کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
امشب به طور مشکوکی ساعت فیزیولوژیکم با شرق امریکا تنظیم شده

خابم نمیبره
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، aram_hpanahi ، jsmlz ، dv2017 ، msr839 ، roadhog ، sheghi
(2016-01-29 ساعت 03:10)someonelikeyou نوشته:  امشب به طور مشکوکی ساعت فیزیولوژیکم با شرق آمریکا تنظیم شده

خابم نمیبره

این درجه خلوص بالا رو میرسونه ... به قول خارجیا welcome to the club
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، someonelikeyou ، alirezanz
(2016-01-29 ساعت 03:10)someonelikeyou نوشته:  امشب به طور مشکوکی ساعت فیزیولوژیکم با شرق آمریکا تنظیم شده

خابم نمیبره

من هر شب به وقت اونجا تنظیمم
اگر به امشبه زیاد جدی نگیر ولی اگر مداوم شد اون وقت یه چیزی
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، someonelikeyou ، alirezanz
والا من که 15 ساله بدنم رو ساعت اونجا کار میکنه
میترسم برم اونجا هم بدنم به وقت اینجا کار کنه
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: msr839 ، storagemeter ، jsmlz ، sheghi ، bambo_26 ، alirezanz
فقط 95 روز دیگه مونده

http://www.timeanddate.com/countdown/lau...nt=cursive
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: msr839 ، storagemeter ، jsmlz ، sheghi
Wink 
سلام بچه ها
يه سوال!!!
شما هم عين من فک ميکنين قبول ميشين امسال؟
نميدونم چى شده اصلا!
فک ميکنم تو امريکام.
راستش اين حس از ديشب ک يک دقيقه از تولدم گذشته بود زلزله اومد چند برابر شده!!!!
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
تشکر کنندگان: jsmlz ، alirezanz
Bell 
مثل اینکه ایجاد خط پرواز مستقیم به آمریکا تکذیب شد Sad
می گذرد ...
تشکر کنندگان: jsmlz
Big Grin 
(2016-01-29 ساعت 12:41)Pakpourasghar نوشته:  سلام بچه ها
يه سوال!!!
نميدونم چى شده اصلا!
فک ميکنم تو امريکام.

والا من از همون 2012 که ثبت نام می کردم تا الان این حس رو داشتم ولی نمیدونم چرا موقع اعلام نتایج ضایع می شدم Big Grin
می گذرد ...
تشکر کنندگان: jsmlz ، dv2017 ، mehre cyrus ، jalayevatan ، behjan ، alirezanz
(2016-01-29 ساعت 04:28)نسل سوخته نوشته:  فقط 95 روز دیگه مونده

http://www.timeanddate.com/countdown/lau...nt=cursive

لینک مشکل داره
از این لینک استفاده کنید:

شمارش معکوس تا اعلام نتایج
می گذرد ...
تشکر کنندگان: jsmlz
درسته تو هفت تا آسمون حتا یک ستاره هم ندارم ولی دلم خوش بود توو این انجمن چندتایی ستاره دارم که اونم از وقتی سایت آپدیت شد حذف شد Big Grin
می گذرد ...
تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، avenger ، amir2017 ، dv2017 ، mehre cyrus ، نسل سوخته ، jsmlz ، alirezanz
دیروز شبکه من و تو یه مستند درباره مهاجرت پناهندگان سوری (بین راه افغانیو و ... بهشون به اسم سوری اضافه میشدن) از ترکیه به یونان و.... شمال و غرب اروپا که مقصد همشونم سه تا کشور انگلیس , المان و فرانسه بود !( بعضا سوئد و اتریش هم داشتن) ...
چند تا سوال برام پیش اومده ؟!
درسته این بیچاره ها خونه زندگیشون رو از دست دادن و اواره شدن ! ولی بنظرتون همینجوری اقامت دادن بهشون نا انصافی به کسایی که با کلی و هزینه دیگه اقامت اون کشور رو میگیرن نیست ؟!
همینجوری پ ن اه ن د ه دسته جمعی قبول کردن , بنظرتون سطح زندگی اروپا رو پایین نمیاره ؟! (چه بسا که تو خبرا داشتیم , در جشن سال نو میلادی حدود 30/40 تا از این سوری ها بخاطر مزاحمت به بانوان بازداشت شدن)
و اینکه مشکلات فرهنگی که امریکا با مهاجرت سیل وار , چینی ها, مکزیکی ها , هندی ها و .... پیدا کردن ؛ تو اروپا هم عین این مشکلات تکرار میشه یا خیلی بدتره ؟!
-----------------
میدونم اینجا تاپیک شمارش معکوس امریکاس ! ولی بحث کنیم شاید این 95 روز هم به هر نحوی بگذره !
پ.ن : من قصد توهین به هیچ قومی رو نداشتم و ندارم و خاک پای مردم کشور های در بالا ذکر شده هم میباشم Big Grin Big Grin
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: jsmlz ، milade ، msr839 ، alirezanz
وقتی آدم پول داشته باشه تو ایران هم میتونه بهترین عشق و حال ها رو بکنه
دیگه نسبت به آمریکا که خیلی ارزون هستش همه چی !
اگه پولت رو برداری بری آمریکا شاید نصف لذتی رو که میخوای توی ایران ببری رو اونجا نبری
.
.
.
مهاجرت واسه ما بدبخت بیچاره ها هستش که کسی ارزش صنعت و مهارتی رو که تو دستمون داریم رو نمیدونه
مجبوریم با ۱۰۰۰ تا مصیبت یه سرمایه ای ردیف کنیم تا بریم تا بتونیم پیشرفت کنیم
DV 2016 ....... قسمت نبود
DV 2017 ....... شرکت نکردم
DV 2018 ....... یا قسمت !
تشکر کنندگان: Pakpourasghar ، msr839 ، dv2017 ، milade ، Hana2015 ، jalayevatan ، Caspian_Wave ، نسل سوخته
(2016-01-29 ساعت 13:36)msr839 نوشته:  
(2016-01-29 ساعت 12:41)Pakpourasghar نوشته:  سلام بچه ها
يه سوال!!!
نميدونم چى شده اصلا!
فک ميکنم تو امريکام.

والا من از همون 2012 که ثبت نام می کردم تا الان این حس رو داشتم ولی نمیدونم چرا موقع اعلام نتایج ضایع می شدم Big Grin

عيبى نداره،ب نظر من نبايد هيچوقت اميدمونو از دست بديم.
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
تشکر کنندگان: jsmlz ، msr839
(2016-01-29 ساعت 13:58)meraj-fallahi نوشته:  دیروز شبکه من و تو یه مستند درباره مهاجرت پناهندگان سوری (بین راه افغانیو و ... بهشون به اسم سوری اضافه میشدن) از ترکیه به یونان و.... شمال و غرب اروپا که مقصد همشونم سه تا کشور انگلیس , المان و فرانسه بود !( بعضا سوئد و اتریش هم داشتن) ...
چند تا سوال برام پیش اومده ؟!
درسته این بیچاره ها خونه زندگیشون رو از دست دادن و اواره شدن ! ولی بنظرتون همینجوری اقامت دادن بهشون نا انصافی به کسایی که با کلی و هزینه دیگه اقامت اون کشور رو میگیرن نیست ؟!
همینجوری پ ن اه ن د ه دسته جمعی قبول کردن , بنظرتون سطح زندگی اروپا رو پایین نمیاره ؟! (چه بسا که تو خبرا داشتیم , در جشن سال نو میلادی حدود 30/40 تا از این سوری ها بخاطر مزاحمت به بانوان بازداشت شدن)
و اینکه مشکلات فرهنگی که آمریکا با مهاجرت سیل وار , چینی ها, مکزیکی ها , هندی ها و .... پیدا کردن ؛ تو اروپا هم عین این مشکلات تکرار میشه یا خیلی بدتره ؟!
-----------------
میدونم اینجا تاپیک شمارش معکوس آمریکاس ! ولی بحث کنیم شاید این 95 روز هم به هر نحوی بگذره !
پ.ن : من قصد توهین به هیچ قومی رو نداشتم و ندارم و خاک پای مردم کشور های در بالا ذکر شده هم میباشم Big Grin Big Grin

سلام.

رویکرد این کشورها به این پناه.نده ها خیلی خیلی تبعیض امیز هست. کشورها هر لحظه بخوان میتونند اخراج کنند و یا کشوری مثل المان به عنوان نیروی کار ارزان قیمت ازشون بیگاری میکشه و به نفع اقتصادش هست.
در نظر بگیرید که توی ایران هم افغانی اومد اما فرهنگ مردم ایران دست نخورد! فقط مشکلات ایجاد شده بود که همه جا پر بود از افغانی. اما ما ایرانی ها کارهایی مثل چاه کندن و حمالی و بیگاریمون رو میدادیم به این نیروی کار ارزان و حمال :دی ( البته ببخشید فقط یه سری هاشون! ) و کسی هم نمیگه چرا من نرم چاه بکنم !!! افغانی نره Big Grin

مطمعن باش این خارجی های کافر جایی نمیخوابن زیرشون آب بره، از الان نیروی کارشون رو فراهم کردند فردا روز هم میتونند با یه حرکت مثل فرانسه به اسم امنیت ملی شروع کنند به اخراج همون طور که الان قانون الحاق خانواده ها به پ.ناهنده ها رو لغو کردند.

در آخر اونی که با پول میره اونجا اقایی میکنه، اونی هم که مثل این پناهـــــــــــ...ـــــــــــنده ها میره ، اول همه چیزش رو میگین تا هزینه کردشون در بیاد، بعدش هم مثل اسب کار میکنند و در آخر 5 میلیون تا هم که باشن توی چند صد میلیون اروپایی گم هست!

(2016-01-29 ساعت 15:13)jsmlz نوشته:  وقتی آدم پول داشته باشه تو ایران هم میتونه بهترین عشق و حال ها رو بکنه
دیگه نسبت به آمریکا که خیلی ارزون هستش همه چی !
اگه پولت رو برداری بری آمریکا شاید نصف لذتی رو که میخوای توی ایران ببری رو اونجا نبری
.
.
.
مهاجرت واسه ما بدبخت بیچاره ها هستش که کسی ارزش صنعت و مهارتی رو که تو دستمون داریم رو نمیدونه
مجبوریم با ۱۰۰۰ تا مصیبت یه سرمایه ای ردیف کنیم تا بریم تا بتونیم پیشرفت کنیم

دوست عزیز در نظر داشته باش که کسی که توی ایران سوار لامبورگینی 1 تومنی هست و اقا پلیسه و جاده و فرهنگ و ... رو میبینه اون هم زیادی بهش خوش نمیگزره! بحث سیاسی نمیشه کرد.

ایشالله همه به مرادشون برسن، این مراد همساده ما هم پول ما رو بده!
تشکر کنندگان: avenger ، amir2017 ، msr839 ، meraj-fallahi ، jsmlz
فردی چندین سال شاگرد نقاش بزرگی بود و تمامی فنون و هنر نقاشی را آموخت.
استاد به او گفت که دیگر شما استاد شده ای و من چیزی ندارم ک به تو بیاموزم.

شاگرد فکری به سرش رسید، یک نقاشی فوق العاده کشید و آنرا در میدان شهر قرار داد ، مقداری رنگ و قلمی در کنار آن قرار داد و از رهگذران خواهش کرد اگر هرجایی ایرادی می بینند یک علامت × بزنند و غروب که برگشت دید که تمامی تابلو علامت خورده است و بسیار ناراحت و افسرده به استاد خود مراجعه کرد .
استاد به او گفت: آیا میتوانی عین همان نقاشی را برایم بکشی؟ شاگرد نیز چنان کرد و استاد آن نقاشی را در همان میدان شهر قرار داد ولی این بار رنگ و قلم را قرار داد و متنی که در کنار تابلو قرار داد این بود که :
""اگر جایی از نقاشی ایراد دارد با این رنگ و قلم اصلاح بفرمایید""
غروب برگشتند دیدند تابلو دست نخورده ماند. استاد به شاگرد گفت:
همه انسانها قدرت انتقاد دارند ولی جرات اصلاح نه "

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان