کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-02 ساعت 18:29)an3684 نوشته:  بچه ها یه خبری به دستم رسیده که نمیدونم تا چه حدی درسته یا غلط
دولت آمریکا تصمیم گرفته طبق نظر سازمان ملل تعدادی از پناهجویان سوری رو اقامت آمریکا بده
و دولت آمریکا تصمیم گرفته که مقداری از سهمیه لاتاری رو به این امر اختصاص بده
با توجه به اینکه در سال های قبل چنین عملی رو انجام دادن و 5000تا از سهمیه لاتاری رو کم کردند فقط امیدوارم که این خبر صحت نداشته باشه

بله متاسفانه خبرگزاری سیخ و سنگی ها این خبر رو در حالی که فول شارژ بودند تایید کردند.
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839
این لاتاری مگه جزو مصوبه های سنا و کنگره امریکا نیست که هرسال ۵۰ هزارنفر باید از طریق لاتاری وارد امریکا بشن؟ قانون ۲۶ ۲۷ سالشون رو به همین راحتی فکر نکنم زیرپا بزارن
اگه بخوان پ ن اهنده بپذیرن که کلا موضوعش فرق میکنه
استرس وارد نکنین این لحظات اخر لطفا
دوست عزیز
بله خود شما
10 ثانیه بخند :-)
مرسی

تشکر کنندگان: asrainman ، dv2017 ، msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-05-02 ساعت 19:00)an3684 نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 18:45)asrainman نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 18:29)an3684 نوشته:  بچه ها یه خبری به دستم رسیده که نمیدونم تا چه حدی درسته یا غلط
دولت آمریکا تصمیم گرفته طبق نظر سازمان ملل تعدادی از پناهجویان سوری رو اقامت آمریکا بده
و دولت آمریکا تصمیم گرفته که مقداری از سهمیه لاتاری رو به این امر اختصاص بده
با توجه به اینکه در سال های قبل چنین عملی رو انجام دادن و 5000تا از سهمیه لاتاری رو کم کردند فقط امیدوارم که این خبر صحت نداشته باشه

اصلا به اين شايعات توجه نكنيد، اولا كه درست نيست چون سهميه لاتاري و پ ن ا ه ن دگ ي دو تا چيز كاملا جدا هستند، بله امريكا از طريق سفارت اردن ٦٠٠٠ پنا هج و ي سوري گرفته اما اين چه ربطي به لاتاري داره، لاتاري يه قانون رسمي امريكاس كه طبق اون هر سال ٥٥٠٠٠ ويزا صادر ميشه كه ٥٠٠٠ تا مربوط به NACARA  هست، و تو اين ٢١ سال هم سابقه همچين چيزي وجود نداشته، ثانيا اگر هم ١ درصد كم شه از دست ما كاري بر نمياد، پس الكي به خودتون استرس وارد نكنيد

منم میدونم کیس هاش فرق داره این دو
ولی من این خبر رو تو فروم های انگلیسی دیدم و خودم هم نظری راجبش نداشتم
گفتم مطرح کنم شاید دوستان اخبار جامع تری داشته باشند

نه بعيد ميدونم اين اتفاق بيفته، توي ٢١ سال اخير كه اين برنامه اجرا ميشه مشكلات مشابهي مثل جنگ سوريه وجود داشته اما تا حالا اين كار رو نكردن، به هر حال اصلا نگران نباشيد.
تشکر کنندگان: jack87 ، dv2017 ، arminqt ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-05-01 ساعت 22:08)Utopia نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 15:41)meraj-fallahi نوشته:  من از این دنیا چی میخوام ....

los anglese - downtown street

[عکس: 4eqzl1on3q9vo2ofs7ff.jpg]
یه توصیه ای که به دوستان می کنم اینه که سعی کنید در مورد آمریکا واقع بین باشید و ازش بهشت نسازید چون در این صورت وقتی که انشاالله برنده شدید و گرین کارت گرفتید و رفتید، خدای نکرده یه وقت تو ذوقتون نخوره. از روی واقع بینی بهتر و بیشتر لذت می برید. مثلاً وقتی لس آنجلس و داون تون زیباشو تو این عکس می بینید بدونید که داون تون لس آنجلس Skid Row هم داره که چند هزار تا کارتون خواب اونجا چادر زدن که صحنه ش فاجعه باره. خلاصه اینکه آمریکا هم مث همه جاهای دنیا بالا و پایین زیاد داره.  سعی کنید اونو با همه ی بالا و پایینهاش بپذیرید. آمریکا رو بخاطر زیبایی شهر و برج و بارو نشناسید چون از این تیپ شهرها تو کشورهای دیگه و حتی شرق دور خیلی بهتر و قشنگترش وجود داره. آمریکا سرزمین فرصتها، آزادی و برابری هست. کشور مهاجرین با فرهنگها و اقلیمهای متنوع و این مزیتهاست که اتباع دیگر کشورهارو به خودش جلب میکنه.

همينطور كه ميگين هستش، ما كلا يكبار رفتيم دان تاون و همون يكبار كافيه، محيط بسيار ناراحت كننده داره و بيشتر مردمش از اسيا شرقي هستن، معدن خلاف مكزيكيا، ولي مغازهاش به سبك مغازهاي ايرانه و همه چي پيدا ميشه با قيمت خيلي پايين. امريكا از تي وي زيباس چون تبليغاتش از طرف شبكها زياده اما وقتي مياي ميري خيابون هاليوود بعد ١٠ دقيقه قدم زدن ميبيني هيچي نبوده و تو ذوقت ميخوره، يا خيابوناي معروف ديگش مثل رعودي درايو كه مغازه بيژن توشه
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: dv2017 ، sattar1981 ، navid32 ، redbull ، ali etesami ، msr839 ، aram_hpanahi ، aaraam ، Utopia ، fgh747 ، alirezanz ، copol ، sheghi
سلام دوستان
واقعا خسته نباشید ، اصلا نشد این همه صفحه که از دیشب جلو رفته رو بخونم     Sad  حیف
همه پستهاتون از دم لایک   Wink  

راستی تو این پستهای آخر یه نفر هست ادبیاتش خیلی شبیه مثبت اندیش خودمونه ، دقت کردین   Cool  

شاد و خوش و خرم و سه شنبه شب برنده باشید همتون   Smile
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: jack87 ، Alizzz ، redbull ، arminqt ، msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، copol
من درسته چندین ساله شرکت میکنم و هر سال جمله معروفو میبینم ولی امسال حس عجیبی دارم!!!!
حس میکنم وقتش شده!!!!
رفتنی هستیم!!!
هرچی خدا بخواد
تشکر کنندگان: asrainman ، pishahang2014 ، redbull ، arminqt ، msr839 ، aram_hpanahi ، sepideh1234 ، rezaeebarmi
(2016-05-02 ساعت 19:23)babisondes نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 22:08)Utopia نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 15:41)meraj-fallahi نوشته:  من از این دنیا چی میخوام ....

los anglese - downtown street

[عکس: 4eqzl1on3q9vo2ofs7ff.jpg]
یه توصیه ای که به دوستان می کنم اینه که سعی کنید در مورد آمریکا واقع بین باشید و ازش بهشت نسازید چون در این صورت وقتی که انشاالله برنده شدید و گرین کارت گرفتید و رفتید، خدای نکرده یه وقت تو ذوقتون نخوره. از روی واقع بینی بهتر و بیشتر لذت می برید. مثلاً وقتی لس آنجلس و داون تون زیباشو تو این عکس می بینید بدونید که داون تون لس آنجلس Skid Row هم داره که چند هزار تا کارتون خواب اونجا چادر زدن که صحنه ش فاجعه باره. خلاصه اینکه آمریکا هم مث همه جاهای دنیا بالا و پایین زیاد داره.  سعی کنید اونو با همه ی بالا و پایینهاش بپذیرید. آمریکا رو بخاطر زیبایی شهر و برج و بارو نشناسید چون از این تیپ شهرها تو کشورهای دیگه و حتی شرق دور خیلی بهتر و قشنگترش وجود داره. آمریکا سرزمین فرصتها، آزادی و برابری هست. کشور مهاجرین با فرهنگها و اقلیمهای متنوع و این مزیتهاست که اتباع دیگر کشورهارو به خودش جلب میکنه.

همينطور كه ميگين هستش، ما كلا يكبار رفتيم دان تاون و همون يكبار كافيه، محيط بسيار ناراحت كننده داره و بيشتر مردمش از اسيا شرقي هستن، معدن خلاف مكزيكيا، ولي مغازهاش به سبك مغازهاي ايرانه و همه چي پيدا ميشه با قيمت خيلي پايين. امريكا از تي وي زيباس چون تبليغاتش از طرف شبكها زياده اما وقتي مياي ميري خيابون هاليوود بعد ١٠ دقيقه قدم زدن ميبيني هيچي نبوده و تو ذوقت ميخوره، يا خيابوناي معروف ديگش مثل رعودي درايو كه مغازه بيژن توشه

برای کسایی که تو ایران صفر هستن و هنوز زندگیشون رو نساختن ، امریکا براشون فرصت های کاری و پیشرفت خیلی بهتری هست.
درسته برای ما که زبان مادریمون اینگلیسی نیست ، رقابت تو جامعشون سخت تره ، ولی حداقل شانس رقابت وجود داره.

در مورد سختی ها ، باید بگم سختی ها انسان رو می سازن و بدون سختی و استرس ، هیچ وقت از فرصت ها و تواناییتون استفاده نمی کنید.
انسان وقتی خودش رو تنها و درمونده ببینه ، تازه متوجه تواناییهاش میشه.
این قضیه برای من ثابت شده هست .

البته هدف خیلی مهمتر هست.
اگر هدف دنیای رویایی باشه ، قطعا در اخر رو به شکست هست.
باید انگیزنه ها بررسی بشه و باید دید که چه چیز هایی از دست می دیم و چه چیز هاییی بدست می اوریم.

من خودم شخصآ هدف مهاجرتم محدودیت های اجتماعی و اقتصادی هست که تو جامعه بهم تحمیل میشه.
برای بعضی این محدودیت ها نعمت هست و امریکا براشون نتیجه عکس خواهد داد ، ولی برای من امید و انگیزه برای داشتن زندگی با چالش های جدید هست.
من تجربه کاری حرفه ای متنوعی دارم ، ولی با این تفکر به امریکا فکر نمی کنم ، بلکه روز های رو تصور می کنم که برای پذیرفته شدن در جامعه امریکا حاضرم سخترین و کثیفترین کار هاشون رو انجام بدم ، چرا که هر موفقیتی یک شروع خیلی سخت خواهد داشت.
شماره كيس :احتمال افتادن زباله فضایی تو سرم بیشتر از قبولیم هست. اخه هر کی رو می شناسم امسال شرکت کرده. ( شده قضیه بخت آزمایی که همه به امید برنده شدن بلیط میخرن و همه هم می بازن)
تعداد : خودم + خودم
سفارت :
رؤيت قبولي :
ارسال فرمها :
كارنت :
نامه دوم :
مصاحبه :
كلير :
مقصد :

اگر قبول نشدید ، ناراحت نشید ، چرا که زندگی خیلی واقعی تر از اونی هست که ما همیشه در ذهنمون ازش تصور داریم.Cool
تشکر کنندگان: pishahang2014 ، redbull ، babisondes ، msr839 ، aram_hpanahi ، meraj-fallahi ، algh90 ، alirezanz
هی زندگی چکار کردی با من‌....امشب فیلم حاجی واشنتن دوباره دان میکنم اون یکی دیشب گرفتم خراب دراومد..
فردا پرونده بسته میشه و ناگهان چقدر زود دیر میشه مثل باد گذشت ...امیدوارم ۸ ماه دیگه بشه. اخرین پست هامه دیگه.ببینیم میشه تحصیل ی فرار کنی از اینجا گر چه که راه بسیار سخته‌اما شدنی .
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، aram_hpanahi ، Sedagat ، jack87 ، alirezanz ، Malmal60 ، arman_ghasr68 ، sepideh1234
از حالا فقط یک روز مونده ! ۲۴ ساعت کاری Big Grin
امیدوارم حداقل دو نفر از این جمع خوشحال در بیاد گرچه که تازه برنده شدن یک شروع دوبارست.
تشکر کنندگان: dv2017 ، copol ، msr839 ، aram_hpanahi ، Sedagat ، alirezanz ، Malmal60 ، arman_ghasr68 ، asrainman ، sepideh1234
هر کی میتونه یک رتبه بده با ۵۰ خداحافظی کنم از مهاجرسرا
تشکر کنندگان: copol ، msr839 ، aram_hpanahi ، Sedagat ، alirezanz ، arman_ghasr68 ، asrainman ، rezaeebarmi
(2016-05-02 ساعت 19:59)redbull نوشته:  هر کی میتونه یک رتبه بده با ۵۰ خداحافظی  کنم از مهاجرسرا
Sad Cool دیگه نمیتونم
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، redbull ، arman_ghasr68
بعد 6 ماه به هوای اینکه فردا نتایج اعلام میشه اومدم مهاجرسرا....خداکنه قبولی داشته باشیم
باران تویی! به خاکِ من بزن
بازا ببین! که بی‌ مه‌ِ تو من هوای پر زدن ندارم!
تشکر کنندگان: dv2017 ، jack87 ، msr839 ، aram_hpanahi ، Sedagat ، alirezanz ، redbull ، arman_ghasr68 ، sepideh1234 ، Allbert
قبول شدم
دیری دیری دیرین
دیری دیری دیرین
دیری دیری دیرید
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، rezaeebarmi
يك روز و چند دقيقه باقي تا اعلام نتايج ..
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: dv2017 ، faaezeh ، jack87 ، msr839 ، aram_hpanahi ، Sedagat ، alirezanz ، redbull ، copol
من به احتمال قوی فردا موقع اعلان نیایج همراهتون نباشم
دلم میخوام وقتی میام هوارااااا هاتونو ببینم Smile

(2016-05-02 ساعت 20:02)faaezeh نوشته:  بعد 6 ماه به هوای اینکه فردا نتایج اعلام میشه اومدم مهاجرسرا....خداکنه قبولی داشته باشیم
خوش اومدید
خداکنه
تشکر کنندگان: faaezeh ، ali etesami ، jack87 ، msr839 ، aram_hpanahi ، Sedagat ، arminqt ، amirmc ، alirezanz ، redbull ، sepideh1234 ، rezaeebarmi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان