کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
من تکنولوژی ساخت روس ها رو دوست دارم و انشا الله دکترا روسیه بتونم تحصیل داشته باشم

صنایع انها ظرافت نداره ولی کیفیت وحشتناکی دارن
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alirezanz ، redbull ، copol ، jsmlz ، LORDAmiroo ، dv2017 ، hamedDV ، msr839
(2016-04-05 ساعت 01:02)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-04-05 ساعت 00:59)alirezanz نوشته:  من الان دارم روسی و المانی میخونم اونقدا هم که فک میکنین روسی سخت نیست
با روسیه حال میکنم البته کشور جالبی نیست واسه زندگی اما من خوشم میاد

ی مشکلی که هست اگه برین روسیه موقع مصاحبه لاتاری فک کنم چک بخورین

روسا و کلا جماهیر شوروی یه جورین  Smile  یکم قلدر هستن و البته دائم الخمر  Big Grin  ما گرجستان رفته بودیم فضا طوری بود که اگه فندک تو خیابوناشون میزدیم منفجر میشد  Big Grin  Cool  Tongue

اینی که میگینو تایید میکنم

یه بار با ی دختر روسی چت میکردم Big Grin
میگفت اینجا مردا همه دائم الخمر هستن تا ی پولی به دست میارن مست میکنن

به من چش داشت Big Grin
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، copol ، jsmlz ، aram_hpanahi ، dv2017 ، karaoke ، hamedDV ، msr839
(2016-04-05 ساعت 00:45)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-04-04 ساعت 23:36)redbull نوشته:  
(2016-04-04 ساعت 23:22)azimi1368 نوشته:  

شما بالاخره حذبت چیه؟  Big Grin
روسیه یا آمریکا؟ :| خب اینا کاملا مخالف همن :|
فک کنم دقدقه اصلیت چیز دیگس که تو پست قبلیم بش اشاره کردم  Big Grin  Big Grin

من فقط هر راهی جز پ ن ا ه ن د گ ی باشه با کمال میل قبول میکنم . و هرکشوری هم که باشه جز این جهان سومی ها Big Grin
فعلا امریکا رو بیخیال شدم . Big Grin
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، copol ، jsmlz ، aram_hpanahi ، dv2017 ، hamedDV ، jalayevatan ، msr839 ، alirezanz ، alirezanz
(2016-04-05 ساعت 01:24)alirezanz نوشته:  
(2016-04-05 ساعت 01:02)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-04-05 ساعت 00:59)alirezanz نوشته:  

یه بار با ی دختر روسی چت میکردم Big Grin  

به من چش داشت Big Grin
حالا نیست که امریکایی ها همش عرق بیدمشک میخورن .
همشون پاک و بوی گلاب میدن
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، jsmlz ، aram_hpanahi ، dv2017 ، hamedDV ، msr839 ، alirezanz
(2016-04-05 ساعت 02:17)redbull نوشته:  
(2016-04-05 ساعت 01:24)alirezanz نوشته:  یه بار با ی دختر روسی چت میکردم Big Grin  

به من چش داشت Big Grin
حالا نیست که آمریکایی ها همش عرق بیدمشک میخورن .

فرق مسئله فرهنگ دو طرفه!
روسا همینطوری تو خیابون را میرن یه شیشه و . د . ک . ا دسشونه و خب این صورت جالبی از شهراشون نشون بقیه مخصوصن گردشگرا نمیده!
ولی آمریکایی ها اکثر بسیار جنتل من هستن Big Grin Cool و همچین حالاتی توی فرهنگ آمریکایی مکروهه و براشون زیاد جالب نیس.
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: jsmlz ، aram_hpanahi ، dv2017 ، hamedDV ، redbull ، msr839 ، alirezanz ، نسل سوخته
(2016-04-05 ساعت 02:25)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-04-05 ساعت 02:17)redbull نوشته:  
(2016-04-05 ساعت 01:24)alirezanz نوشته:  یه بار با ی دختر روسی چت میکردم Big Grin  

به من چش داشت Big Grin
حالا نیست که آمریکایی ها همش عرق بیدمشک میخورن .

فرق مسئله فرهنگ دو طرفه!
روسا همینطوری تو خیابون را میرن یه شیشه و . د . ک . ا دسشونه و خب این صورت جالبی از شهراشون نشون بقیه مخصوصن گردشگرا نمیده!
ولی آمریکایی ها اکثر بسیار جنتل من هستن Big Grin  Cool  و همچین حالاتی توی فرهنگ آمریکایی مکروهه و براشون زیاد جالب نیس.
دقيقا
يكي و . د . ka اون يكي نوع مرغوبش ، يكي جلو چشم همه اون يكي اگر تو خيابون بخوره بايد شيشش معلوم نباشه ، اين قضيه اعتقادات هم كه توي غرب خيلي پر رنگ تره

هر دو مي خوارند اما اين كجا و آن كجا Wink
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: redbull ، LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، jsmlz ، msr839 ، alirezanz ، نسل سوخته
(2016-04-05 ساعت 02:13)redbull نوشته:  من فقط هر راهی جز پ ن ا ه ن د گ ی باشه با کمال میل قبول میکنم . و هرکشوری هم که باشه جز این جهان سومی ها  Big Grin
فعلا آمریکا رو بیخیال شدم . Big Grin
با تمام اين صحبتها هنوز سر شرطي كه گذاشتي هستي كه ؟ Wink
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: redbull ، aram_hpanahi ، jsmlz ، msr839 ، alirezanz
این قضیه ی روسیه واقعیت داشته باشه بدم نمیاد با ماریا شاراپووا ازدواج کنم.

تشکر کنندگان: redbull ، aram_hpanahi ، jsmlz ، msr839
سلام دوستان. روز و روزگارتون خوش.. ممنون از همه ی دوستایی که تشکر کردند. طلب خیر و برکت فراوان برا تک تکتون دارم.

تاجری در روستایی، مقدار زیادی محصول کشاورزی خرید و می‌خواست آنها را با ماشین به انبار منتقل کند. در راه از پسری پرسید: تا جاده چقدر راه است؟ پسر جواب داد: اگر آرام بروید حدود ده دقیقه کافی است. اما اگر با سرعت بروید نیم ساعت و یا شاید بیشتر. تاجر از این تضاد در جواب پسر ناراحت شد و به او بد و بیراه گفت و به سرعت خودرو را به جلو راند. اما پنجاه متر بیشتر نرفته بود که چرخ ماشین به سنگی برخورد کرد و با تکان خوردن ماشین، همه محصول‌ها به زمین ریخت. تاجر وقت زیادی برای جمع کردن محصول ریخته شده صرف کرد و هنگامی که خسته و کوفته به سمت خودرواش بر می‌گشت یاد حرف‌های پسر افتاد و وقتی منظور او را فهمید بقیه راه را آرام و بااحتیاط طی کرد. شاید گاهی باید آرام تر قدم برداریم تا به مقصد برسیم.
من چو باران بر همه جا باریده ام Wink
تشکر کنندگان: karaoke ، hamedDV ، abas_kashan ، avenger ، dv2017 ، hrsm ، aram_hpanahi ، jsmlz ، msr839 ، Interuniversal ، Elham usa ، نسل سوخته ، aaraam
امروز دفتر آرزوهایم را ورق میزدم
یکی یکی خط خورده بود....!
رسیدم به صفحه های آخر
چند برگی هنوز سفید مانده بود...!
صفحه های خط خطی شده را پاره کردم و
به دست زمان سپردم!!!
باید روزهای جدیدی در پیش باشد...
صفحه های جدید...
رویاهای جدید...
من می دانم خدا با انگشت های خودش
این روزها را رنگ خواهد زد...
من به فرداها چشم دوخته ام....
به فرداهایی که از آن من و آرزوهایم است...

روزتون پر از انرژی مثبت و حضـــور خدا...شـــاد باشید...
من چو باران بر همه جا باریده ام Wink
تشکر کنندگان: karaoke ، asrainman ، dv2017 ، redbull ، hrsm ، Ali_Hunter ، aram_hpanahi ، jsmlz ، msr839 ، alirezanz ، نسل سوخته
(2016-04-04 ساعت 21:35)arman2010 نوشته:  سلام به همگی.
امیدوارم سوم می همه بچه ها رو خوشحال ببینم.می خواستم بدونم واسه واکسن و معاینه چطور باید زمانبندی کنیم؟چقدر طول میکشه؟اگه کیس نامبر پائین باشه چه زمانی باید برای واکسیناسیون شروع کرد؟بالا باشه چطور؟
مرسی از راهنماییتون.
انگار استرس کنکور دارم.

دوست عزيز شما اجازه بديد جواب لاتاري بياد ، حتي اگه كيس نامبر شما 1 هم باشه 5 ماه فرصت داريد برنامه ريزي كنيد !!
اما كلا بهتره 3ماه مونده به مصاحبه مداركتون كامل باشه تا فرصت واسه رفع نقص داشته باشيد، اگه كيس نامبرتون زير 2500 بود تو خرداد واكسنو بزنيد اگه هم بالاتر بود كه تقريبا هر 1000 تا يك ماه عقب بندازيد.
تشکر کنندگان: karaoke ، dv2017 ، hrsm ، aram_hpanahi ، jsmlz ، copol ، jalayevatan ، arman2010 ، msr839 ، alirezanz
اندر حکایـات رو.سـیـه رفتن این روزا Big Grin Big Grin

[عکس: ahytj3s8p27q.jpg]
سلام دوستان منم امسال برای چهارمین بار شرکت کردم امیدوارم همه کسانی که هدف دارن به اهدافشون برسن. به امید موفقیت همگی
تشکر کنندگان: copol ، alireza_guitar
(2016-04-05 ساعت 07:28)dv2017 نوشته:  
(2016-04-05 ساعت 02:13)redbull نوشته:  
با تمام اين صحبتها هنوز سر شرطي كه گذاشتي هستي كه ؟ Wink
شما از امروز من اناتولی تیموچنکوف صدا بزن .
سر روسیه شرط بندی میکنم .لاتاری بیخیال
تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi ، jsmlz ، copol ، msr839 ، alirezanz
دوستان شماها ، مخصوصاً کاربرانی که برنده لاتاری شدن ، میشه بگید که آیا هر سال عکس جدید میفرستادید یا عکس قدیمی تر؟ میخوام بدونم این که تو شرایط گفته شده عکس نباید قدیمی تر از 6 ماه باشه تا چه اندازه جدیه!
مثلاً میشه عکسی که پارسال گرفتیم ، امسال هم همون عکس رو عیناً به فرم ضمیمه کنیم؟ با توجه به اینکه یک سال از ثبت عکس گذشته.
تشکر کنندگان: jsmlz ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان