کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
انشالا خدا خودش امسال یکی از ویزاها رو از داخل سیستم می کشه واسم بیرون البته با کیس نامبر پایین:-))) خدا کنه امسال اونایی که واقعا نیاز دارن ویزا ببرن چون بعضیا واقعا زندگی کردن واسشون سخت شده و زندگیشون به این تغیییر نیاز داره...فقط 94 روز دیگه
رود خانه ها می دانند که عجله ای در کار نیست

ما روزی به مقصد خواهیم رسید! Wink
امیلن
چرا اینقدر تند حرف میزنن این خارجیا الان دارم یه قسمت فرندز میبینم جنیفر آنیستون واقعن نمیفهمم چی میگه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: milade ، meraj-fallahi ، msr839 ، jsmlz ، alirezanz
(2016-01-30 ساعت 00:05)someonelikeyou نوشته:  چرا اینقدر تند حرف میزنن این خارجیا الان دارم یه قسمت فرندز میبینم جنیفر آنیستون واقعن نمیفهمم چی میگه

گوشت عادت نداره.
یه ریزه بیشتر دقت کنی و باز پخش بهتر متوجه میشی.
کافیه کلش رو ببینی دوباره برگرد همین سری ها رو ببین راحت تر میتونی درکشون کنی.
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz
(2016-01-29 ساعت 18:50)milade نوشته:  
(2016-01-29 ساعت 13:58)meraj-fallahi نوشته:  دیروز شبکه من و تو یه مستند درباره مهاجرت پناهندگان سوری (بین راه افغانیو و ... بهشون به اسم سوری اضافه میشدن)  از ترکیه به یونان و.... شمال و غرب اروپا که مقصد همشونم سه تا کشور انگلیس , المان و فرانسه بود !( بعضا سوئد و اتریش هم داشتن) ...
چند تا سوال برام پیش اومده ؟!
درسته این بیچاره ها خونه زندگیشون رو از دست دادن و اواره شدن ! ولی بنظرتون همینجوری اقامت دادن بهشون نا انصافی به کسایی که با کلی و هزینه دیگه اقامت اون کشور رو میگیرن نیست ؟!
همینجوری پ ن اه ن د ه دسته جمعی قبول کردن , بنظرتون سطح زندگی اروپا رو پایین نمیاره ؟! (چه بسا که تو خبرا داشتیم , در جشن سال نو میلادی حدود 30/40 تا از این سوری ها بخاطر مزاحمت به بانوان بازداشت شدن)
و اینکه مشکلات فرهنگی که آمریکا با مهاجرت سیل وار , چینی ها, مکزیکی ها , هندی ها  و .... پیدا کردن ؛ تو اروپا هم عین این مشکلات تکرار میشه یا خیلی بدتره ؟!
-----------------
میدونم اینجا تاپیک شمارش معکوس آمریکاس ! ولی بحث کنیم شاید این 95 روز هم به هر نحوی بگذره !
پ.ن : من قصد توهین به هیچ قومی رو نداشتم و ندارم و خاک پای مردم کشور های در بالا ذکر شده هم میباشم Big Grin Big Grin

سلام.

رویکرد این کشورها به این پناه.نده ها خیلی خیلی تبعیض امیز هست. کشورها هر لحظه بخوان میتونند اخراج کنند و یا کشوری مثل المان به عنوان نیروی کار ارزان قیمت ازشون بیگاری میکشه و به نفع اقتصادش هست.
در نظر بگیرید که توی ایران هم افغانی اومد اما فرهنگ مردم ایران دست نخورد! فقط مشکلات ایجاد شده بود که همه جا پر بود از افغانی. اما ما ایرانی ها کارهایی مثل چاه کندن و حمالی و بیگاریمون رو میدادیم به این نیروی کار ارزان و حمال :دی ( البته ببخشید فقط یه سری هاشون! ) و کسی هم نمیگه چرا من نرم چاه بکنم !!! افغانی نره Big Grin

مطمعن باش این خارجی های کافر جایی نمیخوابن زیرشون آب بره، از الان نیروی کارشون رو فراهم کردند فردا روز هم میتونند با یه حرکت مثل فرانسه به اسم امنیت ملی شروع کنند به اخراج همون طور که الان قانون الحاق خانواده ها به پ.ناهنده ها رو لغو کردند.

در آخر اونی که با پول میره اونجا اقایی میکنه، اونی هم که مثل این پناهـــــــــــ...ـــــــــــنده ها میره ، اول همه چیزش رو میگین تا هزینه کردشون در بیاد، بعدش هم مثل اسب کار میکنند و در آخر 5 میلیون تا هم که باشن توی چند صد میلیون اروپایی گم هست!
 --------------------------------
دقیقا دوست عزیز ,  ممنون که جواب کاملی دادی ! خداوکیلی تو این چند وقته کسی اینطوری قانعم نکرده بود Big Grin
ولی فک کنم امارشون خیلی بیشتر از 5 میلیون نفر بشه...
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
(2016-01-30 ساعت 00:05)someonelikeyou نوشته:  چرا اینقدر تند حرف میزنن این خارجیا الان دارم یه قسمت فرندز میبینم جنیفر آنیستون واقعن نمیفهمم چی میگه

البته سامی عزیز شما استاد تر از این هستی که من راهنماییت کنم ... ولی اون قسمت ها و کات هایی که برات سخته رو با زیرنویس انگلیسی نگاه کن ... خیلی کمک میکنه تا راه بیفتی ...
در ضمن منتظر سفرنامت هم هستیم Big Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، msr839 ، jalayevatan ، jsmlz
سلام به همه دوستان

امیدوارم خوب باشین همه

آقا اصلا هر چی شما میگی درست، دقیقا از رساله "هر جور زندگی کنی به ما ربط داره" درش آوردی
اصلا اصلِ جنسه، خوده خوده خوده کتابِ راهِ بهشت هست

ولی انصافا دیگه یکی رو بگیری و همه وسایلِ ماشینشو بریزی بیرون و به خاطرِ 1 لیتر بـــِــــر پرونده درست و کنی و کلی جریمه نقدی و ....
این دیگه خدایی تو هیچ چهار چوبِ عقل و منطقی نمیگنجه

از همه اینا بگذریم 5 بار احضارش کنی دادگاه؟

هــــی خدا، خودت یه هلپی بده امسال
چشم انتظارم تا 90 روزِ دیگه ها...
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: avenger ، msr839 ، jsmlz
(2016-01-30 ساعت 13:01)kkr200 نوشته:  سلام به همه دوستان

امیدوارم خوب باشین همه

آقا اصلا هر چی شما میگی درست، دقیقا از رساله "هر جور زندگی کنی به ما ربط داره" درش آوردی
اصلا اصلِ جنسه، خوده خوده خوده کتابِ راهِ بهشت هست

ولی انصافا دیگه یکی رو بگیری و همه وسایلِ ماشینشو بریزی بیرون و به خاطرِ 1 لیتر بـــِــــر پرونده درست و کنی و کلی جریمه نقدی و ....
این دیگه خدایی تو هیچ چهار چوبِ عقل و منطقی نمیگنجه

از همه اینا بگذریم 5 بار احضارش کنی دادگاه؟

هــــی خدا، خودت یه هلپی بده امسال
چشم انتظارم تا 90 روزِ دیگه ها...
ناامید نباش رفیق ایشالا درسته میشه...منم اوضاعم زیاد جالب نیست خودش میدونه چقدر به این ویزا نیاز دارم..پارسال که نشد ولی امسال امیدم خیلی زیاده چون شرایطم هم بهتره...در کل هر چی اوس کریم بخواد همون میشه امیدوارم امسال صلاح بدونه  واسمون
رود خانه ها می دانند که عجله ای در کار نیست

ما روزی به مقصد خواهیم رسید! Wink
امیلن
تشکر کنندگان: Caspian_Wave ، msr839 ، jsmlz
سلام دوستان
بعد از قفل شدم فروم کمتر میام ، نه این که سرد شده باشم ، بیشتر به کارایی که برای رفتن باید انجام بدم تمرکز کردم
مطئنا این شور و حال در روز های پایانی و مونده به اعلام نتایج خیلی بیشتر میشه ....
از خدا میخوام که هر چی صلاحمون هست همون بشه چون واقعا جای بعضیا اونظرفه و جای بعضیا همین جا خیلی خیلی بهتره
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
اومدم یه سلام مجددی بگم به بچه های شمارش معکوس. به امید قبولی همه.

خدایا مرا آن (سیاتل) ده که آن به... Rolleyes
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، shahram LA ، behjan ، jsmlz
سلام دوستان
چندتا پست بود حدود یکی دو ساعت پیش.چرا پاک شده
در مورد لاتاری هم بود
عجیبه دیگه والا
مدیرا همینجوری ctrl+A رو میگیرن و بعد delete می کنن
دوستان به طور اتفاقی گذرم افتاد به اینجا ، یاد خودمون افتادم سال پیش ... از صمیم قلبم برای همتون آرزو می کنم که امسال سال شما باشه و ایشالا این سه ماه هم زودی بگذره ، انتظار خیلی سخته ... ایشالا که همتون برنده میشید
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: dv2017 ، sheghi ، behjan ، aram_hpanahi ، jalayevatan ، Caspian_Wave ، jsmlz ، alirezanz
تازه تر از تازه تری میرسد

الان گفتن که امریکایی های ایرانی تبار اگه به ایران سفر کنند در برگشت به امریکا بازداشت میشن
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
(2016-01-30 ساعت 21:53)milaveh نوشته:  دوستان به طور اتفاقی گذرم افتاد به اینجا ، یاد خودمون افتادم سال پیش ... از صمیم قلبم برای همتون آرزو می کنم که امسال سال شما باشه و ایشالا این سه ماه هم زودی بگذره ، انتظار خیلی سخته ... ایشالا که همتون برنده میشید

سلام milaveh
ممنون از آرزوی زیبایی که برای 2017 ایها داشتی . شما هم در هر مرحله ای که هستی موفق باشی .
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: jsmlz
Shocked 
(2016-01-30 ساعت 22:33)someonelikeyou نوشته:  تازه تر از تازه تری میرسد

الان گفتن که آمریکایی های ایرانی تبار اگه به ایران سفر کنند در برگشت به آمریکا بازداشت میشن

مطمييني؟
ميشه لينك خبرت رو بزاري؟
می گذرد ...
تشکر کنندگان: behjan ، jsmlz
والله فک کنم سو تفاهم شده , جوری که من تو اخبار شنیدم ، دولت امریکا به شهروندای خودش علل الخصوص ایرانیان مقیم امریکا که میخوان به ایران سفر کنن هشدار داده که به هنگام سفر به ایران احتمال بازداشتشون از سوی دولت ایران هست !

پ.ن : من احساس میکنم این هشدار هم جزو شیطنت های کنگره امریکاس ! (تحت فشار دلارهای نفتی عربستان برای نا ارام نشون دادن ایران)
تشکر کنندگان: milaveh ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان