کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-01-25 ساعت 01:21)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 00:41)Pakpourasghar نوشته:  احتمال اخذ ویزا در لاتاری (میانگین احتمال جهانی و ایران) :

در لاتاری ۲۰۱۴ ، شانس اخذ ویزا در دنیا به صورت میانگین ۱ به ۲.۶۸۷ بوده،
که اختصاصا برای ایران ، این شانس ۱ به ۲.۵۲۵ بوده است.
در لاتاری ۲۰۱۳ ، شانس اخذ ویزا در دنیا به صورت میانگین ۱ به ۲.۰۰۹ بوده،
که اختصاصا برای ایران ، این شانس ۱ به ۱.۵۸۵ بوده است.
در لاتاری ۲۰۱۲ ، شانس اخذ ویزا در دنیا به صورت میانگین ۱ به ۲.۹۰۲ بوده،
که اختصاصا برای ایران ، این شانس ۱ به ۱.۸۳۴ بوده است.
در لاتاری ۲۰۱۱ ، شانس اخذ ویزا در دنیا به صورت میانگین ۱ به ۱.۹۷۶ بوده،
که اختصاصا برای ایران ، این شانس ۱ به ۱.۳۹۳ بوده است.
در لاتاری ۲۰۱۰ ، شانس اخذ ویزا در دنیا به صورت میانگین ۱ به ۲.۰۰۳ بوده، که اختصاصا برای ایران ، این شانس ۱ به ۱.۴۹۵ بوده است.

منبع امارSadبا اجازه اقا مدير)

http://travel.state.gov/content/visas/en...stics.html

یعنی از هر ۲.۵۲۵ نفر برنده ، فقط یک نفر ویزا گرفته در ایران...
سلام،
با تشکر از آمارتون ولی فکر میکنم درست نباشه!
چون کلا سالانه از ایران 4000 - 5000 نفرم که بخوان برنده بشن یعنی 3 نفر بیشتر ویزا نمیگیرن؟ :|
سلام.نه اشتباه نيست،اگه از هر پنج نفر برنده دو نفر ويزا بگيرن،اگه ايران پنج هزار برنده داشته باشه دو هزار نفر ويزا ميگيرن.اون مميزه پس ميشه از هر 2.5 نفر يک نفر ويزا ميگيره.
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
تشکر کنندگان: jsmlz
(2016-01-25 ساعت 01:21)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 00:41)Pakpourasghar نوشته:  احتمال اخذ ویزا در لاتاری (میانگین احتمال جهانی و ایران) :

در لاتاری ۲۰۱۰ ، شانس اخذ ویزا در دنیا به صورت میانگین ۱ به ۲.۰۰۳ بوده، که اختصاصا برای ایران ، این شانس ۱ به ۱.۴۹۵ بوده است.

یعنی از هر ۲.۵۲۵ نفر برنده ، فقط یک نفر ویزا گرفته در ایران...
دست شما درد نکنه برای آماری که فرمودید،دارم خون روی فرش رو تمیز میکنم آخه دلم بد جور افتاد
امضا تون واقعا نقش

خواهش ميکنم دوست عزيز،ممنون.
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.

یعنی از هر ۲.۵۲۵ نفر برنده ، فقط یک نفر ویزا گرفته در ایرا
سام .. ممنون از آمار خوبتون
به غیر از سال 2014 بقیه سالها شانس قبولی ایران خیلی خوب بوده مخصوصا سال 2011 که به 1به1 نزدیک شده .
امیدوارم امسال شانس دقیقا به 1به 1 برسه و هرکی اسمش در میاد بره
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، jsmlz
-->
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

تشکر کنندگان: sheghi ، babak_m ، hesam.sd ، crafcrab ، Elham usa ، jsmlz
(2016-01-25 ساعت 08:13)mahsa.darya نوشته:  با تشکر و سلام به مدیران گروه

من خودم برنده ۲۰۱۴ هستم Smile

امیدوارم همتون قبول بشین خیلی‌ ذوق داره

هرسال خواهر برادرو رو هم ثبتنام می‌کنم امسال هم بیصبرانه منتظر اعلام نتیجها هستم

موفق باشین همگی

شما که میتونین از اونجا برای اعضای خانوادتون اقدام کنین چه نیازی به لاتاری هست دیگه!!!
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
(2016-01-21 ساعت 00:04)kkr200 نوشته:  
(2016-01-20 ساعت 22:06)meraj-fallahi نوشته:  کی کی ار 200 عزیز ! اونقد مطالب قشنگ و جالبی میزاری و انرژی خوبی داری که ادم شوق گذشته اش بیدار میشه Big Grin ولی خوب بازم اون  جمله لعنتی هز نات بین سلکتد یاد ادم میفته اعصابش خرد میشه ...

پاینده  باشی برادرم ؛ ایشالله که قبول بشی بری شارلوت
----
من اولین بار که برای لاتاری 2012 ثبت نام کردم , قصدم این بود که بعد قبولی برم لس انجلس ! ولی بعد تحقیقات فراوان دیدم گرونه و به تعداد زیادی ایرانیه رو مخ داره Big Grin بعد فرمون رو پیچوندم سمت میامی که دیدم ای دل غافل اینجا از لس انجلسم گرونتره Big Grin کلیم تبعه غیر قانونی از کشورای آمریکای جنوبی داره ...
بعد نیویورک , سانفرانسیسکو , سن دیگو , ساکرامنتو و در اخر هم واشنگتن ...
الان تصمیم گرفتم اول قبول شم و رفتنم اوکی شه ! بعدا شهرو انتخاب میکنیم حالا Big Grin =))))
-------
تا یادم نرفته به دانوش عزیز هم تبریک بگم
مرسی که فرصت میذاری و میبینی
اون جمله که جزیی از کارِ یه جور وابستگی احساسی داره به ما Big Grin
همچنین، انشالا با هم میریم امسال

راستش اینکه سرحالم و پرانرژی دلیلش بار اول یا دوم نیست که ثبت نام کردم
از موقعی که ثبت نام کردم تا لحظه ای که نتایج میخواد بیاد 6 ماه میشه، ممکنه اصلا هم قرار نباشه برنده بشما
ولی وقتی فکر میکنم که خب حالا این 6 ماه هم گذشت و من برنده نشدم و طبیعتا ناراحت هم شدم
اون 6 ماه رو چرا شاد نبودم؟
جوابِ اونایی که میگن اینجوری اوج میگیری و بعدا ضربه بدی میخوری هم بدم که هیچ هم اینجوری نیست
حالا اوج هم نگرفتم، بعدا وجدان خودم ناراحته که شاید اگه امیدوار بودی و و و و شرایط فرق میکرد

اگه امسال برنده نشم، حداقل خاطراتِ شادی دارم که کنار شماها شکل گرفته، 20 سال بی تفاوت زندگی کردیم به هیچی نرسیدیم، بذار 6 ماه یه موضوعی مهم باشه و بعدش ضربه بخوریم، کی به کیه Big Grin

من که اولش میرم شارلوت یه سگِ هاسکی میخرمBig Grin بعدش که کار پیدا شد و درآمدمون در شرایطی بود که بتونم 1000$ بتونم کرایه خونه بدم با یه خانواده آمریکایی هم خونه میشم، البته باز هم تلاش میکنیم این خانواده توی شارلوت یافت بشه -_-
دوست عزیز واقعا که مطالبی که میذاری هم مفیده و هم یه شور و حال عجیبی داره . من که می خونم انرژی می گیرم ولی فکر کنم پستات جادوییه . بهر حال امیدوارم  که جزو برندگان امسال باشی با هم بریم سرزمین آرزوها.
ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﻱ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺭﻭ ﺻﺮﻑ ﻳﺎﻓﺘﻦ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻲ ﻣﻲ ﻛﻨﻴﻢ ﺩﺭﻳﻎ ﻛﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻲ ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﻳﻲ ﺑﻮﺩﻩ ﻛﻪ ﺣﺎﻻ ﺗﻠﻒ ﺷﺪﻩ ـ
[عکس: 23zv3h5dl8mp.png]
يک امارکلى تر از ويزاهاى صادر شده،همونطور ک مشخصه ويزاى گوناگونى 2015 سه هزار کمتر از 2014 ولى امار کل ويزا ها هر ساله رو به رشده.
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، jsmlz
Heart 
تعدادی حشره کوچولو تو مردابی زندگی میکردند.آنها تمام مدت از این ترس داشتند که از آب بیرون روند وبمیرند.یک روز یکی از آنها بر اساس ندای درونی از ساقه یک علف شروع به بالا رفتن کرد.
همه فریاد میزدند که مرگ تنها چیزیست که عایدت می شود.چون هر حشره ای که بیرون رفته بود دیگر برنگشته بود.
حشره ترس رو کنار گذاشت وبالا وبالاتر رفت وقتی به سطح آب رسید نور آفتاب تن خسته او را نوازش دادواو که از فرط خستگی دیگر رمقی نداشت روی برگ آن گیاه خوابید.
وقتی بیدار شد به یک سنجاقک تبدیل شده بود.حس پرواز پاداش بالا امدن او بود سنجاقک بر فراز برکه شروع به پرواز کردوپرواز چنان لذتی به او داد که با زندگی در برکه قابل مقایسه نبود.
تصمیم داشت برگرددوبه دوستانش هم بگوید که بالای ساقه ها کسی نمیمیرد ولی نمی توانست وارد آب شود چون به موجود دیگری تبدیل شده بود.
شاید بیرون رفتن از شرایط امن برای خیلی از ما ترسناک باشه ولی حتما با تکامل همراه است
امیدوارم برای همه ما که قصد رفتن وتغییر رو داریم خدا یه ساقه باریک وزیبا بفرسته تا ما هم از اون بالا بریم ولذت پرواز رو حس کنیم[عکس: wink.png]
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
(2016-01-25 ساعت 15:36)نسل سوخته نوشته:  تعدادی حشره کوچولو تو مردابی زندگی میکردند.آنها تمام مدت از این ترس داشتند که از آب بیرون روند وبمیرند.یک روز یکی از آنها بر اساس ندای درونی از ساقه یک علف شروع به بالا رفتن کرد.
همه فریاد میزدند که مرگ تنها چیزیست که عایدت می شود.چون هر حشره ای که بیرون رفته بود دیگر برنگشته بود.
حشره ترس رو کنار گذاشت وبالا وبالاتر رفت وقتی به سطح آب رسید نور آفتاب تن خسته او را نوازش دادواو که از فرط خستگی دیگر رمقی نداشت روی برگ آن گیاه خوابید.
وقتی بیدار شد به یک سنجاقک تبدیل شده بود.حس پرواز پاداش بالا امدن او بود سنجاقک بر فراز برکه شروع به پرواز کردوپرواز چنان لذتی به او داد که با زندگی در برکه قابل مقایسه نبود.
تصمیم داشت برگرددوبه دوستانش هم بگوید که بالای ساقه ها کسی نمیمیرد ولی نمی توانست وارد آب شود چون به موجود دیگری تبدیل شده بود.
شاید بیرون رفتن از شرایط امن برای خیلی از ما ترسناک باشه ولی حتما با تکامل همراه است
امیدوارم برای همه ما که قصد رفتن وتغییر رو داریم خدا یه ساقه باریک وزیبا بفرسته تا ما هم از اون بالا بریم ولذت پرواز رو حس کنیمعال
عالی بود مرسی(-:
رود خانه ها می دانند که عجله ای در کار نیست

ما روزی به مقصد خواهیم رسید! Wink
امیلن
تشکر کنندگان: نسل سوخته ، jsmlz
دوستان یه سریال خفن معرفی کنید ببینیم زبانمون تقویت شه...
تشکر کنندگان: jalayevatan
(2016-01-25 ساعت 21:12)babak_m نوشته:  دوستان یه سریال خفن معرفی کنید  ببینیم  زبانمون تقویت شه...

سریال که تنوع زیادی دارد شما چه مدل سریال دوست داری پلیسی اکشن کمدی تخیلی اجتماعی .....
خوبی سریال اونور ابی اینه که برا هر سلیقه ای سریالشو دارن ..درضمن سریال به روز که در حال پخش یا سریال های که تموم شدن 
یه چندتا نمونه فعلا میگم 
کمدی : The big Bang Theory     نوع زبان کاربردی بیشتر اکادمیکه و خیلی برای کسایی که بخوان تافل یا ایلتس امتحان بدن مفید میتونه باشه بخصوص شخصیت شلدون کوپر

بقیه ژانر ها 
The walking dead
Person of Interest 
The Blacklist
Shameless 
Forever 
Suits
البته اینارو خودم دنبال میکنم چند تا سریال دیگه هست که فوق العاده عالی هستند ولی  بدرد کسی که تازه بخواد زبان کار کنه ممکنه نیاد و یه جورایی با لهجه مشکل پیدا کنه 
Game of Thrones

True Detective

The Vikings 

و در اخر دوست عزیز اینقدر تنوع سریال بالا است که ادم اصن گیج میشه کدوم رو ببینه
روزهای خوب هم میاد ، فقط دادیم چین بسازه ارزون دربیاد

DV 2010‎ ‎- ‎DV ‎2011 - DV 2012 -DV 2013 - DV 2014 - DV 2015 -‎
DV‎ ‎2016
-    DV 2017‎
‎DV ‎2018

تشکر کنندگان: babak_m ، aram_hpanahi ، jalayevatan ، jsmlz
(2016-01-25 ساعت 12:16)kkr200 نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 08:13)mahsa.darya نوشته:  با تشکر و سلام به مدیران گروه

من خودم برنده ۲۰۱۴ هستم Smile

امیدوارم همتون قبول بشین خیلی‌ ذوق داره

هرسال خواهر برادرو رو هم ثبتنام می‌کنم امسال هم بیصبرانه منتظر اعلام نتیجها هستم

موفق باشین همگی

شما که میتونین از اونجا برای اعضای خانوادتون اقدام کنین چه نیازی به لاتاری هست دیگه!!!

دوست عزیز اگه اشتباه نکنم  کسی از طریق خواهر یا برادر بخواد اقدام کنه یه 10 سالی باید منتظر باشه تا بتونه بره مصاحبه و ویزا و گرین کارت بگیره
روزهای خوب هم میاد ، فقط دادیم چین بسازه ارزون دربیاد

DV 2010‎ ‎- ‎DV ‎2011 - DV 2012 -DV 2013 - DV 2014 - DV 2015 -‎
DV‎ ‎2016
-    DV 2017‎
‎DV ‎2018

(2016-01-25 ساعت 22:04)taptan نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 21:12)babak_m نوشته:  دوستان یه سریال خفن معرفی کنید  ببینیم  زبانمون تقویت شه...

سریال که تنوع زیادی دارد شما چه مدل سریال دوست داری پلیسی اکشن کمدی تخیلی اجتماعی .....
خوبی سریال اونور ابی اینه که برا هر سلیقه ای سریالشو دارن ..درضمن سریال به روز که در حال پخش یا سریال های که تموم شدن 
یه چندتا نمونه فعلا میگم 
کمدی : The big Bang Theory     نوع زبان کاربردی بیشتر اکادمیکه و خیلی برای کسایی که بخوان تافل یا ایلتس امتحان بدن مفید میتونه باشه بخصوص شخصیت شلدون کوپر

بقیه ژانر ها 
The walking dead
Person of Interest 
The Blacklist
Shameless 
Forever 
Suits
البته اینارو خودم دنبال میکنم چند تا سریال دیگه هست که فوق العاده عالی هستند ولی  بدرد کسی که تازه بخواد زبان کار کنه ممکنه نیاد و یه جورایی با لهجه مشکل پیدا کنه 
Game of Thrones

True Detective

The Vikings 

و در اخر دوست عزیز اینقدر تنوع سریال بالا است که ادم اصن گیج میشه کدوم رو ببینه
خداوند انشالله الطاف خود را همین دنیا نقدا برایتان کارت به کارت کند ...

ضمن تشکر از پیشنهاد های دوستمون

پیشنهاد های من سریال های کمدی هستن، چون با احساسات مردم نزدیک تر هستن
سریال Friends با 11 فصل یکی از بهترین سریال هایی هست که دیدم تا الان
البته که سریال های اکشن خیلی خوبن ولی به نظرِ من هر چی سریال ساده تر و دیالوگ ها عمومی تر باشه بهتره

سریال هایی که مضوعات باز دارن

شما یه سریال جنایی رو در نظر بگیر، در تمام مدت حول یه محور میچرخه داستان و اونم یه ماجرای جنایی هست
ولی برای مثال سریال دوستان هر قسمت یه داستان با دیالوگ های خوب

نظرِ من سریال های
Friends
New Girl
Two and a Half Man

هست
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، dv2017 ، babak_m ، jsmlz
امروز اینقدر بار مشکلاتم سنگین شد که تصمیم گرفتم از مرز ایران تا خودِ دبی رو شنا کنم اونم زیر آبی...

امیدوارم خدا هم شاهدِ این اتفاقات باشه و دستِ منو به همراه شما توی این انتخابات بگیره (منظور همون لاتاری هست برداشتِ س ی .. ا ... س ی نکنید )
تشکر کنندگان: avenger ، sheghi ، jsmlz ، shahram LA ، behjan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان