کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
حالا مگه گفتن این قانون برای ازدواج با مردای ایرانیه؟!
تشکر کنندگان: redbull ، alborzarya ، msr839 ، alirezanz ، aram_hpanahi ، jsmlz
(2016-04-04 ساعت 21:02)redbull نوشته:  
(2016-04-04 ساعت 17:30)jsmlz نوشته:  جریان 15000 دلار و اقامت روسیه برای ازدواج با دختران روس رو من هم شنیدم
جالب اینه که اخبار 21 شبکه 1 هم  شنیدم
همچین خبرهایی رو  تلویزیون ایران پخش نمیکرد !
 این قانون هنوز تصویب نشده ،  اونطوری که اخبار گفت قراره هفته آینده بره گنگره
ولی به هر حال ، روسیه هم بد جایی نیستا واسه زندگی اونم با یک دختر روس !!!
میشه روش فکر کرد !!!
من که از همین الان عاشق شدم .
پونزده هزار دلار نوش جونشون فقط یک اقامت بهم بدن .
میخام برم مسکو یا سن پترزبورگ

به جون خودم ۹ تا زن میگیرم ..فقط منو قبول کنند

آقا ما هم هستیما یه جایی برای من بزارید Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: redbull ، alborzarya ، msr839 ، alirezanz ، aram_hpanahi ، jsmlz
لاتاری بیخیالش

سلام روسیه !
تشکر کنندگان: alborzarya ، msr839 ، alirezanz ، aram_hpanahi ، copol ، jsmlz ، Interuniversal ، نسل سوخته ، behbod
(2016-04-04 ساعت 21:35)arman2010 نوشته:  سلام به همگی.
امیدوارم سوم می همه بچه ها رو خوشحال ببینم.می خواستم بدونم واسه واکسن و معاینه چطور باید زمانبندی کنیم؟چقدر طول میکشه؟اگه کیس نامبر پائین باشه چه زمانی باید برای واکسیناسیون شروع کرد؟بالا باشه چطور؟
مرسی از راهنماییتون.
انگار استرس کنکور دارم.

از زمان کارنت شدن تا مصاحبه یک ماه و نیم زمان دارید ، اگه واکسن هپاتیت رو زده باشید مشکلی نیست ، وقت کم نمیارید
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، alirezanz ، aram_hpanahi ، copol ، jsmlz ، arman2010
(2016-04-04 ساعت 22:24)redbull نوشته:  لاتاری بیخیالش

سلام روسیه !

اینم از محاسن تالار شمارش معکوس ، تنوع موضوعات مطرح شده حواس آدمو از قرعه کشی و استرسش پرت میکنه بعضی وقتا هم باعث تغییر در اهداف و شایدم انتخاب گزینه بهتر میشه Wink
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: redbull ، alborzarya ، msr839 ، alirezanz ، aram_hpanahi ، copol ، jsmlz ، نسل سوخته
الان امار روسیه رو دراوردم تعداد زنها ۱۰ میلیون بیشتر مردهاست !
به خاطر جنگ جهانی دوم توازن جمعیتی شون ریخته بهم برا همین هرزه هاشون تو دبی پلاس هستن ! اقا من میخام برم
کاش زودتر تصویب بشه
تشکر کنندگان: karaoke ، alborzarya ، msr839 ، aram_hpanahi ، copol ، jsmlz ، hamedDV
(2016-04-04 ساعت 22:43)redbull نوشته:  الان امار روسیه رو دراوردم تعداد زنها ۱۰ میلیون بیشتر مردهاست !
به خاطر جنگ جهانی دوم توازن جمعیتی شون ریخته بهم برا همین هرزه هاشون تو دبی پلاس هستن ! اقا من میخام برم
کاش زودتر تصویب بشه

من چند ماهی با یه دختر روس زندگی کردم ، در واقع پارتنرم بود ، اصلا نرمال نیستن ، مسائلی هست که نمیشه گفت ، ضمنا روسها خوشگل نیستن ، البته نه اینکه اصلا خوشگل نداشته باشن ولی تعداد خوب ها کمتره ، زندگی کردن تو روسیه خیلی سخته ، به نظر من که اگه گفتن حتی 30000 دلار بلاعوض میدیم بیاید اینجا زندگی کنید باز هم نرید ، به شدت نژاد پرست ، زبون واقعا ضایع و سخت ، اخلاق گند ، جز کلانشهر ها بقیه جاها به شدت اقتصاد ضعیفی داره ، خلاصه کنم اگه زن روس گرفتین و موندگار شدین سعی کنید همرنگ اونا بشین وگرنه بیشتر از یک ماه نمیتونین دوام بیارین اون هم تو اون هوای دراماتیک روسیه !!!!!!!! خدا نصیب گرگ بیابون نکنه . دیگه تصمیم با شما Big Grin
کیس نامبر : ___________،   سفارت : ___________،   تاریخ مصاحبه :___________،   تاریخ صدور ویزا :_____________،   تاریخ اولین ورود به آمریکا :___________

بزرگترین آرزوم مهاجرت به یه کشور پیشرفته است ،واسه رسیدن به آرزوم تمام تلاشمو میکنم. حالا آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، اروپا یا نیوزیلند
---------------------------------------------------------------------------------
2014 نشد، 2015 نشد، 2016 نشد، 2017 نشد ، 2018 امیدوارم بشه
تشکر کنندگان: redbull ، karaoke ، milaveh ، LORDAmiroo ، alirezanz ، abas_kashan ، aram_hpanahi ، copol ، jsmlz ، dv2017 ، hamedDV ، msr839 ، نسل سوخته ، behbod
(2016-04-04 ساعت 23:22)azimi1368 نوشته:  
(2016-04-04 ساعت 22:43)redbull نوشته:  

من چند ماهی با یه دختر روس زندگی کردم ، در واقع پارتنرم بود ، اصلا نرمال نیستن ، مسائلی هست که نمیشه گفت ، ضمنا روسها خوشگل نیستن ، البته نه اینکه اصلا خوشگل نداشته باشن ولی تعداد خوب ها کمتره ، زندگی کردن تو روسیه خیلی سخته ، به نظر من که اگه گفتن حتی 30000 دلار بلاعوض میدیم بیاید اینجا زندگی کنید باز هم نرید ، به شدت نژاد پرست ، زبون واقعا ضایع و سخت ، اخلاق گند ، جز کلانشهر ها بقیه جاها به شدت اقتصاد ضعیفی داره ، خلاصه کنم اگه زن روس گرفتین و موندگار شدین سعی کنید همرنگ اونا بشین وگرنه بیشتر از یک ماه نمیتونین دوام بیارین اون هم تو اون هوای دراماتیک روسیه !!!!!!!! خدا نصیب گرگ بیابون نکنه . دیگه تصمیم با شما Big Grin

ضمیمه کنم
روسا تو علم تغذیه حرف اول میزنند و همین طور بدنسازی ورزشی و بیشترین امار سیگارکش های دنیا.
امار بیشترین میلیاردرهای دنیا تو یک شهر حتی بالاتر از نیویورک .
مخالف سرسخت ایالات متحده .
اخلاق سرد و خشک و بی احساسی دارند .
تو تایلند هم این موجودات فراوان هستن . Big Grin

خلاصه تمام اطلاعات دیگه هم بالا نوشتی ممنون اما همشو میدونستم .

اما بازم این چیزا من قانع نمیکنه .من دختر روسی میخام Sad

به جان خودم میرم اگه باز باشه Big Grin
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، copol ، jsmlz ، hamedDV ، msr839 ، نسل سوخته
(2016-04-04 ساعت 23:22)azimi1368 نوشته:  
(2016-04-04 ساعت 22:43)redbull نوشته:  الان امار روسیه رو دراوردم تعداد زنها ۱۰ میلیون بیشتر مردهاست !
کاش زودتر تصویب بشه

زن داداش من هم روسه، منم نه خوشگل دیدم تو این کشور و نه اخلاق، همه دارم الخمر و عصبانی ، واقعا تحمل کردنی نیست و البته خیلی زشت
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، jsmlz ، hamedDV ، msr839
(2016-04-04 ساعت 23:36)redbull نوشته:  
(2016-04-04 ساعت 23:22)azimi1368 نوشته:  من چند ماهی با یه دختر روس زندگی کردم ، در واقع پارتنرم بود ، اصلا نرمال نیستن ، مسائلی هست که نمیشه گفت ، ضمنا روسها خوشگل نیستن ، البته نه اینکه اصلا خوشگل نداشته باشن ولی تعداد خوب ها کمتره ، زندگی کردن تو روسیه خیلی سخته ، به نظر من که اگه گفتن حتی 30000 دلار بلاعوض میدیم بیاید اینجا زندگی کنید باز هم نرید ، به شدت نژاد پرست ، زبون واقعا ضایع و سخت ، اخلاق گند ، جز کلانشهر ها بقیه جاها به شدت اقتصاد ضعیفی داره ، خلاصه کنم اگه زن روس گرفتین و موندگار شدین سعی کنید همرنگ اونا بشین وگرنه بیشتر از یک ماه نمیتونین دوام بیارین اون هم تو اون هوای دراماتیک روسیه !!!!!!!! خدا نصیب گرگ بیابون نکنه . دیگه تصمیم با شما Big Grin

ضمیمه کنم
روسا تو علم تغذیه حرف اول میزنند و همین طور بدنسازی ورزشی و بیشترین امار سیگارکش های دنیا.
امار بیشترین میلیاردرهای دنیا تو یک شهر حتی بالاتر از نیویورک .
مخالف سرسخت ایالات متحده .
اخلاق سرد و خشک و بی احساسی دارند .
تو تایلند هم این موجودات فراوان هستن . Big Grin

خلاصه تمام اطلاعات دیگه هم بالا نوشتی ممنون اما همشو میدونستم .

اما بازم این چیزا من قانع نمیکنه .من دختر روسی میخام  Sad

به جان خودم میرم اگه باز باشه  Big Grin

شما بالاخره حذبت چیه؟ Big Grin
روسیه یا آمریکا؟ :| خب اینا کاملا مخالف همن :|
فک کنم دقدقه اصلیت چیز دیگس که تو پست قبلیم بش اشاره کردم Big Grin Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، redbull ، jsmlz ، hrsm ، msr839
(2016-04-04 ساعت 11:25)msr839 نوشته:  
(2016-04-04 ساعت 02:27)Malmal60 نوشته:  
(2016-04-03 ساعت 21:12)babisondes نوشته:  دوست عزيز شانس انسانها مثل حق نيست كه مختص انسانهاي خاص باشه، ثبت نام كن و اگه شانس داشتي برنده ميشي، اسمش لاتاريه نه حق كشي.
شايد من با اين كارم مسير زندگي خيليا رو عوض كنم و به اينده بهتر اشناشون كنم مثل مسير زندگي خودم كه يك نفر ديگه مارو تشويق به ثبت نام كرد و الان اينجاييم، متاسفانه برداشت ها و طرز فكرا از شانس نياوردن مبني بر اين ميشه كه انسانهاي ديگه رو تشويق به امتحان شانس خودشون نكنيم

دقیقا منم همین نظر رو دارم این واقعا شانس نه حق کشی امیدوارم همه عزیزانی که دوست دارن خوش شانس باشن و برنده بشن

شما کاملا مشخصه بار اولتون هست که ثبت نام می کنید
انشالله که اسمتون در بیاد ولی اگه در نیومد امیدوارم هنوز نظرتون همینی باشه که بالا نوشتید
معنی انتقاد بنده رو اون دوستانی میدونن که چندین ساله پشت سد لاتاری موندن

دقیقا..

حقی که ازش استفاده نشه و حقه دیگرانو ضایع کن حق نیست، مرضه!
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، copol ، jsmlz ، dv2017 ، msr839
من الان دارم روسی و المانی میخونم اونقدا هم که فک میکنین روسی سخت نیست
با روسیه حال میکنم البته کشور جالبی نیست واسه زندگی اما من خوشم میاد

ی مشکلی که هست اگه برین روسیه موقع مصاحبه لاتاری فک کنم چک بخورین

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: Caspian_Wave ، aram_hpanahi ، redbull ، copol ، jsmlz ، dv2017 ، hamedDV ، msr839
چن روزه سرعتتون خیلی رفته بالا چن صفحه رو هنوز نرسیدم بخونم Smile

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، Caspian_Wave ، aram_hpanahi ، redbull ، copol ، jsmlz ، dv2017 ، hrsm ، msr839
در واقع ثبت نام کسی که موقعیت و توان رفتن رو نداره صحیح نیست...
آخه من کسانی رو دیدم که قبول شدن و نرفتن
یعنی حتی پس از قبول شدن دربارش فکر کردن
البته این نظر بنده است
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، alirezanz ، copol ، jsmlz ، dv2017 ، hamedDV ، hrsm ، jalayevatan ، msr839 ، نسل سوخته ، behbod
(2016-04-05 ساعت 00:59)alirezanz نوشته:  من الان دارم روسی و المانی میخونم اونقدا هم که فک میکنین روسی سخت نیست
با روسیه حال میکنم البته کشور جالبی نیست واسه زندگی اما من خوشم میاد

ی مشکلی که هست اگه برین روسیه موقع مصاحبه لاتاری فک کنم چک بخورین

روسا و کلا جماهیر شوروی یه جورین Smile یکم قلدر هستن و البته دائم الخمر Big Grin ما گرجستان رفته بودیم فضا طوری بود که اگه فندک تو خیابوناشون میزدیم منفجر میشد Big Grin Cool Tongue
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎