کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
واسه چی شما شرکت نکردی ؟ سنگ مفت گنجشک هم مفت
تشکر کنندگان: jsmlz
(2016-02-24 ساعت 19:14)redbull نوشته:  واسه چی شما شرکت نکردی ؟ سنگ مفت گنجشک هم مفت

نخواستم حق کسی رو بخورم
چون اگه هم امسال قبول شم ، شرایط رفتن ندارم
انشالله از سال دیگه یا لاتاری یا ویزای کار
DV 2016 ....... قسمت نبود
DV 2017 ....... شرکت نکردم
DV 2018 ....... یا قسمت !
تشکر کنندگان: mona_ir ، milade ، dv2017 ، jalayevatan ، babak_m ، runioe ، The_USA ، mehdi.aus ، roadhog ، نسل سوخته
[عکس: 99pp_sickmindsmedia_2016-02-24_01-54-36.jpg]

ميزان کاربران اينترنت در جهان.
پرچم کجا بالاست؟؟؟
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
تشکر کنندگان: jsmlz ، dv2017 ، mehre cyrus
سلام خدمت دوستان عزیز

مدیر فنی سایت @Kaveh@ عزیز زحمت کشیدن و یک انجمن به نام امور کاربران ایجاد کردن که پیشنهاد میکنم حتما بهش سر بزنید و مدیران رو در جهت بهبود خدمات سایت راهنمایی بفرمایید.
همچنین میتونید با مراجعه به انجمن مربوطه درخواست های خودتون رو در رابطه با تغییر نام کاربری و موارد دیگه مطرح کنید .

در ضمن شما میتونید با مراجعه به قسمت راهنمای سایت از امکانات جدید سایت مطلع بشید .

با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان عزیز
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: milade ، jsmlz ، dv2017 ، jalayevatan ، Danoosh ، victor2016 ، Kaveh ، shanks ، alirezanz ، tenardie2bai ، Interuniversal ، matin.sh ، mehre cyrus ، roadhog
(2016-02-21 ساعت 04:51)meraj-fallahi نوشته:  من هنوز هم معتقدم لاتاری باید پولی بشه ! یچیزی در حد 20/30 دلار ...
اینطوری طیف بالایی از حالا باید چیکار کنم ها ، جوگیران همیشه در صحنه، مامان بزرگا و بابا بزرگا ،بچه های زیر 18 سال و سایر باقیماندگان ان مرحوم Big Grin قید شرکت در لاتاری رو میزنن و شانس اونایی که واقعا قصد مهاجرت دارند رو ضایع نمیکنند ...

پ.ن:به هر حال اونی که 20/30 دلار نداره ثبت نام کنه، فردا چطوری میواد مهاجرت کنه ؟!

سلام دوست عزیز
با نهایت احترام به صحبت شما چرا فکر میکنید این یه حق که از شما گرفته شده؟ هر کسی با هر شرایطی حتی اگه نخواد بره میتونه شرکت کنه من بارها گلایه دوستان رو میدیدم از این موضوع خود دولت امریکا با اون سیستم پیچیدش تصمیم میگیره این روش به صورت رایگان باشه بعد انسان هایی که شرکت میکنن میخوان تصمیم بگیرن پولی باشه یا نه ؟ مثال خان میبخشه خان علی نمیبخشه اینجا صدق میکنه ولی باور کنید اگه کسی قرار باشه برنده شه میان ۷۰ میلیون ایرانی مطمئنا میشه این یه شانس که به همه داده میشه . ماشالله ما ایرانیا تو هر زمینه ای همه چیز و فقط برا خودمون میخواهیم هر چند که صحبت در این مورد بی فایدست و هجمه ای از انتقادات سر این موضوع پیش میاد اما یه مقدار طرز فکر و دیدگاهمونو از این حالت بسته عوض کنیم.
تشکر کنندگان: behjat ، jsmlz
68 روز دیگه مونده تا #اعلام_نتایج_لاتاری#:
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: hesam.sd ، jsmlz ، alirezanz ، Siamak
(2016-02-24 ساعت 22:58)Pakpourasghar نوشته:  [عکس: 99pp_sickmindsmedia_2016-02-24_01-54-36.jpg]

ميزان کاربران اينترنت در جهان.
پرچم کجا بالاست؟؟؟
وطنم پاره طنم
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: jsmlz ، mehre cyrus
(2016-02-24 ساعت 08:38)msr839 نوشته:  
(2016-02-23 ساعت 19:46)someonelikeyou نوشته:  من به یه نتیجه ای رسیدم اینکه هر کاری و هر موقعیتی برای هرکسی بنا به نوع فکر و شخصیتش  یک تاریخ برای گفتن جمله دیگه از من گذشته وجود داره
مثلا الان برای من سی و یک ساله دیگه گذشته که برم دنبال دکترا گرفتن ولی ممکنه برای شما یا شما  یا حتی شما با سی و هشت سال هم دیر نشده باشه

دقيقا مثل من  Sad

نمیدونم سرگذشت کدوم پزشک رو میخوندم(در اینترنت ممکنه راست باشه یا دروغ) که از جوانی شروع به درس خوندن کرد و قبل از درس خوندن به نوکر یه خونه اشرافی بود. در سن حدود پنجاه سالگی پزشک شد. و تمامی بچه هاش هم پزشک شدند
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: babak_m ، dv2017 ، msr839 ، jsmlz ، alirezanz ، redbull ، mehre cyrus ، roadhog
(2016-02-24 ساعت 20:08)jsmlz نوشته:  
(2016-02-24 ساعت 19:14)redbull نوشته:  واسه چی شما شرکت نکردی ؟ سنگ مفت گنجشک هم مفت

نخواستم حق کسی رو بخورم
چون اگه هم  امسال قبول شم ، شرایط رفتن ندارم

درود بر شما. این درسته. کسی که نمی خواد بره یا نمی تونه واقعا شرکت نکنه. شرکت کردن ظلم در حق دیگرانه. شما کار درستی کردین. کاش همه مثل شما بودن. من در اطرافیان خیلی ها را میشناسم که بی خودی ثبت نام کردن.
تشکر کنندگان: hesam.sd ، The_USA ، msr839 ، jsmlz ، mehre cyrus ، roadhog
(2016-02-25 ساعت 13:57)mojtaba01 نوشته:  
(2016-02-24 ساعت 20:08)jsmlz نوشته:  

نخواستم حق کسی رو بخورم
چون اگه هم  امسال قبول شم ، شرایط رفتن ندارم

درود بر شما. این درسته. کسی که نمی خواد بره یا نمی تونه واقعا شرکت نکنه. شرکت کردن ظلم در حق دیگرانه. شما کار درستی کردین. کاش همه مثل شما بودن. من در اطرافیان خیلی ها را میشناسم که بی خودی ثبت نام کردن.

سلام
امسال چند نفری که گفتن واسشون ثبت نام کنم چون میدونستم قصد رفتن و ندارن فقط میخان شانسشون و امتحان کنن با ثبت نامشون مخالفت کردم
به نظر من کار درستی نیست حق الناسه واقعا
تشکر کنندگان: jsmlz ، aram_hpanahi ، mehre cyrus
به امید خدا هرکی امسال حقشه قبول بشه به مرادش برسه.مخصوصا دوستانی که چندین بار ثبت نام کردن بالای 4 5 بار.
تشکر کنندگان: jsmlz ، alirezanz ، jalayevatan ، mehre cyrus ، نسل سوخته
(2016-02-25 ساعت 11:43)Malmal60 نوشته:  
(2016-02-21 ساعت 04:51)meraj-fallahi نوشته:  من هنوز هم معتقدم لاتاری باید پولی بشه ! یچیزی در حد 20/30 دلار ...
اینطوری طیف بالایی از حالا باید چیکار کنم ها ، جوگیران همیشه در صحنه، مامان بزرگا و بابا بزرگا ،بچه های زیر 18 سال و سایر باقیماندگان ان مرحوم Big Grin قید شرکت در لاتاری رو میزنن و شانس اونایی که واقعا قصد مهاجرت دارند رو ضایع نمیکنند ...

پ.ن:به هر حال اونی که 20/30 دلار نداره ثبت نام کنه، فردا چطوری میواد مهاجرت کنه ؟!

سلام دوست عزیز
با نهایت احترام به صحبت شما چرا فکر میکنید این یه حق که از شما گرفته شده؟ هر کسی با هر شرایطی حتی اگه نخواد بره میتونه شرکت کنه من بارها گلایه دوستان رو میدیدم از این موضوع خود دولت آمریکا با اون سیستم پیچیدش تصمیم میگیره این روش به صورت رایگان باشه بعد انسان هایی که شرکت میکنن میخوان تصمیم بگیرن پولی باشه یا نه ؟ مثال خان میبخشه خان علی نمیبخشه اینجا صدق میکنه ولی باور کنید اگه کسی قرار باشه برنده شه میان ۷۰ میلیون ایرانی مطمئنا میشه این یه شانس که به همه داده میشه . ماشالله ما ایرانیا تو هر زمینه ای همه چیز و فقط برا خودمون میخواهیم هر چند که صحبت در این مورد بی فایدست و هجمه ای از انتقادات سر این موضوع پیش میاد اما یه مقدار طرز فکر و دیدگاهمونو از این حالت بسته عوض کنیم.

دوست عزیز کسی نگفت دیگری حق نداره شرکت کنه و برنده شه و بره، کسی که نه میل و توانشو داره که بره ثبت نامش نشانه عدم بلوغ فکریه، شما هم دم از ازادی میزنی منتها این ازاد بودن ثبت نام برای همه ازادی یه عده دیگرو پایمال میکنه. دیدگاهمونو عوض کنیم.. کمی هم فکر...
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: jsmlz ، dv2017 ، jalayevatan
نمیخوام تو دل کسی رو خالی کنم ولی واقعا کسی که تو لاتاری قبول شده از اون خـــــوش شانس های روزگار هستش !
یه مثال خوبی یکی از دوستان میزد که میگفت یه ورق از بین 50 تا ورق بازی رو فرض کن و حالا سعی کن بصورت کاملا شانسی همون ورق رو بعد از بر زدن دربیاری ، واقعا احتمالش خیلی خیلی کم هستش دقیقا همون یه ورق مد نظرت باشه ، حالا دوباره ورق هارو بر بزن و دوباره امتحان کن ، این قضیه رو شاید 100 بار هم امتحان کنی و بازم همون ورقی که تو نظرت بود درنیاد .
یه ورق بود از بین 50 تا ورق ، حالا فکر کن اگه این ورق ها 200 تا باشه اون وقت شانست چقدره ؟!؟!؟
لاتاری هم همینه ، حدودا 5.000 نفر از بین 1.000.000 نفر (تاکید میکنم حدودا !)
بشینید واقعا همه جوانب کار رو در نظر بگیرید ، اگه میخواید مهاجرت کنید روی لاتاری به هیچ وجه حساب باز نکنید
اگه تخصص خاصی دارین سعی کنید تحقیق کنید و یه کار جدیدی انجام بدین که واسه آمریکایی ها مفید باشه و خودشون طالبتون بشن
و کلی کارهای دیگه .
بلاخره هر کسی تو زمینه کاری خودش یه توانایی هایی داره
اینطوری باور کنید از لاتاری زودتر کار گیرتون میآد ، موقعیت های بهتر شغلی و میتونید راه چند ساله ای که قراره بعد از مهاجرت کنید و همون ابتدای کار داشته باشید ....
زیاد نمیخوام طولانیش کنم ، این فقط یه جرقه ای بود تو ذهن کسایی که تخصصی دارن و دوست دارن برن آمریکا
DV 2016 ....... قسمت نبود
DV 2017 ....... شرکت نکردم
DV 2018 ....... یا قسمت !
تشکر کنندگان: dv2017 ، alirezanz ، aram_hpanahi ، jalayevatan ، mehre cyrus ، roadhog
(2016-02-26 ساعت 03:19)jsmlz نوشته:  نمیخوام تو دل کسی رو خالی کنم ولی واقعا کسی که تو لاتاری قبول شده از اون خـــــوش شانس های روزگار هستش !
یه مثال خوبی یکی از دوستان میزد که میگفت  یه ورق از بین 50 تا ورق بازی رو فرض کن و حالا سعی کن بصورت کاملا شانسی همون ورق رو بعد از بر زدن دربیاری ،    واقعا  احتمالش خیلی خیلی کم هستش  دقیقا همون یه ورق مد نظرت باشه ، حالا دوباره ورق هارو بر بزن و دوباره امتحان کن ،  این قضیه رو شاید 100 بار هم امتحان  کنی و بازم  همون ورقی که  تو نظرت بود درنیاد .
یه ورق بود از بین 50 تا ورق ، حالا فکر کن اگه این ورق ها 200 تا باشه  اون وقت شانست چقدره ؟!؟!؟
لاتاری هم همینه ،  حدودا 5.000 نفر از بین 1.000.000 نفر (تاکید میکنم حدودا !)
بشینید واقعا همه جوانب کار رو در نظر بگیرید ، اگه میخواید مهاجرت کنید  روی لاتاری به هیچ وجه حساب باز نکنید
اگه تخصص خاصی دارین سعی کنید  تحقیق کنید و یه کار جدیدی انجام بدین که واسه آمریکایی ها مفید باشه و  خودشون  طالبتون بشن
و کلی کارهای دیگه .
بلاخره هر کسی تو زمینه کاری  خودش یه توانایی هایی داره
اینطوری باور کنید از لاتاری زودتر  کار گیرتون میآد ، موقعیت های بهتر شغلی و میتونید راه چند ساله ای که قراره بعد از مهاجرت کنید و همون ابتدای کار داشته باشید ....
زیاد نمیخوام طولانیش کنم ، این فقط یه جرقه ای بود تو ذهن کسایی که تخصصی دارن و  دوست دارن برن آمریکا

درسته دوست من
و همه اینو هم میدونن ولی بازم ته قلبشون امیدوارن
از جمله خود من
Big Grin Big Grin Big Grin
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن
تشکر کنندگان: dv2017 ، alirezanz ، jsmlz ، mehre cyrus ، نسل سوخته
(2016-02-26 ساعت 01:08)alirezanz نوشته:  
(2016-02-25 ساعت 11:43)Malmal60 نوشته:  

سلام دوست عزیز
با نهایت احترام به صحبت شما چرا فکر میکنید این یه حق که از شما گرفته شده؟ هر کسی با هر شرایطی حتی اگه نخواد بره میتونه شرکت کنه من بارها گلایه دوستان رو میدیدم از این موضوع خود دولت آمریکا با اون سیستم پیچیدش تصمیم میگیره این روش به صورت رایگان باشه بعد انسان هایی که شرکت میکنن میخوان تصمیم بگیرن پولی باشه یا نه ؟ مثال خان میبخشه خان علی نمیبخشه اینجا صدق میکنه ولی باور کنید اگه کسی قرار باشه برنده شه میان ۷۰ میلیون ایرانی مطمئنا میشه این یه شانس که به همه داده میشه . ماشالله ما ایرانیا تو هر زمینه ای همه چیز و فقط برا خودمون میخواهیم هر چند که صحبت در این مورد بی فایدست و هجمه ای از انتقادات سر این موضوع پیش میاد اما یه مقدار طرز فکر و دیدگاهمونو از این حالت بسته عوض کنیم.
دوست عزیز کسی نگفت دیگری حق نداره شرکت کنه و برنده شه و بره، کسی که نه میل و توانشو داره که بره ثبت نامش نشانه عدم بلوغ فکریه، شما هم دم از ازادی میزنی منتها این ازاد بودن ثبت نام برای همه ازادی یه عده دیگرو پایمال میکنه. دیدگاهمونو عوض کنیم.. کمی هم فکر...
سلام Malmal60 عزیز / خوشحالم که اولین پست شما تو این تاپیکه Smile خوش آمدید .
منم با نظر meraj-fallahi موافقم چرا ؟ چون معتقدم اگه برای ثبت نام مبلغی در نظر گرفته بشه خیلی از آدما قبل از اقدام یکم بهش فکر میکنن و نمیگن سنگ مفت وگنجشک هم مفت و به قول دوستمون جوگیر بشن و ثبت نام کنن . اونقدر انگیزه این آدما ضعیفه که پرداخت کمتر از 20 دلار هم اونها رو منصرف میکنه از ثبت نام که این شانس اونهایی که واقعا دلشون میخواد برن اونور و تنها راهشون لاتاریه بالا میبره. من دیدم آدمهایی که اسمشون در اومده ولی بعدش هیچ اقدامی نکردن اونم به همین دلیل که هنگام ثبت نام هیچ انگیزه ای نداشتن یااقلا یکم فکر نکردن که مثلا امسال اصلا امکان رفتن ندارن وبا ثبت نامشون فقط دارن شانس بقیه رو کم میکنن .

و اما اینکه خان میبخشه و خان علی نمیبخشه ،همونطور که شما بهتر میدونید هدف دولت ایالات متحده از اهدا ویزای گونا گونی کسب درآمد نبوده که بخوان تصمیم بگیرن ثبت نام پولی باشه یا نباشه .  از طرفی بعد از قبولی شرایط اسپانسر و یا تمکن مالی رو قرار داده تا مطمئن باشه اونی که میره اونور سربار جامعش نمیشه. حالا این فرد چه پیر باشه چه جوون ، فقط باید اونور گلیم خودشو از تو آب بکشه بیرون .
پس به نظر من اون دیدگاه دوستمون meraj-fallahi اصلا دیدگاهی بسته نیست با اینکه در مواردی یکم جای بحث و کار داره مثل:
- بابا بزرگا و مامان بزرگا هم میتونن برای رفتن با انگیزه باشن و خیلی بهتر از جوون ترها از این فرصت استفاده کنن .
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، alirezanz ، jsmlz ، mehre cyrus

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان