کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
Smile 
(2016-02-02 ساعت 22:08)بازگشت نوشته:  
(2016-02-02 ساعت 20:25)babak_m نوشته:  زندگینامه, امیر حسین وارسته
مردی که الان ثروتش بیش از ۱۰۰۰ ملیارد تومان می باشد
او در خاطراتش اینچنین می گوید:
من در یک خانه ۷۵ متری در .......

آورین آورین

به به بازگشت خان عزیز  "پدر لاتاری ایران"
تشکر کنندگان: msr839 ، بازگشت ، jsmlz
خب درد اینه بابای ما تو زعفرانیه زمین نداره Smile
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: sheghi ، msr839 ، jsmlz
(2016-02-02 ساعت 21:23)aram_hpanahi نوشته:  
من در یک خانه ۷۵ متری در پیروزی زندگی می کردم, و اغلب روزها تا ساعت ۲ می خوابیدم, شغلی نداشتم و اساسا کاری هم بلد نبودم, بعدازظهرها تا چند مغازه پیاده می رفتم چند نخ سیگار می کشیدم و از پشت ویترین مغازه ها به کفش و لباسها نگاه می کردم ولی توان خریدش را نداشتم, دچار افسردگی شده بودم از بی پولی و بی کاری برای فرار از شرایط موجود قرص می خوردم, تا اینکه یک روز در مغازه دوستم که همیشه از او نسیه خرید می کردم چشمم به جمله ای افتاد که نوشته بود, تغییر از درون تو آغاز می گردد و آن بیرون منتظر معجزه ای نباش آن معجزه خودت هستی, در من جرقه ای بوجود امد, درونم تکان خورد, گفتم دیگر بس است, چرا من ثروتمند نباشم باید کاری کرد, نباید نشست, خلاصه باید از جایی شروع می کردم, اما نه سرمایه ای داشتم, نه پس اندازی, و نه حرفه ای بلد بودم, برای همین, رفتم خانه پدری و با پدر درد دل کردم و او یک زمین ۲۰۰۰ متری که در زعفرانیه تهران داشت را به نامم زد, و من سریع فروختم و الان وضعم توپ است, روی صحبت من با شما جوانهاست, که دستتون و بزارین رو زانوهاتون و تلاش کنید.

سلام بابک عزیز
الان این جمله نکته داشت یا جوک بود؟

آرام جان سخت نگیر عزیز دل اگه برات نکته داشت نکته شو بگیر اگه خنده رو لبات آورد بخند، به همین راحتی ....
تشکر کنندگان: abas_kashan ، aram_hpanahi ، msr839 ، بازگشت ، jsmlz
(2016-02-02 ساعت 22:27)babak_m نوشته:  
(2016-02-02 ساعت 21:23)aram_hpanahi نوشته:  
من در یک خانه ۷۵ متری در پیروزی زندگی می کردم, و اغلب روزها تا ساعت ۲ می خوابیدم, شغلی نداشتم و اساسا کاری هم بلد نبودم, بعدازظهرها تا چند مغازه پیاده می رفتم چند نخ سیگار می کشیدم و از پشت ویترین مغازه ها به کفش و لباسها نگاه می کردم ولی توان خریدش را نداشتم, دچار افسردگی شده بودم از بی پولی و بی کاری برای فرار از شرایط موجود قرص می خوردم, تا اینکه یک روز در مغازه دوستم که همیشه از او نسیه خرید می کردم چشمم به جمله ای افتاد که نوشته بود, تغییر از درون تو آغاز می گردد و آن بیرون منتظر معجزه ای نباش آن معجزه خودت هستی, در من جرقه ای بوجود امد, درونم تکان خورد, گفتم دیگر بس است, چرا من ثروتمند نباشم باید کاری کرد, نباید نشست, خلاصه باید از جایی شروع می کردم, اما نه سرمایه ای داشتم, نه پس اندازی, و نه حرفه ای بلد بودم, برای همین, رفتم خانه پدری و با پدر درد دل کردم و او یک زمین ۲۰۰۰ متری که در زعفرانیه تهران داشت را به نامم زد, و من سریع فروختم و الان وضعم توپ است, روی صحبت من با شما جوانهاست, که دستتون و بزارین رو زانوهاتون و تلاش کنید.

سلام بابک عزیز
الان این جمله نکته داشت یا جوک بود؟

آرام جان سخت نگیر عزیز دل اگه برات نکته داشت نکته شو بگیر اگه خنده رو لبات آورد بخند، به همین راحتی ....

بیشتر ضد حال داره
چون یا باید بابا دارا باشه،یا اخلاقیات و انسانیت رو بذاری زیر پا تا در اندک زمانی به چندر غاز برسی
تشکر کنندگان: babak_m ، msr839 ، jsmlz
بزرگترین بدی زندگی اینه که هیچ وقت اون چیزی رو که می خوای همون لحظه نداریش یه زمانی بهش می رسی که دیگه برات مهم نیست!
تشکر کنندگان: mona_ir ، msr839 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، sheghi ، بازگشت ، jsmlz
من فکر میکنم همه تصورات و برنامه های ما قبل از رفتن اصلن به واقعیت نزدیک نیست
ما داریم به جایی میریم که فرهنگ خودشو داره و مردمش خواسته های متفاوتی از زندگی دارن نسبت به ما و قراره خودمونو با اون شرایط تطبیق بدیم
برای اکثر ما امریکا مث دنیای آخرت ، بهشت و جهنمه هنوز نرفتیم ببینیم چیه و چطوره
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: babak_m ، msr839 ، aram_hpanahi ، jsmlz
واقعیات کشور آمریکا حالا هر سال برید لاتاری ثبت نام کنید...!!

رتبه اول مصرف سرانه مواد مخدر و دخانیات
مقام اول مصرف سوخت در دنیا
مقام اول مراجعه مردم به دادگاه در دنیا
دومین کشورغمگین جهان
بزرگترین مصرف کننده دارو در جهان
مقام اول آسیب به محیط زیست و فرسایش خاک و تخريب جنگل و منابع طبيعي
مقام اول سوانح هوایی و مقام دوم تلفات با اتومبيل در جاده ها (۲۵ هزار کشته در سال)
دومین وارد کننده بنزین دنیا
جزء 5 کشور اول دنیا از لحاظ تورم و گرانی
پنج شهر اول هوای آلوده دنیا
مقام اول آلودگی صوتی
پایین ترین سرعت اینترنت
رتبه نخست واردات گندم در دنیا
کم ترین آمار ازدواج و بیشترین طلاق در دنیا
رتبه اول سرطان در دنیا
بی اعتبارترین پاسپورت دنیا
جزو بالاترین آمار فساد اقتصادی جهان
رتبه اول فرار مغزها در در دنیا
تشکر کنندگان: jsmlz ، mehre cyrus
به خدا امسال برنده نشم دیگه قیدشو میزنم
ی عمر خون جگر خوردیم بقیشم میخوریم دیگه پیر شدیم به چ درد میخوره
تشکر کنندگان: babak_m ، someonelikeyou ، msr839 ، aram_hpanahi ، meraj-fallahi ، jsmlz
(2016-02-03 ساعت 00:07)mona_usa نوشته:  به خدا امسال برنده نشم دیگه قیدشو میزنم

منم ترسم از همینه 
به هر حال این یه قماره اگه سن بره بالا انگار تمام دار و ندارتو گذاشتی وسط در عین حال اگه برنده هم بشی با جایزت زیاد حال نمیکنی
من الان سی سالمه و دیگه دارم به مرز تموم شدن دوره ریسک پذیریم برای مهاجرت نزدیک میشم ای خداااا
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: babak_m ، msr839 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، mona_ir ، jsmlz
سلام دوستان ،حالا که شمارش معکوس دو رقمی شده تب و تاب وکفر لعن وتهدید زیاد شده?ارزوی برنده شدن دارم برای کسانی که تنها شانس زندگیشون مهاجرت وامیدوارم که از این فرصت به بهترین نحو برای شروع دوباره استفاده کنند.شب خوش
[از هیچ چیز نمی ترسم.فرشته نگهبانم پیشاپیش من گام بر می دارد وراهم را همواروکامیاب می گرداند.Wink
تشکر کنندگان: jsmlz
یه آرزو...
شاید مقصد ما همین جا باشه(تایپیک مهاجر سرا)..
شاید تمام حسی  که با خوندن تجربیات دیگران داشتیم مهاجرت ما بود..
شاید ....
آینده نزدیکه ، همه چی اشکار میشه..!

بهترین ها برای من و توست
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: babak_m ، hesam.sd ، someonelikeyou ، aram_hpanahi ، dv2017 ، jalayevatan ، jsmlz
(2016-02-02 ساعت 23:36)،babak_m نوشته:  واقعیات کشور آمریکا حالا هر سال برید لاتاری ثبت نام کنید...!!

دومین کشورغمگین جهان
مقام اول سوانح هوایی و مقام دوم تلفات با اتومبيل در جاده ها (۲۵ هزار کشته در سال)
مقام اول آلودگی صوتی
پایین ترین سرعت اینترنت
رتبه اول سرطان در دنیا

مطمييني اينا كه گفتي در مورد آمريكاست؟
ميشه بگي منبع اين متن از كدوم سايته؟
می گذرد ...
تشکر کنندگان: jsmlz
(2016-02-03 ساعت 00:07)mona_usa نوشته:  به خدا امسال برنده نشم دیگه قیدشو میزنم

منم امسال ديگه اخرين ساليه كه ثبت نام كردم
اگه اينبار هم اسمم در نياد ديگه قيدشو ميزنم
ديگه تا هميشه ميسازم و ميسوزم و ميميرم...
می گذرد ...
تشکر کنندگان: mona_ir ، بازگشت ، jsmlz
(2016-02-03 ساعت 01:37)msr839 نوشته:  
(2016-02-02 ساعت 23:36)،babak_m نوشته:  واقعیات کشور آمریکا حالا هر سال برید لاتاری ثبت نام کنید...!!

دومین کشورغمگین جهان
مقام اول آلودگی صوتی
پایین ترین سرعت اینترنت
رتبه اول سرطان در دنیا

مطمييني اينا كه گفتي در مورد آمريكاست؟
ميشه بگي منبع اين متن از كدوم سايته؟
تو هم میدونی منم میدونم همه عالم میدونن در مورد کجاست برادر ..........
تشکر کنندگان: amir2017 ، msr839 ، mehre cyrus ، dv2017 ، jalayevatan ، بازگشت ، jsmlz ، alirezanz
برتری علمی

ایالات متحده آمریکا دارای دانشگاه ها و کالج هایی با بهترین رتبه هاست.
این کشور دارای یکی از بهترین سیستم های آموزشی دنیا با برنامه هایی برجسته در تقریبا تمام زمینه ها می باشد. مدارکی که در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا صادر می شوند، در کل دنیا شناخته شده هستند.
دانشگاه های آمریکا به واسطه ی اینکه قطب پیشرفت های متنوع تکنولوژی هستند شما را در برابر برخی از به روزترین پیشرفت های تکنولوژی قرار می دهند و امکان این را خواهید داشت که در زمینه ی انتخابی خود با اساتید برجسته ملاقات، تعامل و حتی مطالعه و پژوهش کنید.

فرصت های آموزشی

آزادی عمل و بیان، یکی از نشانه های دانشگاه های ایالات متحده است.
نظام آموزش عالی در هر رشته ی تحصیلی دارای تنوع موضوع است. دانشگاه های آمریکا به واسطه ی بودن در خط مقدّم فناوری و تکنیک های آموزشی و با بهترین تجهیزات و منابع ممکن، برای دانشجویان تسهیلات و فرصت های فراوانی فراهم می آورند به قصد آنکه فرد در هر رشته ای که تحصیل می کند، متخصص بار بیاید و دوره ی تحصیلی وی طوری طی شود که مناسب نیازهای خاص او باشد.
تعامل اساتید با دانشجویان بطور غیر رسمی است که این امر به دانشجویان انگیزه داده و رویکرد شخصی به برنامه ی درسی را ترویج می کند.
تشکر کنندگان: msr839 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، dv2017 ، jalayevatan ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان