کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
فقط 3 هفته ناقابل

[عکس: 9fwvhfwxqnufpclebq1y.jpg]
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
تشکر کنندگان: msr839 ، مارال6 ، elinn ، dv2017 ، alirezanz ، jsmlz ، elahe mousavi ، copol ، aram_hpanahi
(2016-04-06 ساعت 10:14)avenger نوشته:  مرسی از ادمین مارال۶ و اسراینمن?
والا من همه چیو سپردم به اوس کریم میدونمم هر چی خودش صلاح بدونه همون میشه و همیشه هم هوامو داشته حتی جایی که دیگه به مو رسیده بوده ولی خب ادم گپ بچه های فروم رو میخونه بعضی وقتا فکرت دچار تشویش میشه وناخود اگاه میره سمت یه سری سوالا و استرس میگیرت...
مخصوصا که الان نزدیک به روز رستاخیز هم هست:-)
البته رستاخیز استعاره از مهم بودنه

اي بابا ،دوست عزيز تو پروسه مهاجرت امريكا بودن يعني صبر داشتن و حرص خوردن.
بنده كه الان در خدمت شمام 18 ساله توي نوبت مهاجرت خانوادگي هستم و هنوز هم 2-3 سال ديگه مونده تا پروسه تكميل شه، و از 18 سال پيش كه خيلي از دوستان اصلا لاتاري رو نميشناختن و پروسه كاغذي بود و ارسالش ميكرديم بنده اپلاي ميكردم و هيچوقت هم موفق نبودم، ديگه تو اين سالها ياد گرفتم كه فقط صبر كنم و الكي دلخوش نباشم.
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، alirezanz ، msr839 ، avenger ، jalayevatan ، jsmlz ، hrsm ، aram_hpanahi ، alireza_guitar
کاملاً همه چیز بر اساس شانسه دیگه ، این یک چیز مسلمه ، همیه میدونن. کسی بوده که بار اول همینطوری از سر شکم سیری ثبت نام کرده و اسمش در اومده. کسی هم هست که بیش از 20 سال از اون زمان که لاتاری پستی بود و رادیو صدای آمریکا اطلاعیه ثبت نام رو میداد داره هر سال سعی میکنه و راه به جایی نبرده. این چیزی نیست که دست من و شما باشه و ما روش هیچ احاطه ای نداریم. فقط همه چیز رو باید به دست اتفاقات سپرد ، همین!
تشکر کنندگان: dv2017 ، alirezanz ، msr839 ، jalayevatan ، jsmlz ، alireza_guitar
راستی از عزیزانی که به من رتبه دادند همینجا تشکر میکنم. من چون زیر 5 هستم نمیتونم رتبه بدم ولی مثل هر روز از ته دل براتون از خدا میخوام که خیلی زود به همه اون چیزهایی که میخواید برسید. از جمله مهاجرت به آمریکا.
(2016-04-06 ساعت 08:49)Interuniversal نوشته:  
(2016-04-05 ساعت 20:26)LORDAmiroo نوشته:  آقا محمد شما کار پروندتون به کجا رسید؟ رفتنی شدید ایشالا؟  Rolleyes
سلام فدات شم
اول و آخر هممون كه رفتنى هستيم  Wink  ولي آره ماهم رفتنى شديم،ايشالا هفته بعد عازميم
چيزى كه هست اينه كه دگ اون شوق و هيجانه خيلى نيست و واسم فرقي نميكنه خيلى كه بخوام بگم اوه ماى گاد يــو اس  Wink
تو اين مسير درسهاش قشنگ بود دگ،آدم بزرگتر ميشه ى جورايى
اميدوارم خودت و بقيه دوستان بزودى تجربش كنين به حرفم ميرسين!

سلام، خیلی خوشحال شدم امیدوارم تو زندگی جدیدی که اونور خواهی داشت همیشه موفق باشی Wink
همونطورم که همیشه گفتم ایشالا همه ی ماها که منتظریم یه روزی انتظارمون به سر برسه Cool
فقط یه خواهشی که ازت دارم اینه که حتما وقتی رفتیو اونجا جا افتادی یکم سرت خلوت شد یه سفرنامه کامل آمریکا هم برای ما و بقیه دوستان با عکسو ... بنویسی که حداقل با مراحل اون قسمت بیشتر آشنا بشیم Big Grin Rolleyes
در هر صورت ممنون و موفق باشی Wink
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، jalayevatan ، copol ، Interuniversal ، aram_hpanahi ، alireza_guitar
(2016-04-06 ساعت 09:30)asrainman نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 08:46)avenger نوشته:  اقا شرمنده یه سوال تخصصی تر...حالا فرض کنید یکی خدمتش ارتش بوده از طریق جبهه پدرش چندین ماه کسری گرفته و فقط ۴ماه خدمت کرده اونم شامل کلیرنس ۳تا ۶ماه میشه؟؟؟

والا دوست عزيز فرآيند كليرنس يه فرآيند خيلي پيچيده و تخصصي هست، اما گاهي وقتا آفيسر به اينكه چرا مدت سربازي كمتر از حد معمول هست گير ميده، دوست من سربازي رو در 2 مرحله انجام داده بود و در كارت پايان خدمت فقط مدت قسمت دوم كه 7 ماه بود رو درج كرده بودن، آفيسر گير داد و يه كلير طولاني بهش خورد چون اونا از كسري هاي خدمت در ايران مثل      ب س ي ج و غيره خبر دارن.
اما براي كيس شما نبايد مشكل جدي باشه

دوستتون کلیر شد بالاخره ؟
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-06 ساعت 02:45)redbull نوشته:  شیطون چرا تو امضا زبون روسی نوشتی ! ؟
کلا من هم علاقه پیدا کردم به زبون روسی .

Big Grin گفته بودم که روسی میخونم، الان ی سالی میشه ولی هروقت حال کنم واس خودم میخونم Cool

اون فایلو که گذاشتم حتما استفاده کن، روسی اونقدا هم سخت نیس Wink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: jsmlz ، redbull ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-06 ساعت 13:06)milaveh نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 09:30)asrainman نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 08:46)avenger نوشته:  اقا شرمنده یه سوال تخصصی تر...حالا فرض کنید یکی خدمتش ارتش بوده از طریق جبهه پدرش چندین ماه کسری گرفته و فقط ۴ماه خدمت کرده اونم شامل کلیرنس ۳تا ۶ماه میشه؟؟؟

والا دوست عزيز فرآيند كليرنس يه فرآيند خيلي پيچيده و تخصصي هست، اما گاهي وقتا آفيسر به اينكه چرا مدت سربازي كمتر از حد معمول هست گير ميده، دوست من سربازي رو در 2 مرحله انجام داده بود و در كارت پايان خدمت فقط مدت قسمت دوم كه 7 ماه بود رو درج كرده بودن، آفيسر گير داد و يه كلير طولاني بهش خورد چون اونا از كسري هاي خدمت در ايران مثل      ب س ي ج و غيره خبر دارن.

دوستتون  کلیر شد بالاخره ؟

آره اگه اشتباه نكنم 3 ماه طول كشيد تا بالاخره كلير شد ، كلا اف-بي-آي چك خوردن و طول كشيدن زمان كليرنس يك چيز تا حدي شانسيه(20%)، من خيلي ها رو ميشناسم كه هم سربازي س پ ا ه بودن و هم شغل دولتي داشتن اما كليرنس هم نخوردن ولي كساني رو هم ميشناسم كه كلا معافي داشتن و شغل آزاد هم داشتن اما چند ماه توي انتظار بودن، ايشالا كه بزودي شما كلير ميشيد و عازم ميشيد
تشکر کنندگان: jsmlz ، elahe mousavi ، milaveh ، copol ، msr839 ، aram_hpanahi ، alireza_guitar
(2016-04-06 ساعت 13:48)asrainman نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 13:06)milaveh نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 09:30)asrainman نوشته:  والا دوست عزيز فرآيند كليرنس يه فرآيند خيلي پيچيده و تخصصي هست، اما گاهي وقتا آفيسر به اينكه چرا مدت سربازي كمتر از حد معمول هست گير ميده، دوست من سربازي رو در 2 مرحله انجام داده بود و در كارت پايان خدمت فقط مدت قسمت دوم كه 7 ماه بود رو درج كرده بودن، آفيسر گير داد و يه كلير طولاني بهش خورد چون اونا از كسري هاي خدمت در ايران مثل      ب س ي ج و غيره خبر دارن.

دوستتون  کلیر شد بالاخره ؟

آره اگه اشتباه نكنم 3 ماه طول كشيد تا بالاخره كلير شد ، كلا اف-بي-آي چك خوردن و طول كشيدن زمان كلير شدن يك چيز تا حدي شانسيه(20%)، من خيلي ها رو ميشناسم كه هم سربازي س پ ا ه بودن و هم شغل دولتي داشتن اما كليرنس هم نخوردن ولي كساني رو هم ميشناسم كه كلا معافي داشتن و شغل آزاد هم داشتن اما چند ماه توي انتظار بودن، ايشالا كه بزودي شما كلير ميشيد و عازم ميشيد
واقعا همچین فردیو میشناسید؟ Sad بگین بیاد تو همین تاپیک به رسم یادبود ازش تقدیر به عمل بیاریم Big Grin
Starts in 2000
&
.
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: jsmlz ، alirezanz ، msr839 ، aaraam ، aram_hpanahi
خوب من قبول شدم ، حالا باید چیکار کنم ؟؟؟ ^ـ^

پ.ن:از الان دارم خودم رو اماده میکنم که 27/8 روز دیگه که انشالله اون رندوملی سلکتد رو دیدم ...بیام این جمله رو بنویسم Big Grin
واقعیت امر اینه که مراحل بعد قبولی به کل یادم رفته ...
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: alirezanz ، dv2017 ، copol ، msr839 ، jsmlz ، amir_ebrahimi99 ، aram_hpanahi ، نسل سوخته
(2016-04-06 ساعت 13:56)LORDAmiroo نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 13:48)asrainman نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 13:06)milaveh نوشته:  دوستتون  کلیر شد بالاخره ؟

آره اگه اشتباه نكنم 3 ماه طول كشيد تا بالاخره كلير شد ، كلا اف-بي-آي چك خوردن و طول كشيدن زمان كلير شدن يك چيز تا حدي شانسيه(20%)، من خيلي ها رو ميشناسم كه هم سربازي س پ ا ه بودن و هم شغل دولتي داشتن اما كليرنس هم نخوردن ولي كساني رو هم ميشناسم كه كلا معافي داشتن و شغل آزاد هم داشتن اما چند ماه توي انتظار بودن، ايشالا كه بزودي شما كلير ميشيد و عازم ميشيد
واقعا همچین فردیو میشناسید؟  Sad بگین بیاد تو همین تاپیک به رسم یادبود ازش تقدیر به عمل بیاریم  Big Grin

آره بابا من تو ده سال اخير حتما يه نفر از دوستام يا خانوادم تو لاتاري برنده شدن، مثلا پارسال دو نفر برنده داشتيم، و همچنين از طريق مهاجرت كاري و خانوادگي 60-70% افراد خانواده چه درجه يك و چه فاميل وابسته تو چند سال اخير سر و كارشون به سفارت هاي امريكا و كليرنس افتاده، بخاطر همين انواع و اقسام موردها رو ديدم و از طرفي دوست بسيار نزديكم مترجم سفارت امريكا در ايتاليا هست و از طريق اون هم تجربه هاي زيادي بدست آوردم، به هر حال اصلا نگران كليرنس نباشيد،بنظر من قابل پيش بيني ترين قسمت و بدون استرس ترين قسمت كليرنس هست، چون اگه طرف مشكل خاصي مثل همكاري با باندهاي قاچاق انسان ، تروريستي، پولشويي و يه سري مسايل اينجوري نداشته باشه اصلا احتياجي نيست واسه چيزايي مثل سربازي و شغل دولتي نگران باشه
اقاااا راستی برای بچه های تازه وارد ، تاپیک امریکا از خیال تا واقعیت حتما توصیه میشه ...
عزیزان تجربیات گرانقدرشون رو نوشتن و در اختیار من ُ شما قرار دادن ...
گرچه بعضا بینشون چند تا(بقول بابک) یعقوب هم بوده Big Grin ولی اکثرا صادقانه و از روی دلسوزی راهنمایی کردن ...
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، alirezanz ، dv2017 ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، نسل سوخته ، alireza_guitar
راستی یک سوال برام پیش اومده. دولت آمریکا چطوری به سوابق افراد دسترسی داره و میتونه تشخیص بده که یک فردی مثلاً عضو لشکر مخلص خدا بوده یا نبوده و ...؟
تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi
(2016-04-06 ساعت 14:34)karaoke نوشته:  راستی یک سوال برام پیش اومده. دولت آمریکا چطوری به سوابق افراد دسترسی داره و میتونه تشخیص بده که یک فردی مثلاً عضو لشکر مخلص خدا بوده یا نبوده و ...؟

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
دولت آمریکا از جنس روبالشی ای که روحانی شبا سرشو روش میزاره هم خبر داره :| Big Grin Cool
Starts in 2000
&
.
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: alirezanz ، مارال6 ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، alireza_guitar
(2016-04-06 ساعت 04:19)نسل سوخته نوشته:  علیرضا جان ممنونم که به من رتبه دادین،سپاس تو خصوصی نتونستم تشکر کنم

Wink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، نسل سوخته

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان