کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-02 ساعت 09:57)mehran.bash نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 09:53)m_ganj نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 09:45)bobs نوشته:  من هم منطقه یک بودم ازم هشت سال سابقه خواستن ولی من هفت سال سابقه داشتم ازم قبول کردن. عجالتا شما یه سر به اداره کار بزنی هم خطر نداره چون مطلقاً کاری ندارن که برات پیدا کنن! لااقل شیش ماه دیگه میتونی نامهء اداره کار رو بگیری.

Sad مگه کیس نامبرتون چند بود کارنت نشدین؟؟ به نظر من قبول نشدن بهتر از کارنت نشدن هست.

هنوز نتیجه نبومده بدونم کیس نامبرم چنده Big Grin  Big Grin  Cool
ولی قبولم  Wink

منظورم شما نبودین از bobs پرسیدم Big Grin
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، msr839 ، mehran.bash ، aram_hpanahi
(2016-05-02 ساعت 10:19)bobs نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 09:57)mehran.bash نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 09:53)m_ganj نوشته:  Sad مگه کیس نامبرتون چند بود کارنت نشدین؟؟ به نظر من قبول نشدن بهتر از کارنت نشدن هست.

هنوز نتیجه نبومده بدونم کیس نامبرم چنده Big Grin  Big Grin  Cool
ولی قبولم  Wink

ایشالا شما برنده میشی. منم کیس نامبرم قراره امسال دو رقمی باشه. دفعه قبل نزدیک 8500 بود و کارنت نشدم.

حیف شاید اگه زیر 8000 بودین الان در آمریکا بودین Sad
تشکر کنندگان: msr839 ، mehran.bash ، aram_hpanahi ، sepideh1234
دوستان این یکی دو روز مونده به اعلام نتایج داره خیلی پر هیجان میشه.

یه سرگرمی جالب براتون معرفی میکنم که شدیداً به درد همین لحظات و ساعتها میخوره.

لابد توی فیلمهای خارجی اون اسباب بازی معروف «توپ جادویی» رو دیدین که بچه ها ازش سئوال میکنن و جواب روی توپ نقش می بنده. یه سایتی اینجا هست که تقریبا همین بازی رو شبیه سازی میکنه:

http://www.indra.com/8ball/front.html

شما صفحه رو باز میکنین، و با صدای بلند ازش می پرسین «ای توپ جادویی، من امسال برنده میشم؟»
و بعدش دگمهء ASK رو می زنین و توپ جادویی بهتون جواب میده...

نمیشه گفت جوابش چقدر ممکنه درست یا غلط باشه. اما برای سرگرمی و سردرد گرفتن خوبه (وقتی جواب منفی میده، سردرد میگیرین!).
شکست خوردن پایان راه نیست. فقط یک سطر از کتاب تجربه است. نقطه سر خط!
شرکت در DV از 1994 الی 2014 - سال 2015 برنده شدم اما کارنت نشدم. نقطه سر خط!!
شروع سطر بعد: شرکت در DV های بعدی، اقدام برای پذیرش دکترا و ...
تشکر کنندگان: m_ganj ، elahe mousavi ، 4ugh ، msr839 ، aram_hpanahi ، jalayevatan ، copol
تو  فرم ثبته نام شماره 16  عکسه گربه چکمه پوشو  و گزاشتم ولی اون قسمته که عکسارو قبول میکرد تو سایته  قبول گرد گفت خوبه عکست ادامه بده ایراد نگرفت اصلا . فرم شماره 16 ام حزف شده  ؟ نشده فکر کنم
خارج
تشکر کنندگان: msr839 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، arminqt
(2016-05-02 ساعت 09:51)sheghi نوشته:  میخوام تو آخرین پستم قبل از اعلام نتیجه 2017 سرتون و درد بیارم (دلایل دنبال راه فرار بودن)
پ.ن : این یه نوشته دلیه ، چیز مهمی توش نیست میتونین بدون خوندن ازش رد شین.

منه از دنیا بریده تا یه سال پیش جز آدمای به شدت مخالف مهاجرت بودم و میگفتم در هر شرایطی وطن و خانواده ات اینقدر وزن نسبیتشون به سایر عامل ها بیشتره که نمیشه به راحتی انتخاب دیگه ای داشت. دو سال گذشته که لاتاری ثبت نام میکردم بیشتر به خاطر اصرار دور و بریا بود و همش به خودم میگفتم قبولم بشم نمیرم!(یعنی یه همچین آدمای قفل فرمون لازمی بودیم ما)

متاسفانه یه جوری بزرگ شدم که از وقتی خودمو شناختم همیشه درد اجتماع و دیدن نابرابری ها روی مخم یورتمه میرفت و میره، دیدن این مسائل که کاری هم نمیتونی برای اصلاحش انجام بدی تا یه جایی قابل تحمله و از یه جایی دیگه ذهنت خسته و پیاده میشه. خلاصه دیدن این شرایط اجتماعی از یه طرف ، همه کاره و هیچ کاره بودن تو کارت بعد از 10 سال کار فوق تخصصی و فشار و آخرشم هیچی، شد اولین عامل دنبال یه راه فرار بودن!

حس عجیب خداحافظی شاید همیشگی تو فرودگاه با دوست قدیمی که یه جورایی انگار از خانواده ات بهت نزدیک تر بوده که یه دفعه یادت میندازه که همه دوستات به ترتیب رفتن و فقط یکیشون برات مونده که اونم تا یه سال دیگه عازمه ، تو میمونی و حوضت. یعنی بدون دوستات بدون دورهمی ها ، روزمرگی هر روزه ترافیک کار ترافیک خواب چقدر قابل تحمله . خلاصه حس تنها موندن بین اون همه دوست خوبی که داشتی شد دومین عامل دنبال یه راه فرار بودن!

از خانواده نگم که دلم خونه، فرزند بزرگ خانواده باشی غصه درس نخوندن ، کار نکردن، سرکشی کردن و پیگیری امورات همه اعضا رو بخوری ولی خودشون خوش باشن و تو عشق و حال. پر از حس وابستگی باشی و دلتنگی . ولی تو اون همه فشار روانی که داری توش دست و پا میزنی همین خانواده محترم ناخواسته برات درگیری فکری در حد ... به وجود میارن که صد بار گفته بودی نکن آقا این کار رو نکن ، کو گوش شنوا . حس خستگی از این همه احساس مسئولیت خانوادگی و تفکیک شخصیت خودت از خانوادت بعد از 30 سال شد سومین عامل دنبال یه راه فرار بودن!

وقتی بعد از یه روز کاری سخت و وسط این همه دغدغه میری ماشین لگن صفرت که هر روز یه ایرادی داره رو درست کنی توسط قبض برادران ... به دلیل ... به سمت پارکینگ روونه میشی و یه هفته بی ماشینی و ... . حس توهین و بی ارزشی شخصیت انسانییت که همیشه از یه زاویه ای بهت القا میشه، میشه چهارمین عامل دنبال یه راه فرار بودن!

وقتی یه روز ایمیلت رو باز میکنی که میبینی یه ایمیل تقلبی برات اومده که شما برنده لاتاری 2015 بودین و چون دیر اقدام کردین با پرداخت فلان مبلغ تا یه ماه دیگه فرصت دارین اقدام کنین. یه لحظه حس رهایی از همه دغدغه ها با مهاجرت و از نو شروع کردن تو ذهنت جرقه میزنه که میشه عامل حضور بنده تو این فروم!

یه جورایی به اون شرکتی که این ایمیل تبلیغاتی رو برام فرستاده و مخصوصا اون برادرای ... که تیر خلاصی رو تو مغزم زدن احساس دین میکنم. اگه امسال قسمت بشه که میشه تا سه نشه بازی نشه و میریم به سمت محو شدن تو افق. ولی اگه نشد سال بعد هم شرکت میکنیم شانسه دیگه شاید بشه ولی اگه نشد تو اولین آزمون ایلتس بعد از اعلام نتایج 2018 شرکت میکنم و تو سال 2020 سفرنامه مهاجرت به استرالیا رو مثل همین دلنوشته مینویسم.

امیدوارم همه جزو برنده ها باشیم

سلام. جالب بود
حالا چرا استراليا ؟
تشکر کنندگان: m_ganj ، shayrin ، shahram LA ، msr839 ، jack87 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، nazi56
(2016-05-02 ساعت 10:32)crysis نوشته:  تو  فرم ثبته نام شماره 16  عکسه گربه چکمه پوشو  و گزاشتم ولی اون قسمته که عکسارو قبول میکرد تو سایته  قبول گرد گفت خوبه عکست ادامه بده ایراد نگرفت اصلا . فرم شماره 16 ام حزف شده شده ؟ نشده فکر کنم
ناخواسته باعث شدی شانس دیگران و خودت کم بشه .
بیخیال روزگار ...از دلی که غافل بود
تشکر کنندگان: crysis ، m_ganj ، msr839 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، arminqt ، alirezanz
(2016-05-02 ساعت 10:22)bobs نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 10:11)redbull نوشته:  این دوستمون که از کشور المان هست .....میشه بفرمایید تفاوت المان با us چی هست ؟؟؟؟  جرمنی که کشور مدرنی هست
ذهنیت من این بود که المان بهتر us هست ....اخه واسه چی میخای بری us ????

این گره ذهنی رو برا ما باز کن تا از این بم بست خلاص بشوم Sad  Cool  Cool  Sad  Sad  Cool

آمریکا یه کشور مهاجر پذیر هست و تنوع نژادی یه موضوع پذیرفته شده هست. اما آلمان چندان با مهاجر جماعت مهربون نیست و البته بطور کلی زندگی اروپایی خیلی قابل مقایسه با آمریکا نیست، بالاخره محدودیت ها و ضعف های خودش رو داره. شما در نظر داشته باش که اگر کشور ایران رتبهء سوم فرار مغزها رو داره، آلمان و انگلستان صاحبان رتبهء اول و دوم هستن... آلمانی ها به اکثر کشورهای جهان و انگلیسی ها عمدتا به استرالیا و نیوزلند مهاجرت میکنن.
میشه بگی چ محدودیت هایی داره بجز مالیات !؟
تشکر کنندگان: dolatmandani ، msr839 ، mehre cyrus ، arminqt ، alirezanz
1 Day, 09 Hour, 45 Min, 47 Sec مونده به متحول شدن خیلی از زندگی و سرنوشت هایی که گره به این قرعه کشی خورده،امیدوارم همگی طعم این خوشحالی بی حد و مرز رو بچشیم.
من امسال سومین باره که ثبت نام میکنم و یه حسی بهم میگه برنده میشم،برنامه ریزی سختی کردم و امیداورم به ثمر بشینه،این لحظه ها چقدر کند میگذره!!!
صدای قلبتون هیچ موقع دروغ نمیگه،پس بهش توجه کنین.
تشکر کنندگان: msr839 ، amirmc ، m_ganj ، 4ugh ، algh90 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، عسل.م ، redbull ، mary59 ، @t@r ، ali etesami ، alirezanz ، sepideh1234 ، copol
من واقعن دیگه نمیتونم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: sheghi ، redbull ، m_ganj ، eexaminee ، msr839 ، Sedagat ، jack87 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، jalayevatan ، Malmal60 ، alirezanz ، sepideh1234
من پنجمین ساله که دارم شرکت میکنم

امیدوارم این دفعه اسمم در بیاد

انشاءالله Rolleyes Rolleyes Rolleyes
ما همه خلق ... به درگاهِ تو رو آوردیم

صبح را بر همگان نیک بگردان، یارب...

#لیلا_بهادری
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: m_ganj ، آناهیتا-2013 ، msr839 ، Sedagat ، jack87 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi
(2016-05-02 ساعت 10:32)آرتا نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 09:51)sheghi نوشته:  میخوام تو آخرین پستم قبل از اعلام نتیجه 2017 سرتون و درد بیارم (دلایل دنبال راه فرار بودن)
پ.ن : این یه نوشته دلیه ، چیز مهمی توش نیست میتونین بدون خوندن ازش رد شین.
.
.
.
یه جورایی به اون شرکتی که این ایمیل تبلیغاتی رو برام فرستاده و مخصوصا اون برادرای ... که تیر خلاصی رو تو مغزم زدن احساس دین میکنم. اگه امسال قسمت بشه که میشه تا سه نشه بازی نشه و میریم به سمت محو شدن تو افق. ولی اگه نشد سال بعد هم شرکت میکنیم شانسه دیگه شاید بشه ولی اگه نشد تو اولین آزمون ایلتس بعد از اعلام نتایج 2018 شرکت میکنم و تو سال 2020 سفرنامه مهاجرت به استرالیا رو مثل همین دلنوشته مینویسم.

امیدوارم همه جزو برنده ها باشیم

سلام. جالب بود
حالا چرا استراليا ؟

به نظر میرسه در حال حاضر اقدام برای مهاجرت از طریق نیروی کار متخصص برای استرالیا و کانادا(کبک) راحت ترین و معقول ترین گزینه ها هستند. مشکل کانادا سرد بودن و پروسه 5-6 ساله مهاجرتش هست ولی هم شرایط آب و هوایی استرالیا بهتره و هم تقریبا از زمان شروع پروسه تا صدور ویزا 2 سال زمان میبره، شما اگه پیشنهادی دارین بفرمایید استفاده کنیم
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
تشکر کنندگان: asrainman ، m_ganj ، msr839 ، jack87 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، alirezanz ، copol
بزرگترين خيانتی كه انسان می تواند به خودش بكند،
ترس از فکر ديگران درباره خودش است.
جهنم، یعنی وابستگی به قضاوت دیگران.
افراد بسیار زیادی در جهان هستند که در جهنم به سر
می برند؛
زیرا سخت وابسته به داوری دیگرانند.
تا خدا چی بخواد
صبح ها
ملودی لبخند
از لحظه ها
می بارد
لباس آرامش بپوش
چترِ فلسفه را دور بیانداز
و در وسطِ باغچه
بین پیچک ها
دست هایت را باز کن
چشم هایت را ببند
و رو به آسمان
صد بغل حسِ ناب زنده بودن را
نفس بکش.
تا خدا چی بخواد
کاش به اشتباه هم که شده برنده اعلاممون کنن حداقل ببینیم صفحه برنده ها چه شکلیه
تشکر کنندگان: m_ganj ، lighter ، msr839 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، jalayevatan ، alirezanz ، copol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان