کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-05 ساعت 15:07)karaoke نوشته:  دوستان شماها ، مخصوصاً کاربرانی که برنده لاتاری شدن ، میشه بگید که آیا هر سال عکس جدید میفرستادید یا عکس قدیمی تر؟ میخوام بدونم این که تو شرایط گفته شده عکس نباید قدیمی تر از 6 ماه باشه تا چه اندازه جدیه!
مثلاً میشه عکسی که پارسال گرفتیم ، امسال هم همون عکس رو عیناً به فرم ضمیمه کنیم؟ با توجه به اینکه یک سال از ثبت عکس گذشته.

به هیچ وجه جدی نیس و شما عکس نوزادیتم بفرستی ایرادی نمیگیرن ( جاست کیدینگ Big Grin( Cool ولی نگران نباش چون در صورت برنده شدن دوباره ازت عکس میگیرن و جایگزین میکنن. Rolleyes
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: karaoke ، aram_hpanahi ، jsmlz ، copol ، msr839 ، alirezanz ، alireza_guitar
(2016-04-05 ساعت 15:51)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-04-05 ساعت 15:07)karaoke نوشته:  دوستان شماها ، مخصوصاً کاربرانی که برنده لاتاری شدن ، میشه بگید که آیا هر سال عکس جدید میفرستادید یا عکس قدیمی تر؟ میخوام بدونم این که تو شرایط گفته شده عکس نباید قدیمی تر از 6 ماه باشه تا چه اندازه جدیه!
مثلاً میشه عکسی که پارسال گرفتیم ، امسال هم همون عکس رو عیناً به فرم ضمیمه کنیم؟ با توجه به اینکه یک سال از ثبت عکس گذشته.

به هیچ وجه جدی نیس و شما عکس نوزادیتم بفرستی ایرادی نمیگیرن ( جاست کیدینگ  Big Grin(  Cool ولی نگران نباش چون در صورت برنده شدن دوباره ازت عکس میگیرن و جایگزین میکنن. Rolleyes

مرسی آقا امیر.

راستی امضات رو عشق است Wink با دیدن این امضا خداییش هوپ در وجود آدم زنده میشه Big Grin به پشتوانه همین HOPE من خودم رو از الان دارم برای 2018 آماده میکنم Cool
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، jsmlz ، msr839 ، alirezanz ، alireza_guitar
(2016-04-05 ساعت 16:12)karaoke نوشته:  
(2016-04-05 ساعت 15:51)LORDAmiroo نوشته:  

به هیچ وجه جدی نیس و شما عکس نوزادیتم بفرستی ایرادی نمیگیرن ( جاست کیدینگ  Big Grin(  Cool ولی نگران نباش چون در صورت برنده شدن دوباره ازت عکس میگیرن و جایگزین میکنن. Rolleyes

مرسی آقا امیر.

راستی امضات رو عشق است  Wink  با دیدن این امضا خداییش هوپ در وجود آدم زنده میشه  Big Grin به پشتوانه همین HOPE من خودم رو از الان دارم برای 2018 آماده میکنم  Cool
خواهش Wink
در هر صورت راسته دیگه همه ی ما با hope به جلو پیشمیریم. Cool شما هم نگران نباش انتظارت به 2018 نمیرسه ایشالا همین امسال اسمت در میاد این ماییم که واسه انتظار ساخته شدیم Big Grin Big Grin
Starts in 2000
&
.
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، jsmlz ، karaoke ، msr839 ، alirezanz ، alireza_guitar
دوستان یه سوالی داشتم ازتون
البته شاید اینجا جاش نباشه
ولی میخواستم بدونم اگه کسی لاتاری قبول شه بعد از دریافت گرین کارت بعدش اجازه راه اندازی بیزینس رو میدن ؟
منظورم از بیزینس ، چاپخانه هستش
تو ایران که واسه این کار خیلی سخت گیری میکنن ، از انواع مجوز ها تا ...
با یه گرین کارت ، اجازه میدن یه چاپخانه راه اندازی کنم یا باید سیتیزن بشی بعد ؟؟؟
DV 2016 ....... قسمت نبود
DV 2017 ....... شرکت نکردم
DV 2018 ....... یا قسمت !
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-05 ساعت 17:07)jsmlz نوشته:  دوستان یه سوالی داشتم ازتون
البته شاید اینجا جاش نباشه
ولی میخواستم بدونم اگه کسی لاتاری قبول شه بعد از دریافت گرین کارت بعدش اجازه راه اندازی بیزینس رو میدن ؟
منظورم از بیزینس ، چاپخانه هستش
تو ایران که واسه این کار خیلی سخت گیری میکنن ، از انواع مجوز ها تا ...
با یه گرین کارت ، اجازه میدن یه چاپخانه راه اندازی کنم یا باید سیتیزن بشی بعد ؟؟؟

تا جایی که بنده اطلاع دارم ، شما بدون داشتن سیتیزن شیپ ، فقط رای نمیتونی بدی ، وگرنه اجازه هر نوع فعالیت دیگری رو داری.
به نظرم ، فرد دارنده گرین کارت با در نظر گرفتن و رعایت قوانین تجارت در آمریکا ، میتونه هر نوع بیزنس قانونی رو راه اندازی کنه.
تشکر کنندگان: msr839 ، alirezanz ، jsmlz ، aaraam ، aram_hpanahi ، alireza_guitar
(2016-04-05 ساعت 16:24)LORDAmiroo نوشته:  خواهش  Wink
در هر صورت راسته دیگه همه ی ما با hope به جلو پیشمیریم.  Cool شما هم نگران نباش انتظارت به 2018 نمیرسه ایشالا همین امسال اسمت در میاد این ماییم که واسه انتظار ساخته شدیم Big Grin Big Grin

راستش منم زیاد ثبت نام کردم. آمارش دستم نیست ولی از حدودای 2002 یا 2003 فکر کنم منم به فکر ثبت نام افتادم. البته هر سال ثبت نام نکردم و مثل خودت اون وسطا جا خالی هم دادم.
چون شرایطت از این لحاظ مثل خودم بوده ، اگه اسمت در بیاد واقعاً برات خوشحال میشم ، اینو جدی میگم. آرزو میکنم که امسال انتظارت به سر برسه.

کلاً هر کدوم از بچه های این فروم اسمشون در بیاد باعث خوشحالی منه ، چون اینطوری مطمئنم کسی برنده شده که واقعاً اشتیاق رفتن داره.
تشکر کنندگان: sheghi ، jalayevatan ، msr839 ، LORDAmiroo ، alirezanz ، jsmlz ، aram_hpanahi
دروغ دختران روسی، کاربران ایرانی را سرکار گذاشت!
?خبر پرداخت پاداش ۱۵ هزار دلاری به مردانی که با دختران روسی ازدواج کنند، دروغ اول آوریل برخی از رسانه های عربی بود که بسیاری آن را بازتاب دادند، اما به نظر می رسد طبق معمول کسی زحمت جستجو به خود نداده و حتی نام عربی ذکر شده به عنوان رئیس شورای فدراسیون روسیه نیز شک و تردید کسی را برنیانگیخته است.
ToosiNews
تشکر کنندگان: jsmlz ، aram_hpanahi
داداش برای ما هم دعا کن خیلی وقته پشت در لاتاری منتظریم...
2010 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2011 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2012 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2013 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2014 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2015 ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎
2016 HAS ‎NOT BEEN SELECTED‎
2017 HAS ‎NOT BEEN SELECTED
2018 ...?
.
.
.‎
سلام دوستان
همزمان با اینجا پیج کلیرنس برندگان 2016 رو هم مرور میکنم. اونا تو استرس ویزا و کلیری
اینجا همه امیدوار به یه شانس ناچیز. خدایا............................................................ دوست دارم هر چند میدونم از اون بالا داری به هممون می خندی
خدایا مرا آن (سیاتل) ده که آن به... Rolleyes
سلام دوستان
يه سوال داشتم ميخواستم بدونم در صورت قبول شدن آزمايشات پزشكي تا چه حد سختگيرانه هست؟ بينايي ضعيف يكي از چشم ها مشكلي ايجاد ميكنه؟
تشکر کنندگان: Interuniversal ، jsmlz ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-05 ساعت 17:46)karaoke نوشته:  
(2016-04-05 ساعت 16:24)LORDAmiroo نوشته:  خواهش  Wink
در هر صورت راسته دیگه همه ی ما با hope به جلو پیشمیریم.  Cool شما هم نگران نباش انتظارت به 2018 نمیرسه ایشالا همین امسال اسمت در میاد این ماییم که واسه انتظار ساخته شدیم Big Grin Big Grin

راستش منم زیاد ثبت نام کردم. آمارش دستم نیست ولی از حدودای 2002 یا 2003 فکر کنم منم به فکر ثبت نام افتادم. البته هر سال ثبت نام نکردم و مثل خودت اون وسطا جا خالی هم دادم.
چون شرایطت از این لحاظ مثل خودم بوده ، اگه اسمت در بیاد واقعاً برات خوشحال میشم ، اینو جدی میگم. آرزو میکنم که امسال انتظارت به سر برسه.

کلاً هر کدوم از بچه های این فروم اسمشون در بیاد باعث خوشحالی منه ، چون اینطوری مطمئنم کسی برنده شده که واقعاً اشتیاق رفتن داره.

همچنین قربان Wink منم اینقدر تو این تاپیکای با این موضوع در سال های گذشته منتظر دراومدن یکی از بچه های قدیمی بودم که الان هرکسی از اینجا برنده بشه قطعا بسیار براش خوشحال میشمو تمام تلاشمو میکنم که توی مراحل بعدی هم کمکش کنم Rolleyes
Starts in 2000
&
.
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: karaoke ، msr839 ، Interuniversal ، dv2017 ، alirezanz ، jsmlz ، نسل سوخته ، aram_hpanahi
فقط ٢٨ روز ديگه تا اعلام نتايج Smile
می گذرد ...
تشکر کنندگان: Interuniversal ، dv2017 ، redbull ، alirezanz ، jsmlz ، aram_hpanahi ، alireza_guitar
(2016-04-05 ساعت 18:25)Zehi نوشته:  سلام دوستان
يه سوال داشتم ميخواستم بدونم در صورت قبول شدن آزمايشات پزشكي تا چه حد سختگيرانه هست؟ بينايي ضعيف يكي از چشم ها مشكلي ايجاد ميكنه؟
سلام
شما يكدست و يك پا هم نداشته باشي مشكلي ايجاد نميكنه Wink
كلا مديكال براي اطمينان از زده شدن واكسن ها هستش بقيه موارد خيلي مهم نيستند نگران نباشيد
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: mohammad_esf59 ، dv2017 ، alirezanz ، msr839 ، Zehi ، jsmlz ، copol ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، alireza_guitar
(2016-04-05 ساعت 17:55)mohammad_esf59 نوشته:  سلام دوستان
همزمان با اینجا پیج کلیرنس برندگان 2016 رو هم مرور میکنم. اونا تو استرس ویزا و کلیری
اینجا همه امیدوار به یه شانس ناچیز. خدایا............................................................ دوست دارم هر چند میدونم از اون بالا داری به هممون می خندی
سلام محمد جان
دقيقا
اتفاقا بحثي بود در مورد اين جملات كليشه ايه نداشتن استرس و اينا اونجا من گفتم تازه استرس اصلي بعد گرفتن ويزا و آمادگي براى مقوله پيچيده مهاجرته ،برنده شدن تازه پله اوله و با اينكه پر هست از هيجان و خوشحالى و استرس ولى در كل لذت بخشه و اينم بخشى از زندگيه دگ
اميدوارم هركى قصدشو واقعا كرده بهش برسه و تجربش كنه ! Cool
طلب خير
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
بچه ها بنظرتون خدمت سربازی تو س پ ا ه مشکل داشته باشه...؟؟؟
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان