کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-02 ساعت 16:46)mr.amir007 نوشته:  از هواپیما شروع می کنم. ساعت 10:45 روز شنبه مورخ بیست و هفتم مرداد یکهزار و سیصد و شصت و یک از ایران به سمت دوبی سوار هواپیما شدیم. روز تولدم بود دقیقا. واسه همین یادم نمیره هیچ وقت. با هواپیمای امارات به سمت دوبی رفتیم و در حدود دو ساعت پرواز بود. تو دوبی حدود 8 ساعت توقف داشتیم. تو فرودگاه خوابیدیم. خیلی سخت و خسته کننده بود. شنیده بودیم که هتل هایی که مال فرودگاه هست رو استفاده نکنیم، خودمون هم اوضاع مالیمون زیاد خوب نبود. واسه همین رو صندلیا فرودگاه چرت زدیم تا نوبت پرواز به فر.......................................................................................................................................................................................................
شرمنده دوست عزیز اگه از این حرف من ناراحت شدی به بزرگواری خودت بخش ولی اینجا را مثل اینکه با وبلاگ شخصی خودت اشتباه گرفتی .................. قرار نیست در این مکان اینچنین قلم فرسایی کنیم و این جایگاه را اختصاص بدیم به مقاله نویسی!!!!!!!!
ایکاش مدیر محترم این تاپیک این نوشته مرا بخوانند و بر آن صحه بگذارند...... اینجا بایستی مطالب مختصر ؛ مفید ، اثر بخش و تاثیر گذار که فقط و فقط ارتباط با مهاجرت از طریق قرعه کشی ویزای لاتاری دارد ارائه شود نه اینکه بیاییم وبلاگ نویسی کنیم.
من منکر مطالب ارزشمند و قلم زیبای شما در این مقاله ای که فرستاده اید نیستم ولی باور بفرمائید جاش اینجا نیست.ما عهد بسته ایم یکدیگر را با ارسال پستهای مربوط به موضوع این تاپیک راهنمایی کنیم ذلجویی بدیم روحیه بدیم آنهم نهایت در یک بند یا پاراگراف مختصر و خلاصه همین!
تشکر کنندگان: amirmc ، rezaeebarmi ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-05-02 ساعت 17:27)arminqt نوشته:  يكي از دوستان من سال ٢٠٠٨ برنده شد . سال بعدي عموش برد و ٣ سال بعد يك عموي ديگش .
ارش سوال كردم در اين مورد گفت :
از خيلي ها توي امريكا شنيده كه همه پرونده ها به صورت كلي قبل قرعه كشي بررسي ميشه و از ميان آنها يك سري به سرعت انتخاب ميشن و بخش زياد با قرعه كشي انتخاب ميشن . ازش پرسيدم توي خانواده تو چه ويژگي هست كه همه انتخاب ميشيد ؟ گفت واقعا نميدوم
لازم به ذكر است اين دوست من داراي وضعيت مالي متوسط است . نخبه ي علمي هم نبود . نام خانوادگي اش يكم واسه اون طرف جذاب بود فقط (البته رقاين دليل احمقانه اي است )

من نه اين حرف ها رو تاييد ميكنم نه تكذيب فقط همانند شنيده هام اينجا بازگو كردم

سلام دوست عزیز
ربطی به این مسائل نداره واقعا
قرعه کشی تو سه مرحله انجام میشه
مرحله اول بررسی اولیه و رد کسایی که مشکل کلی مثل عکس و یا متعدد شرکت کردند
مرحله دوم قرعه کشی با اعمال محدودیت های سهمیه ای انجام میشه
مرحله سوم بررسی نتیجه قبول شدگان به صورت کلی و رد افراد مشکل دار تابلو یا افراد زیر 18سال و یا کسانی که اطلاعات غلط دادند
در کل ربطی به تحصیلات و خانواده و دفعه چندم شرکت نداره
نمونه های متعدد از افراد قبول شده و ویزا نرسیده هست که دیگه اسمشون در نمیاد و یا یکی از اشنا های من 7-8سال شرکت کرد با دو کیس نشد که بشه ولی دو سال پیش با کیس نامبر پایین اسمش در اومد
هرچی خدا بخواد
تشکر کنندگان: redbull ، amirmc ، mehrdad4422 ، mehre cyrus ، msr839 ، asrainman ، pishahang2014 ، aram_hpanahi ، Allbert ، arminqt ، copol
توضیحات سارا گرو درمورد قوانین تازه اخذ ویزای آمریکا
http://www.youtube.com/watch?v=Q0gXo6sWO8Y
تشکر کنندگان:
سلام بر دوستان مهاجرسرایی
منم حاضریمو بزنم بعد یکسال... البته گاه گاهی مرخصی داشتم (سربازم سرباز)??نظرات دوستانو میخوندم .
امیدوارم امسال از مهاحرسرایی ها تعداد زیادی قبول بشن
حتما فیلم Jimmy Vestvood: Amerikan Hero (2016) رو ببینید درر باره ی ایرانی که از طریق لاتاری قبول شده و میره آمریکا خیلی قشنگه من البطه ندیدمش
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، redbull ، msr839 ، an3684 ، mehrdad4422 ، Allbert ، parvin9949 ، copol
(2016-05-02 ساعت 18:01)delikanle نوشته:  حتما فیلم Jimmy Vestvood: Amerikan Hero (2016)   رو ببینید درر باره ی ایرانی که از طریق لاتاری قبول شده و میره آمریکا خیلی قشنگه من البطه ندیدمش

فک کنم هنوز رو پرده هستش کیفیت خوبش نیومده
هرچی خدا بخواد
اون زمانا كه بابامون پول توجيبي قابل توجهي بمون نمي داد وقتي فيلم جديدي روي پرده سيما ظاهر ميشد خيلي خيلي دوست داشتيم بريم فيلمش رو نگاه كنيم بابا هه براي خلاص از شدن از گريه و التماسمون براي پول بليط سينما يك تومن ميداد ميگفتم كمه بليط ده تومنه ...گفت پس برو تو سالن سينما عكساي فيلم رو ببين.......حالا ماها كه دستمون به عمه ريكا نمي رسه حداقل يكي بزرگي كنه عكساي عمه ريكا رو بزاره....قربون همتون...نگران نباشيد خبرهاي خوب براي تك تك دوستان تو راهه...
تشکر کنندگان: rezaeebarmi
بچه ها یه خبری به دستم رسیده که نمیدونم تا چه حدی درسته یا غلط
دولت آمریکا تصمیم گرفته طبق نظر سازمان ملل تعدادی از پناهجویان سوری رو اقامت آمریکا بده
و دولت آمریکا تصمیم گرفته که مقداری از سهمیه لاتاری رو به این امر اختصاص بده
با توجه به اینکه در سال های قبل چنین عملی رو انجام دادن و 5000تا از سهمیه لاتاری رو کم کردند فقط امیدوارم که این خبر صحت نداشته باشه
هرچی خدا بخواد
تشکر کنندگان: pishahang2014 ، aram_hpanahi ، milade ، mehrdad4422 ، mr.amir007 ، redbull ، msr839
من قبول شدم یا نه؟
** interview:W4June / current:May / Yerevan / 1person / 2014AS74
clearance
updates: 24,25 jun - 03 jul - 13 Aug - 02 Sep
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، milade ، redbull ، msr839 ، rezaeebarmi
خودش قشنگه...انتظارش هم قشنگه...بچه به چيزاي مثبت فكركنيد....قبول شدگان لاتاري پارسال هم فكر ديگري قبل از اعلام نتايج داشتند
تشکر کنندگان:
من چند سال هست که دارم شرکت می کنم.
ولی امسال سال اولی هست که نگران مشکل سربازیم بعد قبول شدنم نیستم
چون تابستون گذشته مشکل سربازیم رو برای همیشه حل کردم

از این بعد فقط نگران شماره کیس نامبر قبولیم هست که پایین در نیاد.
?
شماره كيس :احتمال افتادن زباله فضایی تو سرم بیشتر از قبولیم هست. اخه هر کی رو می شناسم امسال شرکت کرده. ( شده قضیه بخت آزمایی که همه به امید برنده شدن بلیط میخرن و همه هم می بازن)
تعداد : خودم + خودم
سفارت :
رؤيت قبولي :
ارسال فرمها :
كارنت :
نامه دوم :
مصاحبه :
كلير :
مقصد :

اگر قبول نشدید ، ناراحت نشید ، چرا که زندگی خیلی واقعی تر از اونی هست که ما همیشه در ذهنمون ازش تصور داریم.Cool
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، milade ، mehrdad4422 ، redbull ، arminqt ، msr839
(2016-05-02 ساعت 18:42)nima_no نوشته:  من چند سال هست که دارم شرکت می کنم.

?

پایین در نیاد؟ :|
خوشی زده زیر دلت؟ Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: jack87 ، aram_hpanahi ، pishahang2014 ، mehrdad4422 ، redbull ، arminqt ، msr839 ، alirezanz ، Malmal60
(2016-05-02 ساعت 18:29)an3684 نوشته:  بچه ها یه خبری به دستم رسیده که نمیدونم تا چه حدی درسته یا غلط
دولت آمریکا تصمیم گرفته طبق نظر سازمان ملل تعدادی از پناهجویان سوری رو اقامت آمریکا بده
با توجه به اینکه در سال های قبل چنین عملی رو انجام دادن و 5000تا از سهمیه لاتاری رو کم کردند فقط امیدوارم که این خبر صحت نداشته باشه

اصلا به اين شايعات توجه نكنيد، اولا كه درست نيست چون سهميه لاتاري و پ ن ا ه ن دگ ي دو تا چيز كاملا جدا هستند، بله امريكا از طريق سفارت اردن ٦٠٠٠ پنا هج و ي سوري گرفته اما اين چه ربطي به لاتاري داره، لاتاري يه قانون رسمي امريكاس كه طبق اون هر سال ٥٥٠٠٠ ويزا صادر ميشه كه ٥٠٠٠ تا مربوط به NACARA هست، و تو اين ٢١ سال هم سابقه همچين چيزي وجود نداشته، ثانيا اگر هم ١ درصد كم شه از دست ما كاري بر نمياد، پس الكي به خودتون استرس وارد نكنيد
(2016-05-02 ساعت 18:45)asrainman نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 18:29)an3684 نوشته:  بچه ها یه خبری به دستم رسیده که نمیدونم تا چه حدی درسته یا غلط

اصلا به اين شايعات توجه نكنيد، اولا كه درست نيست چون سهميه لاتاري و پ ن ا ه ن دگ ي دو تا چيز كاملا جدا هستند، بله امريكا از طريق سفارت اردن ٦٠٠٠ پنا هج و ي سوري گرفته اما اين چه ربطي به لاتاري داره، لاتاري يه قانون رسمي امريكاس كه طبق اون هر سال ٥٥٠٠٠ ويزا صادر ميشه كه ٥٠٠٠ تا مربوط به NACARA  هست، و تو اين ٢١ سال هم سابقه همچين چيزي وجود نداشته، ثانيا اگر هم ١ درصد كم شه از دست ما كاري بر نمياد، پس الكي به خودتون استرس وارد نكنيد

منم میدونم کیس هاش فرق داره این دو
ولی من این خبر رو تو فروم های انگلیسی دیدم و خودم هم نظری راجبش نداشتم
گفتم مطرح کنم شاید دوستان اخبار جامع تری داشته باشند
هرچی خدا بخواد
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، mehrdad4422 ، asrainman ، arminqt ، msr839
(2016-05-02 ساعت 18:44)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 18:42)nima_no نوشته:  من چند سال هست که دارم شرکت می کنم.

?

پایین در نیاد؟ :|
خوشی زده زیر دلت؟ Big Grin

بخیلی
چش دیدن قبولی من رو نداری Big Grin
فردا وقتی قبول شدم اولین نفر به تو پزش رو میدم تا بسوزی Tongue
شماره كيس :احتمال افتادن زباله فضایی تو سرم بیشتر از قبولیم هست. اخه هر کی رو می شناسم امسال شرکت کرده. ( شده قضیه بخت آزمایی که همه به امید برنده شدن بلیط میخرن و همه هم می بازن)
تعداد : خودم + خودم
سفارت :
رؤيت قبولي :
ارسال فرمها :
كارنت :
نامه دوم :
مصاحبه :
كلير :
مقصد :

اگر قبول نشدید ، ناراحت نشید ، چرا که زندگی خیلی واقعی تر از اونی هست که ما همیشه در ذهنمون ازش تصور داریم.Cool
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، pishahang2014 ، milade ، mehrdad4422 ، asrainman ، msr839 ، LORDAmiroo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان