کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
بچه ها امشب تو خونه ما بحث شانس وقرعه کشی ولاتاری واین حرفا بود
من با هیجان میگفتم که من مطمئن هستم که امسال برنده میشم ومیرم .یهو مامانم گفت ایشالا ولی تا حالا تو قرعه کشی برنده شدی
کلی فکر کردم گفتم نه نشدم این اولین باره و بزرگترین شانسه منه که یهو پسر خالم گفت چرا بردی بردی...
من خوشحال گفتم کی ؟گفت یادته 4 سال پیش همه فامیل رفته بودیم 13 بدر باغ شهریار 70- 80 نفر بودیم. من دیگه اینجا ساکت شده بودم ولی مامانم با هیجان میپرسید خوب خوب
پسر خالم گفت قرعه کشی اونجا رو برد دیگه مامانم ذوق زده گفت چی برد من یادم نیست من با اوقات تلخی گفتم قرعه کشی سر این بود که کی اون همه ظرف وبشوره که اسمه من در اومدو من برنده شدم
مامانم یه نگاهی کرد وگفت مادر بلاخره همه که سال اول برنده نمی شن
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، Caspian_Wave ، alireza_guitar ، milade ، sheghi ، Ccroperator ، jsmlz
سلام من فایلی رو که سیو کرده بودم و شماره ثبت نام توش بود از دست دادم. هیچ راهی وجود نداره که بشه چک کرد موقع اعلام نتایج؟
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz
(2016-01-31 ساعت 05:12)atefeh60 نوشته:  سلام من فایلی رو که سیو کرده بودم و شماره ثبت نام توش بود از دست دادم. هیچ راهی وجود نداره که بشه چک کرد موقع اعلام نتایج؟

سلام دوست عزيز
چرا اگه ادرس ايميلتونو داشته باشين موقع اعلام نتايج ميتونين اون کد چهل رقمى رو بازيابى کنين.
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
تشکر کنندگان: msr839 ، Siamak ، jsmlz
فقط ٩٣ روز تا اعلام نتايج
می گذرد ...
تشکر کنندگان: jalayevatan ، sheghi ، alirezanz
خدایا چه لحظه ی سختیه وقتی میخوای نگاه کنی ببینی برنده شدی یا نه...قرعه کشی پارسال وقتی اعلام شد بعدش انقدر حالم گرفته بود تا چند روز حواسم سر جاش نبود با هیچکس هم حرف نمیزدم...امسال سکته نکنم خیلی خوبه(-:
رود خانه ها می دانند که عجله ای در کار نیست

ما روزی به مقصد خواهیم رسید! Wink
امیلن
تشکر کنندگان: jalayevatan ، sheghi ، msr839 ، jsmlz
بدون تعارف باید بگم زندگی همه ما ایرانی ها با مقدار زیادی تنبلی هست و این بزرگترین چالش ما در امریکاس
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: lighthouse ، dv2017 ، alireza_guitar ، msr839 ، mehre cyrus ، usatravel ، babak_m ، jsmlz ، alirezanz
(2016-01-30 ساعت 21:53)milaveh نوشته:  دوستان به طور اتفاقی گذرم افتاد به اینجا ، یاد خودمون افتادم سال پیش ... از صمیم قلبم برای همتون آرزو می کنم که امسال سال شما باشه و ایشالا این سه ماه هم زودی بگذره ، انتظار خیلی سخته ... ایشالا که همتون برنده میشید

مرسی .
برای شما هم آرزوی موفقیت میکنیم ..
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، msr839 ، ofrfar ، jsmlz ، alirezanz
(2016-01-31 ساعت 02:52)نسل سوخته نوشته:  بچه ها امشب تو خونه ما بحث شانس وقرعه کشی ولاتاری واین حرفا بود
من با هیجان میگفتم که من مطمئن هستم که امسال برنده میشم ومیرم .یهو مامانم گفت ایشالا ولی تا حالا تو قرعه کشی برنده شدی
کلی فکر کردم گفتم نه نشدم این اولین باره و بزرگترین شانسه منه که یهو پسر خالم گفت چرا بردی بردی...
من خوشحال گفتم کی ؟گفت یادته 4 سال پیش همه فامیل رفته بودیم 13 بدر باغ شهریار 70- 80 نفر بودیم. من دیگه اینجا ساکت شده بودم ولی مامانم با هیجان میپرسید خوب خوب
پسر خالم گفت قرعه کشی اونجا رو برد دیگه مامانم ذوق زده گفت چی برد من یادم نیست من با اوقات تلخی گفتم قرعه کشی سر این بود که کی اون همه ظرف وبشوره که اسمه من در اومدو من برنده شدم
مامانم یه نگاهی کرد وگفت مادر بلاخره همه که سال اول برنده نمی شن

دادا شما که 80 نفری میرید 13 به در ، همدیگه رو هم میشناسید؟
بعد اینکه سلام همدیگه هم میکنید؟ اخه اگر فرض کنیم سلام هم 1 دقیقه طول بکشه(با در نظر گرفتن چاق سلامتی و رو بوسی و این حرفها) حدوداً 1.5 ساعت دارید سلام میکنید هر نفر(یعنی 120 نفر ساعت سلام). 1.5 ساعت هم خداحافظی میشه 3 ساعت. بعد چه زمان به 13 به در میرسید؟
اونوقت نهار چی؟ کی غذا درست میکنه؟
پیش اومده زمان بازگشت از 13 به در مشکل در امار داشته باشید و فرمانده یگان دوباره دستور سرشماری صادر کنه؟
همه ظرفا رو خودتون شستید اونوقت؟ مسئولین اصلاً رسیدگی نکردند؟
توی انتخابات اگر به یکی کلید کنید به طور بلامنازع پیروز هست طرف دیگه؟
سرگروه دارید؟

دادا ببخشید سوالات زیاد شد!

پ.ن : صرفاً یک شوخی بود Big Grin
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، نسل سوخته
ابو علی سینا میفرمایند :
هر چیزی کمش دارو است
متوسطش غذا است

و زیادش سم است
حتی محبت کردن
این جمله بوعلی سینا را باید با طلا نوشت و در هر منزلی نصب کرد

سه واقعیت محض:

۱- هیچ وقت با کسی بیشتر از جنبه اش شوخی نکن... حرمتها "شکسته" میشود.

۲- هیچ وقت به کسی بیشتر از جنبه اش خوبی نکن... تبدیل به "وظیفه" میشود.

۳ - هیچ وقت به کسی بیشتر از جنبه اش عشق نورز..."بی ارزش" میشی...

از ذهن تا دهن فقط یک نقطه فاصله است...
پس تا ذهنت را باز نکردی ,دهنت را باز نکن
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، sheghi ، roadhog ، Interuniversal ، babak_m ، Ccroperator ، Danoosh ، ofrfar ، M.Ho ، msr839 ، shanks ، jsmlz
سلام دوستان عزیز
من دومین سال هست که ثبت نام کردم و خیلی امید دارم که امسال انتخاب بشم طوری که همه سایت مهاجرسرا رو شخم زدم حتی ایالت مقصد رو هم انتخاب کردم
خدا کنه رد نشم که سکته میکنم
Alireza
2015 has not been selected
2016 has not been selected
2017 has not been selected
Waiting for 2018 Big Grin
تشکر کنندگان: jsmlz
-->
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

تشکر کنندگان: dv2017 ، ofrfar ، sheghi ، msr839 ، aram_hpanahi ، jsmlz
سلام دوستان. من امسال بار پنجمه شرکت میکنم. امیدوارم امسال همه ی اونایی که مهاجرت مثل خوره افتاده تو مغزشون برنده بشن. دوستایی که بار اول ثبت نام کردن شانس اینکه بار اول برنده بشید یا بار دهم هیج فرقی نداره فقط تمام زندگیتون رو این موضوع نذارید که وقتی برنده نشدید بدجور سرخورده میشید. دور بر من بودن کسایی که خیلی امید داشتن به برنده شدن و نشدن و تمام دنیا رو سرشون خراب شد و زندگیشون رو باختن. اونایی که هم برنده میشن آمریکا رو بهشت برین ندونن درسته اونجا با ایران قابل مقایسه نیست اما مهاجرت یعنی شروع سختی و مشکلات تا رسیدن به موفقیت. اگه هم واقعا قصد مهاجرت دارید کشورهای دیگر رو هم پیگیری کنید. من خودم الان دنیال کارای مهاجرت به کانادا هستم و هر کدوم زودتر اوکی بشه میرم همونجا
موفق و پیروز باشید
وقتي صبح ازخواب بيدارميشی، دوانتخاب داري :
1- دوباره بخوابي و رويا ببيني.
2- يا بيدار بشی و برای رسیدن به روياهات حرکت کني.
(2016-02-01 ساعت 20:00)behzadkhatari نوشته:  سلام دوستان. من امسال بار پنجمه شرکت میکنم. امیدوارم امسال همه ی اونایی که مهاجرت مثل خوره افتاده تو مغزشون برنده بشن. دوستایی که بار اول ثبت نام کردن شانس اینکه بار اول برنده بشید یا بار دهم هیج فرقی نداره فقط تمام زندگیتون رو این موضوع نذارید که وقتی برنده نشدید بدجور سرخورده میشید. دور بر من بودن کسایی که خیلی امید داشتن به برنده شدن و نشدن و تمام دنیا رو سرشون خراب شد و زندگیشون رو باختن. اونایی که هم برنده میشن آمریکا رو بهشت برین ندونن درسته اونجا با ایران قابل مقایسه نیست اما مهاجرت یعنی شروع سختی و مشکلات تا رسیدن به موفقیت. اگه هم واقعا قصد مهاجرت دارید کشورهای دیگر رو هم پیگیری کنید. من خودم الان دنیال کارای مهاجرت به کانادا هستم و هر کدوم زودتر اوکی بشه میرم همونجا
موفق و پیروز باشید

سلام
یه تشکر واسه پستت و راهنماییهایی که کردی
صد تا تشکر واسه امضا ت - خیلی قشنگه
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: behzadkhatari ، msr839 ، roadhog ، رنگو ، jsmlz
فقط ٩١ روز ...
می گذرد ...
تشکر کنندگان: jalayevatan ، storagemeter ، babak_m ، jsmlz
سه ماه .... کاش اندازه سه ماه تابستون دوران بچگی بگذره نه مثل زمستوناش
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، jalayevatan ، storagemeter ، msr839 ، sheghi ، meraj-fallahi ، babak_m ، roadhog ، بازگشت ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان