کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
اقا این مدرک دانشنامه لیسانس قضیش چیه !
به من گفتن ۶ سال دیگه میاد اما دوستی اشاره کرد باید یک فرم تو کاریابی پر کرد ...این قضیه بشکاف نوگرتم
تشکر کنندگان: jack87 ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839 ، alirezanz
(2016-05-02 ساعت 15:54)jack87 نوشته:  بیایم  و این لحظات آخر به هم قول بدیم هرکی برنده شد و رفت پس فردا نیاد اینجا بگه:
دلم هوای ایرون کرده و هیچ جا وطن خود آدم نمیشه که در این صورت حتی امکان داره خونِش حلال اعلام بشه Tongue

اخه ادم همیشه دلش هوای چیزی که نداره یا ازش دوره رو میکنه
الان که اینجاییم هموای اونجا
وقتی مجردیم هوای تاهل
وقتی متاهل میشیم هوای مجردی
لابد وقتی میریم اونجا هم یاد اینجا می افتیم Smile
اگه این زندگی باشه         اگه این سهمم از دنیاست         من از مردن هراسم نیست

یه حسی دارم این روزا             که گاهی با خودم میگم             شاید مردم حواسم نیست
تشکر کنندگان: jack87 ، asrainman ، arminqt ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، elahe mousavi ، msr839 ، aaraam ، alirezanz ، sepideh1234 ، عسل.م
با سلام به همگی
ضمن سلام به تمامی دوستان و ارزوی قبولی در لاتاری از دوستان شرکت کننده میخوام یک سر به این تایپیک بزنند و از تجارب دوستان سالهای قبل بهر مند شوند چون این مطالب برای بچه هایی که ان شاا... قبول شوند فوق العاده مفید خواهد بود و بعدا دچار مشکل نخواهند شد

لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟  
https://www.mohajersara.org/forum/thread-5923.html
تشکر کنندگان: kkr200 ، jack87 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839 ، amin_j ، alirezanz ، sepideh1234
(2016-05-02 ساعت 15:52)asrainman نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 13:19)عسل.م نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 11:52)asrainman نوشته:  آره ديگه واسه من يه جورايي راهي ندارم جز تن دادن به سرنوشت، من 18 سال دقيق هست كه به عناوين مختلف به رفتن اميدوار ميشم اما لحظه آخر مثه حباب ميتركه، و مجبور هستم كه فقط آمريكا برم و از هر راهي هم بگيد امتحان كردم، مهاجرت خانوادگي، توريستي، لاتاري، تحصيلي و چون در تمام اين سال ها پرونده در گردش بود، به سرمايه گزاري فكر نكردم وگرنه مطمئنم اونو هم انجام داده بودم
چطور از تمام راه ها ريجكت شديد؟
مگه وقتي خانواده اونجا باشن همه چيز حل نيست؟
سوال اولتون : من ١٨ سال پيش كه واسه خانوادم تقاضاي f4 شد خوشحال و خندون بودم كه از طريق قانون cspa همراهشون ميرم، آقا دوازده سال گذشت و پروسه كامل شد و تو سفارت فهميديم كه بخاطر ٤ ماه ناقابل كه توسط cspa از سن بنده كم نشد من نميتونم برم.خانواده هم رفتن و تقاضاي f2b واسه من دادن كه از ٢٠١٠ تو پروسه هست و حدود ٢٠١٨-٢٠١٩ به نتيجه ميرسه(البته ايشالا).
تو اين سالها كه حدودا ١٨ سال ميشه هرسال در مراسم معنوي لاتاري شركت كردم، هم خودم و هم خواهر و برادر گرامي كه در نتيجه اين عمليات ها، تمامي عزيزان فوق بعلاوه تعداد قابل توجهي دختر عمه و پسر عمو و دوست نزديك و خلاصه همون چهار تا آشنا و دلخوشي هم كه تو ايران داشتم در سالهاي مختلف برنده شدن و فقط من موندم و حوضم !!!
منم كم نياوردم چند بار تقاضاي توريستي كردم كه با شكست مواجه شد بدليل پرونده گرين كارتي كه واسم تقاضا شده!!!
بازم از رو نرفتم و تقاضاي دانشجويي واسه مستر دادم كه ريجكت شد و بعد از گرفتن مستر تو ايران تقاضاي دانشجويي phd دادم كه در كمال ناباوري در حاليكه يه فاند خوب از يه دانشگاه توپ هم داشتم اونم ريجكت شد!!
البته اين داستاني كه شما در عرض دو دقيقه ميخونيد واسه من ١٨ سال از بهترين سال هاي عمرم آب خورد، و اين شد كه نه ميتونم به جايي جز امريكا فكر كنم و نه امريكا ما رو ميطلبه،ما مونديم و كلي اميدواري به لاتاري هر ساله بعنوان تنها راه ممكن كه بشه زورتر از ٢٠١٨ رفت!!

سوال دوم:
امريكا مثه جاهاي ديگه ميس كه اگه خانواده باشه واستون دعوتنامه بفرستن، امريكا فقط يه ساپورت مالي از اونا قبول ميكنه، پس زياد تفاوتي نداره كه اونجا باشن، اتفاقا دليل ريجكت شدن من همين بود كه اونجا هستن و سفارت قبول نميكرد كه من ميخوام برم ببينمشون و برگردم و اصرار داشت كه اگه بري ميموني و ريجكتم كرد.
درسته كه زمان زيادي نمونده و نتيجه ها مشخص شده اما دوستان لطفا واسه من و تمام كساني كه براي ادامه حيات به اين شانس نياز دارن دعا كنيد، منم اميدوارم تمامي دوستان فردا اينجا بهم خبر خوش بدن و من مثه سالهاي قبل از صميم قلب خوشحال شم و اولين نفري باشم كه تبريك ميگم

سلام رفیق و دوست گرامی من از 2011 تا حالا اینجا هیچ پستی نذاشتم ولی داستان 18 سالتو خومندم یاد خودم افتادم دمت گرم ایشالا قبول میشیم هورررررررررررررا
تشکر کنندگان: asrainman ، amirmc ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839 ، LORDAmiroo ، pishahang2014 ، aaraam
(2016-05-02 ساعت 16:01)FARZAM696 نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 15:52)asrainman نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 13:19)عسل.م نوشته:  چطور از تمام راه ها ريجكت شديد؟
مگه وقتي خانواده اونجا باشن همه چيز حل نيست؟
سوال اولتون :

سلام رفیق و دوست گرامی من از 2011 تا حالا اینجا هیچ پستی نذاشتم ولی داستان 18 سالتو خومندم یاد خودم افتادم دمت گرم ایشالا قبول میشیم هورررررررررررررا

دوست خوبم ممنونم و اميدوارم امسال خبر خوش قبولي شما و ديگر دوستان رو بشنوم
لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟    https://www.mohajersara.org/forum/thread-5923.html  
تشکر کنندگان: redbull ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، elahe mousavi ، msr839 ، alirezanz
نه به هیچ عنوان تا وقتی کارتت دستت نرسیده به هیچ کس نگو !!!
تشکر کنندگان: rezaeebarmi ، msr839 ، pishahang2014 ، alirezanz
(2016-05-02 ساعت 15:49)kkr200 نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 12:29)مارال6 نوشته:  من نمیدونم چیه ولی میتونن بیان رو سیستممون پس میشه دامین؟؟؟؟ بعد اینکه ما اینجا که نمیتونیم نرم افزاری نصب کنیم..که ف ی ل ت رش ک ن و اینا رو میگید...
اون cache , cookies رو میگید چطور میتونم حذف کنم؟؟؟
پس منم دیگه نمیام Sad Big Grin

سیستم هایی که توی یه مرکز و یک دایره هستند به هم متصلن پس میشه دامین
لزومی به نصب نرم افزار نیست شما میتونید اطلاعات فیل تر شکن رو روی خود مرورگر تنظیم کنید

مرورگرتون چی هست؟ Cache , Cookies توی هر مرورگر جای متفاوتی هست که البته توی تنظیمات مرورگرتون باید بتونید پیداشون کنید
این بخش مربوط میشه به حافظه اطلاعاتی مرورگر ها اگه توجه کرده باشید اولین بار ورود به هر سایتی کمی بیشتر زمان بر هست اونم برای اینه که یه سری پیش اطلاعات از اون سایت ذخیره میشه که شما دوره های بعد با سرعت بالاتری اون سایت رو لود میکنید...

حذف کردن این بخش کوکی ها و کَچِ مرورگر همه اون اطلاعات ذخیره شده رو حذف میکنه پس کسی قابلیت ردگیری از ریق سیستمتون رو نداره

اگه از مرورگر فایرفاکس استفاده میکنید به این طریق:
دکمه Alt رو بزنید یه نوار ابزار باز میشه
Tools, Options, Advanced

به این قسمت برید یه بخش به اسمه: Cached Web Content داره
رو به روش Clear رو بزنید

میتونید از طریق گزینه ای که داره ذخیره Cache رو به 0 تغییر بدید که مرورگرتون هیچ اطلاعاتی رو ذخیره نکنه

بخوانیم کَش.

کش رو اکیداً غیر فعال نکنید چراکه ترافیکتون سریع به پایان عمر خودش نزدیک میشه : )
تشکر کنندگان: redbull ، jack87 ، kkr200 ، msr839 ، مارال6
(2016-05-02 ساعت 15:07)tenardie2bai نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 05:13)redbull نوشته:  دارم فیلم حاجی واشنتن دان میکنم

حاجى لينكشو بده مام دان كنيم
لینک گذاشتم بر خلاف قوانین بود پاک شد
برات pv میکنم
تشکر کنندگان: Malmal60 ، jack87 ، aram_hpanahi ، tenardie2bai ، arminqt ، msr839
لطفا بگید فقط من نیستم که دارم آدرنالین ترشح میکنم !
کل هستی را انرژی‌ای فرا گرفته است که از تو محافظت می‌کند و مراقب توست.
این انرژی همیشه در دسترس است، اما اگر تو از آن بی‌بهره هستی، فقط خودت مقصری!
اگر تودرهایت را بسته نگاه داری ممکن است با وجود درخشش خورشید در آسمان، در تاریکی به سر بری!

طلب خیر
تشکر کنندگان: jack87 ، aram_hpanahi ، SamueL.p ، redbull ، tenardie2bai ، amirmc ، arminqt ، msr839 ، algh90 ، alirezanz
دوستان یه سوال
اگه یکی قبول شد و رفت و گرین کارتش هم گرفت. خب طبیعتا زمان میبره تا سیتیزن بشه
ولی آیا میشه قبل از سیتیزن شدن به کشورهای دیگه برای مسافرت رفت؟
مثلا دوماه از رفتنت به آمریکا گذشته باشه و بخوای یه مسافرت بری بریتانیا؟
دوست عزیز
بله خود شما
10 ثانیه بخند :-)
مرسی

تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، arminqt ، msr839 ، amin_j ، algh90 ، alirezanz
سلام دوستان
میبینم که تاپیک شلوغ شده
با ارزوی قبولی همه بچه ها
تشکر کنندگان: elahe mousavi ، Màhsa 75 ، msr839
بچه ها هر سال 3 4ساعت زودتر نتایج قابل دیدن هستند و بهترین زمان برای چک کردن نتایج
ون هنوز سرور ها شلوغ نشدن
بعضی از دوستان گفتند که اول چک نکنید شاید شما رو مردود کنه اصلا صحیح نیست و قرعه کشی انجام شده قبلا و بررسی های اولیه شده و صرفا اون روز نتایج رو رو سابت آپلود میکنن و هیچ تغییری نمیدن
هرچی خدا بخواد
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، SamueL.p ، arminqt ، msr839 ، amin_j ، ali etesami ، alirezanz
(2016-05-02 ساعت 15:40)someonelikeyou نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 15:26)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 15:14)meraj-fallahi نوشته:  نمیدونم کرمانشاه ُ سنندج وضعیت بازارش چطوریه ...
ولی تبریز که این بوتیک بازارش خیلی داغونه ...هرکی پاسبورت گرفته رفته از ترکیه جنس اورده مغازه زده ...
-----------------------
وضعیت پوشاک کشور خلاصه میشه :
الان یا باید بری بالاشهر بوتیک با جنس های لاکچری بزنی ...
یا هم که وسط شهر یا جاهای شلوغ ارزانسرا بزنی !
دیگه مثل قبل این بوتیکی های حد وسط خلاصه میشن به چندتا پاساژ خاص ...

پ.ن : اینم تجربه چندین سال فروشندگی از دوران نوجوانی تا همین چند سال پیش و چندسال بوتیک داری من بود Big Grin

سامی جان تو بحث بوتیک جاهای بالا فک نمیکنم جواب بده،چون ی عده خاص فقط میان خرید که شما اگر بخوای اجاره هم بدی که احتمال زیاد موفق نمیشی
من تو بازار مغازه داشتم که با ی سلیقه خوب و خاص از لباس زیر گرفته تا بلوز و دامن و شلوار و کلیپس و گیره و کلا خورده ریز داشتم تو مغازم،که خوب بود،هم اجاره تقریبا مناسب،هم وقتی همه جور جنس داشته باشی مشتری دست خالی بیرون نمیره خودتم کمتر اذیت میشی،خورده ریزم سود خوبی داره نسبت به لباس مجلسی،من الان تو لوازم خانگی هستم و این برام روشن شده که کلا هر چقدر جنس کوچیکتر و ارزونتر باشه فروش و سود بیشتری هم داره
حد اقل سودی که داشم ۳۰%و حداکثر ۱۵۰ تا ۲۰۰% هم سود داره این کاری که میگم،تازه من چون تازه مغازه زده بودم به نسبت جاهای دیگه کمتر میفروختم که مشتری جذب کنم
سوالی بود راجع به مکان خرید یا هر چیزی که بتونم در خدمتت باشم خصوصی پیام بده خوشحال میشم کمکی از دستم بر بیاد

آرام جان مرسی فردا شب اگه برنده نشدم پیغام خصوصی میدم بهت

آقا در خدمتتم،انشا الله که هر دو برنده بشیم و با توجه به اینکه شما اطلاعات بیشتری داری من مزاحم شما بشم برای راهنمایی گرفتن
تشکر کنندگان: msr839 ، alirezanz
(2016-04-28 ساعت 04:15)kouroshz0 نوشته:  هم اکنون رتبه سایت مهاجرسرا در جهان 200,797  در ایران :  4,549
رتبه سایت dvlottery در جهان 955 در آمریکا :  469

بعد از 3 روز
رتبه سایت مهاجرسرا در جهان: 191,162 در ایران : 4,105
افزایش چشمگیر ترافیک Cool
کل هستی را انرژی‌ای فرا گرفته است که از تو محافظت می‌کند و مراقب توست.
این انرژی همیشه در دسترس است، اما اگر تو از آن بی‌بهره هستی، فقط خودت مقصری!
اگر تودرهایت را بسته نگاه داری ممکن است با وجود درخشش خورشید در آسمان، در تاریکی به سر بری!

طلب خیر
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، jack87 ، arminqt ، elahe mousavi ، msr839 ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان