کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-03-14 ساعت 23:05)alirezanz نوشته:  dv2017 عزیز اینقد نیا اینجا Big Grin   واسه روحیت خوب نیستا Wink  البته اگه موفق شدی از این سایت یکمی دور شی به منم کمک کن Big Grin

اخر امضامو ببینی اوضاع میاد دستت Big Grin  (بازم هوپ نیاز بود بگینا Big Grin )

این مدیرجان ما پیدا نیستا؟؟

حداقل ی گذارش وضعیتی به ما بده Wink  کجاست؟ رفت ادامس چسبونی؟؟ Big Grin

مدیررررررررر؟؟؟؟

آی گفتی علیرضا جان . دچارش شدم اونم بدرقم . Wink حتما ، تو هم موفق شدی به ما کمک کن عزیز Smile  
راستش منم چند ساليه كه تو لاتاري شركت ميكنم كه همش بغير از او دوسه مرتبه اي كه ثبت نام نكردم has not been selected شدم Tongue  اما اينجا تو مهاجر سرا سال اولي هستم كه خوشبختانه خوردم به پست شما قديميهاي باحال . به دليل وقت آزادي كه پيدا كردم اينورا زياد آفتابي ميشم . اين تاپيك خيلي كمك ميكنه براي اينكه ادم موضوع پيدا كنه و بره تا آخرش رو تو مهاجرسرا در بياره . حتي دونستن قيمت سنگ پا تو والمارتها هم ميتونه كمك كنه ( با اجازه عباس جان Wink  ) خدارو چه ديدي شايد امسال اسممون در اومد و با دونستن اين چيزا وقتمون رو روي موارد كليدي كه تو همين مهاجر سرا باهاش آشنا شديم بذاريم . بهر حال اميدوارم امسال شاهد حضور بيشتر قديميا تو تالار برندگان نسبت به ثبت نام May ايهاي مهاجر سرا باشيم Smile .

راستي ، مگه اون دیوار آدامسی رو جمش نکردن ؟
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz
(2016-03-15 ساعت 02:23)LORDAmiroo نوشته:  دوستان معمولا میشنویم که میگن اینایی که خیلی بیخیالن یا اصن یادشون نیس لاتاری در میان.
آیا تو این چند سال شما کیسی رو سراغ دارین که خیلی اینجا بوده و مثله ما همه ی مطالب راجب زندگی در آمریکا رو هر سال میخونده و سال ها ثبت نام میکرده تا بالاخره یه سال در اومده باشه؟  Big Grin  Big Grin
اگه دیدید معرفی کنید یکم دلمون خوش بشه  Big Grin   Cool
ايشالا اوايل ماه مي اسمتو ميذاريم زير همين پست  Smile
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: مارال6 ، alirezanz ، LORDAmiroo ، jsmlz
فقط 6 هفته مونده
[عکس: l62ss2gb89zamzf1zvew.jpg]
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
به خدا قسم باورم نمیشه ۶ هفته مونده فقط !
و ناگهان چقدر زود دیر میشود ...

اخرشم خواهیم مرد اما این نوشته هایی ک مینویسیم سال ها میمونه
تشکر کنندگان: alirezanz ، sheghi ، dv2017 ، GabrielProwler ، jsmlz
چرا مضطرب و نگران می شوید؟ خود را به من بسپارید. من خود به مشکلاتتان فکر می کنم. من هیچ چیز از شما نمی خواهم مگر اینکه خود را به تمامی به من بسپارید. من تنها زمانی در کارهای شما مداخله خواهم کرد که شما چگونه تسلیم شدن را بیاموزید. آنگاه دیگر لازم نیست نگرانی داشته باشید. آنگاه با همه ترسها و نا امیدیها خداحافظی خواهید کرد.
شما در عمل نشان می دهید که به من اعتماد ندارید حال انکه می باید چشم و گوش بسته به من تکیه کنید. تسلیم یعنی فکرتان را مشغول مشکلات و مسائل نکنید. همه چیز را به دست من بسپارید و بگویید:
خداوندگارا اراده تو جاری شود. تو مشکلاتم را حل کن.
تسلیم یعنی آنکه بگویید: خداوندگارا ستایش توراست که همه چیز به دست توست و تو امور مرا به بهترین نحو و آن گونه که به صلاح من است تدبیر می کنی.
به یاد داشته باشید که فکر کردن راجع به نتیجه کار خلاف تسلیم است .به این معنی است که شما نگرانید که چرا مسئله ای آن نتیجه دلخواه شما را به بار نیاورده است. این رفتار نشان می دهد که شما عشق من به خود را باور ندارید و به این حقیقت که زندگی شما تحت کنترل من است وهیچ چیز از سیطره من خارج نیست اعتقاد ندارید.
هیچگاه راجع به اینکه مسئله ای چگونه و به چه نحوی تمام خواهد شد و چه پیامدهایی بدنبال خواهد داشت فکر نکنید. این وسوسه در شما نشان این است که به من اعتقاد ندارید. اگر می خواهید که من امور شما را به عهده بگیرم می باید تمام تشویش ها و نگرانیها را کنار بگذارید.
من تنها زمانی شما را هدایت می کنم که شما خود را کاملا به من سپرده باشید و زمانی که من شما را از راهی به راه دیگری که انتظارش را ندارید هدایت کنم خود شما را در میان بازوانم حمل خواهم کرد.
آنچه شما را به طور جدی ناراحت می کند، استدلالها نگرانیها و تشویشهایی است که خود برای خود ایجاد می کنید و اینکه می خواهید خواست خود را به هر قیمتی که شده بدست اورید.
من می توانم تمام مایحتاج شما را چه مادی و چه معنوی برآورم. فقط اگر به من بگویید: تو نیازهای مرا برآورده ساز و سپس با چشمان بسته آرام بگیرید. به شما نعمت های فراوان خواهم داد اما فقط در صورتی که خود را کاملا به من سپرده باشید و به من توکل کرده باشید. ولی شما تنها زمان ناراحتی به من دعا می کنید و از من می خواهید که مشکلاتتان را آنگونه که خود می خواهید حل کنم. در حقیقت شما به من اعتقاد ندارید و فقط می خواهید که من آرزوی شما را برآورده کنم و خود را با خواست شما وفق دهم.
به مانند آن بیماری نباشید که نزد طبیب رفته ولی خود نسخه خود را می پیچد. بلکه حتی در مواقع ناراحتی چنین دعا کنید:
خداوندا تو را ستایش می کنم و از تو برای این مشکلی که حکمتی در آن است سپاسگزارم واز تو می خواهم که همه چیز را برای من در این زندگی زمینی و گذرا به بهترین وجه تدبیر کنی زیرا تو میدانی چه چیز به صلاح من است.
گاهی شما حس می کنید که مصیبت ها و پیشامدهای ناگوار بجای کم شدن بیشتر می شوند. نگران ومضطرب نشوید. چشمهایتان را ببندید و با ایمان کامل چنین بگویید:
اراده توست که جاری می شود و آنگاه که چنین گفتید، من حتی لازم باشد معجزه می کنم.
من چو باران بر همه جا باریده ام Wink
تشکر کنندگان: avenger ، azimi1368 ، jsmlz
(2016-03-14 ساعت 21:00)GabrielProwler نوشته:  فکر میکنم که این تحقیق مربوط به ایجاد و استفاده ی درست از فرصت هاست و ربط زیادی به شانس نداره!
معمولا شانس، فرصتیه که تقریبا خود شخص هیچ نقشی درش نداره و نمیتونه با ریزبینی و رعایت یکسری نکات و رفتارها، شانس رو بدست بیاره.
شاید بشه گفت شانس رو افرادی با یکسری خصوصیات ماورایی و غیرقابل لمس یا به اصطلاح انرژی خاصتری که نسبت به بقیه دارند، کسب میکنن...
گفتم کسب میکنند چون بنظرم میشه این انرژی رو کسب و تقویت کرد. Smile

خب میدونید من به شانس اعتقادی ندارم. به نظرم هیچ چیزی تو دنیا شانسکی نیست همه چیز بر اساس یه برنامه ایه .(خیلی چیزای دیگه هم هست که از حوصله خارجه بخوام توضیح بدم.) بهرحال این نظر کاملا شخصیه منه و پدرم، همسرم و خیلی های دیگه کاملا مخالفن با این موضوع. خب هرکی نظر خودشو داره Smile البته اینم بگم از نظر کل خانواده من آدم خوش شانس که هیچ، خر شانسی ام Big Grin ولی واقعا من از بچگی قبل اینکه بدونم از نظر علمی چی به چیه و مطالعه ای داشته باشم همیشه حسم به زندگیم خوب بود و در مورد آینده خیالپردازیهای مثبت و عالی داشتم. تا به حال واقعا به خیلی چیزهایی که دوست داشتم رسیدم و لذتشو بردم. ولی الان بیشتر میخوام، چون به نظر من خدا که کلی ثروت داره و از هر نظر غنیه، منم که دوست داره چون بنده اشم (یه پدر مادر چقدر بچه هاشونو دوست دارند، خدا که خیلی خیلی بیشتر از اونا بچه هاشو دوست داره) خب پس واسه چی نخوام؟
در مورد مهاجرت هم میسپارم به خدا، اگه خیر و صلاحه من تو رفتنه و تو این ساله خب جور میشه، اگه 5 سال دیگه برم، و به یه طریقه دیگه بهتره، خب اون موقع میشه، اگه هم تو همین کشور خودم بمونم بهتر میتونم پیشرفت کنم و آرامش بیشتری خواهیم داشت، خب هیچ وقت کارم درست نمیشه برم...من میدونم خدا بهتر از من میدونه چی به صلاحه منه..این تموم میکنه همه چیو Smile
البته که من توقع ندارم شما موافق حرفهای من باشید..منم دو سال پیش اینجوری فکر نمیکردم.. فکر میکردم من بهتر از خدا میدونم و پافشاری به دریافت آرزوهام داشتم ولی ممنونه خدام که طرز فکرمو عوض کرد و الان این حس رهایی و آرامش و دارم. برای تک تکتون طلب خیر و برکت میکنم. امیدوارم سال 1395 سال فوق العاده ای باشه واستون و خیر و صلاح خدا با آرزوی شما تو یه راستا باشه و خیلی خیلی راحت بهش برسید Smile
من چو باران بر همه جا باریده ام Wink
تشکر کنندگان: alirezanz ، dv2017 ، GabrielProwler ، sepidar ، 2014families lottery winners ، jsmlz
(2016-03-15 ساعت 08:18)dv2017 نوشته:  
(2016-03-15 ساعت 02:23)LORDAmiroo نوشته:  دوستان معمولا میشنویم که میگن اینایی که خیلی بیخیالن یا اصن یادشون نیس لاتاری در میان.
آیا تو این چند سال شما کیسی رو سراغ دارین که خیلی اینجا بوده و مثله ما همه ی مطالب راجب زندگی در آمریکا رو هر سال میخونده و سال ها ثبت نام میکرده تا بالاخره یه سال در اومده باشه؟  Big Grin  Big Grin

امیدوارم همه ی بچه ها اسمشون یه روز تو این لیست بیاد Big Grin Shy
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: alirezanz ، مارال6 ، dv2017 ، jsmlz
(2016-03-15 ساعت 13:50)مارال6 نوشته:  
(2016-03-14 ساعت 21:00)GabrielProwler نوشته:  فکر میکنم که این تحقیق مربوط به ایجاد و استفاده ی درست از فرصت هاست و ربط زیادی به شانس نداره!
معمولا شانس، فرصتیه که تقریبا خود شخص هیچ نقشی درش نداره و نمیتونه با ریزبینی و رعایت یکسری نکات و رفتارها، شانس رو بدست بیاره.
شاید بشه گفت شانس رو افرادی با یکسری خصوصیات ماورایی و غیرقابل لمس یا به اصطلاح انرژی خاصتری که نسبت به بقیه دارند، کسب میکنن...
گفتم کسب میکنند چون بنظرم میشه این انرژی رو کسب و تقویت کرد. Smile

خب میدونید من به شانس اعتقادی ندارم. به نظرم هیچ چیزی تو دنیا شانسکی نیست همه چیز بر اساس یه برنامه ایه .(خیلی چیزای دیگه هم هست که از حوصله خارجه بخوام توضیح بدم.) بهرحال این نظر کاملا شخصیه منه و پدرم، همسرم و خیلی های دیگه کاملا مخالفن با این موضوع. خب هرکی نظر خودشو داره Smile البته اینم بگم از نظر کل خانواده من آدم خوش شانس که هیچ، خر شانسی ام Big Grin ولی واقعا من از بچگی قبل اینکه بدونم از نظر علمی چی به چیه و مطالعه ای داشته باشم همیشه حسم به زندگیم خوب بود و در مورد آینده خیالپردازیهای مثبت و عالی داشتم. تا به حال واقعا به خیلی چیزهایی که دوست داشتم رسیدم و لذتشو بردم. ولی الان بیشتر میخوام، چون به نظر من خدا که کلی ثروت داره و از هر نظر غنیه، منم که دوست داره چون بنده اشم (یه پدر مادر چقدر بچه هاشونو دوست دارند، خدا که خیلی خیلی بیشتر از اونا بچه هاشو دوست داره) خب پس واسه چی نخوام؟
در مورد مهاجرت هم میسپارم به خدا، اگه خیر و صلاحه من تو رفتنه و تو این ساله خب جور میشه، اگه 5 سال دیگه برم، و به یه طریقه دیگه بهتره، خب اون موقع میشه، اگه هم تو همین کشور خودم بمونم بهتر میتونم پیشرفت کنم و آرامش بیشتری خواهیم داشت، خب هیچ وقت کارم درست نمیشه برم...من میدونم خدا بهتر از من میدونه چی به صلاحه منه..این تموم میکنه همه چیو Smile
البته که من توقع ندارم شما موافق حرفهای من باشید..منم دو سال پیش اینجوری فکر نمیکردم.. فکر میکردم من بهتر از خدا میدونم و پافشاری به دریافت آرزوهام داشتم ولی ممنونه خدام که طرز فکرمو عوض کرد و الان این حس رهایی و آرامش و دارم. برای تک تکتون طلب خیر و برکت میکنم. امیدوارم سال 1395 سال فوق العاده ای باشه واستون و خیر و صلاح خدا با آرزوی شما تو یه راستا باشه و خیلی خیلی راحت بهش برسید Smile

واس من مهم نیست که چی صلاحه منه Sad من اینو میخوام

یکی مثال میزد که یکی ارزو داشته قبول شه بره و بعد از چند سال سرانجام میره اما بعد ی سال تو امریکا تصادف میکنه از دنیا میره Sad
اما من به همچین چیزی اعتقاد ندارم اگه قرار بوده اون بنده خدا از دنیا بره فرقی نمیکرد چه اینجا باشه چه اونجا (میشه گفت بدشانسی شدید بعد ی خوش شانسی شدید)
حداقل ی سال اونطوری که میخواست اونجایی که میخواست زندگی کرد

البته 100درصد مخالف حرفای شما نیستم، این نظر منه Wink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: مارال6 ، dv2017 ، GabrielProwler ، sheghi ، mehre cyrus ، jsmlz
من به همه چیز اعتقاد دارم و به هیچی اعتقاد ندارم ...
تشکر کنندگان: alirezanz ، GabrielProwler ، jsmlz
(2016-03-15 ساعت 14:13)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-03-15 ساعت 08:18)dv2017 نوشته:  

امیدوارم همه ی بچه ها اسمشون یه روز تو این لیست بیاد  Big Grin  Shy

با سلام خدمت همه دوستان عزیز مهاجرسرایی
به نظر من نباید همه انرژی و وقت خودمون رو صرف این کنیم که مثلا ببینم اونایی که میرن اون ور چجوری زندگی میکنند و ... من امسال هر چقدر که تونستم کم به مهاجرسرا اومدم تا خودم رو زیاد امیدوار به برنده شدن نکنم چون تو این چند سال بعد از اعلام نتایج و دیدن اون جمله معروف آرزوهام رو برباد دفته میدیدم و حس هیچ کاری رو نداشتم و نا امید میشدم ولی امسال دارم تلاش میکنم که اگه قسمت باشه و اسمم دربیاد بتونم با دید بازتر و با پشتوانه بتونم قدم تو این راه بذارم و به شما هم توصیه میکنم زیاد روی برنده شدن تمرکز نکنید چون هممون میدونیم که شانس برنده شدن 1 در 1000 هست شایدم بیشتر.
شماره کیس:  ????
تاریخ رویت قبولی: ????
کنسولگری: ????
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: ????
کارنت شدن کیس: ?????
مصاحبه: ????
دریافت کلیرنس: ????
دریافت ویزا:  یک ضرب
ورود به آمریکا: ????
دریافت گرین کارت: ????
DV2014=> Has Not Been Selected
DV2015=> Has Not Been Selected
DV2016=> Has Not Been Selected
DV2017=> Has Not Been Selected
DV2018=> Has Not Been Selected
تشکر کنندگان: alirezanz ، dv2017 ، GabrielProwler ، storagemeter ، meraj-fallahi ، jsmlz
(2016-03-15 ساعت 16:04)mrlzdh نوشته:  
(2016-03-15 ساعت 14:13)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-03-15 ساعت 08:18)dv2017 نوشته:  ايشالا اوايل ماه مي اسمتو ميذاريم زير همين پست  Smile

امیدوارم همه ی بچه ها اسمشون یه روز تو این لیست بیاد  Big Grin  Shy

با سلام خدمت همه دوستان عزیز مهاجرسرایی
به نظر من نباید همه انرژی و وقت خودمون رو صرف این کنیم که مثلا ببینم اونایی که میرن اون ور چجوری زندگی میکنند و ... من امسال هر چقدر که تونستم کم به مهاجرسرا اومدم تا خودم رو زیاد امیدوار به برنده شدن نکنم چون تو این چند سال بعد از اعلام نتایج و دیدن اون جمله معروف آرزوهام رو برباد دفته میدیدم و حس هیچ کاری رو نداشتم و نا امید میشدم ولی امسال دارم تلاش میکنم که اگه قسمت باشه و اسمم دربیاد بتونم با دید بازتر و با پشتوانه بتونم قدم تو این راه بذارم و به شما هم توصیه میکنم زیاد روی برنده شدن تمرکز نکنید چون هممون میدونیم که شانس برنده شدن 1 در 1000 هست شایدم بیشتر.

حرفت کاملا درسته و مطمئن باش منم بعد از 16 سال ثبت نام کردن الان اونطوری که شما فک میکنی امیدوار نیستم Big Grin فقط واسه این بچه هایی که تازه سالای اولشونه و فانه خودم میام اینجا یکم خوش باشیم Big Grin Big Grin Tongue
Starts in 2000
&
.
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: dv2017 ، alirezanz ، jalayevatan ، mrlzdh ، mehre cyrus ، jsmlz
[/quote]
دقیقا حرفی که من زدم... شما یه فرد خوش شانس تلقی میشین و این انرژی قوی خوش شانسی رو از دوران بچگی خودتون، ناخو.
[/quote]

باهات حال کردم خوب نوشتی...رتبه هم به شما عیدی دادم
تشکر کنندگان: مارال6 ، alirezanz ، GabrielProwler ، jsmlz
(2016-03-15 ساعت 15:05)abas_kashan نوشته:  من به همه چیز اعتقاد دارم و به هیچی اعتقاد ندارم ...
اشتباهت همین جاست
««««««««همه جا هست هیج جا نیست »»»»»»»

البته میتونی قبول نکنی !
تشکر کنندگان: jsmlz
فقط یک چیزی میتونه جلو شانس و تمرین و تلاش و ....
بگیره اونم یک کلمست ....

««««تقلب »»»»
تشکر کنندگان: jsmlz ، نسل سوخته
خودداری از اسپم در قوانین انجمن نیومده؟ Big Grin Cool
Starts in 2000
&
.