کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

سيمون كيس هاي رقم بالاي كشور نپال و آمريكاي جنوبي رو داراي ريسك ارزيابي كرده ولي براي كشور ايران اين ريسك رو قائل نشده .

پاسخ
تشکر کنندگان: Ali--usa ، Paniz888 ، m_baghaei ، علیا
واسه اينكه يه ارزيابي درستي نسبت به سنوات گذشته داشته باشيم آمار سال هاي 2015 و 2016 رو هم ميزارم به نظرم من اوضاع امسال نسبت به سنوات گذشته خيلي بهتره
دوستان هم لطف كنن نظر خودشون رو اعلام كنن
[عکس: 1Xu29.jpg]

[عکس: InjaP.jpg]

پاسخ
تشکر کنندگان: Ali--usa ، Paniz888 ، m_baghaei ، علیا
دوستان از سفارت ابوظبي كسي كليير شده؟
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-02 ساعت 02:58)fallah نوشته:  سلام دوستان ، من هم وضعيتمون رو تو هردوسايت چك كردم ، توسايت ابو ظبي آخرين اپديت همون روز مصاحبه هست ولي تو سايت سيس همسرم كه برنده اصلي هستند ap من و دخترم نوشته ready ، يعني چي يعني ويزاي ما حاضره و مال همسرم نيست به نظر شما چقدر طول ميكشه كه مال همسرم حاضر بشه الان ما بايد منتظر بمونيم ؟

فکر کنم ready یعنی آمده اینترویو معنیشپ این نیست که ویزا آمده است. تو سایت سیس هیچ وقت نمی گه ویزا آمدست از رو or / فقط میشه فهمید
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، hsh85 ، anita56
[quote='Alirezania' pid='736251' dateline='1483337261']
[quote='fallah' pid='736238' dateline='1483309706']
سلام دوستان ، من هم وضعيتمون رو تو هردوسايت چك كردم ، توسايت ابو ظبي آخرين اپديت همون روز مصاحبه هست ولي تو سايت سيس همسرم كه برنده اصلي هستند ap من و دخترم نوشته ready ، يعني چي يعني ويزاي ما حاضره و مال همسرم نيست به نظر شما چقدر طول ميكشه كه مال همسرم حاضر بشه الان ما بايد منتظر بمونيم ؟

The first status for every case is “AT NVC”. You can ignore the text on the case – the case has not been passed to NVC. What this status means is that the case is in one of the following situations.

The case is not yet current.
The case is current, BUT the DS260 has not be submitted at all, or it was submitted but not processed yet – and therefore not scheduled.
The case is current, the form is processed, but it is waiting to be scheduled (typically because the cases have not yet been sent to the embassies yet).
“In Transit”

This status is shown for a brief period when KCC has scheduled the interview, and transferred the case to the embassy. However, the embassy has not yet updated CEAC to acknowledge they have received the case.

“READY”

This is the next status after in transit. It means the case has arrived at the embassy for interview. Sometimes a case will continue to show ready even after the interview.

“Issued”

Pretty obviously – this is the status we all want to see! The interview took place, was successful and the visa has been approved/issued.

“Refused”

This is the status no one wants to see, meaning the interview took place and the selectee was denied. A derivative can be refused, while the principal is approved. However, if the principal is refused – all the derivatives are refused also – even if the embassy fails to update CEAC.

“Administrative Processing”

This is when someone did not have all the documents at the interview OR some additional checks are needed before the case can be adjudicated. AP can last a few days or several months. The status updates during that time are meaningless.

Derivative number.

For cases that are scheduled we can see the related derivative numbers. Case 01 is the principal and derivatives are case 02, 03 and so on.
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: Bboys_s ، m_baghaei ، anita56 ، nima-12
(2017-01-02 ساعت 10:37)Alirezania نوشته:  
(2017-01-02 ساعت 02:58)fallah نوشته:  سلام دوستان ، من هم وضعيتمون رو تو هردوسايت چك كردم ، توسايت ابو ظبي آخرين اپديت همون روز مصاحبه هست ولي تو سايت سيس همسرم كه برنده اصلي هستند ap من و دخترم نوشته ready ، يعني چي يعني ويزاي ما حاضره و مال همسرم نيست به نظر شما چقدر طول ميكشه كه مال همسرم حاضر بشه الان ما بايد منتظر بمونيم ؟

فکر کنم ready یعنی آمده اینترویو معنیشپ این نیست که ویزا آمده است. تو سایت سیس هیچ وقت نمی گه ویزا آمدست از رو or / فقط میشه فهمید

‎Ready‎
اولین بار پس از اینکه سفارت کیس را تحویل گرفت، وضعیت ‎Ready‎ اتفاق می افتد.
از این وضعیت برای بیان حالتهای مختلف استفاده می شود. (منتظر مصاحبه، عدم حضور در مصاحبه، منتظر اتمام کلیرنس برنده اصلی و ‎...)
شماره کیس: 2017AS2XXX
مصاحبه:1 نوامبر (AP)(ابوظبی)
تعداد:4
آپدیت ها:
10 می نفر دوم (دوخطی)
14 می تمام افراد(نفر دوم OR)
18 می نفر اصلی و نفرات سوم و چهارم (نفر اصلی دو خطی)
23 می همه ی افراد(نفر اصلیOR)
24 می متن کلییر در سایت
18 جون تحویل پاسپورت به سفارت
19 جون ایشود در سایت ceac
22 جون تحویل از سفارت
پاسخ
تشکر کنندگان: V_B ، anita56
باسلام
امیدوارم حال همتون خوش باشه.
سعی میکنم مطالب کافی از وضعیت خودم رو شرح بدم تا شاید بدرد دیگران بخوره.
تاریخ رویت قبولی 4 می بوده و فرم DS260 در روز 10 می سابمیت شد.کیس نامبر من بین 1500 تا 2000 هست. نامه دعوت به مصاحبه در تاریخ 22 آگوست بدستم رسید. هفته ی اول اکتبر مصاحبه ام در ابوظبی انجام شد. من مجرد، معاف از سربازی، بدون شغل دولتی و دانشجوی دکترای عمران هستم. در روز مصاحبه فقط راجع به موضوع مطالعاتی ام ازم سوال پرسیدند و همچنین چگونگی تامین و فراهم شدن تمکن مالی.  افسر بمن برگه ی سفید داد و گفت 3 ماه دیگه ازین سایت که در برگه اورده شده وضعیت کیس خودتو چک کن. الان هم چه در سایت سفارت و چه در سایت سیس پس از گذشت بیش از هشتاد روز در وضعیت AP  هستم.
با آرزوی تمام شدن روزهای سخت کلیرنس و دریافت خبرهای خوش برای همه.
پاسخ
تشکر کنندگان: JAVID2015 ، ssalahi ، V_B ، ََAfra ، m_baghaei ، hesgan ، anita56 ، Paniz888 ، MOZHDEHHHHHH ، saeidsh ، imans1988 ، nima-12
(2017-01-01 ساعت 12:19)okhtapos نوشته:  سلام دوستان یک نوامبر مصاحبه بود و توس سایت سیس اون تاریخ دوم که فکر کنم آپدیت باشه را زده ۴ نوامبر لطفا بقیه هم اگه آپدیت دارت بگن کسی توی نوامبر مصاحبه بوده و توی دسامبر آپدیت داشته باشه؟

دوستان عزيز آيا سايت سيس وضعيت كسانى رو كه از طريق فاميلى مهاجرت ميكنن به آمريكا رو هم نشون ميده؟يا فقط مال لاتارى هستش؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام ما مصاحبه مون 16 نوامبر بود و تو سایت ابوظبی آپدیت مون رو زده 17 نوامبر و تو سایت سیس هم اتفاق خاصب نیفتاده و وضعیت AP زده. فقط از دوستانی که واردتر هستند میخواستم بپرسم وضعیت ( or ) و دو خطی ( in addition ) رو اگر میدونید توضیح بدید. ممنون
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos
(2017-01-02 ساعت 23:49)rahghozar نوشته:  دوستان سلام ما مصاحبه مون 16 نوامبر بود و تو سایت ابوظبی آپدیت مون رو زده 17 نوامبر و تو سایت سیس هم اتفاق خاصب نیفتاده و وضعیت AP زده. فقط از دوستانی که واردتر هستند میخواستم بپرسم وضعیت ( or ) و دو خطی ( in addition ) رو اگر میدونید توضیح بدید. ممنون

برای آشنایی با بخش پیگیری ‎CEAC‎ و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182
به این لینک برین کامل توضیح داده شده....
پاسخ
تشکر کنندگان: rahghozar ، Paniz888 ، okhtapos ، nima-12
(2017-01-03 ساعت 00:00)AbbasHTC نوشته:  
(2017-01-02 ساعت 23:49)rahghozar نوشته:  دوستان سلام ما مصاحبه مون 16 نوامبر بود و تو سایت ابوظبی آپدیت مون رو زده 17 نوامبر و تو سایت سیس هم اتفاق خاصب نیفتاده و وضعیت AP زده. فقط از دوستانی که واردتر هستند میخواستم بپرسم وضعیت ( or ) و دو خطی ( in addition ) رو اگر میدونید توضیح بدید. ممنون

برای آشنایی با بخش پیگیری ‎CEAC‎ و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
‎https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182
به این لینک برین کامل توضیح داده شده....

سپاس از شما
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
سلام دوستان من هم توي ابوظبي ١٠ اكتبر مصاحبه داشتم و توي سايت ابوظبي ١١ اكتبر اپديت داشتم و توي سايت سيس ١٨ اكتبر اپديت داشتم ،
كيس نامبر زير ١٠٠٠
تاريخ مصاحبه ١٠ اكتبر
وضعيت: ap
محل مصاحبه ابوظبي
خانم تنها يك نفر
ليسانس الكترونيك و كارمند غير دولت و مجرد
درسايت سفارت اپديت درتاريخ ١١ اكتبر و در سايت سيس اپديت در تاريخ ١٨ اكتبرو آپديت دوم ٢٢ فوريه بعد از زدن ايميل در ١١ فوريه،
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos ، mostafa2017 ، Paniz888
دوستان كسي هست كه از سفارت ابوظبي كليير شده باشه ؟؟ لطفا جواب بدين
كيس نامبر زير ١٠٠٠
تاريخ مصاحبه ١٠ اكتبر
وضعيت: ap
محل مصاحبه ابوظبي
خانم تنها يك نفر
ليسانس الكترونيك و كارمند غير دولت و مجرد
درسايت سفارت اپديت درتاريخ ١١ اكتبر و در سايت سيس اپديت در تاريخ ١٨ اكتبرو آپديت دوم ٢٢ فوريه بعد از زدن ايميل در ١١ فوريه،
پاسخ
(2017-01-03 ساعت 00:05)pegkh نوشته:  سلام دوستان من هم توي ابوظبي ١٠ اكتبر مصاحبه داشتم و توي سايت ابوظبي ١١ اكتبر اپديت داشتم و توي سايت سيس ١٨ اكتبر اپديت داشتم ،

سلام دوست عزیز. با تبریک برای رد کردن خوان اول. لطف کنین امضا و سفرنامه اتون رو تکمیل کنین. با سپاس
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
من هم ٢٧ سپتامبر مصاحبه داشتم تو ابوظبى و تاريخ آپديت هم همون ٢٧ ام هستش.ولى متاسفانه اسم با اسم من همخونى نداره!!!نميدونين چيكار بايد كرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان