای خوب، میزانِ جرمِ کم (مردمشون خوب هستن)، ترافیکِ کم و ... دقیقا خلافِ نیو یورک همش سر و صدای ماشینا، آژیر پلیس، ترافیک و ...
اگه این شرایط رو میپسنین همون کالیفرنیای شمالی شهر شارلوت یا رالی

اگه نه میتونی کالیفرنیا رو انتخاب کنی که آب و هواش خیلی خوبه ولی برای هزینه های کم باید بری حومه های شهر
اونجا خونه ها ارزونتر هست و به طبع امنیت پایین تر و برای شغل بری به محل شغلت و برگردی
واشنگتن هم انتخاب خوبی هست، ولی بازم باید بری حومه شهر تا هزینه هات بیاد پایین

به این هم توجه کن که وقتی وارد آمریکا شدی حتما حتما حتما باید یه ماشین بخری
پس همین الان به فکر هزینه ماشین هم باش
آمریکا درسته خیلی بهتره ولی همونم یه سری نقصا داره

بازم سوالی بود در خدمتم
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، milade ، jsmlz
(2016-01-23 ساعت 01:27)kkr200 نوشته:  

گرم ترین و خشک ترین و پایین ترین نقطه آمریکا توی این دره هست(86 متر زیر سطح دریا)

نظر شما چیه؟

راستی چه ایالتیه؟

چرا خطرناک؟

(2016-01-23 ساعت 00:23)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-01-22 ساعت 20:12)kkr200 نوشته:  روحیه خیلی مهم هست و تا حدودی هم شانس

شارلوت رو انتخاب میکنم

آب و هوای خوب، میزانِ جرمِ کم (مردمشون خوب هستن)، ترافیکِ کم و ... دقیقا خلافِ نیو یورک همش سر و صدای ماشینا، آژیر پلیس، ترافیک و ...

اگه نه میتونی کالیفرنیا رو انتخاب کنی که آب و هواش خیلی خوبه ولی برای هزینه های کم باید بری حومه های شهر
اونجا خونه ها ارزونتر هست و به طبع امنیت پایین تر و برای شغل بری به محل شغلت و برگردی

بازم سوالی بود در خدمتم

خیلی ممنونم از اینکه وقت میگذارید و جواب میدید به سوالات و راهنمایی میکنید،راستی ی ماشین کار راه انداز با حداقل قیمت چند دلار آب میخوره؟
ی سوال دیگه تو سایت جایی هست که راجع به شهر و ایالتهای مختلف بحث و توضیحاتی باشه که بنده کمتر مزاحم اوقات شما و دیگر دوستان باشم؟
چون همین شهر شارلوت رو جستجو کردم و به نتیجه ایی نرسیدم
متشکرم
(2016-01-23 ساعت 05:17)aram_hpanahi نوشته:  ی سوال دیگه تو سایت جایی هست که راجع به شهر و ایالتهای مختلف بحث و توضیحاتی باشه ...

سلام
ميتونيد عنوان " كارليناي شمالي" رو جستجو كنيد توي اون در مورد كاروليناي شمالي و شارلوت توضيحاتي داده . به موضوعاتي كه "saeedv13" گذاشته  مراجعه كنيد خيلي راهنماييهاي خوبي پيدا ميكنيد .
[quote pid='689909' dateline='1453509935']

خیلی ممنونم از اینکه وقت میگذارید و جواب میدید به سوالات و راهنمایی میکنید،راستی ی ماشین کار راه انداز با حداقل قیمت چند دلار آب میخوره؟
[/quote]

با مراجعه به سايت craigslist.org تو همون كاروليناي شمالي ماشيناي 2010 كمتر از 100000 كيلومتر يا 63000 مايل رو ميتونيد با كمتر از 10000 دلار پيدا كنيد . البته ارزونتر هم هست اما با توجه به هزينه بالاي تعميرات (با توجه به تجارب و نوشته هاي دوستان در مهاجرسرا ) بايد انتخاب مناسب داشته باشيد.

نظر شما چیه؟

راستی چه ایالتیه؟

چرا خطرناک؟

این جاده در حقیقت از کلیفرنیا تا نوادا هستش.
نوادا ایالتی هست که به شدت بیابانی و گرم هست.
شهر لاس وگاس که بیشترین برق جهان رو در یک شب مصرف میکنه در این ایالت هست و برق خودش رو از سلولهای خورشیدی تامین میکنه.
به دلیل گرمای بیش از حد اگر شما یه تخم مرغ رو توی ماهیتابه بگذارید در کمتر از چند ثانیه پخته میشه. به همین دلیل این جاده اصلاً مناسب گاز دادن نیست و کشنده ترین جاده ها هستش.
ایالت نوادا به دلیل همین مسائلش، یکی از دو سه ایالتی هست که مالیات بر درامدش صفر هست و مثل منطقه ازاد خودمون هست و دلیلش هم اینه که جذب سرمایه بشه تا این بیابان هم گسترش پیدا کنه.
شهر لاس وگاس هم که دنیای کازینو و قمار و اینها هست و از معدود ایالت هایی هست که درش قمار ازاد هست.

موفق باشید.
تشکر کنندگان: jsmlz ، alirezanz
(2016-01-23 ساعت 05:15)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-01-23 ساعت 00:17)aram_hpanahi نوشته:  جای باحالیه ولی رانندگی تو همچین مسیرهایی هم خیلی خطرناک و هم خیلی خسته کنندس
راستی چه ایالتیه؟

چرا خطرناک؟

(2016-01-23 ساعت 00:23)aram_hpanahi نوشته:  منم با جای آروم موافقم،ولی برای سن و سال بالاتر،من ی مقدار اکتیوم و جنب و جوش رو دوس دارم مخصوصا در زمان کار،به عنوان مثال شغل ی راننده تاکسی رو بیشتر از ی کارمند پشت میز نشسته دوس دارم،چون هر ثانیه درگیره

بازم سوالی بود در خدمتم

یکی از سایت های معروف برای آگهی های خرید و فروش ماشین Cars.Com هست
توی این سایت ماشین توی هر رنج قیمتی پیدا میشن

برای مثال با 5000 دلار میشه یه فورد موستانگ خرید ولی خب باید به فکر بنزینش بود

ماشینای هایبرید خوبن چون مصرفی ندارن
Toyota Prius مدل 2010 با 5500-6000$ میشه خرید که هایبرید هم هست و مدل هاچ بک هست پس جا هم داره

ولی ماشین کار راه انداز که راه بره و این ور اون ور بری بدون در نظر گرفتن میزان مصرف چندتا لینک برات فرستادم میتونی ببینیشون
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، jsmlz ، alirezanz
دوستان و همراهان خوب سلام

خواستم یه مطلب تکراری رو باز تکرار کنم
من از اون دسته آدمایی هستم که از زمانیکه فرم درخواست لاتاری کاغذی بود و با پست رد و بدل میشد ثبتنام میکردم ...
معمولا وقتی نتایج اعلام میشه به احتمال 99/99 درصد با جمله معروف HAS NOT BEEN SELECTED روبرو میشید .. لحظه خیلی بدیه .... خیلی بد
چون با این صحنه بارها و بارها روبرو شدم .... در یک لحظه تمام خیالات و آرزوهام دود شده رفته هوا
خواستم  نصیحت برادرانه کنم خدمتتون :
1- با احتمال کمی که برای قبولی هست زیاد دل نبندید چون تخریبتون میکنه و فقط زمان از دست میدید .
2- راه رفتن فقط لاتاری نیست
لاتاری شیرینترین و در عین حال تلخترین راهه
لاتاری باید یکی از راههای انتخابی تون باشه .. اگر واقعا قصد مهاجرت دارید روی بقیه راهها بیشتر تمرکز کنید چون محتمل تر از لاتاری هستن
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

تشکر کنندگان: kkr200 ، aram_hpanahi ، roadhog ، jsmlz ، alirezanz
(2016-01-23 ساعت 14:49)jalayevatan نوشته:  دوستان و همراهان خوب سلام

من از اون دسته آدمایی هستم که از زمانیکه فرم درخواست لاتاری کاغذی بود و با پست رد و بدل میشد ثبتنام میکردم ...
معمولا وقتی نتایج اعلام میشه به احتمال 99/99 درصد با جمله معروف HAS NOT BEEN SELECTED روبرو میشید .. لحظه خیلی بدیه .... خیلی بد
چون با این صحنه بارها و بارها روبرو شدم .... در یک لحظه تمام خیالات و آرزوهام دود شده رفته هوا
1- با احتمال کمی که برای قبولی هست زیاد دل نبندید چون تخریبتون میکنه و فقط زمان از دست میدید .
لاتاری باید یکی از راههای انتخابی تون باشه .. اگر واقعا قصد مهاجرت دارید روی بقیه راهها بیشتر تمرکز کنید چون محتمل تر از لاتاری هستن

سلام دوست عزیز
مرسی از نصیحتتون
خیلی ها هستن که تنها راه براشون لاتاری هست
خدا رو شکر من یه راه دیگه دارم ولی خب امیدوارم از راه لاتاری بتونم برم چون اون راهِ دیگه خیلی خیلی برام هزینه برمیداره و تو بد شرایطی قرارم میده

از طرفی به دست اوردن اطلاعات بد نیست، من رویا پردازی نمیکنم ولی اگه برنده بشم مسیر پیش روم رو میشناسم و از اول تا آخرش رو میدونم کجا برم و چی کار کنم...

امیدوارم کسی تمامِ امیدش رو برای لاتاری نذاره و دوستانی هم که میان اینجا جز جنبه فان و کسب اطلاعات نباشه براشون
تشکر کنندگان: jalayevatan ، aram_hpanahi ، dv2017 ، jsmlz

[عکس: tngztbobkmxwl59n53ag.jpg]

نظر شما چیه؟

فقط یه ماشین برو مثل همین فورد موستانگ یا پورشه جی تی 911 یا نیسان جی تی ار خلاصه یه چی که اسفالت بکنه گازش بگیری بری حالشو ببری البته با احتیاط
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، jsmlz
(2016-01-23 ساعت 14:49)jalayevatan نوشته:  دوستان و همراهان خوب سلام

سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی و تجربه ایی که بیان کردید،ولی متاسفانه راه های دیگه خیلی زیاد هزینه بر هستش،یا شاید من نمیدونم،در صورت امکان بفرمایید راجع به بهترین راه های مهاجرت ی توضیح مختصر بدید
متشکرم

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان