کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-03-18 ساعت 00:53)azimi1368 نوشته:  سلام دوستان
با تبریک سال نو و آرزوی بهترین ها در سال جدید برای همه عزیزان ، چند روز پیش یه موضوع دردناکی دیدم که کفرم درومد واقعا

چند روز پیش اتفاقی متوجه شدم که یکی از همکارام لاتاری 2016 برنده شده ، اون هم با کیس 1045، برگه قبولیش رو هم دیدم ، ولی نرفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و میگه شرایطم جور نبود واسه همین تصمیم گرفتم نرم ، خونه خریدم دارم قسط خونه میدم ! بهش گفتم مرد حسابی خب میفروختی ، وام میگرفتی ، قرض میگرفتی .... یعنی انقدر عصبی شدم که حد نداره ، آخه آدم چطور میتونه با کیس 1045 اقدام نکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی میخواستم بزنم داغونش کنم ، بعضی ها واقعا چرا اینجوری هستن آخه ، تازه جالب اینجاست که سه دفعه شرکت کرده و دفعه سوم برنده شده یعنی 3 سال منتظر بوده بعد از سه سال با کیس به این خوبی برنده شده بعد نرفته !!!!

من دیگه حرفی ندارم جز اینکه خدایا شفای عاجل عنایت کن به بنده هات

برخی مواقع ما نمیتونیم خودمون رو در مقام قضاوت دیگری قرار بدهیم.
چراکه گاهاً سقن نیاز یک نفر میتونه یک خونه باشه و برای شخصی دیگر راضی بودن پدر و مادرش و برای دیگری فلان چیز.
مهم این هست که در همون جایگاهی که هستیم و ارضائمون میکنه بمونیم و زیادی بلند پروازی نکنیم.

شاید ایشون همین که فعلاً یه خونه دارند براشون کافیه و شاید هم قسمت این بوده تا یک نفر از کیس 1045 انصراف بده تا فرضاً کیس 7000 دعوت بشه و اون بتونه شانس خودش رو امتحان کنه.
شاید چند سال دیگه باز هم به راحتی قبول بشن این بنده خدا!

من تحسین میکنم ایشون رو چراکه ایشون برای زندگیشون تصمیم میگیرند نه شانس و بخت و اقبال!

موفق باشید.
تشکر کنندگان: redbull ، mrlzdh ، mehre cyrus ، jsmlz
امروز داشتم فک میکردم... واقعا تو سال 95 بهترین اتفاقی که میتونه برام بیوفته همین لاتاریه چون واقعا بهش نیاز داریم ...
امیدوارم هرکس از شما دوستان که واقعا نیاز داره قبول بشه. امسال اولین ساله که یه خانواده دیگه هم کنار خودمون من ثبت نام کردم هیجانم بیشتره که شاید یکی از اونا حداقل در بیاد بالاخره ما این صفحه قبولیو از نزدیک ببینیم هرچند مال خودمون نباشه ... Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: mona_ir ، alirezanz ، sheghi ، mrlzdh ، mehre cyrus ، jsmlz ، نسل سوخته
363 روز گذشت
بعضیا دلشون شکست
بعضیا دل شکوندن
خیلیا عاشق شدن
و
... خیلیا تنها
.
.
گریه کردیم
خندیدیم
خیلیها از بینمون رفتن
حالا فقط 2 روز مونده.... 2 روز از همه اون خاطره هامون تو سالی که گذشت

امیدارم سالِ خوبی رو شروع کنیم
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: mona_ir ، alirezanz ، crafcrab ، mehre cyrus ، jsmlz ، نسل سوخته
(2016-03-18 ساعت 02:23)milade نوشته:  
(2016-03-18 ساعت 00:53)azimi1368 نوشته:  سلام دوستان
با تبریک سال نو و آرزوی بهترین ها در سال جدید برای همه عزیزان ، چند روز پیش یه موضوع دردناکی دیدم که کفرم درومد واقعا

چند روز پیش اتفاقی متوجه شدم که یکی از همکارام لاتاری 2016 برنده شده ، اون هم با کیس 1045، برگه قبولیش رو هم دیدم ، ولی نرفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و میگه شرایطم جور نبود واسه همین تصمیم گرفتم نرم ، خونه خریدم دارم قسط خونه میدم ! بهش گفتم مرد حسابی خب میفروختی ، وام میگرفتی ، قرض میگرفتی ....  یعنی انقدر عصبی شدم که حد نداره ، آخه آدم چطور میتونه با کیس 1045 اقدام نکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی میخواستم بزنم داغونش کنم ، بعضی ها واقعا چرا اینجوری هستن آخه ، تازه جالب اینجاست که سه دفعه شرکت کرده و دفعه سوم برنده شده یعنی 3 سال منتظر بوده بعد از سه سال با کیس به این خوبی برنده شده بعد نرفته !!!!

من دیگه حرفی ندارم جز اینکه خدایا شفای عاجل عنایت کن به بنده هات

برخی مواقع ما نمیتونیم خودمون رو در مقام قضاوت دیگری قرار بدهیم.
چراکه گاهاً سقن نیاز یک نفر میتونه یک خونه باشه و برای شخصی دیگر راضی بودن پدر و مادرش و برای دیگری فلان چیز.
مهم این هست که در همون جایگاهی که هستیم و ارضائمون میکنه بمونیم و زیادی بلند پروازی نکنیم.

شاید ایشون همین که فعلاً یه خونه دارند براشون کافیه و شاید هم قسمت این بوده تا یک نفر از کیس 1045 انصراف بده تا فرضاً کیس 7000 دعوت بشه و اون بتونه شانس خودش رو امتحان کنه.
شاید چند سال دیگه باز هم به راحتی قبول بشن این بنده خدا!

من تحسین میکنم ایشون رو چراکه ایشون برای زندگیشون تصمیم میگیرند نه شانس و بخت و اقبال!

موفق باشید.
درست میگید....شاید ایشون خونه داشتن براشون کافیه و راضی هستن
اما سوال اینجاست اصلا چرا ثبت نام کردن؟!!
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz
(2016-03-18 ساعت 13:02)mona_usa نوشته:  درست میگید....شاید ایشون خونه داشتن براشون کافیه و راضی هستن
اما سوال اینجاست اصلا چرا ثبت نام کردن؟!!

من از شما میپرسم،

اگر من الان در وضعیت آس و پاس قرار داشته باشم و به لاتاری به عنوان یک راه گریز نگاه کنم و ثبت نام کنم ، اما در این چند ماه انتظار برای انتخاب شدن از جمعیت میلیونی بتونم خودم رو تکون بدم و پیدا کنم خودم رو و آینده ام رو یه کوچولو تغییر بدم، ایا من اشتباه کردم که در X ماه قبل ثبت نام کردم؟

بطبع ما از اینده خودمون مطلع نیستیم و نمیتونیم و نمیدونیم که بخوایم پیش بینی کنیم اون رو.
اما اون قدری که همت ادمها اونها رو موفق کرده تا به حال، شانس درش دخیل نبوده.

بنابراین هر کسی حقی داره که دولت امریکا براش در نظر گرفته که اگر در حال حاظر مایل به مهاجرت هستی امتحان کن شانست رو، همچنین در نظر گرفته که من به شما گارانتی ویزا نمیدم.
پس مطمعن باشید همون قدر که اقبال این بابا بلند بوده، اقبال نفر دیگری که ویزای ایشون رو گرفته بلندتر و شاید بشه گفت همگی توی این مسیر هل داده میشیم و همه چیز تا آخر به همون شانس و اقبال بسته.

مطمعناً شما هم خواشحال خواهید شد اگر من و شما امسال برنده بشویم و شما با کیس نامبر چند هزار منتظر کور سوی امیدی برای فراخوانی : )

امیدوارم منظورم رو گرفته باشید.
تشکر کنندگان: mrlzdh ، mehre cyrus ، jsmlz ، نسل سوخته
او....او...
دیگران از دور قضاوت نکنید شاید مشکلی داشته ...
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، jsmlz
(2016-03-17 ساعت 12:13)alirezanz نوشته:  
(2016-03-17 ساعت 05:52)LORDAmiroo نوشته:  راستی دوستان فک کردین که اگه از بخت بده ما یه بنده خدایی مثه ترامپ رییس جمهور بشه این سری درواقع سریه آخر لاتاری آمریکاس؟ Big Grin
اجماعن یه فاتحه لطفا Big Grin

شوخیشم زشته :l  

لاتاری به کنار مردک دیوانست
اتفاقا به احتمال ۹۹ درصد همین دیوانه ریس جمهور امریکاست
این خط این نشون ....تابلو که ایشون با این سر وصدا و درگیری مخالفین ریس جمهور بعدی .
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، jsmlz
سلام به همگی، دوستان این شماره های کیس دیگه چیه؟ اولین بار ثبت نام کردیم نمی دونم این چیزها رو
یعنی بین برنده ها و شانس رفتن هم تفاوت شماره کیس و این چیز ها هست؟

(2016-03-18 ساعت 19:00)redbull نوشته:  
(2016-03-17 ساعت 12:13)alirezanz نوشته:  
(2016-03-17 ساعت 05:52)LORDAmiroo نوشته:  راستی دوستان فک کردین که اگه از بخت بده ما یه بنده خدایی مثه ترامپ رییس جمهور بشه این سری درواقع سریه آخر لاتاری آمریکاس؟ Big Grin
اجماعن یه فاتحه لطفا Big Grin

شوخیشم زشته :l  

لاتاری به کنار مردک دیوانست
اتفاقا به احتمال ۹۹ درصد همین دیوانه ریس جمهور آمریکاست
این خط این نشون ....تابلو که ایشون با این سر وصدا و درگیری مخالفین ریس جمهور بعدی .

بسیار زیاد هست احتمال پیروزی ترامپ در آمریکا
چون سیاست آمریکا حزب بازی هست از نوع بسیار تأثیر گذار (مثل اروپا نیست که یک گروه یا جریان در چند دوره متوالی قدرت دستش باشه) و خلاصه اینکه قدرت تقسیم شده ست بین این دو حزب و این بار نوبت جمهوری خواهان و ترامپ هست

تشکر کنندگان: jsmlz
(2016-03-18 ساعت 00:53)azimi1368 نوشته:  یعنی میخواستم بزنم داغونش کنم ، بعضی ها واقعا چرا اینجوری هستن آخه ، تازه جالب اینجاست که سه دفعه شرکت کرده و دفعه سوم برنده شده یعنی 3 سال منتظر بوده بعد از سه سال با کیس به این خوبی برنده شده بعد نرفته !!!!

خیلی ها همین جوری ثبت نام می کنن که واقعاً کسی که قصد رفتن نداره و ثبت نام می کنه بنظرم کار بیهوده ای انجام میده و شانس رو از یه بنده خدای دیگه می گیره
ولی چیزی که مهمه همه ی افرادی که قصد مهاجرت دارن برای یک نیاز اینکار رو انجام میدن، طبیعی هست که وقتی اون نیاز در کشور و شهر خود طرف برطرف بشه دیگه دلیلی برای مهاجرت نمی مونه (مهاجرت کار سختی است به هر حال کسی که نیازی نداره خودش رو به سختی نمی اندازه)
خود ما هم شاید اگه نیازمون برطرف بشه در صورت قبولی مهاجرت نکنیم

تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، mehre cyrus ، jsmlz
سالی سرشاراز اسانس محبت،فلورعشق،کمپوت ثروت، کنسروسلامتی برایتان آرزومندم.
گندمتان پربرکت،زندگیتان عاری ازانواع کلستریدیوم،عمرتان پروبیوتیک،
غم هایتان راباپوشش خوراکی ازجنس لبخند بسته بندی کنیدودرجای خشک وخنک نگه داری فرمایید.
پیشاپیش سال نو را خدمتتان تبریک عرض می کنم.

تبريک عيدبه روش مهندسان صنايع غذایی
سلام بر همگی.
منم به نوبه خودم عید رو به همه ی شما عزیزان تبریک میگم.درسته به کام من تلخ شد،ولی آرزوم اینه ک تک تک عزیزان لذت ببرن از این فرصت ها. Shy
و اما تنها عیدی ک میتونم بدم (رتبمم کمه دیگه) Sad به شما عزیزان اطلاعاتی راجب شهرهاست ک اینسری نوبت رسیده به شهر پرطرفدارسیاتل

آمریکا:

ایالت واشنگتن،سیاتل

این شهر بزرگترین شهر در ایالت واشنگتن است.

[عکس: zszp_downtown-seattle-1.jpg]

در منطقه شهری جمعیتی در حدود  612000 نفر زندگی میکنند.
78% مردم انگلیسی،4%مردم اسپانیایی حرف می زنند.

میانگین هزینه زندگی و مسکن  بالاتر از شاخص ملی است.
(هزینه زندگی در سیاتل 26٪ بالاتر از میانگین ایالت واشنگتن است.
هزینه زندگی در سیاتل 42 % بالاتر از میانگین ملی است.
هزینه مسکن در سیاتل 106٪ بالاتر از میانگین ملی است.
در ایالت واشنگتن مالیات بر فروش 28 درصد بالاتر از میانگین ملی است.
در ایالت  واشنگتن  مالیات بر درآمد 100٪ پایین تر از میانگین ملی است).

نرخ جرم و جنایت به طور کلی در سیاتل 127٪ بالاتر از از میانگین ملی است.
نرخ بیکاری 3.3% در سال 2015 است.

این شهر مقر شرکت های بزرگی همچون مایکروسافت،بوئینگ، استار باکس،... و همچنین حدود 2000 شرکت در رابطه با توسعه نرم افزار است.
نکته جالب و خوب:بیش از 90%مردم زباله های خود را یا از خانه ویا از سطل های زباله جداگانه کنار خیبان ها تفکیک میکنند.

[عکس: fbuv_download_(1).jpg]

ترکیب نژادی در سیاتل، 70.3٪ سفید ، 10.1٪ سیاه ، 1.4٪؛ بومیان آمریکا، 14.2٪ آسیایی می باشد.
آب و هوا: زمستان های معتدل و تابستان های خنک،
متوسط درجه حرارت سالانه: ژانویه 3.9 درجه سانتی گراد (39.1 ° F)؛ اوت 33.6 درجه سانتی گراد (65.6 ° F)

با توجه به اداره آمار ایالات متحده، سیاتل رتبه بالاتر از میانگین ملی را در  سطح آموزشی داراست.چنان که  86.4% از افراد 25 سال وبالاتر از دبیرستان فارغ التحصیل شده اند، و 37.9 % دارای مدرک کارشناسی یا بالاتر هستند،در صورتی  که  در مقایسه با میانگین ملی 82 درصد و 23 درصد، به ترتیب رتبه خوبی را داراست.

[عکس: 3xfm_seattle_kerry_park.png]

ستاره های مشهور این شهر:
ماری مک کارتی ،کرت کوبین ،بیل گیتس ،ویلیام بوئینگ ،جودی کالینز، جیمی هندریکس، تام رابینز  و کولی رز لی

اتوبوس در مرکز شهر خدمات رایگان ارائه می دهد.
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
امیدوارم در سال جدید گشتاور نیروی زندگی حول نقطه قلبتون همیشه مثبت .
تنش فشاری وارد بر مغزتون مینیمم .
تنش برشی حاصل از حرفاتون ماکزیمم و خط تاثیر تکیه گاه شونه هاتون همیشه صعودی و فولاد وجودتون هر چقدر هم که فشار تحمل کرد باز هم در محدوده الاستیک قرار بگیره و از تنش تسلیم عبور نکنه .

تبریک عید به روش مهندسان مکانیک Wink

اصن من پست amir2017 عزیزو ندیدم Cool خداییش ناراحت میشما اگه فک کنین دروغ میگم Big Grin
کمک بینیم چرا اینطوری شد :l
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
سلام به همه ذوستان مهاجر سرایی
سال جدید و عید باستان رو به همه ی دوستان تبریک میکم و آرزو می کنم با همه ی دوستان مهاجر سرایی سال دیگه ذو در آمریکا جشن بگیریم
به امید روزای خوب و موفقیت همه دوستان که اهل تلاش و امید به خدا هستن
تشکر کنندگان: mona_ir ، alirezanz ، dv2017 ، babak_m ، alborzarya ، alireza_guitar ، elahe mousavi ، jsmlz ، aram_hpanahi ، arashjoonm
پیشاپیش عید تبریک میگم
سال جدید سال خوبی باشه برای همه
سلامتی باشه...شفای مریضها....موفقیت
در نام خدا همه به ارزوهاشون و خواسته هاشون برسن...تو زندگی به چیزهای خوبی برسن.
کینها رو پاک کنیم از دلامون شادی رو به دلامون بیاریم مهربون باشیم
و به امید خدا کشورمون به جایی برسه که به فکر مهاجرت هم نباشیم.
تشکر کنندگان: alirezanz ، dv2017 ، mona_ir ، babak_m ، alborzarya ، alireza_guitar ، elahe mousavi ، jsmlz ، aram_hpanahi
.
هنوزم گوشه ی قلبم، تو را من دوست می دارم
که من هم مثل باران ها، به پایت گریه می بارم

بیا گاهی به رویایم، که من دلتنگ دیدارم
که از تعبیر آن رویا، ببین هر لحظه بیدارم

اگر آیی به خوابِ من، ببوسم شهد لب هایت
کمی هم بذر عشقت را، میان سینه می کارم

پزشکم گفته باید من، فراموشت کنم دیگر
که مخفی می کنم عشقت، دقیقا پشت افکارم

عزیزم بین ما باشد، که گاهی مخفی و پنهان
هنوزم گوشه ی قلبم، تو را من دوست می دارم

شاعر: خودم