کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260)
جهت دریافت مشاوره تخصصی و تکمیل فرم DS-260 با توجه به شرایط کیس، می توانبد با شرکت کارما سفر نیلی (پاریز تراول) تماس بگیرید.
021 44622214-16
(2016-05-24 ساعت 18:12)کریمی۲۱۶ نوشته:  سلام

برای شروع تکمیل فرم اون قسمتی که کیس نامبر رو باید وارد کنیم حتما باید بدون صفرهای اضافی وارد کنیم  یا فرقی نمی‌کنه؟

مثلا اگه کیس نامبر به صورت  2017AS00001234   باشه، میشه به همین صورت وارد کرد یا باید

حتما صفرها رو حذف کرد  2017AS1234  نوشت !!؟؟؟

با تشکر...

بدون صفر وارد کنید
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: کریمی۲۱۶
(2016-05-24 ساعت 17:15)کریمی۲۱۶ نوشته:  سلام
این سوال رو باید با yes جواب داد یا no ؟

?Is your mailing address the same as your present address

منظورش چیه ؟ همون آدرس ایمیل هست منظورش؟

mailing address همون آدرس پستی
میگه شما آدرس پستیتون با آدرسی که سکونت دارید یکی هست یا نه؟
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: کریمی۲۱۶
سلام وقت همتون به خیر
میدونم سوالم تکراریه
ولی یکی از دوستان میشه لطف کنه و کلا در مورد پر کردن گزینه تحصیلی توضیحات کامل بده ؟
از خرین مدرک به اولین مدرک باید پر شه ؟
سالهای دبیرستان در نظام جدید باید تمامی مقاطع سالهای سه سال تحصیلی پر شه یا فقط سال اخذ دیپلم ؟
ممنون ازتون Smile))
پاسخ
تشکر کنندگان:
راستی یه سوال دیگه
تاریخ تمام وقایع را تبدیل کنیم و به میلادی بنویسیم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من بعنوان آخرین شغلی که دارم کشاورزی رو وارد کردم و استخدام کننده رو هم خودم نوشتم و سوالی هم که بعد از ورود به آمریکت چکار میخوتید بکنید رو هم کشاورزی زدم آیا اینا مشکلی پیش نمیاره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
ما هم برنده شدیم یعنی آقای همسر! بایست بگم که این موضوع رو به کسی نگفتیم چون معلوم نیست چی پیش میاد !لذا سوالاتم زیاده و اولش در مورد ورود به فرم ‎260‎ هست . باید وارد کدوم سایت بشیم همون https://ceac.state.gov/ceacVرو بریم ؟ من از سایت WWW://DVSELECTEE.STATE.GOVکه تو نامه اومده میرم که تو نمونه sampleدر صفحه ی 1 که sign in هست , ازم علاوه بر ‎NVC‎ نامبر ID نامبر هم میخواد !!این چیه دیگه (راستش اصلا برای ورود امتحان نکردم )
چطور تونامه شون سایتCEAC رو ذکرنکردن ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سوال دیگه ای که هست اینکه : میتونم آدرس ایمیل رو عوض کنم ؟ چون یکی از دوستانم فرم رو پر کرده بود و ایمیل خودش رو داده بود ولی الان برای ادامه ی کار که رو دوش خودمه !میتونم ایمیل خودم رو بدم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-25 ساعت 10:08)ekhveh نوشته:  راستی یه سوال  دیگه

آره دیگه ... فقط دقیق باشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-25 ساعت 10:08)ekhveh نوشته:  راستی یه سوال  دیگه

جایی برای نوشتن به شمسی نیست. پس باید به میلادی بنویسید. از time.ir کمک بگیرید.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-26 ساعت 11:15)یاس 926 نوشته:  سلام
ما هم برنده شدیم یعنی آقای همسر! بایست بگم که این موضوع رو به کسی نگفتیم چون معلوم نیست چی پیش میاد !لذا سوالاتم زیاده و اولش در مورد ورود به فرم ‎260‎ هست . باید وارد کدوم سایت بشیم همون https://ceac.state.gov/ceacVرو بریم ؟ من از سایت WWW://DVSELECTEE.STATE.GOVکه تو نامه اومده میرم که تو نمونه sampleدر صفحه ی 1 که sign in هست , ازم علاوه بر ‎NVC‎ نامبر ID نامبر هم میخواد !!این چیه دیگه (راستش اصلا برای ورود امتحان نکردم )
چطور تونامه شون سایتCEAC رو ذکرنکردن ؟

آدرس اینه. شما صفحه فرم اشتباهی رو میرید.
https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-24 ساعت 17:15)کریمی۲۱۶ نوشته:  سلام
این سوال رو باید با yes جواب داد یا no ؟

?Is your mailing address the same as your present address

منظورش چیه ؟ همون آدرس ایمیل هست منظورش؟

می تونید عوض کنید. اگه همونه بذارید بمونه
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-25 ساعت 16:18)mjnk نوشته:  سلام دوستان من بعنوان آخرین شغلی که دارم کشاورزی رو وارد کردم  و استخدام کننده رو هم خودم نوشتم و سوالی هم که بعد از ورود به آمریکت چکار میخوتید بکنید رو هم کشاورزی زدم آیا اینا مشکلی پیش نمیاره؟

خیر، فکر نمیکنم مشکلی باشه، تو شغلها بیشتر رو شغلهای حساس و شغلهای مربوط به حوزه بهداشت حساسن. مدرک دیپلم ۱۲ ساله هم به عنوان حداقل مدرک تحصیلی مهمه. همین.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، storagemeter
اگه میشه دوستان سوال منو جواب بدین،من مهندسی معمارمدرکممعماریهه کاری تو این چند سال طوری بوده که برام اصلا بیمه ای رد نشده حالا تو بخش سوابق کار باید چی بنویسم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.
من از برندگان لاتاری امسال هستم. سوالی که دارم اینه که :من از همسرم جدا شدم و یک فرزند دختر دارم که حضانت اون با همسرم (طبق نظر دادگاه )هست.. البته اسمشو توی فرم اول ثبت نام اوردم. حالا با توجه به اینکه نمیتونم با خودم به سفارت ببرم .. ایا باید توی فرم آنلاین اونو هم وارد کنم ؟ روز مصاحبه باید اون هم همراه من باشه ؟ ممنونم اگر کسی میدونه و پاسخ بده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
این beneficiary IDچیه ؟
من دارم فرمم رو پر می کنمو رو چندتا سوال گیرکردم !!!
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان