کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260)
جهت دریافت مشاوره تخصصی و تکمیل فرم DS-260 با توجه به شرایط کیس، می توانبد با شرکت کارما سفر نیلی (پاریز تراول) تماس بگیرید.
021 44622214-16
(2016-05-30 ساعت 17:19)omid1313 نوشته:  درود دوستان وقت همگی بخیر
کیس نامبر من 32xx هست و چون پس پورت ندارم هنوز فرم را نفرستادم. بنظرتون فرم را هرچه زودتر پر کنم یا اینکه اول برای پس اقدام کنم(که اونم تا 10 روز دیگه وقت نمی کنم اقدام کنم یعنی زمان ارسال فرم میافته حدودا 20 تا 30روز دیگه).

امیدوارم هممون روند کاری آسون و لذت بخشی را طی کنیم
دوستانی که اطلاع دارند. لطفا راهنمایی بفرمایند.
Case number: 32xx
Family number: 1
First letter: May
DS-260 Completion: Jun
Second letter: November
Embassy: Ankara Turkey==> Abu Dhabi     ---    Changed By KCC
Status: Visa holder
Destination: Austin,TX
Total Cost: about 5 milion
Looking for a ROOMMATE

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-01 ساعت 16:17)omid1313 نوشته:  
کیس نامبر من 32xx هست و چون پس پورت ندارم هنوز فرم را نفرستادم. بنظرتون فرم را هرچه زودتر پر کنم یا اینکه اول برای پس اقدام کنم(که اونم تا 10 روز دیگه وقت نمی کنم اقدام کنم یعنی زمان ارسال فرم میافته حدودا 20 تا 30روز دیگه).

پاسپورت 3الی 4 روزه میرسه
حداقل تهران که اینجوریه
زمان ثبت نامش هم بیشتر از 30 دقیقه نیست !
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-01 ساعت 16:17)omid1313 نوشته:  

سلام می تونید فرم رو بدون پاس پر کنید و در اون قسمت سایر مدارک مسافرتی رو انتخاب کنید و بعد در موقع مصاحبه پاسپورتتون رو ارائه کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
با تشكر از عزيزاني كه وقت ميذارن و جواب سوالاي مارو ميدن
يك سوال
اگر اطلاعات مربوط به مدرك تحصيلي مان كه در فرم اوليه ثبت نام لاتري وارد كرده ايم با چيزي كه الان در فرم ٢٦٠ وارد ميكنيم، مغايرت داشته باشد، مشكلي پيش مي آيد؟ (من هنگام ثبت نام اوليه مهرماه پارسال، مدرك تحصيلي ام را اشتباه وارد كرده ام)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(سلام به همه دوستان .ما خانوادگی برنده ‎2017‎ شدیم و برنده اصلی خانمم است و من و دخترم همراه هستیم. من تمام این 15 صفحه مطالب رو مطالعه کردم ولی جواب سوالم رو ندیدم. من کیس نامبرم حدود ‎2000‎ است. ‎14 may‎ فرم ‎260‎ رو برای اعضای خانواده پر کردم و سابمیت کردم. بعدش متوجه اشتباهاتی شدم و ایمیل ‎recheck‎ برای فرم خودم و همسرم دادم. فرمم باز شد و اصلاح کردم و دوباره سابمیت کردم. متاسفانه دوباره متوجه شدم باید اصلاحاتی انجام بدم و مجددا ایمیل دادم و فرم خودم و همسرم دوباره باز شد و اصلاحات انجام شد و دوباره سابمیت کردم. البته همه این موارد کلا 10 روز طول کشید و آخرین سابمیت ‎24 may‎ انجام شد. حالا نگرانی من اینه که تو اصلاحات دوم مطالبی که تو فرم اولیه بود و من صلاح ندونستم باشه رو حذف کردم. آیا این مسأله ایجاد اشکال میکنه؟ و اینکه آیا فرم قبلی تو اون چند روز اول ارسال با فرم اصلاح شده مقایسه میشه یا نه؟ از مدیران و دوستانی که اطلاعات کامل دارند تقاضای راهنمایی میکنم. قبلا از همه دوستان تشکر میکنم.)
دوستان و مدیران محترم با عرض تشکر از همراهی عزیزان این سوال بنده با گذشت چند روز هنوز بی جواب مانده است. لطفا افراد آگاه راهنمایی بفرمایند. با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-02 ساعت 23:51)parhamjoon نوشته:  (سلام به همه دوستان .ما خانوادگی برنده ‎2017‎ شدیم و برنده اصلی خانمم است و من و دخترم همراه هستیم. من تمام این 15 صفحه مطالب رو مطالعه کردم ولی جواب سوالم رو ندیدم. من کیس نامبرم حدود ‎2000‎ است. ‎14 may‎ فرم ‎260‎ رو برای اعضای خانواده پر کردم و سابمیت کردم. بعدش متوجه اشتباهاتی شدم و ایمیل ‎recheck‎ برای فرم خودم و همسرم دادم. فرمم باز شد و اصلاح کردم و دوباره سابمیت کردم. متاسفانه دوباره متوجه شدم باید اصلاحاتی انجام بدم و مجددا ایمیل دادم و فرم خودم و همسرم دوباره باز شد و اصلاحات انجام شد و دوباره سابمیت کردم. البته همه این موارد کلا 10 روز طول کشید و آخرین سابمیت ‎24 may‎ انجام شد. حالا نگرانی من اینه که تو اصلاحات دوم مطالبی که تو فرم اولیه بود و من صلاح ندونستم باشه رو حذف کردم. آیا این مسأله ایجاد اشکال میکنه؟ و اینکه آیا فرم قبلی تو اون چند روز اول ارسال با فرم اصلاح شده مقایسه میشه یا نه؟ از مدیران و دوستانی که اطلاعات کامل دارند تقاضای راهنمایی میکنم. قبلا از همه دوستان تشکر میکنم.)
دوستان و مدیران محترم با عرض تشکر از همراهی عزیزان این سوال بنده با گذشت چند روز هنوز بی جواب مانده است. لطفا افراد آگاه راهنمایی بفرمایند. با سپاس
دوست عزیز من برنده2014 هستم اون سال اگه اشتباهی در فرمها انجام میشد میتونستی زمان مصاحبه و قبل از قسم خوردن اصلاحیه رو به افیسر ارایه بدی
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-03 ساعت 12:08)ali3875 نوشته:  
(2016-06-02 ساعت 23:51)parhamjoon نوشته:  (سلام به همه دوستان .ما خانوادگی برنده ‎2017‎ شدیم و برنده اصلی خانمم است و من و دخترم همراه هستیم. من تمام این 15 صفحه مطالب رو مطالعه کردم ولی جواب سوالم رو ندیدم. من کیس نامبرم حدود ‎2000‎ است. ‎14 may‎ فرم ‎260‎ رو برای اعضای خانواده پر کردم و سابمیت کردم. بعدش متوجه اشتباهاتی شدم و ایمیل ‎recheck‎ برای فرم خودم و همسرم دادم. فرمم باز شد و اصلاح کردم و دوباره سابمیت کردم. متاسفانه دوباره متوجه شدم باید اصلاحاتی انجام بدم و مجددا ایمیل دادم و فرم خودم و همسرم دوباره باز شد و اصلاحات انجام شد و دوباره سابمیت کردم. البته همه این موارد کلا 10 روز طول کشید و آخرین سابمیت ‎24 may‎ انجام شد. حالا نگرانی من اینه که تو اصلاحات دوم مطالبی که تو فرم اولیه بود و من صلاح ندونستم باشه رو حذف کردم. آیا این مسأله ایجاد اشکال میکنه؟ و اینکه آیا فرم قبلی تو اون چند روز اول ارسال با فرم اصلاح شده مقایسه میشه یا نه؟ از مدیران و دوستانی که اطلاعات کامل دارند تقاضای راهنمایی میکنم. قبلا از همه دوستان تشکر میکنم.)
دوست عزیز من برنده2014 هستم اون سال اگه اشتباهی در فرمها انجام میشد میتونستی زمان مصاحبه و قبل از قسم خوردن اصلاحیه رو به افیسر ارایه بدی

علی آقای محترم سلام این قانون مسلما الان هم هست و اجرا میشه ولی من میخوام بدونم فرم 260 قبل و بعد از آنلاک و تغییرات مقایسه میشه یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-31 ساعت 12:24)ELNAZWORLD نوشته:  
(2016-05-30 ساعت 19:15)parhamjoon نوشته:  
(2016-05-30 ساعت 01:58)ELNAZWORLD نوشته:  ۱-تمکن مالی حتما باید پول نقد در بانک باشد
۲-مدارک اصل نیازی به استعلام ندارن و شما میتونید مستقیم ترجمه کنید اما گواهی های موقت نیاز به استعلام دارن
۳-از ماه اکتبر مصاحبه ها شروع میشن و نامه دوم معمولا ۱/۵ ماه قبلش جایگزین نامه اول برنده شدنتون میشه
و شما با توجه به شماره کیستون و امار مصاحبه های پارسال میتونید پیش بینی کنید که حدودا در چه ماهی نوبت مصاحبه شما میشه
تنها راه پیگری مراجعه به سایت اصلی هست

سلام متشکرم الناز خانم. ولی تو دستورالعمل خود سایت KCC نوشته که یا نامه بانک یا سند ملکی. البته میدونم که نامه بانک اعتبارش بیشتره و دارایی نقدی محسوب میشه، ولی وقتی امکانش نباشه چه باید کرد؟

برای افراد لاتاری اینو نوشته؟
میشه لینک صفحه یا عکس صفحه رو بزارید

الناز خانم سلام و روز بخیر من چند روز پیش جواب مطلب شما را ارسال کردم ولی نمیدونم چرا درج نشد. تو دستورالعمل چند مرحله ای خود KCC که برید، وارد دستور العمل سفارت انتخابی خود میشید که انتخاب من آنکارا بود و تو اون جا فایلی هست که مراحل step by step رو کلیک کنید و بعد تو گزینه تمکن مالی بند 2، خود KCC صراحتا اعلام میکنه که شما میتونید سند ملکی قانونی رو ترجمه کنید و به عنوان تمکن مالی ارائه بدید. باز اگر ابهامی بود در خدمتم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21
(2016-06-03 ساعت 14:25)parhamjoon نوشته:  
(2016-05-31 ساعت 12:24)ELNAZWORLD نوشته:  
(2016-05-30 ساعت 19:15)parhamjoon نوشته:  سلام متشکرم الناز خانم. ولی تو دستورالعمل خود سایت KCC نوشته که یا نامه بانک یا سند ملکی. البته میدونم که نامه بانک اعتبارش بیشتره و دارایی نقدی محسوب میشه، ولی وقتی امکانش نباشه چه باید کرد؟

برای افراد لاتاری اینو نوشته؟
میشه لینک صفحه یا عکس صفحه رو بزارید

الناز خانم سلام و روز بخیر من چند روز پیش جواب مطلب شما را ارسال کردم ولی نمیدونم چرا درج نشد. تو دستورالعمل  چند مرحله ای خود KCC که برید، وارد دستور العمل سفارت انتخابی خود میشید که انتخاب من آنکارا بود و تو اون جا فایلی هست که مراحل step by step رو کلیک کنید و بعد تو گزینه تمکن مالی بند 2، خود KCC صراحتا اعلام میکنه که شما میتونید سند ملکی قانونی رو ترجمه کنید و به عنوان تمکن مالی ارائه بدید. باز اگر ابهامی بود در خدمتم.

http://www.dvselectee.state.gov این هم لینک مورد نظر.
پاسخ
سلام
من تو فرم260تو قسمت سوالات چک امنیتی که پرسیده "ایا مدارکی که ثایت کنه واکسن های مطابق قانون امریکا دریافت کرده اید؟"
جواب دادم خیر
حالا متوجه شدم که باید گزینه بله رو میزدم(با توجه به کارت واکسن که میگیرم)
به نظرتون الان چیکار کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-24 ساعت 11:04)Lilimamali نوشته:  
(2016-05-23 ساعت 23:37)کریمی۲۱۶ نوشته:  سلام. لطفا راهنمایی کنید...

در جواب سوال ?Do you have document to establish that you have received vaccination in accordance with US law
حتما باید جواب yes باشه؟

آخه تاپیک های سال قبل رو که میخوندم یه جا نوشته بود با No جواب بدید و در توضیحات بنویسید:
Vaccination document will be delivered.

ممنون میشم راهنمایی کنید. واقعا گیج شدم...

بله باید Yes بزنید. چون در ایران شما واکسن هاتون رو میزنید و کارت زرد بین المللی میگیرید.

من no زدم مشکلی پیش میاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: کریمی۲۱۶
سلام ببخشید
در قسمت تحصیلات. برای من که همراه هستم سوال بالاترین سطح تحصیلات تکمیل شده نمیاد ولی فرم اصلی یعنی فرم همسرم هست. منظورم همونجاست که بعدش میپرسه تعداد مدارک گذرانده. مشکل جیه ایا این قسمت فرم برای همه هنینطوره
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
توی قسمت secondary level or above باید واسه دانشجوی کارشناسی چی نوشته بشه..؟
ایا فقط مدرسه محل کسب مدرک دیپلم. را میخواد یا. پیش دانشگاهی و دانشگاهم باید اضافه بشه....؟؟؟؟
دوستان zone code همون کد پستیه خودمونه....؟؟ و ایا باید تو ادرس منزل کد پستی نوشته بشه....؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-30 ساعت 19:15)parhamjoon نوشته:  
(2016-05-30 ساعت 01:58)ELNAZWORLD نوشته:  
(2016-05-28 ساعت 22:08)parhamjoon نوشته:  سوالات دیگه ای دارم که عرض میکنم. 1- من پول برای تمکن مالی دارم ولی نقد نیست و تو بانک نیست برای همین آیا سند خونه و مغازه ترجمه کنم کفایت میکنه؟ 2- ترجمه مدارک باید از طریق دارالترجمه مستقیم انجام بشه یا از طریق پیشخوان دولت استعلام گرفته بشه و بعد بره برای ترجمه؟ 3- از کجا باید متوجه روند پروسه کارمون بشیم و دعوت به مصاحبه چطور انجام میشه؟ ایمیل یا نامه تو سایت؟ ممنون از پاسخ دهی دوستان.

۱-تمکن مالی حتما باید پول نقد در بانک باشد
۲-مدارک اصل نیازی به استعلام ندارن و شما میتونید مستقیم ترجمه کنید اما گواهی های موقت نیاز به استعلام دارن
۳-از ماه اکتبر مصاحبه ها شروع میشن و نامه دوم معمولا ۱/۵ ماه قبلش جایگزین نامه اول برنده شدنتون میشه
و شما با توجه به شماره کیستون و امار مصاحبه های پارسال میتونید پیش بینی کنید که حدودا در چه ماهی نوبت مصاحبه شما میشه
تنها راه پیگری مراجعه به سایت اصلی هست

سلام متشکرم الناز خانم. ولی تو دستورالعمل خود سایت KCC نوشته که یا نامه بانک یا سند ملکی. البته میدونم که نامه بانک اعتبارش بیشتره و دارایی نقدی محسوب میشه، ولی وقتی امکانش نباشه چه باید کرد؟

با سلام. من هم تا اونجایی که اطلاع دارم، نامه تمکن مالی 100% لازم هست. و با سند نمیشه. سند ملک مکمل نامه تمکن هست نه جایگزین. باز دوستان با تجربه تر راهنمایی میکنن.
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
پاسخ
(2016-06-05 ساعت 19:26)Yazdan.A.Y نوشته:  سلام دوستان
توی قسمت secondary level or above  باید واسه دانشجوی کارشناسی چی نوشته بشه..؟
ایا فقط مدرسه محل کسب مدرک دیپلم. را میخواد یا. پیش دانشگاهی و دانشگاهم باید اضافه بشه....؟؟؟؟
دوستان zone code همون کد پستیه خودمونه....؟؟ و ایا باید تو ادرس منزل کد پستی نوشته بشه....؟

دوست عزیز با توجه و اطلاعاتی که دوستان در این سایت قرار دادن از آخرین مدرک تحصیلیتون باید شروع کنید به ترتیب تا دیپلم. کارشناسی، فوق دیپلم (اگر ناپیوسته هستین) پیش دانشگاهی، دیپلم.

کد پستی منزل یا هر جایی دیگه رو اگر ندارید مهم نیست یه تیک داره روبروش بزنید گزینش غیر فعال میشه.
کیس: ‎2017AS38XX‎
تعداد اعضاء : 2 نفر
تاریخ مشاهده نتیجه: 3 May
تاریخ ارسال فرم: 24 May
کارنت شدن کیس: 12 Dec
تاریخ نامه دوم:  ‎20 Dec
محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ابوظبی
تاریخ مصاحبه : 21 Feb
ویزا دریافت شد. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، Yazdan.A.Y

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان