کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-01-23 ساعت 17:06)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-01-23 ساعت 14:49)jalayevatan نوشته:  دوستان و همراهان خوب سلام

سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی و تجربه ایی که بیان کردید،ولی متاسفانه راه های دیگه خیلی زیاد هزینه بر هستش،یا شاید من نمیدونم،در صورت امکان بفرمایید راجع به بهترین راه های مهاجرت ی توضیح مختصر بدید
متشکرم

مهاجرت دو سر داره : مبدا ، مقصد
گاهی فقط می خوایی از مبدا بری ... به هر جایی که بشه رفت
گاهی مقصد اونقدر شیرینه که میکشونه میبردت
من مشاور مهاجرت نیستم و راههای مهاجرت و در حد خودم و نیازها و تواناییهای خودم بررسی و تحقیق کردم و به نتایج قابل قبولی رسیدم .. اطلاعات و راههای مهاجرت تو اینترنت فراوونه و اگر جستجو کنی بدست میاری ...
به نظرم قبلش باید دیدگاهتو نسبت به مهاجرت روشن کنی اونوقت راحت میتونی مقصد و روش رسیدن رو پیدا کنی
شاید نکته سومی که تو اون پست باید میگفتم و جا فتاد اینه که :

3- امریکا همه دنیا نیست ... شاید باشن کشورهایی که نیاز ما از مهاجرت و برآورده میکنن
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، پرسپولیس6 ، jsmlz ، alirezanz

خواستم یه مطلب تکراری رو باز تکرار کنم
من از اون دسته آدمایی هستم که از زمانیکه فرم درخواست لاتاری کاغذی بود و با پست رد و بدل میشد ثبتنام میکردم ...
معمولا وقتی نتایج اعلام میشه به احتمال 99/99 درصد با جمله معروف HAS NOT BEEN SELECTED روبرو میشید .. لحظه خیلی بدیه .... خیلی بد
چون با این صحنه بارها و بارها روبرو شدم .... در یک لحظه تمام خیالات و آرزوهام دود شده رفته هوا
خواستم  نصیحت برادرانه کنم خدمتتون :
1- با احتمال کمی که برای قبولی هست زیاد دل نبندید چون تخریبتون میکنه و فقط زمان از دست میدید .
2- راه رفتن فقط لاتاری نیست
لاتاری شیرینترین و در عین حال تلخترین راهه
لاتاری باید یکی از راههای انتخابی تون باشه .. اگر واقعا قصد مهاجرت دارید روی بقیه راهها بیشتر تمرکز کنید چون محتمل تر از لاتاری هستن

سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی و تجربه ایی که بیان کردید،ولی متاسفانه راه های دیگه خیلی زیاد هزینه بر هستش،یا شاید من نمیدونم،در صورت امکان بفرمایید راجع به بهترین راه های مهاجرت ی توضیح مختصر بدید
متشکرم

جلای وطن جان سلام ... راستش منم با شما هم دورم .. از همون سالهایی که کاغذی بود و سر و کار با اداره پست و پاکت نامه بود اسم مینوشتیم تا الان که الکترونیکی شده و دیجیتالی... منم بارها به این جمله نحص برخوردم ... ولی تا همین الان که شمارش تعداد ثبت ناما از دستم در رفته باز هم همون حس و حال اون موقع رو داره و کماکان جذابیتیش حفظ شده ... نه نا امیدم نه امیدوار ... راهه رفتن لاتاری نیست درسته ولی در عین حال بهترین و شیرین ترین راهه برای رسیدن به امریکا ... در مقایسه با راه های دیگه میگم و روی حرفم اصرار دارم که لاتاری بهترین و کم دردسرترینه حداقل برای شرایط من 

همه دنیا امریکا هست و هیچ جا هم امریکا نمیشه ... من ۱۴ - ۱۵ سال از عمرمو رفتم یک کشور دیگه .. بهترین تحصیل، بهترین شغل، بهترین درآمد و بهترین رفاه ... اما باز هم نه، امریکا نمیشه .. کشورهای اروپایی کسل کنندست، بری باز هم دلت به امریکاست و بس بخصوص الان که شهروند اروپایی بودن و داشتن پاس اروپایی مزیت آنچنانی محسوب نمیشه نسبت به قبل ( با توجه به قانون جدید معافیت ویزای امریکا ) 

راههای دیگه هم سخت تره هم زمان بر هم هزینه بر .. 

بزن زنگو به افتخار منتظران لاتاری ۲۰۱۷ 

Wink
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، sheghi ، bia2mob ، aram_hpanahi ، avenger ، jsmlz ، alirezanz
(2016-01-23 ساعت 00:27)milade نوشته:  
(2016-01-22 ساعت 20:24)amir2017 نوشته:  [عکس: hjuiu0k21sh4.png]
حقیقت اینه که این تصویر اشتباهه.
در اصل شما وقتی میگی میخوای انجامش بدی تا هدف راه طولانی داری که این وسط همون شکست هست.
متاسفانه ما ایرانی ها هم که خوب اهل جا زدن.
اگر به بیان برنامه نویسی ام بخوام بگم:
کد:
While(notSuccess){
Try();
if(die)
break;
}

امیدوارم همه دوستان موفق باشند.

در اصل شما وقتی میگی میخوای انجامش بدی تا هدف راه طولانی داری که این وسط همون شکست هست.
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای هدف باید تلاش کرد دیگه
ارام ارام و پیوسته 
پس نمیشه گفت شکسته
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، milade ، jsmlz
(2016-01-23 ساعت 05:17)aram_hpanahi نوشته:  ی سوال دیگه تو سایت جایی هست که راجع به شهر و ایالتهای مختلف بحث و توضیحاتی باشه که بنده کمتر مزاحم اوقات شما و دیگر دوستان باشم؟
چون همین شهر شارلوت رو جستجو کردم و به نتیجه ایی نرسیدم
متشکرم

سلام بله دوست عزيز دو تا لينک پايين ميتونه مفيد باشه واستون.
http://bit.ly/1ZUqOTH
http://bit.ly/1Tg8WgN
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، aram_hpanahi ، jsmlz ، نسل سوخته
(2016-01-23 ساعت 15:48)shanks نوشته:  
(2016-01-22 ساعت 23:27)kkr200 نوشته:  میخوام یه پست بذارم
یه نقطه رو معرفی کنم که اگه یک روز به عمرم هم مونده باشه باید برم تو اون روز

جای خیلی سرسبزی هم نیست و هوای خوبی هم نداره ولی ...

دره مرگ : Death Valley

گرم ترین و خشک ترین و پایین ترین نقطه آمریکا توی این دره هست(86 متر زیر سطح دریا)

یه فورد موستانگ / شورولت چارجر یا چلنجر و یه دره مرگ و ...

نظر شما چیه؟
اگه آمریکا برین میرین اینجا؟
چند وقت بعد از ورودتون میرین؟

فقط یه ماشین برو مثل همین فورد موستانگ یا پورشه جی تی 911 یا نیسان جی تی ار خلاصه یه چی که اسفالت بکنه گازش بگیری بری حالشو ببری البته با احتیاط

نیسان جی تی که یه استایل زندگی توی آمریکاست Big Grin
GT Life Style Big Grin

والا بوشهر با دمای 54 درجه 2-3 درجه از این بیابون سرد نر هست، خیابونش هم که خیابون نیست با این وجود تو سرعت 220 مشکلی نداشتیم اونم با ماشین کره ای
حالا ماشین آمریکایی تو 56-7 درجه مشکلی نداره، گازشو بگیر حالشو ببر
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، aram_hpanahi ، jsmlz
بیاین از امروز به خودمون قول بدیم که هیچ کسیو نصیحت نکنیم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: sheghi ، tenardie2bai ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، dv2017 ، jalayevatan ، jsmlz
پ.ن عایا شمارش معکوس دو رقمی شده؟ وقت نوشتن سفرنامس
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، sheghi ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، jsmlz
(2016-01-23 ساعت 22:59)someonelikeyou نوشته:  پ.ن عایا شمارش معکوس دو رقمی شده؟ وقت نوشتن سفرنامس

یه کم دیگه مونده تا دو رقمی شدن

دقیقا 9 ساعتِ دیگه Smile
تشکر کنندگان: sheghi ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، jsmlz
یه سفر بریم سانفرانسیسکو
برای اونایی که میخوان اینجا زندگی کنن
[عکس: dg6wo3a3q0iidq1xlakt.jpg]
سانفرانسیسکو یکی از آزاد ترین شهر های آمریکاست و یکی از بهترین شهر ها از نظر سیستم حمل و نقل عمومی هست
بعد از نیویورک دومین شهر پر جمعیت آمریکاست، 27 مایل تا اقانوس ارام فاصله داره
هواش که معتدل هست (مدیترانه ای) به خاطر گردش هوا حتی توی تابستون هم هواش گرم نیست و زمستونش هم سرد نیست که نشه رفت بیرون

سانفرانسیسکو یکی از شهر هایی هست که درآمد خیلی زیادی از توریست ها کسب میکنه پس یکی از شغل هایی که میتونین به صورت ازاد داشته باشین راهنمای سفر توی سانفرانسیسکو هست

خب جاهای معروف

پل گلدن گیت
[عکس: qu02ch3eyoi5tgcntlbm.jpg]
این پل نمادِ سانفرانسیسکو هست و میشه گفت بعد از مجسمه آزادی نمادِ آمریکاست
یکی از بناهای معروف و تاریخی و هنر معماری این شهر
یه مرکز بازدیدکنندگان داره که تاریخ این پل رو توش میتونین متوجه شین
یکی از موزه های والت دیزنی هم توی همین محل قرار داره
تفرجگاه ملی گلدن گیت هم که حتما باید رفت که کلی تفریح داره و یه چشم انداز خوب هم داره
یادتون نره واسه ما هم عکس بفرستین

_________________---------------------_________________---------------------_________________---------------------_________________

[عکس: zdjv7f4ph29o4084zbog.jpg]
اگه گلدن گیت رفتین پس کریسی فیلد هم باید برین
یه تفرجاه چسبیده به پل که یه ساحل با صفا داره و فضای سبز و رستوران و اسکله برای ماهیگیری هم داره
همچنین اگه اینجا رفتین دیدین یه سری چیزا تو هوا هست فک نکنین فضایی ها حمله کردن یه مدل بازی هست که توی کریسی فیلد خیلی میبینین
(دو نفر یه چی مثه بشقاب سمت هم پرت میکنن :|)

_________________---------------------_________________---------------------_________________---------------------_________________

[عکس: 3xctjjti5bxfbmti45yn.jpg]
مکان بعدی: کاخ هنر های زیبا
این کاخ به سبک روم باستان ساخته شده و باقی مونده نمایشگاه بین المللی پاناما هست
یکی از خوش منظره ترین جاهای شهر هم بنای بیرون این نمایشگاه هست که یه تالاب هم داره که میتونین روی چمن های دورش یه پیک نیک باحال خانواده یا دوستاتون رو مهمون کنین

[عکس: moc5nxw8ggvou941bo3g.jpg]
جای بعدی هم یه حس غریبی بهتون میده
آلکاتراز
شاید اسمشو شنیده باشین، یه زندان معروف توی آمریکا که البته الان فعالیتی نداره پس با خیال راحت برین و بازدید کنین
این زندان جای روانی ترین جنایتکارا بوده و حالا شما میتونین ببینین کجا نگهشون میداشتن
بازدید از این مکان رایگان هست ولی برای رفتن به این جزیره باید قایق اجاره کرد
البته یه روش دیگه هست که میتونین تا اونجا شنا کنین Big Grin
یا اینکه توی تور ها ثبت نام کنین و با هزینه مناسب تر با راهنمای تور همسفر شین و اطلاعات جالبی به دست بیارین

بازدید از
تفریحگاه آبی Warf، اسکله ماهیگیران Warrenton، اسکله 39 و میدان جیراردلی(Ghirardelli)

این مکانها یه محله توی طول اسکله رو شامل میشن که یکی از محبوب ترین نقطه های شهر هست
نوازنده های خیابونی، مغازه های خرید سوغاتی و یه سری رستوران که اگه از پس هزینه هاشون براومدین یه عکس هم از غذاهاش به من بدین Big Grin
البته کیفیتشون شاید نصفِ قیمتاش باشه، همون سخن سابق: سرِ گردنه هست

[عکس: dbisx4bm1o56afiq1ykg.jpg]
منطقه Mission، البته به سری فیلم Mission Impossible ربطی نداره (شاید هم داره)
یه منطقه رویایی و شگفت انگیز که میتونین شب رو اونجا سپری کنین
یه چشم انداز خیلی خوب هم به شهر داره
غذاهای مکزیکی خیلی خوبی داره، امیدوارم دوست داشته باشین

[عکس: s7zguthfzzrl3d60b2ui.jpg]
سانفرانسیسکویی نیستید اگه سوار تراموای برقی نشین

[عکس: vgh5tifl2tge9ve9v9ff.jpg]
خیابونِ لومپارد
سوار تراموا شدین ولی یادتون نره نزدیک خیابون لومپارد پیاده شین، پیچ در پیچ ترین خیابونِ جهان اینجاست
آخــــی یادِ بازی GTA افتادم
روندن ماشین تو این خیابون و سرازیریش یه چالش هست برای خودش Big Grin

[عکس: lk85mrtajf2x0f78s0i9.jpg]
محل بعدی: کویت تاور
این برج روی تپه تلگراف ساخته شده که هدفش فقط و فقط زیبا کردن شهر بوده و هیچ ارزش قانونی دیگری ندارد
از ویژگی های این برج میشه به 27 اثر نقاشی از هنرمندای متفاوت اشاره کرد که روی دیوارش کشیده شدن و توی طبقه همکف قرار داره
و با یه هزینه 8 دلاری میتونین برین بالا و با یه دید 360 درجه تمام شهر رو ببینین
http://8pic.ir/images/v5erdqx128i6hqnj89y2.jpg

[عکس: xl0wczhu33t0c8fzmlie.jpg]
محله چینی ها:
بعد از نیویورک محله چینی ها توی سانفرانسیسکو بزرگترین جماعتِ چشم بادمی های آمریکا محسوب میشه
(2016-01-24 ساعت 00:28)kkr200 نوشته:  یه سفر بریم سانفرانسیسکو
برای اونایی که میخوان اینجا زندگی کنن
[عکس: dg6wo3a3q0iidq1xlakt.jpg]
سانفرانسیسکو یکی از آزاد ترین شهر های آمریکاست و یکی از بهترین شهر ها از نظر سیستم حمل و نقل عمومی هست
بعد از نیویورک دومین شهر پر جمعیت آمریکاست، 27 مایل تا اقانوس ارام فاصله داره
هواش که معتدل هست (مدیترانه ای) به خاطر گردش هوا حتی توی تابستون هم هواش گرم نیست و زمستونش هم سرد نیست که نشه رفت بیرون

سانفرانسیسکو یکی از شهر هایی هست که درآمد خیلی زیادی از توریست ها کسب میکنه پس یکی از شغل هایی که میتونین به صورت ازاد داشته باشین راهنمای سفر توی سانفرانسیسکو هست

خب جاهای معروف

پل گلدن گیت
[عکس: qu02ch3eyoi5tgcntlbm.jpg]
این پل نمادِ سانفرانسیسکو هست و میشه گفت بعد از مجسمه آزادی نمادِ آمریکاست
یکی از بناهای معروف و تاریخی و هنر معماری این شهر
یه مرکز بازدیدکنندگان داره که تاریخ این پل رو توش میتونین متوجه شین
یکی از موزه های والت دیزنی هم توی همین محل قرار داره
تفرجگاه ملی گلدن گیت هم که حتما باید رفت که کلی تفریح داره و یه چشم انداز خوب هم داره
یادتون نره واسه ما هم عکس بفرستین

[عکس: zdjv7f4ph29o4084zbog.jpg]
اگه گلدن گیت رفتین پس کریسی فیلد هم باید برین
یه تفرجاه چسبیده به پل که یه ساحل با صفا داره و فضای سبز و رستوران و اسکله برای ماهیگیری هم داره
همچنین اگه اینجا رفتین دیدین یه سری چیزا تو هوا هست فک نکنین فضایی ها حمله کردن یه مدل بازی هست که توی کریسی فیلد خیلی میبینین
(دو نفر یه چی مثه بشقاب سمت هم پرت میکنن :|)

[عکس: 3xctjjti5bxfbmti45yn.jpg]
مکان بعدی: کاخ هنر های زیبا
این کاخ به سبک روم باستان ساخته شده و باقی مونده نمایشگاه بین المللی پاناما هست
یکی از خوش منظره ترین جاهای شهر هم بنای بیرون این نمایشگاه هست که یه تالاب هم داره که میتونین روی چمن های دورش یه پیک نیک باحال خانواده یا دوستاتون رو مهمون کنین

[عکس: moc5nxw8ggvou941bo3g.jpg]
جای بعدی هم یه حس غریبی بهتون میده
آلکاتراز
شاید اسمشو شنیده باشین، یه زندان معروف توی آمریکا که البته الان فعالیتی نداره پس با خیال راحت برین و بازدید کنین
این زندان جای روانی ترین جنایتکارا بوده و حالا شما میتونین ببینین کجا نگهشون میداشتن
بازدید از این مکان رایگان هست ولی برای رفتن به این جزیره باید قایق اجاره کرد
البته یه روش دیگه هست که میتونین تا اونجا شنا کنین Big Grin
یا اینکه توی تور ها ثبت نام کنین و با هزینه مناسب تر با راهنمای تور همسفر شین و اطلاعات جالبی به دست بیارین

بازدید از
تفریحگاه آبی Warf، اسکله ماهیگیران Warrenton، اسکله 39 و میدان جیراردلی(Ghirardelli)

این مکانها یه محله توی طول اسکله رو شامل میشن که یکی از محبوب ترین نقطه های شهر هست
نوازنده های خیابونی، مغازه های خرید سوغاتی و یه سری رستوران که اگه از پس هزینه هاشون براومدین یه عکس هم از غذاهاش به من بدین Big Grin
البته کیفیتشون شاید نصفِ قیمتاش باشه، همون سخن سابق: سرِ گردنه هست

[عکس: dbisx4bm1o56afiq1ykg.jpg]
منطقه Mission، البته به سری فیلم Mission Impossible ربطی نداره (شاید هم داره)
یه منطقه رویایی و شگفت انگیز که میتونین شب رو اونجا سپری کنین
یه چشم انداز خیلی خوب هم به شهر داره
غذاهای مکزیکی خیلی خوبی داره، امیدوارم دوست داشته باشین

[عکس: s7zguthfzzrl3d60b2ui.jpg]
سانفرانسیسکویی نیستید اگه سوار تراموای برقی نشین

[عکس: vgh5tifl2tge9ve9v9ff.jpg]
خیابونِ لومپارد
سوار تراموا شدین ولی یادتون نره نزدیک خیابون لومپارد پیاده شین، پیچ در پیچ ترین خیابونِ جهان اینجاست
آخــــی یادِ بازی GTA افتادم
روندن ماشین تو این خیابون و سرازیریش یه چالش هست برای خودش Big Grin

[عکس: lk85mrtajf2x0f78s0i9.jpg]
محل بعدی: کویت تاور
این برج روی تپه تلگراف ساخته شده که هدفش فقط و فقط زیبا کردن شهر بوده و هیچ ارزش قانونی دیگری ندارد
از ویژگی های این برج میشه به 27 اثر نقاشی از هنرمندای متفاوت اشاره کرد که روی دیوارش کشیده شدن و توی طبقه همکف قرار داره
و با یه هزینه 8 دلاری میتونین برین بالا و با یه دید 360 درجه تمام شهر رو ببینین
http://8pic.ir/images/v5erdqx128i6hqnj89y2.jpg

[عکس: xl0wczhu33t0c8fzmlie.jpg]
محله چینی ها:
بعد از نیویورک محله چینی ها توی سانفرانسیسکو بزرگترین جماعتِ چشم بادمی های آمریکا محسوب میشه

اون gta خوب گفته مخصوصا میشد از همون پل معروف رقت لاس وگاس بعدش بریم لس انجلس  Smile
تشکر کنندگان: jsmlz ، alirezanz
(2016-01-23 ساعت 17:30)jalayevatan نوشته:  

متشکرم

گاهی فقط می خوایی از مبدا بری ... به هر جایی که بشه رفت
گاهی مقصد اونقدر شیرینه که میکشونه میبردت
من مشاور مهاجرت نیستم و راههای مهاجرت و در حد خودم و نیازها و تواناییهای خودم بررسی و تحقیق کردم و به نتایج قابل قبولی رسیدم .. اطلاعات و راههای مهاجرت تو اینترنت فراوونه و اگر جستجو کنی بدست میاری ...
به نظرم قبلش باید دیدگاهتو نسبت به مهاجرت روشن کنی اونوقت راحت میتونی مقصد و روش رسیدن رو پیدا کنی
شاید نکته سومی که تو اون پست باید میگفتم و جا فتاد اینه که :

3- آمریکا همه دنیا نیست ... شاید باشن کشورهایی که نیاز ما از مهاجرت و برآورده میکنن

سلام دوست گرامی درسته که اریکا همه دنیا نیست،ولی لاتری بهترین و بی هزینه ترین و کم زمان ترین راه برای مهاجرت،هدف من رفتن
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz
Big Grin 
(2016-01-24 ساعت 04:45)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-01-23 ساعت 17:30)jalayevatan نوشته:  
(2016-01-23 ساعت 17:06)aram_hpanahi نوشته:  سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی و تجربه ایی که بیان کردید،ولی متاسفانه راه های دیگه خیلی زیاد هزینه بر هستش،یا شاید من نمیدونم،در صورت امکان بفرمایید راجع به بهترین راه های مهاجرت ی توضیح مختصر بدید
متشکرم

گا- آمریکا همه دنیا نیست ... شاید باشن کشورهایی که نیاز ما از مهاجرت و برآورده میکنن

سلام دوست گرامی درسته که اریکا همه دنیا نیست،ولی لاتری بهترین و بی هزینه ترین و کم زمان ترین راه برای مهاجرت،هدف من رفتن

سلام خدمت همه بزرگواران
اگر لاتاری بد بود که خودم از عهد عطیق اسیرش نمیشدم ... امیدوارم منظور عرایض بنده رو گرفته باشید وگرنه قصد جسارت به تصمیم دوستان نبود

[url=/post-12.aspx][/url]
من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم

تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، jsmlz ، alirezanz
فقط 99 روز مونده

امیدوارم امسال با هم جزو برنده ها باشیم

[عکس: 3srqvxb7kqhaz6wo4q0f.jpg]
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
سلام و درود خدمت تک تک شما خوبان

از صمیم قلب از خدا میخوام که تا چند ماه دیگر  تک تک شما با  این صفحه مواجه بشید

با آرزوی موفقیت و سلامتی  برای اعضای خوب مهاجرسرا

[عکس: f04l_2014_04_21_112015_scroll_b.jpg]
(2016-01-23 ساعت 21:36)amir2017 نوشته:  
(2016-01-23 ساعت 00:27)milade نوشته:  حقیقت اینه که این تصویر اشتباهه.
متاسفانه ما ایرانی ها هم که خوب اهل جا زدن.
اگر به بیان برنامه نویسی ام بخوام بگم:
کد:
While(notSuccess){
Try();
if(die)
break;
}

امیدوارم همه دوستان موفق باشند.

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای هدف باید تلاش کرد دیگه
ارام ارام و پیوسته 
پس نمیشه گفت شکسته
بله.
اما تصمیم گیری و خواستن میتونه در کمتر از ثانیه رخ بده اما مصمم بودن و اینکه با یک شکست جا نزدن مهم تر هست.
چراکه ما شاید خواهان چیزی هم باشیم اما با کمی طولانی شدن مسیر و یا شکست مقطعی، قطع امید کنیم.

بنابراین این تصویر اگر یک خط طولانی رو بین هدف و خواستن میکشید که این خط با چاله هایی همراه بود بهتر میشد!

پایدار باشید.
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، amir2017 ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان