کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
یکی از دوستان زحمت کشیده بود و مقایسه 3 سفارت ابوظبی و ایروان و آنکارا گذاشته بود، کسی میدونه کدوم صفحه بود که خیلی زحمت نکشم دنبالش بگردم، چون دقیقا تو صفحه ای بود که چند تا از دوستان در حال مشاجره در مورد اینکه کی حقش هست بره و کی حقش نیست بره آم ری کا
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: Malmal60 ، ali etesami ، jack87 ، msr839 ، storagemeter ، m_ganj ، aram_hpanahi
روز معلم بر همه معلمین زحمت کش مبارک، اگر بین دوستان کسی معلم هست تبریک ویژه و خسته نباشید عرض میکنم، انشالله سال آینده هدیه روز معلم رو از دانش آموزان آمریکایی بگیرین Smile
تا خدا چی بخواد
دیروز هم یادمون شد روز کارگر رو به کارگران زحمت کش تبریک بگیم، من خودم تا پارسال جز این عزیزان بودم که الان 10 ماهی هست به استراحت میپردازم
خدا قوت به همه این عزیزان
تا خدا چی بخواد
(2016-05-01 ساعت 15:58)مارال6 نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 15:53)tenardie2bai نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 15:40)مارال6 نوشته:  @tenardie2bai
خدا شک میکنه هـــــــا Smile

نه ديگه خدا كريمه .. خدا رحيمه ... خودش ميدونه كه من بنده گناهكارشم .. بنده فراموشكارشم ... الان محتاج رحمتشم ... محتاج بخشندگيشم ... خوب يه گرين كارد ناقابل كه به جايى بر نميخوره .. خداجون برسون يه راندوملى سلكتد مشتى با يه  كيس نامبر پايين و نقلى و يه ويزاى يه ضربو يه زن مو بلوند قد بلندو چند تا بچه چشم آبيو و ويلاى دانتاونو كار حقوق بالا و عمر نوحو صبرو ايوبو ....

يكى منو از برق بكشه

چرا که نه؟؟؟ بابا خدا اونجوری هام نیست... گناهکار چیه!! فراموشکار کدوم بود... خدا خیلی مهربونه Wink نگران نباش... فکر میکنی این هم دوستانی که قبول شدند رفتند معصوم بودند یا هستند... نه بابا.. اینطوریا نیست.. امیدوارم خیر و برکت خدا برای شما، توی آمریکا رقم خورده باشه Big Grin Rolleyes

والا من خواستم كمى شكسته نفسى كنم وگرنه نه اهل دروغم نه اهل دل شكستن نه دزدى و مال مردم خورى ... قديس نيستم ولى هميشه سعى كردم آزارم به كسى نرسه و هر جايى هم كارى از دستم براونده واسه بقيه انجام دادم.. خلاصه كه كلى بنده خوبى هم بودم در عين بد بودنم ..

اصلا ولش بابا كلى ريا شد ... خداااااااا بديامو بيخيال خوبيامم كه كمه تو اصلا اينا رو نيگاه نكن از كَرَم و لطفت عطا كن اون برگ سبزو
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

جو معنوی تاپیک تو حلقم. دارم میرم ایمان بیارم. چند تا بیارم؟
تشکر کنندگان: jack87 ، tenardie2bai ، msr839 ، matin.sh ، jalayevatan ، elahe mousavi ، sepideh1234 ، dv2017 ، aram_hpanahi ، copol
سر کلاس استاد داره درس میده من اینجام...
2014,2015,2016,2017: has not been selected Sad
2018,2019???
تشکر کنندگان: msr839 ، jack87 ، mary59 ، jalayevatan ، elahe mousavi ، sepideh1234 ، aram_hpanahi
(2016-05-01 ساعت 16:23)mary59 نوشته:  جو معنوی تاپیک تو حلقم. دارم میرم ایمان بیارم. چند تا بیارم؟

نه ديگه راضى نيستيم شما برى دنبال نامحرم ...الانم كه همه جا نامحسوس گذاشتن دردسر ميشه واست
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

(2016-05-01 ساعت 16:24)ali etesami نوشته:  سر کلاس استاد داره درس میده من اینجام...

پاشو بگو: منی که تو لاتاری برنده هستم// آقا/خانم استاد چرا آخر کلاس نشستم؟ Big Grin
دوست عزیز
بله خود شما
10 ثانیه بخند :-)
مرسی

(2016-05-01 ساعت 15:56)Utopia نوشته:  کلاً هر چی بی خیال تر باشی و اصلاً تو باغ نباشی و ندونی چی به چیه و ندونی فرق گرین کارت با نصف النهار گرینویچ چیه، شانس برنده شدنت بالاتر می ره.

قانون نتیجه مورفی: احتمال بد پیش‌رفتن کارها نسبت مستقیم با اهمیت آنها دارد.

در فروم انگلیسی زبان forums.immigration.com هم یک استرالیایی دقیقاً حرف شما رو زده

I think I am going to wait two days or so before checking (surprisingly I have the patience). I'm surprisingly calm as being in Aus it's not the end of the world if I don't get selected. But with Murphy's Law being quite popular, now that I'm not so anxious and have a "life plan" for Aus - chances are karma will step in haha

Will be interesting to see if there's any issues with the success messages coming through like what happened last year

گفته 2 روز بعد از اعلام نتایج چک میکنه و چون تو استرالیا زندگی میکنه حتی برنده هم نشه دنیا براش به آخر نمیرسه

At
تشکر کنندگان: Utopia ، jack87 ، msr839 ، mary59 ، jalayevatan ، sepideh1234 ، amin_j ، m_ganj ، dv2017 ، aram_hpanahi ، taptan ، copol
(2016-04-30 ساعت 15:05)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 14:55)jalayevatan نوشته:  این اعلام نتایجو میزارن تو اردیبهشت کلا گند میخوره به بهترین و خوش آب و هواترین ماه سال ... پیشنهاد میدم بزارن بهمن
البته ما که تو همین بهترین و خوش آب و هواترین ماه سال سه تا کولر گازی دو تیکه تو خونه روشن کردیم  Big Grin

شما چقد پولداری!!!۳ تا کولر گازی؟ Big Grin
هر ماه پول ی کولر میدید اداره برق Big Grin
تشکر کنندگان: jack87 ، mary59 ، msr839 ، jalayevatan ، asrainman ، sepideh1234 ، nazi56 ، m_ganj ، ali etesami ، Malmal60 ، alirezanz
Cool سلام
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
تشکر کنندگان: m_ganj ، dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz
من اصولا آدمه اميدواري هستم ، ولي وقتي ياد اين ميفتم كه احتمال برنده شدنم ١ به ١٠١ ... Sad((((
Dv 2017 = not selected
Dv 2018 = not selected
Dv 2019 = not selected
Dv 2020...
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، m_ganj ، dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، jalayevatan
(2016-05-01 ساعت 16:17)elahe mousavi نوشته:  دیروز هم یادمون شد روز کارگر رو به کارگران زحمت کش تبریک بگیم، من خودم تا پارسال جز این عزیزان بودم که الان 10 ماهی هست به استراحت میپردازم
خدا قوت به همه این عزیزان
ممنون دوست عزیز ، مظلومترین قشر کارگران و کارمندان کارخانه ها هستند.
تشکر کنندگان: mary59 ، msr839 ، elahe mousavi ، asrainman ، 4ugh ، sepideh1234 ، m_ganj ، aram_hpanahi ، babak_m ، mehre cyrus ، alirezanz ، copol
(2016-05-01 ساعت 16:47)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 15:05)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 14:55)jalayevatan نوشته:  این اعلام نتایجو میزارن تو اردیبهشت کلا گند میخوره به بهترین و خوش آب و هواترین ماه سال ... پیشنهاد میدم بزارن بهمن
البته ما که تو همین بهترین و خوش آب و هواترین ماه سال سه تا کولر گازی دو تیکه تو خونه روشن کردیم  Big Grin

شما چقد پولداری!!!۳ تا کولر گازی؟ Big Grin
هر ماه پول ی کولر میدید اداره برق Big Grin

ما هم از اول فروردین سه تا کولر گازی روشن داریم تا آخر مهر ماه
هنوز نمیدونی خوزستانی ها چی میکشن چون هواتون توی سال فقط یک ماه کمی گرم میشه، هنوز نمیدونی آب خوزستان رو چکار کردند اصفهانی ها، آبی نمونده لجن مونده، هر ماه باید سه تا فیلتر عوض کنیم، هیچ جایی برای تفریح نداریم، شما بهترین زندگی رو دارید، ما روی نفت زندکی میکنیم و بدبختیم
2018
تشکر کنندگان: mary59 ، msr839 ، jalayevatan ، jack87 ، asrainman ، m_ganj ، milade ، aram_hpanahi ، mehre cyrus
(2016-05-01 ساعت 09:59)mary59 نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 08:52)elahe mousavi نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 01:15)tenardie2bai نوشته:  خوب خانم محترم شما كه ميدونستى اونجا سگ داره از همون اول چرا ثبت نام كردى تا حق بقيه رو ضايع كنى .. تازه شرط هم ميبندى كه حتماً برنده ميشى .. شما لطف كن به شوهر گرامى بگيد يه توله سگ براتون بخره و شروع كنيد نگهدارى از اونو و بزرگ كردنشو تا وقتى رفتيد اونور هم ترستون ريخته باشه هم اينكه شما هم يه سگ دارين كه مواظبه سگاى ديگه نزديكتوون نشن  ..... تازه سگ كه سوسك بالدار نيست كه ترس داشته باشه :دى
یک ایالتی میرن که سگ نداشته باشه، با هم میگردیم پیدا میکنیم، آخه منم از سگ واقعا میترسم و خیلی هم چندشم میشه

آخ جون بالاخره یه همدرد پیدا شد.

عزیزم هیچوقت هیچوقت از حیوونا نترس (بجاش از ادمها بترس )اونم از سگ که سمبل عشق و وفاداریه .کافیه برایه چند روز فقط چند روز یه توله کوچولو بیارین خونه قطعا برایه همیشه ترستون میریزه .من چند سال قبل هم فوبیا شدید سگ داشتم و هم افسردگی حاد داشتم ولی دوستی یه توله یک ماهه شیتزو بهم هدیه داد وگفت فقط یک هفته نگهش دار .چون دندون نداشت قبول کردم Big Grin کاملا ترسم ریخت وبهش وابسته شدم به مرور هم افسردگیم از بین رفت وداروهام کاملا قطع شد .الان عضو سازمان حمایت از حیوانات هستم وتوخونه دوتا سگ دارم که به جون خانواده ما وصلن . با قاطعیت به شما میگم که حتی سگهای بومی وولگرد خیلی خیلی مهربون تر وقابل اعتماد تر از خیلی از ادمها هستند واگر تکه ای نان بهشون بدید یا اونها رویکبار نوازش کنید هیچ وقت شمارو فراموش نمیکنن در صورتی که ما انسانها این جوری نیستیم متاسفانه.درضمن سگها توخیابون همه قلاده دارن وفقط در پارکهایه مخصوص بدون قلاده بازی میکنن که شما میتونید به اون پارکها نرید .
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎