کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
من یخورده از این فرهنگ آمریکا خوشم نمیاد چون روابط دیپلماسی بین زن و مرد جلو دوربین نشون میدن !
و همینطور تو جامعه .
به نظر من این روابط باید پنهان بمونه Big Grin Cool
تشکر کنندگان: milade ، alirezanz ، jack87 ، Malmal60 ، msr839 ، dv2017 ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 13:00)redbull نوشته:  من یخورده از این فرهنگ آمریکا خوشم نمیاد چون روابط دیپلماسی بین زن و مرد جلو دوربین نشون میدن !
و همینطور تو جامعه .
به نظر من این روابط باید پنهان بمونه Big Grin Cool

و این ما هستیم که باید خودمون رو با جوامعی که به اون مهاجرت میکنیم وفق بدیم ...
تشکر کنندگان: jalayevatan ، redbull ، msr839
(2016-04-30 ساعت 13:00)redbull نوشته:  من یخورده از این فرهنگ آمریکا خوشم نمیاد چون روابط دیپلماسی بین زن و مرد جلو دوربین نشون میدن !
و همینطور تو جامعه .
به نظر من این روابط باید پنهان بمونه  Big Grin  Cool

خب راه ساده تر اینه که شما زیاد به مسائل سیاسیشون وارد نشی Big Grin Big Grin Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: alirezanz ، jalayevatan ، ali etesami ، mary59 ، redbull ، jack87 ، msr839 ، dv2017 ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 12:20)alirezanz نوشته:  [quote='نسل سوخته' pid='705845' dateline='1461967225']
داستانی از 11 سپتامبر

بعد از حادثه یازدهم سپتامبر که منجر به فروریختن برج های دو قلوی معروف آمریکا شد

یک شرکت،از بازماندگان شرکت های دیگری که افرادش از این حادثه جان سالم به در برده بودند

خواست تا از فضای در دسترس شرکت آنها استفاده کنند.

در صبح روز ملاقات مدیر واحد امنیت داستان زنده ماندن این افراد را برای بقیه نقل کرد

و همه این داستان ها در یک چیز مشترک بودند و آن اتفاقات کوچک بود :

مدیر شرکت آن روز نتوانست به برج برسد چرا که روز اول کودکستان پسرش بود

و باید شخصا در کودکستان حضور می یافت.

همکار دیگر زنده ماند چون نوبت او بود که برای بقیه شیرینی دونات بخرد.

یکی از خانم ها دیرش شد چون ساعت زنگدارش سر وقت زنگ نزد.

یکی دیگر نتوانست به اتوبوس برسد.

یکی دیگر غذا روی لباسش ریخته بود و به خاطر تعویض لباسش تاخیر کرد.

اتومبیل یکی دیگر روشن نشده بود.

یکی دیگر درست موقع خروج از منزل به خاطر زنگ تلفن مجبور شده بود برگردد.

یکی دیگر تاخیر بچه اش باعث شده بود که نتواند سروقت حاضر شود.

یکی دیگر تاکسی گیرش نیامده بود.

و یکی که مرا تحت تاثیر قرار داده بود کسی بود که آن روز صبح یک جفت کفش نو خریده بود

و با وسایل مختلف سعی کرد به موقع سرکار حاضر شود. اما قبل از اینکه به برج ها برسد

روی پایش تاول زده بود و به همین خاطر کنار یک دراگ استور ایستاد تا یک چسب زخم بخرد

و به همین خاطر زنده ماند!

به همین خاطر هر وقت، در ترافیک گیر می افتم

آسانسوری را از دست می دهم

مجبورم برگردم تا تلفنی را جواب دهم

و همه چیزهای کوچکی که آزارم می دهد

با خودم فکر می کنم

که خدا می خواهد در این لحظه من زنده بمانم

دفعه بعد هم که شما حس کردید صبح تان خوب شروع نشده است

بچه ها در لباس پوشیدن تاخیر دارند

نمی توانید کلید ماشین را پیدا کنید

با چراغ قرمز روبرو می شوید

عصبانی یا افسرده نشوید،بدانید که خدا در حال مواظبت از شماست
اگر پوآرو همان بازرس جنایی معروف در سریال تلوزیونی این اتفاق را بررسی می کرد به نظرتان چه اظهار نظر یا واکنشی از خود نشان میداد؟........................................
آفرین درست حدس زدید دستور محاکمه تمامی اعضای این شرکت به اتهام مشکوک بودن به همکاری با عوامل حادثه مذکور را میداد.
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، alirezanz ، msr839 ، dv2017 ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 12:33)alirezanz نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 03:07)ali etesami نوشته:  
(2016-04-29 ساعت 22:23)alirezanz نوشته:  نه دوست خوبم قفله فرمون چیه با تبر میام واسه تبریک Wink

خخخ اونموقع منم اصن نمیگم برنده شدم  Tongue

شما از همین الان منتظر تبریک ما باش چه برنده شی چه نشی Cool

یه جورایی مثه آش کشک خاله میمونه... Smile
قانع شدم Cool
2014,2015,2016,2017: has not been selected Sad
2018,2019???
تشکر کنندگان: alirezanz ، redbull ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 12:18)kouroshz0 نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 09:37)sheghi نوشته:  
(2016-04-28 ساعت 14:24)kouroshz0 نوشته:  شدنی هست اما امنیتشون بالاست . شاید یه هکری که با پایگاه داده ها و برنامه نویسی و سیستم عامل لینوکس آشنا باشه بتونه . روال کار به این صورته که شما با استفاده از nmap و ابزارهای دیگه تو کالی لینوکس ( یه سیستم عامل با ویزگی های زیاد برای هکرهاست ) سایت و اسکن میکنی و باگ ( راه های نفوذش و بهت نشون میده ) حالا هر باگی یه راه نفوذی داره که با کمک برنامه نویسی و دانشی که داری دسترسی پیدا میکنی به اونجایی که اون سایت لاتاری کل اطلاعاتش و نگه میداره خب وقتی به اینجادسترسی پیدا کردی تمومه دیگه !

دوست عزیز معمولا دیتابیس اینگونه وب سایتهای اطلاع رسانی به صورت نسخه فقط خواندنی ای از دیتابیس اصلی بر روی اینترنت جهت اطلاع رسانی قرار داده میشوند (مثل سایت اعلام خلافی خودرو) و هکر عزیز قابلیت تغییر در دیتابیس را نخواهد داشت شاید بتونه تو ارتباط یه کاربر مثلا برای یه بار که داره نتیجه رو چک میکنه اونو به صفحه اشتباه بفرسته که به نظر بنده اگه یه نفر در دو زمان مختلف نتیجه رو چک کنه این احتمالم به صفر نزدیک میشه
امیدوارم برنده باشیم

فکر کنم منظورتون از فقط خواندنی اینه که اطلاعات کاربرانی که ثبت نام کردند (منظور همون فرمی که پر شده) یه جای دور از دسترس قرار میگیره و وقتی ما کانفیرمیشن نامبر و وارد میکنیم فقط نمایش اطلاعاتی که از پیش تعیین شده رو میده  که کلا دو حالت داره (1- انتخاب شدید و نمایش اطلاعات مربوط به اون کانفی.. 2- انتخاب نشدید)! درسته ؟ چون ببینین فکر کن کامپیوتر من الان سروره و شما نام کاربری و رمز عبورتون و میزنید تو سایت من اون برنامه ای که نوشته شده میاد از تو کامپیوتر من اطلاعات شما رو چک میکنه و بهتون یه پیغامی میده ( رمز عبور صحیح نیست یا با موفقیت وارد شدید و ... ) خوب این یعنی اینکه سایت من یه سروری که آنلاین هست داره و اگه شخصی با استفاده از باگ یا حملات دیگه سرور سایت من و هک کنه و به دیتابیس دسترسی پیدا کنه مسلما یه سری دسترسی هایی داره که میتونه تغییراتی و ایجاد کنه .

دوست عزیز منظور من از فقط خواندنی Read Only هست که یکی از حالتهای دیتابیس هست و موردی که من بیان کردم ساده ترین روش ایجاد امنیت برای دیتابیس سامانه های اینترنتی هست. هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت تصور نکنید که شما از طریق اینترنت به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به دیتابیس یک سیستم مهم متصل میشید.
اگه نخوام خیلی تخصصیش کنیم از نظر تمهیدات پایه ای امنیت دیتابیس که حتما اونا خیلی بیشتر از اینا روی بحث امنیت کار کردن، احتمال تغییر داده ها در دیتابیس k c c توسط هکرها 0% هست.
ولی با احتمال خیلی خیلی کمی یه هکر میتونه وقتی شما دارید وضعیتتون رو چک میکنید در مرحله آخر مثلا اگه شما قبول شدید شما رو به یه صفحه تقلبی که میگه قبول نشدین هدایت کنه و باعث بشه با اینکه قبول شدین نتیجه درست رو نبینید و پیگیر بقیه مراحل نباشید که در این حالت باید ببینیم این عدم اطلاع قبول شدگان از وضعیت قبولیشون و پیگیری ادامه روند صدور ویزا برای چه اشخاصی و به چه میزان میتونه سود داشته باشه که بخوان برای اینکار هزینه بکنن.
پیشنهاد من اینه :
1 - در اولین فرصتی که میتونید وضعیت قبولیتون رو چک کنید تا از شر این اضطراب مسخره خلاص شین. یا آره یا نه ، تمااااام
2 - بعد از چند روز دوباره وضعیتتون رو چک کنید که از اون احتمال دوم در مورد تغییر مسیر خروجی توسط هکر هم خیالتون راحت باشه.(بروز این مورد اگه ذینفعی داشته باشه خیلی خیلی خیلی خیی پایینه تقریبا همون 0% )
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
تشکر کنندگان: amirmc ، SamueL.p ، LORDAmiroo ، redbull ، msr839 ، copol ، aram_hpanahi
بچه ها من تازه اومدم چند صفحه آخرو خوندم دارین راجع به این مسئله که کی نگاه کنیم بحث می کنین
ما همه دوست داریم انور (آم..ر..ی..کا) زندگی کنیم اونجا چیزی که از همه چی مهمتره آزادیه، پس بزارین هر کس که میخواد هر جور که میخواد عمل کنه
من خودمم برنامه نویسه وبم حرفای بقیه که گفتن رو تایید می کنم ولی حاجی بعضی چیزا حسیه طرف حال می کنه اونجوری نگاه کنه بزارین نگاه کنه Big Grin
تشکر کنندگان: arminqt ، msr839 ، copol ، amin_j ، aram_hpanahi
چه عجب علیرضا نیستش الان. بیایین حاضری بزنیم و رتبه بدیم. همه موافقن؟
به قول یکی از دوستان، انسان با HOPE زندس
تشکر کنندگان: mom ، mary59 ، ali etesami ، alirezanz ، payamshad ، redbull ، نسل سوخته ، arminqt ، msr839 ، dv2017 ، aram_hpanahi
اغا
انسان با hope زندس درست نیست
همین hope هستش که ما رو اینجا علاف کرده
پس این درسته: انسان با hope علافه
تشکر کنندگان: alirezanz ، ali etesami ، redbull ، msr839 ، dv2017 ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 13:26)ali etesami نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 12:33)alirezanz نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 03:07)ali etesami نوشته:  خخخ اونموقع منم اصن نمیگم برنده شدم  Tongue

شما از همین الان منتظر تبریک ما باش چه برنده شی چه نشی Cool

یه جورایی مثه آش کشک خاله میمونه... Smile
قانع شدم Cool

دقیقا Cool
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: ali etesami ، SamueL.p ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 13:40)amirmc نوشته:  چه عجب علیرضا نیستش الان. بیایین حاضری بزنیم و رتبه بدیم. همه موافقن؟

!

اوکی، مث اینکه میخوای بفرستمت پیش سامی... Cool
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: ali etesami ، redbull ، SamueL.p ، arminqt ، Malmal60 ، msr839 ، dv2017 ، aram_hpanahi
ووییییی سلام من اومدم
خارج
(2016-04-30 ساعت 11:44)bobs نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 10:29)mrkiani نوشته:  سلام دوستان. من از الان استرس واکسن زدن گرفتم. نمیشه من برنده نشم؟!! Big Grin

با لهجهء جناب خان بخونین:
الو... ها مویوم. آقا این آقا کیانی ... آها. قربااااانت...

آقا من الان زنگ زدم بچه های بالا گفتم اسم شما رو از لیست برنده ها در بیارن که نگرانی نداشته باشی. حله.

بخدا لنگه کفش پرت کنی ناراحت میشم هااا
نه نه نه !
شوخی کردم. واکسن که سهله، حاظرم میخ طویله هم بزنم Big Grin
تشکر کنندگان: bobs ، alirezanz ، jack87 ، msr839 ، dv2017 ، ali etesami ، aram_hpanahi
امیدوارم سه شنبه شب همگی بهترین جشن زندگی رو بگیریم. با آرزوی برنده شدن بچه های مهاجرسرا
سلام
کسی میدونه هدف زندگی کردن چیه ؟
تشکر کنندگان: SamueL.p ، alirezanz ، msr839 ، dv2017 ، aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان