کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-02 ساعت 15:52)asrainman نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 13:19)عسل.م نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 11:52)asrainman نوشته:  آره ديگه واسه من يه جورايي راهي ندارم جز تن دادن به سرنوشت، من 18 سال دقيق هست كه به عناوين مختلف به رفتن اميدوار ميشم اما لحظه آخر مثه حباب ميتركه، و مجبور هستم كه فقط آمريكا برم و از هر راهي هم بگيد امتحان كردم، مهاجرت خانوادگي، توريستي، لاتاري، تحصيلي و چون در تمام اين سال ها پرونده در گردش بود، به سرمايه گزاري فكر نكردم وگرنه مطمئنم اونو هم انجام داده بودم
چطور از تمام راه ها ريجكت شديد؟
مگه وقتي خانواده اونجا باشن همه چيز حل نيست؟
سوال اولتون : من ١٨ سال پيش كه واسه خانوادم تقاضاي f4 شد خوشحال و خندون بودم كه از طريق قانون cspa همراهشون ميرم، آقا دوازده سال گذشت و پروسه كامل شد و تو سفارت فهميديم كه بخاطر ٤ ماه ناقابل كه توسط cspa از سن بنده كم نشد من نميتونم برم.خانواده هم رفتن و تقاضاي f2b واسه من دادن كه از ٢٠١٠ تو پروسه هست و حدود ٢٠١٨-٢٠١٩ به نتيجه ميرسه(البته ايشالا).
تو اين سالها كه حدودا ١٨ سال ميشه هرسال در مراسم معنوي لاتاري شركت كردم، هم خودم و هم خواهر و برادر گرامي كه در نتيجه اين عمليات ها، تمامي عزيزان فوق بعلاوه تعداد قابل توجهي دختر عمه و پسر عمو و دوست نزديك و خلاصه همون چهار تا آشنا و دلخوشي هم كه تو ايران داشتم در سالهاي مختلف برنده شدن و فقط من موندم و حوضم !!!
منم كم نياوردم چند بار تقاضاي توريستي كردم كه با شكست مواجه شد بدليل پرونده گرين كارتي كه واسم تقاضا شده!!!
بازم از رو نرفتم و تقاضاي دانشجويي واسه مستر دادم كه ريجكت شد و بعد از گرفتن مستر تو ايران تقاضاي دانشجويي phd دادم كه در كمال ناباوري در حاليكه يه فاند خوب از يه دانشگاه توپ هم داشتم اونم ريجكت شد!!
البته اين داستاني كه شما در عرض دو دقيقه ميخونيد واسه من ١٨ سال از بهترين سال هاي عمرم آب خورد، و اين شد كه نه ميتونم به جايي جز امريكا فكر كنم و نه امريكا ما رو ميطلبه،ما مونديم و كلي اميدواري به لاتاري هر ساله بعنوان تنها راه ممكن كه بشه زورتر از ٢٠١٨ رفت!!

سوال دوم:
امريكا مثه جاهاي ديگه ميس كه اگه خانواده باشه واستون دعوتنامه بفرستن، امريكا فقط يه ساپورت مالي از اونا قبول ميكنه، پس زياد تفاوتي نداره كه اونجا باشن، اتفاقا دليل ريجكت شدن من همين بود كه اونجا هستن و سفارت قبول نميكرد كه من ميخوام برم ببينمشون و برگردم و اصرار داشت كه اگه بري ميموني و ريجكتم كرد.
درسته كه زمان زيادي نمونده و نتيجه ها مشخص شده اما دوستان لطفا واسه من و تمام كساني كه براي ادامه حيات به اين شانس نياز دارن دعا كنيد، چون واسه من از دوس داشتن و آرزو گذشته و يه جورايي نياز شده، منم اميدوارم تمامي دوستان فردا اينجا بهم خبر خوش بدن و من مثه سالهاي قبل از صميم قلب خوشحال شم و اولين نفري باشم كه تبريك ميگم

واقعا از صميم قلب دعا ميكنم امسال اسمتون در بياد، از صميم قلب، واقعا شرايط سختيه واسه شما Sad
تشکر کنندگان: Sedagat ، m_ganj ، jalayevatan ، asrainman ، 4ugh ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، bia2mob ، msr839
You have not been selected!!
or
You have been selected!!!

مسئله این است
تشکر کنندگان: mary59 ، jalayevatan ، belivand ، aram_hpanahi ، arminqt ، copol ، msr839
(2016-05-03 ساعت 09:09)alireza_guitar نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 08:34)elahe mousavi نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 08:21)عسل.م نوشته:  نه بابا ارزشش بيشتر از اين مبلغ هاس.
من تو همين مهاجرسرا دوستي رو ميشناسم كه حاضره واسه امريكا رفتن 500 هزينه كنه
خوب اون که حاضر 500 م هزینه کنه از طریق سرمایه گذاری بره دیگه، مثل ما با گردن کج اینجا ثانیه ها رو نشماره

2دو نوع سرمایه گزاری داریم!
یکی با ۵۰۰هزار دلار! EB5 که با دلار ۳۵۰۰ تومانی محاسبه کنید ببینید چقدر میشه!
یکی هم سرمایه گزاری ای۲ هست!  که اونم با این مبلغ ۵۰۰‌ میلیونی (حدود ۱۵۰هزار دلاری)  شاااااید به زوووور بشه یه سلامی به ویزا ای۲ (E2)  داد  !!!   که اونم هم دوساله گرین کارت میدن!

مرسي از راهنماييتون.
بعضي از دوستان فكر ميكنن هر مقدار پول داشته باشن ميتونن سرمايه گزاري كنن، در صورتيكه با اين وضع دلار 3500 تومني واقعا اين پولا به جايي نميرسه
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، Sedagat ، m_ganj ، mary59 ، asrainman ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، alireza_guitar ، msr839
سلام بچه ها من خیلی استرس دارم???
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، bia2mob ، msr839
چه امیدهایی موج میزنه تو کامنتا؛همه منتظرن که اسمشون دربیاد؛بعد یه عده که اسمشون درمیاد حتی دنبال مصاحبه هم نمیرن،طبق آمارایی که یجا خوندم هرساله حدود نیمی از قبول شده های ایرانی پروسه قبولیشون رو دنبال نمیکنن و حتی به سفارتهای آمریکا هم مراجعه نمیکنن!!!
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، عسل.م ، Sedagat ، m_ganj ، mary59 ، asrainman ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، copol ، msr839
بچه ها من برنده شدم فک کنم...
session time out میده
من نتونست فارسی حرف زد....
اصلا آی ام امریکن فرام هفت جدوابادم
تشکر کنندگان: redbull ، mehrdad4422 ، Sedagat ، m_ganj ، mary59 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، bia2mob ، msr839
(2016-05-03 ساعت 09:00)hamedDV نوشته:  بچه ها session time out  مطمئنید مفهومش برنده شدنه؟ آخه من خیلی آدم قانعی هستم می خوام دعا کنم به درگاه خدا همون session time out را بهم بده . می بینم که شماها خیلی توقعتان بالاست و همون ثانیه اول از خدا می خواین برنده شین

جالبه منم که توی dv2015 برنده شدم اولش سه بار time out داد. بعد طبق عادت سالهای قبل گفتم ولش کن ما که برنده نشدیم، چه اهمیتی داره. بعد یکی دو روز بعد گفتم یه بار دیگه چک کنم مطمئن بشم که برنده نشدم، که با دیدن بارکد به شدت سورپرایز شدم.
البته بعداً کارنت نشدن و شکلات پیچ شدن همهء برنامه های زندگی باعث شد همهء خوشی اون برنده شدن از دماغم در بیاد.
شکست خوردن پایان راه نیست. فقط یک سطر از کتاب تجربه است. نقطه سر خط!
شرکت در DV از 1994 الی 2014 - سال 2015 برنده شدم اما کارنت نشدم. نقطه سر خط!!
شروع سطر بعد: شرکت در DV های بعدی، اقدام برای پذیرش دکترا و ...
من حاضرم ۴۹۵ میلیون تومن بگیرم امریکا نرم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: عسل.م ، Sedagat ، nazi56 ، abas_kashan ، m_ganj ، bobs ، mehrdad4422 ، mehre cyrus ، arminqt ، bia2mob ، kouroshz0 ، copol ، msr839
(2016-05-03 ساعت 10:05)آناهیتا-2013 نوشته:  چه امیدهایی موج میزنه تو کامنتا؛همه منتظرن که اسمشون دربیاد؛بعد یه عده که اسمشون درمیاد حتی دنبال مصاحبه هم نمیرن،طبق آمارایی که یجا خوندم هرساله حدود نیمی از قبول شده های ایرانی پروسه قبولیشون رو دنبال نمیکنن و حتی به سفارتهای آمریکا هم مراجعه نمیکنن!!!

يك نوع بيماري خطرناك هست ديگه..
بيماري ثبت نام فله اي و آزمايش كردن شانس، اين دوستاني كه ميخوان اينجوري شانس رو آزمايش كنن و قصد پيگيري ندارن بهتره واسه تست شانسشون برن پول بذارن تو بانك، اونجوري هم شانسشون رو آزمودن هم حق يكي ديگه رو نخوردن
(2016-05-03 ساعت 10:12)bobs نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 09:00)hamedDV نوشته:  بچه ها session time out  مطمئنید مفهومش برنده شدنه؟ آخه من خیلی آدم قانعی هستم می خوام دعا کنم به درگاه خدا همون session time out را بهم بده . می بینم که شماها خیلی توقعتان بالاست و همون ثانیه اول از خدا می خواین برنده شین

جالبه منم که توی dv2015 برنده شدم اولش سه بار time out داد. بعد طبق عادت سالهای قبل گفتم ولش کن ما که برنده نشدیم، چه اهمیتی داره. بعد یکی دو روز بعد گفتم یه بار دیگه چک کنم مطمئن بشم که برنده نشدم، که با دیدن بارکد به شدت سورپرایز شدم.
البته بعداً کارنت نشدن و شکلات پیچ شدن همهء برنامه های زندگی باعث شد همهء خوشی اون برنده شدن از دماغم در بیاد.

چرا کارنت نشدین ؟؟؟
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، m_ganj ، aram_hpanahi ، msr839
به نا امیدی از این در مرو بزن فالی
بود که قرعه دولت به نام ما افتد
تشکر کنندگان: redbull ، Sedagat ، sepideh1234 ، m_ganj ، mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، msr839
لعنت خدا بر مردم آزار .آه منتظرای واقعی بدرقه راهشون
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
سلام بچه ها

نقل قول:البته دولت به سیتیزنهای 65 به بالا حقوق میده اما سیتیزن ! اما بهداشت و درمان هم واسه گرین کارد و هم واسه سیتیزنیها رایگان هست واسه 65 به بالا

این حرف درسته؟
تشکر کنندگان: m_ganj ، mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، msr839
میترسم بگم خداکنه در بیام اخخخهههه پپپووووللللل ننندددااارررمممم:'( :'(
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، mehre cyrus ، bia2mob ، msr839
(2016-05-03 ساعت 10:18)عسل.م نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 10:05)آناهیتا-2013 نوشته:  چه امیدهایی موج میزنه تو کامنتا؛همه منتظرن که اسمشون دربیاد؛بعد یه عده که اسمشون درمیاد حتی دنبال مصاحبه هم نمیرن،طبق آمارایی که یجا خوندم هرساله حدود نیمی از قبول شده های ایرانی پروسه قبولیشون رو دنبال نمیکنن و حتی به سفارتهای آمریکا هم مراجعه نمیکنن!!!

يك نوع بيماري خطرناك هست ديگه..
بيماري ثبت نام فله اي و آزمايش كردن شانس، اين دوستاني كه ميخوان اينجوري شانس رو آزمايش كنن و قصد پيگيري ندارن بهتره واسه تست شانسشون برن پول بذارن تو بانك، اونجوري هم شانسشون رو آزمودن هم حق يكي ديگه رو نخوردن

دقیقا، تازه منفعت هم براشون داره یا پول می برن یا ماشین Big Grin
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، m_ganj ، asrainman ، عسل.م ، aram_hpanahi ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان