کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260)
جهت دریافت مشاوره تخصصی و تکمیل فرم DS-260 با توجه به شرایط کیس، می توانبد با شرکت کارما سفر نیلی (پاریز تراول) تماس بگیرید.
021 44622214-16
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
چندتا سوال داشتم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

۱. رشته علوم تجربی رو دارالترجمه چی میزنه توی ترجمه دیپلم؟ توی فرم همون Academic بزنیم درسته یا حتما معادلش رو بنویسیم؟

۲.در قسمت سؤال هایی که با yes یا no جواب داده میشن، فقط سوال مربوط به تست پزشکی و SSN رو باید با yes جواب داد یا سوال دیگه ای هم هست؟

با تشکر...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-22 ساعت 20:43)کریمی۲۱۶ نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
چندتا سوال داشتم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

۱. رشته علوم تجربی رو دارالترجمه چی میزنه  توی ترجمه دیپلم؟ توی فرم همون Academic بزنیم درسته یا حتما معادلش رو بنویسیم؟

۲.در قسمت سؤال هایی که با yes یا no جواب داده میشن، فقط سوال مربوط به تست پزشکی و SSN  رو باید با yes جواب داد یا سوال دیگه ای هم هست؟

با تشکر...

سلام دوست عزیز

1.میتونید بنویسید Experimental Sciences

2. قسمت Social Security Number دو سوال اخرش رو yes بزنید و سوال مربوط به واکسن وکارت زرد رو yes بزنید

موفق باشید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، کریمی۲۱۶
(2016-05-22 ساعت 00:32)sama79 نوشته:  با سلام به شما دوستان عزیز

یکجا تو گامهای مراحل اقدام برای گرین کارت آمریکا خوندم که اگه قبلا برای کانادا یا آمریکا اقدام کردید مواظب باشید که اطلاعات نقض ندید
ما دوسال پیش برای کانادا اقدام کردیم و اقامت کانادا را گرفتیم و چون خودم ‎main applicant‎ بودم اطلاعات شغلی همسرم را خیلی دقیق وارد نکردم در واقع فقط سالهای شروع و خاتمه شغلهاش را به اشتباه حدود یکسال جابجا وارد کردم(چون ارسال کرده بودم دیگه تغییر ندادم)

اما الان برنده اصلی همسرم هستن چه کنم؟ اطلاعات دقیق را وارد کنم یا همونی که برای کانادا تو رزومه همسرم فرستادم وارد کنم .(همسرم سابقه کار دولتی هم داشتن و به احتمال زیاد چک می خورن!!)

1- بنظرتون همون تاریخ های دقیق را وارد کنم که کمی تاریخهاش با ‎Application‎ کانادا فرق می کنه؟ ایا بعدا مشکلی پیش نمیاره؟

2-آیا گواهی اشتغال بکار و بیمه و اینها رو هم می خوان؟

3- آپدیتهایی که دوستان در سالهای قبل اشاره کردن که ازشون خواسته شده بود چه چیزهایی بودن؟

واقعا درگیری ذهنی پیدا کردم ونمی تونم فرمها رو تکمیل کنم
پیشاپیش از کمکتون تشکر می کنم
دوستان کسی در مورد این سوال من اطلاعاتی نداره؟
آیا در مراحل بعدی گواهی اضتغال بکار و بیمه هم می خوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و با تشکر ار سایت خوب و موثر شما
1.بعد از تکمیل و ارسال فرم DS-260 و دریافت شماره تایید و کانفرمیشن باید به KCC ایمیل تکمیل فرم ارسال کرد؟
2.بعد از تکمیل فرم DS-260 و ارسال فرم آیا بلافاصله قادر به چک کردن اطلاعات از طریق سایت CEAC (بخش پیگیری کیسهای مهاجرتی) هست؟
در حال حاضر در این قسمت (بخش پیگیری کیسهای مهاجرتی) وقتی کیس نامبر وارد می کنم قادر به شناسایی کیس نامبر نیست.چه زمانی قادر به شناسایی کیس نامبر هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-23 ساعت 21:38)gogoli-boy نوشته:  با سلام و با تشکر ار سایت خوب و موثر شما
1.بعد از تکمیل و ارسال فرم DS-260 و دریافت شماره تایید و کانفرمیشن باید به KCC ایمیل تکمیل فرم ارسال کرد؟
2.بعد از تکمیل فرم DS-260 و ارسال فرم آیا بلافاصله قادر به چک کردن اطلاعات از طریق سایت CEAC (بخش پیگیری کیسهای مهاجرتی) هست؟
در حال حاضر در این قسمت (بخش پیگیری کیسهای مهاجرتی) وقتی کیس نامبر وارد می کنم قادر به شناسایی کیس نامبر نیست.چه زمانی قادر به شناسایی کیس نامبر هست؟

سلام دوست عزیز

1 - خیر

2 - از ابتدای ژانویه 2017 شما قادر به پیگیری خواهید بود
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: gogoli-boy ، ELNAZ21
سلام دوستان
من از برندگان ٢٠١٧ هستم
ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد
من به همراه همسرم از سال ٢٠٠٩ تا ٢٠١٢ در هند تحصيل ميكرديم
آيا الان بايد از پليس هند گواهي عدم سو پيشينه تهيه كنيم
اگه جوابتون بله بود لطفا مراحل تهيش رو بگيد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. لطفا راهنمایی کنید...

در جواب سوال ?Do you have document to establish that you have received vaccination in accordance with US law
حتما باید جواب yes باشه؟

آخه تاپیک های سال قبل رو که میخوندم یه جا نوشته بود با No جواب بدید و در توضیحات بنویسید:
Vaccination document will be delivered.

ممنون میشم راهنمایی کنید. واقعا گیج شدم...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-23 ساعت 23:37)کریمی۲۱۶ نوشته:  سلام. لطفا راهنمایی کنید...

در جواب سوال ?Do you have document to establish that you have received vaccination in accordance with US law
حتما باید جواب yes باشه؟

آخه تاپیک های سال قبل رو که میخوندم یه جا نوشته بود با No جواب بدید و در توضیحات بنویسید:
Vaccination document will be delivered.

ممنون میشم راهنمایی کنید. واقعا گیج شدم...

بله باید Yes بزنید. چون در ایران شما واکسن هاتون رو میزنید و کارت زرد بین المللی میگیرید.
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: کریمی۲۱۶
(2016-05-23 ساعت 22:17)siamak نوشته:  
(2016-05-23 ساعت 21:38)gogoli-boy نوشته:  با سلام و با تشکر ار سایت خوب و موثر شما

سلام دوست عزیز

1 - خیر

2 - از ابتدای ژانویه 2017 شما قادر به پیگیری خواهید بود

babak12 عزیز سلام لطفا منو راهنمایی کنید/ من از طریق تحصیلات اقدام کردم و دوتا کار نیمه وقت که بیمه رد نشده دارم و یک کار با سابقه بیمه، ایا همه این سوابق کاریو وارد کنم؟
من ادرس یک دوست برای ارسال گرین کارت دادم اما ادرس برای سکونت یک هتل در اونجا رو بدم ایرادی داره چون واقعا کسی ندارم که بخام برم پیشش.ممنونم لطفا جواب بدید
پاسخ
تشکر کنندگان: کریمی۲۱۶
سلام دوستان
من از برندگان ٢٠١٧ هستم
ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد
من به همراه همسرم از سال ٢٠٠٩ تا ٢٠١٢ در هند تحصيل ميكرديم
آيا الان بايد از پليس هند گواهي عدم سو پيشينه تهيه كنيم
اگه جوابتون بله بود لطفا مراحل تهيش رو بگيد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
این سوال رو باید با yes جواب داد یا no ؟

?Is your mailing address the same as your present address

منظورش چیه ؟ همون آدرس ایمیل هست منظورش؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من برنده لاتاری 2017 هستم دیروز (23 may) فرم DS260 را تکمیل و برای خودم و همسرم و بچه ام ارسال کردم.زمانی که داشتم پرینت میگرفتم متوجه شدم که جایی باید عکس آپلود کنم با رزولیشت 600*600 . اما هر چی گشتم متوجه نشدم کا گذینه آپلود عکس کجاست. اگر امکان دارد دوستان راهنمایی فرمایند.متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

برای شروع تکمیل فرم اون قسمتی که کیس نامبر رو باید وارد کنیم حتما باید بدون صفرهای اضافی وارد کنیم یا فرقی نمی‌کنه؟

مثلا اگه کیس نامبر به صورت 2017AS00001234 باشه، میشه به همین صورت وارد کرد یا باید

حتما صفرها رو حذف کرد 2017AS1234 نوشت !!؟؟؟

با تشکر...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-24 ساعت 17:26)am1591a نوشته:  من برنده لاتاری 2017 هستم دیروز (23 may) فرم DS260 را تکمیل و برای خودم و همسرم و بچه ام ارسال کردم.زمانی که داشتم پرینت میگرفتم متوجه شدم که جایی باید عکس آپلود کنم با رزولیشت 600*600 . اما هر چی گشتم متوجه نشدم کا گذینه آپلود عکس کجاست. اگر امکان دارد دوستان راهنمایی فرمایند.متشکرم

با سلام

آيا در فرم DS-260 بايد عكس آپلود كرد ؟! اگر بايد انجام داد روش را لطف كنيد بفرمائيد .

ممنون از لطف دوستان
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-25 ساعت 08:34)shahram es نوشته:  
(2016-05-24 ساعت 17:26)am1591a نوشته:  من برنده لاتاری 2017 هستم دیروز (23 may) فرم DS260 را تکمیل و برای خودم و همسرم و بچه ام ارسال کردم.زمانی که داشتم پرینت میگرفتم متوجه شدم که جایی باید عکس آپلود کنم با رزولیشت 600*600 . اما هر چی گشتم متوجه نشدم کا گذینه آپلود عکس کجاست. اگر امکان دارد دوستان راهنمایی فرمایند.متشکرم

با سلام

آيا در فرم DS-260 بايد عكس آپلود كرد ؟! اگر بايد انجام داد روش را لطف كنيد بفرمائيد .

ممنون از لطف دوستان
عکسی نباید آپلود شه اون توضیحات واسه عکسی هست که روز مصاحبه باید به همراه داشته باشید
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram es ، am1591a

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان