کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
پرستوی مهاجرم چرا ز لانه می روی
اگر ز لانه می روی، چرا شبانه می روی
قرار من شکیب من، مهاجر غریب من
فدای غربتت شوم که مخفیانه می روی
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ‎... "
تشکر کنندگان: Sedagat ، dv2017 ، mehre cyrus ، jack87 ، msr839 ، alirezanz ، redbull ، aram_hpanahi
1 Day, 00 Hour, 00 Min, 01 Sec
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
تشکر کنندگان: arminqt ، dv2017 ، mehre cyrus ، copol ، jack87 ، msr839 ، Sedagat ، alirezanz ، kouroshz0 ، aram_hpanahi
دقیقا 24 ساعت دیگه تا اعلام نتایج مونده - امیدوارم 24 ساعت دیگه لب همگی خندون باشه

و خوشحال -
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: arminqt ، dv2017 ، mehre cyrus ، copol ، jack87 ، msr839 ، Sedagat ، alirezanz ، Malmal60 ، aram_hpanahi ، ali etesami
Big Grin
[عکس: tk9f8wb51s95pqtdp90k.jpg]
Wink Wink Wink
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: arminqt ، copol ، mehre cyrus ، jack87 ، msr839 ، Sedagat ، alirezanz ، aram_hpanahi
روز آخر شد مجددا
و اوج هيجان
همگي شاد باشين فردا اين ساعت
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، mehre cyrus ، jack87 ، msr839 ، Sedagat ، alirezanz ، redbull ، aram_hpanahi ، mom ، rezaeebarmi
دقیقا 23 ساعت دیگه مونده تا اعلام نتایج چه زمان به کندی می گذره انشالله فردا همه خوشحال باشن از برنده شدن?☺
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، msr839 ، aram_hpanahi ، sepideh1234
به امید قبولی شما دوستان.
[عکس: icdq_new_bitmap_image.jpg]

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: dv2017 ، Màhsa 75 ، arminqt ، msr839 ، Sedagat ، alirezanz ، redbull ، aram_hpanahi ، sepideh1234
(2016-05-02 ساعت 20:23)Concept نوشته:  از اون دوستی که گفت از سال 1993 شرکت کرده تو این تاپیک کسی باسابقه تر هست ؟!

چه امضای غم انگیزی?
تشکر کنندگان: Concept ، arminqt ، msr839 ، Sedagat ، alirezanz ، redbull ، asrainman ، aram_hpanahi ، sepideh1234
خدایا فردا هممونو خوشحال کن
من برندهشدنو دارم حس میکنم
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، copol ، rezaeebarmi
خب بسلامتی وارد کمتر از شمارش 24 ساعته شدیم. نمی دونم چرا سال تحویل اینقدر شور و هیجان نداره که این لاتاری ایجاد کرده.
به قول یکی از دوستان، انسان با HOPE زندس
تشکر کنندگان: jack87 ، mehre cyrus ، dv2017 ، meraj-fallahi ، lighter ، arminqt ، msr839 ، Sedagat ، alirezanz ، aram_hpanahi ، mom ، sepideh1234
بلاخره ما هم زیر هفت تا اسمون یه خدایی داریم دیگه ...
قبول شدیم که شدیم !
نشدیم که یه ویزای تحصیلی هست که باید پشتش بیفتیم ....
بقیشم خدا بزرگه

قبولم نشدین دنیا به اخر نرسیده ...

پ.ن: هرکیم نمیدونست لاتاری چیه این دکتر کاملی با تبلیغاتش قشنگ اگاهش کرد Big Grin
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: dv2017 ، arminqt ، jack87 ، msr839 ، Sedagat ، alirezanz ، redbull ، arman_ghasr68 ، aram_hpanahi ، mom ، sepideh1234 ، copol
بچه ها برای فردا حتما جوراب نو یا تمیز بپوشید قلبتون میکروب نگیره
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: dv2017 ، arminqt ، jack87 ، msr839 ، Sedagat ، alirezanz ، Malmal60 ، redbull ، arman_ghasr68 ، aram_hpanahi ، mom ، sepideh1234 ، copol
(2016-05-02 ساعت 20:33)mary59 نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 20:23)Concept نوشته:  از اون دوستی که گفت از سال 1993 شرکت کرده تو این تاپیک کسی باسابقه تر هست ؟!

چه امضای غم انگیزی?

Sad
انگار رفتن یه قسمتی از فرهنگ ماست اصلا...
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...
تشکر کنندگان: mary59 ، mehre cyrus ، jack87 ، msr839 ، Sedagat ، alirezanz ، Malmal60 ، redbull ، arman_ghasr68 ، aram_hpanahi ، sheghi
کاربران در حال بازدید این موضوع: amohammadiazar، azem2014، Concept، dv2017، fgh747، lighter، mehre cyrus، meraj-fallahi، 3 مهمان

به به ، به به Smile
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، jack87 ، crysis ، msr839 ، Sedagat ، alirezanz ، Malmal60 ، redbull ، aram_hpanahi
نمیدونم چرا یهویی دپرس شدم، انگار الان غروب یه روز تعطیل تو یو اس نشستم و دلم برای مامانم تنگ شده. ?

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان