کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
اقاچرا نوشته این کاربر پاک شد GabrielProwler
قشنگ نوشته بود .حیف شد
تشکر کنندگان: alirezanz ، مارال6 ، GabrielProwler ، jsmlz
هرچی به روز اعلام بزرگ نزدیک میشیم من بیشتر دو دل میشم که رفتن خوبه یا نه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz
(2016-03-16 ساعت 14:52)someonelikeyou نوشته:  هرچی به روز اعلام بزرگ نزدیک میشیم من بیشتر دو دل میشم که رفتن خوبه یا نه

کتک میخوایا Big Grin نزا دست ما به خون الوده شه Big Grin

علیرضا ناز Wink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، mona_ir ، مارال6 ، jsmlz
آرزوی موفقیت برای تمام دوستانی که واقعا رفتن براشون نیازه نه آرزو
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
از اعتیاد بدون چون و چرا به شادی نگران نباشید , معتاد شوید !

آنقدر تمرین کنید و آنقدر وجود و امیال و افکارتان را از آنچه باعث شادی تان میشود پر کنید تا معتاد شوید...

شادی تنها داروی شفا بخشی است که هیچ گونه عوارض جانبی ندارد ... Smile

دوستان گلم سلام
امیدوارم در این شب ها و روزهای پایانی سال و همچنین با نزدیک و نزدیک تر شدن به تاریخ اعلام نتایج 2017، تک تک دوستانِ منتظر به آرزوهای زیباشون برسند و از فرصت های پیش آمده نهایت استفاده رو ببرند. یادتون نره، درسته که لاتاری یه شانسه، ولی داشتن ایمان قوی، امید و انرژی مثبت باعث میشه که از همین الان اسم شما توی لیست برنده ها حک بشه. برنده شدن در لاتاری هم تازه اول راه و شروع یک ماراتون سخت و نفس گیر هستش که واقعا ظرفیت بالایی میخواد و در مقطعی از زمان ممکنه آدم رو به ستوه بیاره، ولی جریانی هستش که مسیر زندگی رو به کل تغییر میده. از خداوند میخوام تک تک دوستانی که واقعا برای آینده ی روشن زندگیشون در تلاش هستند، این طعم شیرین رو بچشند.
بنده و جمعی از دوستان از اولین روزهای ثبت نام لاتاری 2017 سعی کردیم با عزیزان تازه وارد و کم تجربه همراه باشیم و کوشیدیم تا حد امکان به همه ی دوستان برای ثبت نام کمک کنیم تا بلکه بخشی از باری رو که دوستان قبل از ما به دوش کشیدند جبران کنیم. شما هم در این روزهای پایانی سال برای همه ی ما دعا کنید.
به امید روزهای زیبا...
شاد باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تاحالا موقع اعلام نتایج از خودتون فیلم گرفتید؟؟من همیشه می گیرم..امروز داشتم نگاه می کردم چقد استرس داشتممم وقتی می خواستم صفحه رو باز کنم..بعدم رو به دوربین کردم گفتم has not been selected و قطع کردم..واقعا حس بدی بود Sad
we fight for a better life
تشکر کنندگان: abas_kashan ، alirezanz ، meraj-fallahi ، storagemeter ، mehre cyrus ، jsmlz ، ehsan TT
راستی دوستان فک کردین که اگه از بخت بده ما یه بنده خدایی مثه ترامپ رییس جمهور بشه این سری درواقع سریه آخر لاتاری آمریکاس؟ Big Grin
اجماعن یه فاتحه لطفا Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، mrlzdh ، jsmlz
(2016-03-16 ساعت 23:47)مسافر تنها نوشته:  آرزوی موفقیت برای تمام دوستانی که واقعا رفتن براشون نیازه نه آرزو

امسال پیدا نیستی مسافر عزیز Wink

راستی دوستان یکی بود مهرداد فک کنم لیست داشت تهیه میکرد ناپدید شد یهو Shy

فک کنم اسمامونو به c i a فروخت Big Grin

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: jsmlz
(2016-03-17 ساعت 05:52)LORDAmiroo نوشته:  راستی دوستان فک کردین که اگه از بخت بده ما یه بنده خدایی مثه ترامپ رییس جمهور بشه این سری درواقع سریه آخر لاتاری آمریکاس؟ Big Grin
اجماعن یه فاتحه لطفا Big Grin

شوخیشم زشته :l

لاتاری به کنار مردک دیوانست

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، mehre cyrus ، jsmlz
همه بچه های گل سلام
عید همه مبارک با آرزوی بهترین اتفاقات و بهترین موفقیت ها برای سال جدید
i love you
خدایا مرا آن (سیاتل) ده که آن به... Rolleyes
تشکر کنندگان: sepidar ، alirezanz ، mona_ir ، jsmlz
(2016-03-12 ساعت 17:58)mehre cyrus نوشته:  
(2016-03-12 ساعت 11:49)masoud1362 نوشته:  سلام دوست عزیز... حرفتون درسته. من برنده 2016 هستم و در دوره کلیرنس سیر میکنم. یک دوره استرس زا و خسته کننده و فرسایشی. واقعا راحت نشستید زندگیتون رو دارین میکنین. برنده بشید خوبه اما واقعا انقد داستان داره که گاهی میگی بابا سال پیش داشتم این موقع برنامه ریزی میکردم اما حالا اصلا نمیدونم چیکار باید بکنم. پرکردن فرم ها یک سری استرس وحشتناک، تعیین زمان مصاحبه یک سری، تعیین وقت دکتر مدیکال، جمع آوری مدارک، رفتن به سفارت، انجام مصاحبه، سوالات آفیسر و حالا دوره کلیرنس... همه و همه استرس و فشار و من واقعا نمیدونم که چی آخرش؟  بهرحال که به قول شاعر:
کارساز ما به فکر کار ماست... فکر ما در کار ما آزار ماست
مخلص کلام اینکه بسپرید به خود کارساز ( خدا ) هر چی قسمت باشه همون میشه

امیدوارم شما هم هرچه زودتر کلیر و ازین فشار و استرس خلاص بشین .
وقتی هم رفتین اوونور یاد سختی هایی که کشیدین بیفتین و لحظه ای پا پس نکشین و پیشرفت کنین
با ارزوی قبولی همه دوستان    Wink  Cool
امیدوارم به زودی همه استرس هاتون به پایان برسه و به خوشی راهی سرزمین آرزوهاتون بشین
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: alirezanz ، masoud1362 ، jsmlz
دوستان عزیز مهاجرسرا، امیدوارم در واپسین لحظات سال 94 ، بهترین اتفاق زندگی تون رقم بخوره و سال جدید رو با شیرینی سال قبل شروع کنید و موفقیت هاتون مستدام باشه
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: sepidar ، mona_ir ، alirezanz ، masoud1362 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، jsmlz ، mohammad_esf59
سلام دوستان
با تبریک سال نو و آرزوی بهترین ها در سال جدید برای همه عزیزان ، چند روز پیش یه موضوع دردناکی دیدم که کفرم درومد واقعا

چند روز پیش اتفاقی متوجه شدم که یکی از همکارام لاتاری 2016 برنده شده ، اون هم با کیس 1045، برگه قبولیش رو هم دیدم ، ولی نرفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و میگه شرایطم جور نبود واسه همین تصمیم گرفتم نرم ، خونه خریدم دارم قسط خونه میدم ! بهش گفتم مرد حسابی خب میفروختی ، وام میگرفتی ، قرض میگرفتی .... یعنی انقدر عصبی شدم که حد نداره ، آخه آدم چطور میتونه با کیس 1045 اقدام نکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی میخواستم بزنم داغونش کنم ، بعضی ها واقعا چرا اینجوری هستن آخه ، تازه جالب اینجاست که سه دفعه شرکت کرده و دفعه سوم برنده شده یعنی 3 سال منتظر بوده بعد از سه سال با کیس به این خوبی برنده شده بعد نرفته !!!!

من دیگه حرفی ندارم جز اینکه خدایا شفای عاجل عنایت کن به بنده هات
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: mona_ir ، alirezanz ، LORDAmiroo ، Elham usa ، meraj-fallahi ، aram_hpanahi ، jsmlz
(2016-03-18 ساعت 00:53)azimi1368 نوشته:  سلام دوستان
با تبریک سال نو و آرزوی بهترین ها در سال جدید برای همه عزیزان ، چند روز پیش یه موضوع دردناکی دیدم که کفرم درومد واقعا

چند روز پیش اتفاقی متوجه شدم که یکی از همکارام لاتاری 2016 برنده شده ، اون هم با کیس 1045، برگه قبولیش رو هم دیدم ، ولی نرفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و میگه شرایطم جور نبود واسه همین تصمیم گرفتم نرم ، خونه خریدم دارم قسط خونه میدم ! بهش گفتم مرد حسابی خب میفروختی ، وام میگرفتی ، قرض میگرفتی ....  یعنی انقدر عصبی شدم که حد نداره ، آخه آدم چطور میتونه با کیس 1045 اقدام نکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی میخواستم بزنم داغونش کنم ، بعضی ها واقعا چرا اینجوری هستن آخه ، تازه جالب اینجاست که سه دفعه شرکت کرده و دفعه سوم برنده شده یعنی 3 سال منتظر بوده بعد از سه سال با کیس به این خوبی برنده شده بعد نرفته !!!!

سلام دوستان عیدتون پیشاپیش مبارک و سال 95 براتون بهترین سال باشه و به هرچی میخواید برسید همین امسال
واقعا خیلی حیفه با این کیس و شرایطش هم داشته باشی و نری دایی مادر من 40 سال اونجاست و پایین ترین حقوق کارگر ساعتی 7 دلاره چیزی حدوده 1700 دلار در ماه با 8ساعت کار قیمت کالا ها هم تو آمازون هست به نظرم اگه اینارو در نظر بگیری وقتی قبول بشی هرطور شده میری . من امسال هم خودم و پدرو مادرم و ثبت نام کردم چون متولد 74 هستم اونا هم قبول بشن همه میتونیم بریم اولین سال هست که ثبت نام میکنم و خیلی امیدوارم و شانسم 3برابر هست. ایشالله همه بچه های مهاجرسرا که ثبت نام کردن قبول شیم و اونجا باهم جشن بگیریم .
تشکر کنندگان: mona_ir ، alirezanz ، dv2017 ، jsmlz
(2016-03-18 ساعت 00:53)azimi1368 نوشته:  سلام دوستان

و میگه شرایطم جور نبود واسه همین تصمیم گرفتم نرم ، خونه خریدم دارم قسط خونه میدم ! بهش گفتم مرد حسابی خب میفروختی ، وام میگرفتی ، قرض میگرفتی ....  یعنی انقدر عصبی شدم که حد نداره ، آخه آدم چطور میتونه با کیس 1045 اقدام نکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی میخواستم بزنم داغونش کنم ، بعضی ها واقعا چرا اینجوری هستن آخه ، تازه جالب اینجاست که سه دفعه شرکت کرده و دفعه سوم برنده شده یعنی 3 سال منتظر بوده بعد از سه سال با کیس به این خوبی برنده شده بعد نرفته !!!!

از طرف بنده به ایشون بفرمایید خریت نه تنها علف خوردن است
شما لطفا از طرف من یکی بزن زیر گوش ایشون وازشون بپرس که شما که شرایط نداشتی چرا اقدام کردی اخههههههههههه
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎