کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
كسي تاحالا صفحات آخر شمارش معكوس 2016 رو خونده؟  Sad  وحشتناكه ، خيلي از دوستان 2017 هم اونجا بودن .

به اميد اينكه همه 2017 ايهاي مهاجرسرا دوباره توي انجمن " برندگان گرين كارت لاتاري 2017 " دور هم جمع بشيم. Smile

من چه بشم چه نشم دلم براي اين تاپيك تنگ ميشه ، فكر كنم تنها جاييه كه هر سال ميشه توي اون از هردري سخني گفت و شنيد .
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: avenger ، sheghi ، someonelikeyou ، jalayevatan ، jsmlz ، fairy ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، roadhog
اندکی   صبر  سحر  نزدیک   است
همش فقط 10 هفته باقی مونده

[عکس: z99u3vemqbondovlz1c0.jpg]
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
تشکر کنندگان: jalayevatan ، avenger ، dv2017 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، roadhog
بی عدالتی قضیه اینجاست که از بچه های فعال مهاجرسرا کسی برنده نمیشه
و بعد از اعلام نتایج کلی پست اینجوری دیده میشه

سلام من الان فهمیدم برنده شدم الان باید چیکار کنم؟
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، dv2017 ، jsmlz ، sheghi ، jalayevatan ، shanks ، aram_hpanahi
(2016-02-16 ساعت 08:21)dv2017 نوشته:  كسي تاحالا صفحات آخر شمارش معكوس 2016 رو خونده؟  Sad  وحشتناكه ، خيلي از دوستان 2017 هم اونجا بودن .

به اميد اينكه همه 2017 ايهاي مهاجرسرا دوباره توي انجمن " برندگان گرين كارت لاتاري 2017 " دور هم جمع بشيم. Smile

من چه بشم چه نشم دلم براي اين تاپيك تنگ ميشه ، فكر كنم تنها جاييه كه هر سال ميشه توي اون از هردري سخني گفت و شنيد .

سلام . واقعا حس بدیه من بارها تجربش کردم ... آدم از درون خالی میشه

از خدا پنهون نیست از شماها چه پنهون هر چند روز یه بار entrant name و confirmatino number  خودمو وارد میکنم شاید فرجی شده باشه [عکس: sad.png]

برای همین باز به همه دوستان خوبم توصیه میکنم حداقل یه راه دیگه رو برای رسیدن به مقصد ، هر چند با احتمال ضعیف دنبال کنید تا اون روز حداقل نیم درصد دلتون به یه راه دیگه خوش باشه ..

مثلا راههای تحصیل ، نیروی کار ماهر ، نیروی کار غیر ماهر ، سرمایه گذاری ، توریستی و...........
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

تشکر کنندگان: avenger ، storagemeter ، dv2017 ، jsmlz
(2016-02-16 ساعت 09:58)someonelikeyou نوشته:  بی عدالتی قضیه اینجاست که از بچه های فعال مهاجرسرا کسی برنده نمیشه
و بعد از اعلام نتایج کلی پست اینجوری دیده میشه

سلام من الان فهمیدم برنده شدم الان باید چیکار کنم؟

اخ گفتی !!! داغون میشه ادم !
ادم هی پیش خودش میگه :
اخه این هوشنگ چرا باید قبول بشه Big Grin
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، dv2017 ، avenger ، jsmlz ، sheghi ، jalayevatan
سلام بر همگی. من چندین ماهه خواننده مهمان سایت هستم. امروز ثبت نام کردم که اردیبهشت خواستم خبر قبولیمو بدم نگیـــــــــــد هوشنگ قبول شد
من چو باران بر همه جا باریده ام Wink
تشکر کنندگان: avenger ، dv2017 ، redbull ، jalayevatan ، jsmlz ، milade ، sheghi ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، roadhog
(2016-02-16 ساعت 10:51)jalayevatan نوشته:  
(2016-02-16 ساعت 08:21)dv2017 نوشته:  كسي تاحالا صفحات آخر شمارش معكوس 2016 رو خونده؟  Sad  وحشتناكه ، خيلي از دوستان 2017 هم اونجا بودن .

سلام . واقعا حس بدیه من بارها تجربش کردم ... آدم از درون خالی میشه

از خدا پنهون نیست از شماها چه پنهون هر چند روز یه بار entrant name و confirmatino number  خودمو وارد میکنم شاید فرجی شده باشه [عکس: sad.png]

برای همین باز به همه دوستان خوبم توصیه میکنم حداقل یه راه دیگه رو برای رسیدن به مقصد ، هر چند با احتمال ضعیف دنبال کنید تا اون روز حداقل نیم درصد دلتون به یه راه دیگه خوش باشه ..

مثلا راههای تحصیل ، نیروی کار ماهر ، نیروی کار غیر ماهر ، سرمایه گذاری ، توریستی و...........

داداش چه راهی مثلا...سرمایه که اونقدر نداریم که بخوایم از طریق سرمایه گذاری بریم...درس هم من یکی نمیتونم چون نه درسم اونقدر خوبه نه دیگه حس درس خوندن میاد...در ضمن واسه درس هم حتما باید از یه دانشگاه خوب فارغ تحصیل شده باشی یا پول خوب داشته باشی که خرج تحصیلتو بدی که قاعدتا هر کی پول داشته باشه واسه سرمایه گذاری اقدام میکنه نه واسه درس....واسه نیروی کار ماهر هم قبولیت تقریبا به صفر میل می کنه چون امکان نداره اون نیرو داخل اون کشور پیدا نشه در ضمن واسه این راه یه رزومه قوی و سابقه کار لازم داری که اونم به دست اوردنش واقعا زمان بر و مشکله چون از وضعیت اقتصادی بازار کار کساد و تعدیل نیروی خیلی از شرکت ها داخل کشورمون خبر دارین دیگه لازم نیست من چیزی بگم...تو همین ایران خودمون یه جا میخوای مشغول بشی اول میگن سابقه کار مگه این که کارگری باشه ازت سابقه کار نخوان....فقط یه راه قاچاق می مونه که اونم به خفت کشیدنش نمی ارزه....حالا شما پیدا کن پرتقال فروش رو Sad
رود خانه ها می دانند که عجله ای در کار نیست

ما روزی به مقصد خواهیم رسید! Wink
امیلن
تشکر کنندگان: dv2017 ، redbull ، jalayevatan ، jsmlz ، aram_hpanahi
(2016-02-16 ساعت 13:49)avenger نوشته:  
(2016-02-16 ساعت 10:51)jalayevatan نوشته:  
(2016-02-16 ساعت 08:21)dv2017 نوشته:  كسي تاحالا صفحات آخر شمارش معكوس 2016 رو  بگم...تو همین ایران خودمون یه جا میخوای مشغول بشی اول میگن سابقه کار مگه این که کارگری باشه ازت سابقه کار نخوان....فقط یه راه قاچاق می مونه که اونم به خفت کشیدنش نمی ارزه....حالا شما پیدا کن پرتقال فروش رو Sad

همه حرفات دقیقا درست بود منتها امروزه کارگری هم سابقه میخاد ...
من نمیدونم یکی بخاد از صفر شروع باید از کجا شروع کنه!!!

تورم تو یک جامعه واقعا کمر ملت میشکنه یعنی پول پس انداز کنی باد هواست .هر پیشرفتی تو جامعه رو   تورم نیست و نابود میکنه ...
عربستان امسال تورم منفی داشت ! 
جنساش ارزون تر شد منتها مال ما فقط سالی ۲۰ درصد بانک داره جورشو میکشه ...

من ک امسال قبول نشم از راهای غیر قانونی اقدام میکنم
تشکر کنندگان: avenger ، dv2017 ، jalayevatan ، jsmlz ، aram_hpanahi
[font=tahoma]خوشحال ترین، عاطفی ترین و ... هر کدام از این صفت ها را برای مردم کدام کشورها می توان به کار برد؟ محققان به این سوال پاسخ داده اند.[/font]
[font=tahoma]چهار سال پیش بود که مطرح ترین موسسه نظر سنجی جهان، اولین قدم را برای اندازه گیری شادی مردم جهان برداشت. موسسه گالوپ از سال ۲۰۰۹، از مردم ۱۵۰ کشور جهان خواست تجربه احساسی روزانه شان را بیان کنند تا احساسات مثبت و منفی را که آدم های کشورهای مختلف جهان، هر روز با آن روبرو می شوند، بررسی کند؛ برای مثال از مردم کشورهای مختلف پرسیده می شد که «آیا دیروز حسابی لبخند زده و یا خندیده اید؟» و پاسخ «بله» به چنین سوالی، خبر از عاطفی تر بودن آنها می داد.[/font]
[font=tahoma]تقریبا تمام کشورهای جهان در این بررسی شرکت کردند و سرانجام نتیجه نهایی این نظرسنجی جهانی منتشر شد. رنگی که هر کشور در نقشه با آن مشخص شده، از میزان عاطفی بودن مردم آن خبر می دهد. با نگاهی به رنگ های نقشه، می بینید که تا دریافت عنوان شادترین و احساساتی ترین مردم جهان چقدر فاصله داریم. اگر می خواهید درباره جزییات این بررسی بیشتر بدانید، بعد از نگاه کردن تصویر، مطالب این دو صفحه را هم مرور کنید.[/font]
[font=tahoma]۱ ایرانی ها کمتر از آنچه فکر می کنند شادند[/font]
[font=tahoma]ما ایرانی ها همیشه خودمان را یکی از احساسی ترین و شادترین ملت های جهان می دانیم و خیلی هم روی این مسئله اصرار داریم اما عجیب است که بررسی های موسسه گالوپ این نظر را کاملا تایید نمی کند و می گوید ما ایرانی ها آنقدر هم که فکر می کنیم احساساتی یا خوشحال نیستیم. نتیجه های نظرسنجی چند ساله این موسسه حاکی از آن است که ما هم مثل بسیاری دیگر از کشورهای شرق، در میانه راه احساساتی بودنو شادی قرار داریم و گاهی یادمان می رود تا پایان روز، حتی یک بار لبخند بزنیم. اگرچه یک نظرسنجی نمی تواند صددرصد ویژگی های یک جامعه را نشان دهد اما می تواند هشداری باشد مبنی بر اینکه شاید تمام حقیقت آن چیزی نیست که ما فکر می کنیم.[/font]
[font=tahoma]۲ فیلیپینی ها عاطفی ترین مردم جهانند[/font]
[font=tahoma]فیلیپین و السالوادور چه ربطی به هم دارند؟ هر یک از این دو کشور در یک گوشه از جهان واقع شده اند و مذهب، نژاد و سنت هایی به شدت متفاوت دارند اما با وجود یک دنیا تفاوت میان این دو کشور، نظرسنجی نشان می دهد که فیلیپینی ها رکورددار عاطفی بودن هستند و السالوادوری ها در رتبه دوم قرار دارند.[/font]
[font=tahoma]۳ سنگاپوری ها دل ندارند؟[/font]
[font=tahoma]حتما از مسافران سنگاپور شنیده اید که این کشور ماشینی ترین نقطه جهان است. این موضوع در پژوهش های گالوپ هم اثبات شد و نظرسنجی نشان داد که عاطفی بودن، موضوعی است که کمتر سنگاپوری برای آن ارزش قائل می شود. برای مردمی که مدام به فکر توسعه و رشد اقتصادی هستند، خنثی ماندن بهترین راه فرار از استرس های هر روزه است و به همین دلیل از کودکی به آنها آموزش داده می شود که کمتر به خودشان به عنوان یک فرد و احساساتشان توجه کنند.[/font]
[font=tahoma]۴ روس ها اهل حساب و کتابند[/font]
[font=tahoma]ما روس ها را آدم های حساب گر و اهل معامله ای می دانیم و اگر کمی سرما و همیشه سفید بودن سرزمین های آن منطقه از برف را هم به یاد بیاوریم، نمی توانیم انتظار گرمایی در وجود این مردم داشته باشیم. پژوهش های گالوپ هم بر این تصور قدیمی ما مهر تایید می زند و می گوید کشورهای شوروی سابق، بعد از سنگاپور در رتبه دوم بی احساسی قرار دارند. بد نیست بدانید که آنها از بزرگترین مصرف کنندگان سیگار جهان هم هستند.[/font]
[font=tahoma]۵ خاورمیانه ای ها خیلی هم خوشحال نیستند[/font]
[font=tahoma]مردمی که روزی ادعا می کردند شادترین شکورهای جهانند، به سوال های گالوپ پاسخی که حاکی از چنین آرامشی باشد ندادند. نظرسنجی، موج احساسات منفی را در عراق، بحرین، و فلسطین نشان می دهد و شاید هم طبیعی باشد که جنگ های نابرابر در این مناطق و تلاش برای دفاع از خود و هویت خود، فرصت شاد بودن را از این مردم گرفته است. البته در این بررسی توضیحی درباره شادتر بودن مردم عربستان سعودی نسبت به اهالی لیبی، الجزایر و مراکش داده نشده و منتشر کنندگان این نتایج|، تنها به ارائه تصویری آماری اکتفا کرده اند.[/font]
[font=tahoma]۶ آفریقایی ها نمی خندند[/font]
[font=tahoma]با وجود فقر و گرسنگی که در بسیاری از کشورهای آفریقایی وجود دارد، مگر دیگر مجالی هم برای شادی و احساسات مثبت باقی می ماند؟ شاید به همین دلیل است که آفریقایی ها کمتر از دیگر مردم جهان شادی و لبخند را تجربه می کنند. اگر هم در کشورهای شمال آفریقا نوری از احساسات مثبت دیده می شود، احتمالا به دلیل وابستگی فرهنگی آنها با کشورهای شاد اروپایی است.[/font]
[font=tahoma]۷ کانادایی ها از ما احساساتی ترند[/font]
[font=tahoma]با نگاهی به این نقشه می بینید که وضعیت احساسات در کشورهای آمریکای شمالی و جنوبی، آمریکای لاتین و کانادا، از بسیاری از کشورهای جهان بهتر است. برخلاف تصوری که غربی ها را ماشینی و بی روح می داند، این کشورها جزو ۱۵ کشور احساساتی جهان هستندو از طرف دیگر، کشورهای عربی مانند عمان و بحرین هم، رتبه بالایی در این زمینه دارند.[/font]
[font=tahoma]۸ زبان انگلیسی و اسپانیایی شادی آور است[/font]
[font=tahoma]بررسی ها نشان می دهدت کشورهایی که به زبان های انگلیسی و اسپانیایی صحبت می کنند بسیار عاطفی و شاد هستند. براساس نتیجه هایی که گالوپ به دست آورده، هر جا صحبت از شادی به میان می آید، آمریکایی های لاتین پیشقدم می شوند. پاناما، پاراگوئه و ونزوئلا از شادترین کشورهای جهان هستند. بله! ونزوئلا! همین کشور دوست خودمان.[/font]
[font=tahoma]۷۳ درصد[/font]
[font=tahoma]یکی از شادترین مردمان جهان هلندی ها هستند چون شغل مناسب دارند. در سال ۲۰۱۲. ۷۳ درصد افراد ۱۵ تا ۶۴ ساله استخدام شده اند و نرخ بیکاری در این کشور ۵/۱ درصد است.[/font]
[font=tahoma]۸۳ درصد[/font]
[font=tahoma]بررسی ها نشان می دهد میزان شادی کشورها با افزایش طول عمرشان ارتباط مستقیم دارد. سوئیسی ها که شادترین مردمان جهان هستند، به طور متوسط نزدیک به ۸۳ سال عمر می کنند.[/font]
[font=tahoma]۹۸ درصد[/font]
[font=tahoma]در نظرسنجی ها معلوم شده شهروندان ایسلندی نسبت به سایر کشورها شبکه حمایتی قوی تری دارند. حدود ۹۸ درصد از شهروندان گفته اند در مواقع نیاز می توانند روی کمک دوستان و افراد خانواده حساب کنند.[/font]
[font=tahoma]۹۴ درصد[/font]
[font=tahoma]کیفلیت عالی آب و هوا در دانمارک دلیل اصلی شاد بودن دانمارکی هاست چون ۹۴ درصد آنها اعلام کرده اند چون از کیفیت آب و هوای کشورشان راضی هستند. از زندگی احساس رضایت بالایی دارند. سال گذشته دولت دانمارک ۵/۵۹ درصد از تولید ناخالص ملی را برای رفاه شهروندان هزینه کرده است.[/font]
تشکر کنندگان: avenger ، dv2017 ، jalayevatan ، Alirezawee ، jsmlz
(2016-02-16 ساعت 13:49)avenger نوشته:  داداش چه راهی مثلا...سرمایه که اونقدر نداریم که بخوایم از طریق سرمایه گذاری بریم...درس هم من یکی نمیتونم چون نه درسم اونقدر خوبه نه دیگه حس درس خوندن میاد...در ضمن واسه درس هم حتما باید از یه دانشگاه خوب فارغ تحصیل شده باشی یا پول خوب داشته باشی که خرج تحصیلتو بدی که قاعدتا هر کی پول داشته باشه واسه سرمایه گذاری اقدام میکنه نه واسه درس....واسه نیروی کار ماهر هم قبولیت تقریبا به صفر میل می کنه چون امکان نداره اون نیرو داخل اون کشور پیدا نشه در ضمن واسه این راه یه رزومه قوی و سابقه کار لازم داری که اونم به دست اوردنش واقعا زمان بر و مشکله چون از وضعیت اقتصادی بازار کار کساد و تعدیل نیروی خیلی از شرکت ها داخل کشورمون خبر دارین دیگه لازم نیست من چیزی بگم...تو همین ایران خودمون یه جا میخوای مشغول بشی اول میگن سابقه کار مگه این که کارگری باشه ازت سابقه کار نخوان....فقط یه راه قاچاق می مونه که اونم به خفت کشیدنش نمی ارزه....حالا شما پیدا کن پرتقال فروش رو Sad

آقا بیا اول با خودمون کنار بیاییم ببینیم چند چندیم بعد پرتغال فروشم پیدا میکنم برات.

اگه حس درس خوندن نداری پس چجوری میخوایی زبان بخونی و اونجا باهاش کنار بیایی یا بری یه موسسه آموزشی یه کار یاد بگیری و مدرک دستت بیاد که با هاش کار کنی؟
اگه سرمایه اندازه درس خوندن هم نداری پس با چقدر میخوائئ بری اونجا حداقل شش ماه از جیب بخوری تا جا بیوفتی؟
اگه تجربه هیچ کاری نداری میخوایی بری اونجا چیکار کنی و بگی من چیکاره ام؟
اگه اینجا کار گیرت نیاد اونجا بدتره که !!!!
اون قاچاقی که گفتی به غیر از خفتش اول پول میخواد تازه خوبشم میخواد .. مگه همینجوریه ؟

اصلا فکر کنیم قضیه بر عکسه ، یه آمریکایی بدون پول و تجربه و تخصص و زبان و مدرک و آشنا میخواد بیاد اینجا کار کنه ... خدایی خنده دار نیست ؟ اصلا تو کارفرما ، بهش کار میدی؟؟؟
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

تشکر کنندگان: jsmlz ، babak_m ، dv2017 ، fairy
بچه ها به یه چیز دقت کردید Big Grin

امسال اسم تاپیک, شمارش معکوس برندگان هست Cool
we fight for a better life
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، meraj-fallahi ، pichak333 ، ebrahim1e ، sheghi ، Mina1Mina ، lighter ، roadhog
(2016-02-16 ساعت 14:59)jalayevatan نوشته:  
(2016-02-16 ساعت 13:49)avenger نوشته:  داداش چه راهی مثلا...سرمایه که اونقدر نداریم که بخوایم از طریق سرمایه گذاری بریم...درس هم من یکی نمیتونم چون نه درسم اونقدر خوبه نه دیگه حس درس خوندن میاد...در ضمن واسه درس هم حتما باید از یه دانشگاه خوب فارغ تحصیل شده باشی یا پول خوب داشته باشی که خرج تحصیلتو بدی که قاعدتا هر کی پول داشته باشه واسه سرمایه گذاری اقدام میکنه نه واسه درس....واسه نیروی کار ماهر هم قبولیت تقریبا به صفر میل می کنه چون امکان نداره اون نیرو داخل اون کشور پیدا نشه در ضمن واسه این راه یه رزومه قوی و سابقه کار لازم داری که اونم به دست اوردنش واقعا زمان بر و مشکله چون از وضعیت اقتصادی بازار کار کساد و تعدیل نیروی خیلی از شرکت ها داخل کشورمون خبر دارین دیگه لازم نیست من چیزی بگم...تو همین ایران خودمون یه جا میخوای مشغول بشی اول میگن سابقه کار مگه این که کارگری باشه ازت سابقه کار نخوان....فقط یه راه قاچاق می مونه که اونم به خفت کشیدنش نمی ارزه....حالا شما پیدا کن پرتقال فروش رو Sad

آقا بیا اول با خودمون کنار بیاییم ببینیم چند چندیم بعد پرتغال فروشم پیدا میکنم برات.

اگه حس درس خوندن نداری پس چجوری میخوایی زبان بخونی و اونجا باهاش کنار بیایی یا بری یه موسسه آموزشی یه کار یاد بگیری و مدرک دستت بیاد که با هاش کار کنی؟
اگه سرمایه اندازه درس خوندن هم نداری پس با چقدر میخوائئ بری اونجا حداقل شش ماه از جیب بخوری تا جا بیوفتی؟
اگه تجربه هیچ کاری نداری میخوایی بری اونجا چیکار کنی و بگی من چیکاره ام؟
اگه اینجا کار گیرت نیاد اونجا بدتره که !!!!
اون قاچاقی که گفتی به غیر از خفتش اول پول میخواد تازه خوبشم میخواد .. مگه همینجوریه ؟

اصلا فکر کنیم قضیه بر عکسه ، یه آمریکایی بدون پول و تجربه و تخصص و زبان و مدرک و آشنا میخواد بیاد اینجا کار کنه ... خدایی خنده دار نیست ؟ اصلا تو کارفرما ، بهش کار میدی؟؟؟

من دنبال تحصیلی رفتن هم هستم ولی اصلا کار ساده ای نیست همین الان ببخشید ک دارم حرف میزنم داغونم ۳ سال وقت کامل میگیره اون وقت ازمون gmat  و gre دست کم میگیری ...
تحصیلی رفتن اون جوری ک مد نظر شما بدون بورسیه هست حداقل ۱۵۰ میلیون بستگی ب رشته و ...البته اب میخوره وگرنه من الاناینجا نبودم .
تشکر کنندگان: jsmlz ، meraj-fallahi
در ضمن تحصیلی رفتن هیچ تضمینی برای گرفتن گرین کارت نیست ...مورد هاش مشاهده شده است نقطه .
تشکر کنندگان: jsmlz
اقامت در کویت پاداش ازدواج با زنان مطلقه!
..............................................................
پایگاه خبری اخبارالساعه امارات نوشت: با زنان مطلقه کشورهای خلیج (فارس) ازدواج کن و اقامت دریافت کن.
این پایگاه خبری در تشریح موضوع ازدواج کفالتی نوشت: این ازدواج بر دو نوع است در نوع اول مبلغی به عنوان مهریه زن در نظر گرفته می شود و در نوع دوم که ازدواج با شخص خارجی صورت می گیرد بر سر مبلغ معینی به عنوان مهریه توافق می شود، ولی دریافت مبلغ به انجام عملیات اقامت مشروط می شود تا در صورتی که موضوع اقامت حل نشود، مبلغ توافق شده به مرد برگردانده شود.
براساس آمارهای رسمی کویت، 35 درصد زنان بالای 35 سال در این کشور مجرد هستند.
تشکر کنندگان: jsmlz
(2016-02-16 ساعت 21:39)redbull نوشته:  اقامت در کویت پاداش ازدواج با زنان مطلقه!
..............................................................
پایگاه خبری اخبارالساعه امارات نوشت: با زنان مطلقه کشورهای خلیج (فارس) ازدواج کن و اقامت دریافت کن.
این پایگاه خبری در تشریح موضوع ازدواج کفالتی نوشت: این ازدواج بر دو نوع است در نوع اول مبلغی به عنوان مهریه زن در نظر گرفته می شود و در نوع دوم که ازدواج با شخص خارجی صورت می گیرد بر سر مبلغ معینی به عنوان مهریه توافق می شود، ولی دریافت مبلغ به انجام عملیات اقامت مشروط می شود تا در صورتی که موضوع اقامت حل نشود، مبلغ توافق شده به مرد برگردانده شود.
براساس آمارهای رسمی کویت، 35 درصد زنان بالای 35 سال در این کشور مجرد هستند.

پول هستش توش ؟
DV 2016 ....... قسمت نبود
DV 2017 ....... شرکت نکردم
DV 2018 ....... یا قسمت !
تشکر کنندگان: redbull

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان