کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
دوستان یه سوال..حالا که توافق شده امکان داره کنسولگری امریکا داخل ایران دوباره شروع به کار کنه؟؟؟؟اگه بشه واقعا عالیه دیگه لازم نیست بری یه کشور دیگه واسه مصاحبه...مخارج سفر هم خیلی میاد پایین
رود خانه ها می دانند که عجله ای در کار نیست

ما روزی به مقصد خواهیم رسید! Wink
امیلن
تشکر کنندگان: jalayevatan ، aram_hpanahi ، jsmlz
Big Grin 
(2016-01-26 ساعت 13:25)avenger نوشته:  دوستان یه سوال..حالا که توافق شده امکان داره کنسولگری آمریکا داخل ایران دوباره شروع به کار کنه؟؟؟؟اگه بشه واقعا عالیه دیگه لازم نیست بری یه کشور دیگه واسه مصاحبه...مخارج سفر هم خیلی میاد پایین

آرزومند آرزوهاتم
این اتفاق بالاخره می اوفته ، اما نه حالا حالاها
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

تشکر کنندگان: avenger ، jsmlz
انشالا تا 3.4 ماه دیگه هم کنسولگری امریکا راه میوفته هم پرواز مستقیم از تهران به نیویورک(-:بعد لامصب اون موقع خوش بحال اونایی میشه که امسال برنده میشنا:-)))))))))

امیلن
تشکر کنندگان: sheghi ، mehre cyrus ، jsmlz
البته بگم به دوستان ریاح نباشه یکی از برنده ها خودمم(((((((-:

امیلن
تشکر کنندگان: jalayevatan ، aram_hpanahi ، jsmlz
من اگه رفتم امریکا سریع میرم توی این شرکت های موبایل مث تی موبایل استخدام میشم بعد با تجربه ای که از سیستم کلاه برداری اپراتور های اینجا دارم چند چشمه یادشون میدم فورا ترفیع و رتبه و پاداش میگیرم
۲۰۰ مگا بایت اینترنت یک روزه فقط یک دلار
اگه میخای بدونی جاستین بیبر پسره یا دختر عدد ۱ رو به ۸۵۷۵ بفرست هر پیام بیست سنت
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تاریخ تکرار میشود ......

چند ماه پیش پست پانصدم خودمو به خودم تقدیم کردم تا هم از اینهمه مشارکت خودم در انجمن شماره معکوس تشکر و قدردانی کرده باشم هم اینکه یه چیزی باشه که به فال نیک بگیرم
بعد بسته شدن موقتی فرووم و پاک شدن تعدادی زیادی از پست هام الان باز هم فرصت اینو پیدا کردم که دوباره پانصدمین پست خودمو به حضور خودم تقدیم کنم و این موفقیت رو جشن میگیرم هرچند که خدایی چند تا از نوشته های خوبمو تو این ماجرا از دست دادم خخخخخخخخخ
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
سلام دوستان من امیر هستم یک مسافر

به امید پیروزی و فردای بهتر
تشکر کنندگان: babak_m ، jsmlz ، behjan
(2016-01-27 ساعت 20:05)someonelikeyou نوشته:  تاریخ تکرار میشود ......

چند ماه پیش پست پانصدم خودمو به خودم تقدیم کردم تا هم از اینهمه مشارکت خودم در انجمن شماره معکوس تشکر و قدردانی کرده باشم هم اینکه یه چیزی باشه که به فال نیک بگیرم
بعد بسته شدن موقتی فرووم و پاک شدن تعدادی زیادی از پست هام الان باز هم فرصت اینو پیدا کردم که دوباره پانصدمین پست خودمو به حضور خودم تقدیم کنم و این موفقیت رو جشن میگیرم هرچند که خدایی چند تا از نوشته های خوبمو تو این ماجرا از دست دادم خخخخخخخخخ

دچار حلقه loop شدی
چند وقته دیگه هم باز 500 همین پست خودتو میزاری باز به خودت تقدیم میکنی و این روند همینطور تکرار میشه.
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، someonelikeyou ، mohammad1980 ، jsmlz

خوب به فال نيك ميگيريم اين قضيه رو ... احتمالا قرعه كشى امسال هم دو مرحله قرعه كشى بشه ... 

خوب جاا داره همينجا يه سوال مطرح كنم از دوستان 

آيا با قرعه كشى دو مرحله ايى موافقيد ؟ مثلا يكى ماه مى و ديگرى ماه اكتبر؟ يا نه همون يك مرحله ماه مى باشه فقط ؟؟
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، someonelikeyou ، jsmlz
نمیدونم چرا دوستان سینوسی پست میزارن Big Grin ییهو چند روز میان ...ییهو چند روز نیستن Big Grin
راستش یه مسئله ای رو یکی از دوستانم مطرح کرد که از دغدغه هاش برا مهاجرت بود ... میگفت من تو همین مملکت خودمون با این تحصیلاتم(دانشجو ارشد) کار درست حسابی پیدا نمیکنم... حقوق خوبی ندارم ! بیمه ندارم ...
چه تضمینی هست منی که تو مملکت خودم (جهان سومی) هیچی نیستم ... تو یه کشور (جهان اولی) به سر منزل مقصود برسم ؟!
بهش گفتم :
مهاجرت میکنیم که حالمون خوب شه ... با همه ترس لرزاش !
اصن بقول صمد بهرنگی :
همه اش که نباید ترسید .... راه که بیفتیم ترسمان میریزد ...
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، someonelikeyou ، tenardie2bai ، dv2017 ، msr839 ، jsmlz ، jalayevatan
(2016-01-28 ساعت 01:18)tenardie2bai نوشته:  

خوب به فال نيك ميگيريم اين قضيه رو ... احتمالا قرعه كشى امسال هم دو مرحله قرعه كشى بشه ... 

آيا با قرعه كشى دو مرحله ايى موافقيد ؟ مثلا يكى ماه مى و ديگرى ماه اكتبر؟ يا نه همون يك مرحله ماه مى باشه فقط ؟؟

نه اقا ... ما که تهش قبول نمیشیم :Big Grin الکی دل خوش کنکه Big Grin 
همون یبار بمونه بهتره
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، someonelikeyou ، avenger ، jsmlz
(2016-01-28 ساعت 02:08)meraj-fallahi نوشته:  
(2016-01-28 ساعت 01:18)tenardie2bai نوشته:  

نه اقا ... ما که تهش قبول نمیشیم :Big Grin الکی دل خوش کنکه Big Grin 
همون یبار بمونه بهتره

اگه به تعداد ویزاها اضافه بشه اتفاقا خوبه که...چه فرقی به حال ما داره یه مرحله یا دو مرحله

امیلن
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، jsmlz
اگه به تعداد ویزاها اضافه بشه اتفاقا خوبه که...چه فرقی به حال ما داره یه مرحله یا دو مرحله

امیلن
تشکر کنندگان: tenardie2bai
برای فرزندانمان لالایی نخوانیم تا بخوابند
کتاب بخوانیم تا بیدار شوند...
ملتی که کتاب نمی خواند باید تمام تاریخ را تجربه کند... ؛
برای فرزندانمان قصه هایی بگوییم که بیدار شوند،
نه قصه هایی که به خواب فرو روند...؛
بیداری وجدان و خرد دلنشین تر از خواب است . . .
و داشتن یک فکر پاک ،از تمام معابد و مساجد و کلیساهای دنیا
مقدس تر است. . . !
یک لحظه زندگی تو از دست می رود
وقتی کسی که هستی ِ تو هست می رود

شاید که اندکی بنشـیند کنار تو
اما کسی که بار سفر بست، می رود

از کـمترين تکان تنَش رنج میکـشی
وقتی که پیش ازین به تو گفته ست می رود

آن کس که دل بریده، تو پا هم ببرّی اش
چون طفلی از کنارتو با دست می رود

"رفتن" همیشه راهِ رسیدن نبوده است
گاهی مسیر جاده به بن بست می رود
می گذرد ...
تشکر کنندگان: amir2017 ، someonelikeyou ، aram_hpanahi ، jsmlz ، behjan ، bambo_26

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان