کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
سلام دوستان
من ازبرندگان 2015 هستم . براتون ارزوي موفقيت در زندگي ميكنم. عمه ريكا رو براي خودتون بهشت آمال و ارزو نكنين. من الان شش ماهه خانم و بچه هام اونجان و از تنهايي دارم ميپوسم چون بخاطر موقعيت كاريم نميتونم فعلا اونجا باشم و بايد هر شش ماه برم سر بزنم بيام. زندگي زيباست هر جا كه دلتون اونجا خوش باشه. موفق باشيد.
كيس نامبر : 6xxx
تاريخ مصاحبه: هفتم جولاي 2015
تعداد: 4 نفر
خدمت: ارتش
سفارت: آنكارا
كلير: 17 آگوست 2015 (چهار نفر)
56 روز دیگه مونده تا #اعلام_نتایج_لاتاری#:
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: alirezanz ، مارال6 ، aram_hpanahi ، alireza_guitar ، jsmlz
دوستان ضمن عرض سلام ...من از برنده های 2016 هستم ...به خدا ایمان داشته باشید اگه صلاحتون باشه همچین برنده میشید که حتی یک درصدم هم به ذهنتون خطور نمیکرد...من حتی یه درصدم فکر نمیکردم برنده بشم تا چند روزم چک میکردم سایت را بعد از اعلام نتایج ارور میداد ..دیگه حتی چک هم نکردم دیگه کلا قیدشا زدم ...بعد خواهرم بعد چند روز زنگ زد بهم برنده شدنما تبریک گفت...درکل اینا میخوام بگم به خدا ایمان داشته باشید.........خدا به همه چیمون آگاه هسوصلاح ومصلحتمون را میدونه.....انشاله همتون اولا سالم وشاد باشید ...بعد به تمام حوایج قلبیتون برسید Rolleyes
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
سلام دوستان عزیز
در راستای نکته های مفیدbobs عزیز:
برای دریافت مدارک دانشگاهی(مدارک پایان تحصیلات) باید بگم خدمتتون که واقعا نمیشه رو هیچ کس حساب کرد،چون من حدودا ده روزه که دارم اینورو اونور میدوم تا بتونم مدرکی ک نه اینو و نه اونور ارزش چندانی داره بگیرم.
حالا قابل توجه اون دوستانی که خدمت رفتنو پایان خدمت دارن،اصل مدرک دانشگاهی زمانی حاضر میشه و میتونیین بگیرین که یکسال از زمان ارائه پایان خدمت به دانشگاه مربوطه گذشته باشه،
درسته میشه اللحساب مدرکی واسه ترجمه گرفت ولی اون دوستانی که تو دانشگاهای  روزانه خوندن باید مدت زمانی که از تحصیل رایگان بهره مند شدن باید به دولت عزیز خدمت کنند.
حالا من مدت خدمت وظیفه ام زمانش کمتر از طول دوره تحصیلم بود که میتونستم در عوضش پول و یا سابقه بیمه ارائه بدم.
حتما حداقل مدت زمان برای گرفتن مدارک دانشگاهی  15 روز در نظر بگیرین،بعضی وقتا واسه خاطر یک امضا باید 5 روز صبر کنیین.
من یه نیم نگاه ک چ عرض کنم یه کور سوی امیدی به لاتاری دارم ولی واسه دیگر راههای مهاجرت هم حتما از قبل وقت بزارین واسه این کارا... Shy
هدفم از این توضیحات فقط جهت روشن کردن راه برای دوستان بود.
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، meraj-fallahi ، aram_hpanahi ، alirezanz ، jsmlz ، jalayevatan
سلام یک سوال داشتم امروز یک چیزی فهمیدم در تلگرام پاریز تراول نوشته بود که یکی که مدرک دیپلمش از راه دور بوده رد شده ، من مدرک پیش دانشگاهی ام از راه دور است ایا اگر قبول بشوم باز در مصاحبه دچار مشکل می شوم . خدا نکند!
تشکر کنندگان: jsmlz
تقدیر و سرنوشت نوشته شده برید تا روز نتایج به زندگیتون برسین دوستان ،در امریکا زیاد فرو نرید چون نتیجش بی حاصله و تجربه شده

انشاالله بعد قبولی
تشکر کنندگان: redbull ، dv2017 ، alirezanz ، jsmlz ، jalayevatan
ممنون avenger

من یک سنت پیدا کردم
روزی پسر بچه ای در خیابان سکه ای یک سنتی پیدا کرد . او از پیدا کردن این پول ، آن هم بدون هیچ زحمتی ، خیلی ذوق زده شد. این تجربه باعث شد که بقیه روزها هم با چشمهای باز ، سرش را به سمت پایین بگیرد(به دنبال پول بیشتر و گنج...) او در مدت زندگیش ، 296 سکه یک سنتی ، 48 سکه پنج سنتی ، 19 سکه ده سنتی ، 18 سکه بیست و پنج سنتی و 12 اسکناس مچاله شده یک دلاری پیدا کرد! یعنی در مجموع سیزده دلار و هفتاد شش سنت . در برابر به دست آوردن این مقدار پول ، او زیبایی دل انگیز 25580 طلوع خورشید، درخشش 112 رنگین کمان و منظره درختان زیبا را از دست داد. او هیچ گاه حرکت ابرهای سفید را بر فراز آسمان ، در حالی که از شکلی به شکل دیگر در می آمدند ، را ندید ! پرندگان در حال پرواز ، درخشش خورشید و لبخند هزاران رهگذر ، هرگز جزئی از خاطرات او نشد...
نتیجه : همه ما می دانیم که ما هم به نوعی ، مثل این فرد هستیم ! او به دنبال پیدا کردن سکه ای و ما دنبال چیز دیگر...
بیایید از زندگی ، این نعمت بی نظیر خداوندی لذت ببریم! از زندگی لذت ببر ، زندگی معرکه است ؛ سفری با شکوه است!
باب پراکتور / کتاب تو تویی
من چو باران بر همه جا باریده ام Wink
تشکر کنندگان: dv2017 ، storagemeter ، alirezanz ، ffrfar ، jsmlz ، jalayevatan ، Elham usa ، mehre cyrus ، sepidar
سلام دوستان
یه مشکلی دارم
قبلش بگم که بهم غر نزنید
حالا راهنمایی کنید
من برنده سه سال پیش بودم ولی موفق به رفتن نشدم
ولی الان بسیار پشیمونم
راهی ماده ای قانونی چیزی وجود داره؟
سوالم کلی هستش ولی با کوچکترین سر نخی با جزئیات خواهم پرسید.
سپاسگذارم
تشکر کنندگان: jsmlz ، mehre cyrus
در ضمن مدارکم رو برای وقت سفارت تو ترکیه ارسال کرده بودم
تشکر کنندگان: jsmlz ، mehre cyrus
(2016-03-09 ساعت 12:11)MEHRBAZZ نوشته:  سلام دوستان
من یک مشکلی دارم
اول بگم که غر نزنین چون خودم ناراحتم
حالا کمکم کنین
من یکی از برندگان دوره ‎2014‎ بودم
ولی متاسفانه شرایطی پیش اومد که نتونستم برر
حالا هم پشیمونم
مطمئنا با کوچکترین سر نخی سوالاتم رو جرئی تر می پرسم
در ضمن مدارکم رو برای مصاحبه ارسال کرده بودم به ترکیه
سپاسگذارم
پیام خصوصی ارسال‌ها ویرایش حذف پا

سلام.
احتمالا خودتون از اون شرایطی که پیش اومده بیشتر ناراحتین. ما هم با شما همدردی میکنیم.
ضمناً من دقیقا متوجه نشدم که چه سئوالاتی دارین یا دقیقا مشکل چیه. امیدوارم از ما کمکی بر بیاد.
به هر حال پروندهء 2014 (اگر منظورتون DV2014 یا DV2015 باشه) مدت قابل توجهی هست که بسته شده. ایشالا شانستون رو در قرعه کشی های بعدی امتحان کنید...
شکست خوردن پایان راه نیست. فقط یک سطر از کتاب تجربه است. نقطه سر خط!
شرکت در DV از 1994 الی 2014 - سال 2015 برنده شدم اما کارنت نشدم. نقطه سر خط!!
شروع سطر بعد: شرکت در DV های بعدی، اقدام برای پذیرش دکترا و ...
تشکر کنندگان: مارال6 ، dv2017 ، alireza_guitar ، jsmlz ، mehre cyrus
ماشینمو فروختم ایشالا تا اردیبهشت جواب لاتاری بیاد دیگه ماشین نمیخرم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: alirezanz ، meraj-fallahi ، alireza_guitar ، pichak333 ، jsmlz ، mehre cyrus ، sheghi
من که واقعا به بردن نیاز دارم ....این همه زحمت بکش درس بخون بعد برو خدمت ...اخرشم کار مناسب برات نباشه . اینده کاری تضمین شده برات نباشه ....من که واقعا نیاز دارم

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
تشکر کنندگان: ffrfar ، meraj-fallahi ، alireza_guitar ، pichak333 ، alirezanz ، jsmlz ، storagemeter
(2016-03-08 ساعت 22:16)ARSHIN007 نوشته:  سلام یک سوال داشتم امروز یک چیزی فهمیدم در تلگرام پاریز تراول نوشته بود که یکی که مدرک دیپلمش از راه دور بوده رد شده ، من مدرک پیش دانشگاهی ام از راه دور است ایا اگر قبول بشوم باز در مصاحبه دچار مشکل می شوم . خدا نکند!

بله اگر از راه دور هست اگر مدرک بالاتر نداشتن باشید ریجکت میشید
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: pichak333 ، alirezanz ، jsmlz ، farrokh33
(2016-03-10 ساعت 00:55)milaveh نوشته:  
(2016-03-08 ساعت 22:16)ARSHIN007 نوشته:  سلام یک سوال داشتم امروز یک چیزی فهمیدم در تلگرام پاریز تراول نوشته بود که یکی که مدرک دیپلمش از راه دور بوده رد شده ، من مدرک پیش دانشگاهی ام از راه دور است ایا اگر قبول بشوم باز در مصاحبه دچار مشکل می شوم . خدا نکند!

سلام دوست عزیز اگر دیپلم شما هنرستانی است بهتره هر چه زودتر در دانشگاه علمی کاربردی در مقطع فوق دیپلم ثبت نام کنید و تا اعلام نتایج حداقل چند واحد پاس کنید تا مشکلی از لحاظ مدرک نداشته باشید اگر هم قبول نشدید چیزی از دست نداده اید وادامه تحصیل داده اید.شاد وتندرست باشید
تشکر کنندگان: pichak333 ، مارال6 ، jsmlz ، alirezanz
(2016-03-10 ساعت 20:21)farrokh33 نوشته:  
(2016-03-10 ساعت 00:55)milaveh نوشته:  

سلام دوست عزیز اگر دیپلم شما هنرستانی است بهتره هر چه زودتر در دانشگاه علمی کاربردی در مقطع فوق دیپلم ثبت نام کنید و تا اعلام نتایج حداقل چند واحد پاس کنید تا مشکلی از لحاظ مدرک نداشته باشید اگر هم قبول نشدید چیزی از دست نداده اید وادامه تحصیل داده اید.شاد وتندرست باشید

من دیپلم تجربی دارم و مدرک پیشدانشگاهی را از داوطلبان ازاد گرفته ام که چند واحد را از راه دور پاس کرده ام ایا باز هم دچار مشکل می شوم Sad
تشکر کنندگان: pichak333 ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان