کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-30 ساعت 22:14)alirezanz نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 20:28)redbull نوشته:  سام وان بیا چنتا پست بزار دم آخری حال کنیم......ولی عمرا نتایج روز اول چک کنم

سامی اخه این چه کاریه :/ دم آخری مارو گذاشتی رفتی..

@someonelikeyou@

دوستان منم دیگه فعالیت نمیکنم پست بعدیم خبر ثبت نام 2018 هست البته قبلش خبر هز نات..

مواظب خودتون باشین وعده دیدار نیویورک مموریاله 11 سپتامبر Cool

دارم میرم دنبال کارای ویزای روسیه، راسته که قضیش سر کاری بود؟ Big Grin  من که ویزامو دارم میگیرم Cool  قرصامم تموم شده Shy

همیشه موفق و برنده باشین، این ی دستوره Wink

До свидания !
Серьезно вы не говорите ?
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: arminqt ، alirezanz ، Malmal60 ، msr839 ، aram_hpanahi
چرا همه یکی یکی دارن میرن? اگه کلاس داره ماهم بریم
تشکر کنندگان: arminqt ، alirezanz ، dv2017 ، msr839 ، elahe mousavi ، aram_hpanahi
سلام دوستان من هیچ جوری نمیتونم امید وار باشم.آخه من از 2008 ثبت نام کردم اما دیگه امیدم را از دست میدم.حالم اصلن خوب نیست.خدایا تکیه بر لطفت کردیم.
روبهکان خروس را خانه به دوش کرداند.
تشکر کنندگان: arminqt ، mehre cyrus ، dv2017 ، sepideh1234 ، msr839 ، jalayevatan ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 22:51)malekan نوشته:  سلام دوستان  من  هیچ جوری نمیتونم امید وار باشم.آخه من از 2008 ثبت نام کردم اما دیگه امیدم را از دست میدم.حالم اصلن خوب نیست.خدایا تکیه بر لطفت کردیم.

اينجا كساني هستند كه نزديك ٢٠ سال ميشه شركت ميكنند . رفيق سخت نگير . اميدوارم امسال سال شكا باشه ديگه
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: alirezanz ، dv2017 ، sepideh1234 ، LORDAmiroo ، ali etesami ، msr839 ، jalayevatan ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 22:50)mehre cyrus نوشته:  چرا همه یکی یکی دارن میرن?  اگه کلاس داره ماهم بریم
نمیدونم چرا اینجوری شده
اول که سامی بعدش ردبول بعدش امینو حالا هم که علیرضا
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم / بخونید : این روزها نیازمند حضور گرمتان هستیم  Sad

(2016-04-30 ساعت 22:51)malekan نوشته:  سلام دوستان  من  هیچ جوری نمیتونم امید وار باشم.آخه من از 2008 ثبت نام کردم اما دیگه امیدم را از دست میدم.حالم اصلن خوب نیست.خدایا تکیه بر لطفت کردیم.
چاره چیه دوست عزیز
هممون امید داریم  Cool
تشکر کنندگان: arminqt ، mehre cyrus ، alirezanz ، msr839 ، copol ، jalayevatan
ان شالله میزنه و برنده میشین امسال. این تاپیک میشه اخرین شمارش معکوس لاتاریتون.اونوقت دلتون میسوزه ک چرا بین ماها نموندین تو این دو روز باقی مونده
تشکر کنندگان: arminqt ، dv2017 ، alirezanz ، sepideh1234 ، msr839 ، jalayevatan ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 23:02)mehre cyrus نوشته:  ان شالله میزنه و برنده میشین امسال. این تاپیک میشه اخرین شمارش معکوس لاتاریتون.اونوقت دلتون میسوزه ک چرا بین ماها نموندین  تو این دو روز باقی مونده

من اگه برنده شدم قول ميدم هر سال دوشادوش سايرين در شمارش معكوس شركت كنم

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، dv2017 ، nazi56 ، alirezanz ، sepideh1234 ، msr839 ، copol ، jalayevatan ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 23:03)arminqt نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 23:02)mehre cyrus نوشته:  ان شالله میزنه و برنده میشین امسال. این تاپیک میشه اخرین شمارش معکوس لاتاریتون.اونوقت دلتون میسوزه ک چرا بین ماها نموندین  تو این دو روز باقی مونده

ولی با یه حس و حال دیگه Cool Rolleyes Big Grin
تشکر کنندگان: arminqt ، dv2017 ، alirezanz ، sepideh1234 ، msr839 ، jalayevatan ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 23:05)mehre cyrus نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 23:03)arminqt نوشته:  

ولی با یه حس و حال دیگه Cool  Rolleyes  Big Grin

هنوز كه نبردم بدونم چه صورت هست حس و حالش

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: alirezanz ، dv2017 ، mehre cyrus ، sepideh1234 ، msr839 ، aram_hpanahi
من با اینکه مطمعنم قبول میشم ولی خیلی بی حوصله شدم. لعنت به این شرایط، که واسه زندگی بهتر باید واسه یه احتمال دو دهم درصدی لحظه شماری کنی. خیلی حرفا تو دلمه ولی اوین و دوس ندارم. فک کنم قرصام دیر شده
(2016-04-30 ساعت 23:02)mehre cyrus نوشته:  ان شالله میزنه و برنده میشین امسال. این تاپیک میشه اخرین شمارش معکوس لاتاریتون.اونوقت دلتون میسوزه ک چرا بین ماها نموندین تو این دو روز باقی مونده
احتمالش سه دهم درصده ،آنها آگاه تر ازما هستن
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، dv2017 ، arminqt ، sepideh1234 ، ali etesami ، msr839 ، alirezanz ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 23:14)mary59 نوشته:  من با اینکه مطمعنم قبول میشم ولی خیلی بی حوصله شدم. لعنت به این شرایط،  که واسه زندگی بهتر باید واسه یه احتمال دو دهم درصدی لحظه شماری کنی.  خیلی حرفا تو دلمه ولی اوین و دوس ندارم.  فک کنم قرصام دیر شده
حالا خوبه شما مطمئن به قبولی هستی
ما هم همین بی حوصلگی رو با تردید در قبولی داریم Cool
تشکر کنندگان: arminqt ، mary59 ، mehre cyrus ، sepideh1234 ، bia2mob ، msr839 ، alirezanz ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 23:19)dv2017 نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 23:14)mary59 نوشته:  من با اینکه مطمعنم قبول میشم ولی خیلی بی حوصله شدم. لعنت به این شرایط،  که واسه زندگی بهتر باید واسه یه احتمال دو دهم درصدی لحظه شماری کنی.  خیلی حرفا تو دلمه ولی اوین و دوس ندارم.  فک کنم قرصام دیر شده
حالا خوبه شما مطمئن به قبولی هستی
ما هم همین بی حوصلگی رو با تردید در قبولی داریم   Cool
اخه من ساقیم خوبه، جنس اصل میزنم Big Grin
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، tenardie2bai ، dv2017 ، sepideh1234 ، msr839 ، alirezanz ، ali etesami ، aram_hpanahi
به افتخار @alirezanz@
[عکس: cxwfso836mu6rv4ebilv.jpg]
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، msr839 ، alirezanz ، taptan ، ali etesami ، elahe mousavi ، jalayevatan ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 23:17)abas_kashan نوشته:  
احتمالش سه دهم درصده ،آنها آگاه تر ازما هستن
همه اون چهار هزار نفری ک هرسال دارن برنده میشن هم همین مقدار شانسو داشتن Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، dv2017 ، jack87 ، msr839 ، alirezanz ، ali etesami ، aydin-j ، jalayevatan ، aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان