کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260)
جهت دریافت مشاوره تخصصی و تکمیل فرم DS-260 با توجه به شرایط کیس، می توانبد با شرکت کارما سفر نیلی (پاریز تراول) تماس بگیرید.
021 44622214-16
سلام دوستان گرامی
ممنون از راهنمایی های ارزنده اتان
همسر بنده(خانمم) امسال لاتاری برنده شدن با Case No.: 2017AS6xxx
1- هنوز فرم DS-260 رو ارسال نکردیم. امروز و فردا نهایی میشه. همه اعضا رو باهم باید فرستاد یا میشه عضو اصلی رو زودتر فرستاد؟ (چون پاسپورت بقیه آماده نیست. آخر همین هفته آماده میشه)
2- حوالی چه تاریخی case ما کارنت میشه و کی برا مصاحبه دعوت میشیم؟
3- عضو اصلی مدرس حق التدریسی دانشگاه هستش و بیمه هم براش رد نمیشه. آیا به نظرتون صلاح هست که تو فرم اشاره به شغلشون بشه یا نه؟
4- من هم کارمند شرکت نفت هستم و فکر کنم بخاطر این موضوع کلیرنس بخوریم. (هرجند من خدمت سربازی نرفته و معافیت دارم) آیا به نظرتون کلیرنس ما خیلی طول میکشه؟
5- یه بچه 8 ماهه هم داریم. آیا برا مدیکال واکسن خاصی مد نظر هست و یا واکسن های روتین بهداشت و درمان خودمان کفایت میکند؟
ممنون از راهنمایی دوستان و سروران گرامی
شماره کیس: ‎2017AS61XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 ‎may‎ 25‎
تعداد افراد کیس:  3
کنسولگری:  ابتدا آنکارا سپس تغییر توسط خود سفارت به ایروان
اولین تاریخ ارسال فرم:   ‎2016  may 28
آخرین تاریخ ارسال فرم:  ‎2016  Jun 11
کارنت شدن کیس: ‎2017  Mar 14
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎2017  March 28
تاریخ و محل مصاحبه: ‎2017  may 16 - Yerevan‎
آپدیت:18، 19، 23، 24 MAY
تاریخ کلییرنس:......
تاریخ ایشود:......
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من مدرک پیشدانشگاهی ریاضی و فیزیک دارم توی فرم ‎ds-260‎ هم این رو درست نوشتم اما تاریخ شروع و پایانش رو از روی تاریخ مدرک دیپلمم زدم و نه از رو تاریخ پیش دانشگاهی و فرمهامون رو هم ساین کردیم و به اصطلاح لاک شده الان بنظرتون نیازه که ایمیل بزنم تا فرمم آنلاک بشه و تاریخ رو درست کنم یا بمونم موقع مصاحبه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و عرض ادب
آیا برای دوستانی که مدرک تحصیلی دانشگاهی دارن. قید دیپلم و آدرس و مشخصات دبیرستان هم الزامی هست یا خیر؟ ممنون میشم راهنمائیم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز من مدرک تحصیلیم مهندسی معماری هستش و در ضمن برنده اصلی خانمم ،من جایی که کار میکنم بیمه نیستم و تا حالا هم سابقه بیمه نداشتم حالا میخوام بدونم برای شغل چی باید توی فرم وارد کنم ؟،ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-28 ساعت 18:37)mazdak770 نوشته:  با سلام و عرض ادب
آیا برای دوستانی که مدرک تحصیلی دانشگاهی دارن. قید دیپلم و آدرس و مشخصات دبیرستان هم الزامی هست یا خیر؟ ممنون میشم راهنمائیم کنید.

سلام دوست عزیز

بله باید تو فرم DS-260 بنویسید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
سلام به همه دوستان .ما خانوادگی برنده 2017 شدیم و برنده اصلی خانمم است و من و دخترم همراه هستیم. من تمام این 15 صفحه مطالب رو مطالعه کردم ولی جواب سوالم رو ندیدم. من کیس نامبرم حدود 2000 است. 14 may فرم 260 رو برای اعضای خانواده پر کردم و سابمیت کردم. بعدش متوجه اشتباهاتی شدم و ایمیل recheck برای فرم خودم و همسرم دادم. فرمم باز شد و اصلاح کردم و دوباره سابمیت کردم. متاسفانه دوباره متوجه شدم باید اصلاحاتی انجام بدم و مجددا ایمیل دادم و فرم خودم و همسرم دوباره باز شد و اصلاحات انجام شد و دوباره سابمیت کردم. البته همه این موارد کلا 10 روز طول کشید و آخرین سابمیت 24 may انجام شد. حالا نگرانی من اینه که تو اصلاحات دوم مطالبی که تو فرم اولیه بود و من صلاح ندونستم باشه رو حذف کردم. آیا این مسأله ایجاد اشکال میکنه؟ و اینکه آیا فرم قبلی تو اون چند روز اول ارسال با فرم اصلاح شده مقایسه میشه یا نه؟ از مدیران و دوستانی که اطلاعات کامل دارند تقاضای راهنمایی میکنم. قبلا از همه دوستان تشکر میکنم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سوالات دیگه ای دارم که عرض میکنم. 1- من پول برای تمکن مالی دارم ولی نقد نیست و تو بانک نیست برای همین آیا سند خونه و مغازه ترجمه کنم کفایت میکنه؟ 2- ترجمه مدارک باید از طریق دارالترجمه مستقیم انجام بشه یا از طریق پیشخوان دولت استعلام گرفته بشه و بعد بره برای ترجمه؟ 3- از کجا باید متوجه روند پروسه کارمون بشیم و دعوت به مصاحبه چطور انجام میشه؟ ایمیل یا نامه تو سایت؟ ممنون از پاسخ دهی دوستان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
من امروز فرم DS-260 را پر کرده و ارسال کردم. جایی تو فرم در رابطه با مدارک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی و دانشگاه اشاره نشده بود! آیا تو بخش Work/education/training بجای وارد کردن سوابق کاری بایستی مدارک تحصیلی رو وارد کنیم؟ در اینصورت آیا فرم برامون unlock میشه که بتونم اصلاح کنم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

همانطور که قبلا هم گفتم بعد از ۱۷ سال شرکت در لاتاری امسال بردم با کیس نامبر تقریبا خوب زیر (۲۴۰۰ البته همسرم برنده شده) حال نمیدانم بخندم یا گریه کنم چون زمانی برنده شدیم که ۲ ماه پیش در آنکارا مصاحبه داشتیم برای ویزا خانوادگی F3 که از طریق پدرم برام درخواست شده بوده و حدود ۱۲ سال به طول انجامید .
حال از KCC توسط ایمیل سوال کردم و گفت این دو هیچگونه تقابلی با هم ندارد و میتونید هر دو را با هم ادامه بدهید . حال سوال من این است که اگر به فرض محال من تا زمان مصاحبه جدید هنوز AP باشم و هنوز کلیر نشده باشم به سفارت جهت مصاحبه جدید مراجعه کنم وضعیت کیسم به چه صورت میشود ؟
و اکر مصاحبه شوم یک پروسه کلیر جدید صورت میگیرد و هر دو را تا آخر طی کنم و مراحل را بگذرانم در آخر ۲ تا گرین کارت به من میدهند ؟

با سپاس
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
نه منظورش ایمیل نیست. میگه آدرس پستیت با آدرس محل سکونتت یکیه ؟

(2016-05-26 ساعت 17:30)TiredAdmin نوشته:  
(2016-05-24 ساعت 17:15)کریمی۲۱۶ نوشته:  سلام
این سوال رو باید با yes جواب داد یا no ؟

?Is your mailing address the same as your present address

منظورش چیه ؟ همون آدرس ایمیل هست منظورش؟

می تونید عوض کنید. اگه همونه بذارید بمونه
کیس نامبر: ‎2017AS00007XXX‎-تاریخ رویت قبولی: ‎05 May‎-تعداد اعضای کیس: 2-برنده اصلی همسرم-برنده فرعی : من (مرد)- محل مصاحبه: ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: کریمی۲۱۶
آیا موارد زیر که با توجه به مدارک ترجمه شده توسط دارالترجمه پاسخ داده شده اند درست هستند؟

دبیرستان : دیپلم ریاضی فیزیک

Course of Study: ACADEMIC

Degree, Diploma or Certificate Received: HIGH SCHOOL DIPLOMA

پیش دانشگاهی : ریاضی

Degree, Diploma or Certificate Received: PRE-UNIVERSITY DIPLOMA

نام پیش دانشگاهی:

ERFAN PRE-UNIVERSITY CENTER
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، شما کیس لاتاری را نیز پیگیری کنید. برای کیس لاتاری نیز با خانم و شما مصاحبه می کنند. هرکدام از کیس ها که زودتر به ویزا رسید نامه بزنید و کیس دیگر را کنسل کنید. به کسی 2 گرین کارت نمی دهند. Big Grin

(2016-05-29 ساعت 10:59)shahram es نوشته:  با سلام

همانطور که قبلا هم گفتم بعد از ۱۷ سال شرکت در لاتاری امسال بردم با کیس نامبر تقریبا خوب زیر (۲۴۰۰ البته همسرم برنده شده) حال نمیدانم بخندم یا گریه کنم چون زمانی برنده شدیم که ۲ ماه پیش در آنکارا مصاحبه داشتیم برای ویزا خانوادگی F3 که از طریق پدرم برام درخواست شده بوده و حدود ۱۲ سال به طول انجامید .
حال از KCC توسط ایمیل سوال کردم و گفت این دو هیچگونه تقابلی با هم ندارد و میتونید هر دو را با هم ادامه بدهید . حال سوال من این است که اگر به فرض محال من تا زمان مصاحبه جدید هنوز AP باشم و هنوز کلیر نشده باشم به سفارت جهت مصاحبه جدید مراجعه کنم وضعیت کیسم به چه صورت میشود ؟
و اکر مصاحبه شوم یک پروسه کلیر جدید صورت میگیرد و هر دو را تا آخر طی کنم و مراحل را بگذرانم در آخر ۲ تا گرین کارت به من میدهند ؟

با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram es
سلام دوستان
من از برندگان ٢٠١٧ هستم
ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد
من به همراه همسرم از سال ٢٠٠٩ تا ٢٠١٢ در هند تحصيل ميكرديم
آيا الان بايد از پليس هند گواهي عدم سو پيشينه تهيه كنيم
اگه جوابتون بله بود لطفا مراحل تهيش رو بگيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-29 ساعت 17:04)sabmn نوشته:  آیا موارد زیر که با توجه به مدارک ترجمه شده توسط دارالترجمه پاسخ داده شده اند درست هستند؟

دبیرستان : دیپلم ریاضی فیزیک

Degree, Diploma or Certificate Received: HIGH SCHOOL DIPLOMA

پیش دانشگاهی : ریاضی

Degree, Diploma or Certificate Received: PRE-UNIVERSITY DIPLOMA

نام پیش دانشگاهی:

ERFAN PRE-UNIVERSITY CENTER

بله درسته
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1